|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  836 837 [838] 839 840   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 21:35:53   
@lina
ja, še dodam, da je prav tako kot je beki rekla... sedaj se oddaja za obdobje sept - dec, torej samo novinci v novem šolskem letu, do 15. novembra se pa oddaja za naslednje koledarsko leto in se upošteva dohodnina leta 2006

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 20926
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 21:37:28   
@lina
nanica in blaž - user posted image user posted image  čestitke...pa lepo si privoščite darilo za njegovih 8 zvezdicuser posted image  uživajte na morju!

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 20927
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 21:39:08   
@lina
Maxica, kar se tiče spanja in plazenja, sem jaz ugotovila samo, da se tudi v spanju kdaj pa kdaj zaganja user posted image user posted image  se postavi na vse 4, se zaguga in prevrne na drug bok ter spi naprej user posted image user posted image

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 20928
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 21:39:36   
@lina
dejte kaj pisat, drugače boste imele polno stran samih sončnic user posted image user posted image

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 20929
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 21:42:05   
moci
še enga mačkona user posted image

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 20930
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 21:48:54   
beki24
pa Tinkarouser posted image


jst sem koma, Tinkara je šele zdajle zaspala- to je too much, je sedela v postelji in jokala, pa še na vrtiljaku je eno žival zagrabila in jo vleklauser posted image . Pol sem jo pa k sebi v posteljo vzela, da je zaspala in se umirila, pa sem jo nazaj prestavila v njeno posteljico in zdaj spiuser posted image - končno


_____________________________



(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 20931
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 21:49:16   
@lina
jaz sem pogruntala tega mojega falota malega...še zadnjč sem vam pisala, kako se davi, menda zaradi večjih koščkov hrane... ugotovila pa sem da se začne davit ko mu ni povšeči hrana ali pa ima dovolj...ker sem včeraj skuhala juhico in notri zakuhala od barille risoni, taki rižki, so gladki in se jih da lepo pogoltnit...nič mu nisem mečkala z vilico, dala sem mu take kot so se nakuhali - tudi enkrat se ni poskušal davit user posted image user posted image user posted image  Dala sem mu za probat frutolino prvič, notri veste da ni nobenega večjega koščka - začel se je davit po prvi žlici user posted image user posted image  lump... no in danes po gresovi kašici zvečer, ko že ni več tako odpiral ust, se je očitno že najedel, sem mu dala še eno žlico, pa se je spet davil - dovolj imam, mi je sporočil...user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 20932
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 21:50:49   
@lina
tolk dela me še čaka po hiši, pa me ta vročina tolk ubija... sploh se mi ne da...dejte me mal zbrcat dol z računalnika user posted image

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 20933
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 21:52:13   
beki24
jst bi se tud mogla zbrcat- sebe mislimuser posted image - tko da tebe ne bom, si mi za družbo

_____________________________



(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 20934
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 21:56:25   
beki24
jst sm bla pa danes na pozdrav poletju od radio HIT

hm- so bli glih Čuki pa Rok n band...vse ta boljš sm zamudila, ker sva mogla it domov, dat tamalo spat( in ona potem noče spatuser posted image )
Aja no, ene punce so ble tko fino oblečene, mini mini kiklce pa mini mini majčke, ena je imela črne legiske, roza kiklco- mini, belo-sivo vojaško majico, pa blond-roza laseuser posted image ....v glavnem, jst sploh ne vem v kateri trgovini to prodajajouser posted image user posted image user posted image , pa da sem se počutila čist preveč out in staro, pa ni treba posebej razlagat- sem si mislila, da bom kar Tinkaro s sabo vlekla, pol sem vsaj mlada mamica, drugače pa sploh nikamor ne spadam


_____________________________



(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 20935
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 21:57:32   
@lina
se moram očitno sama zbrcat dol...beki, te zapuščam,... likalna deska že stoji, likalnik se greje...grem še malo v Švico, je danes še nisem imela dovoljuser posted image

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 20936
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 21:58:54   
beki24
uživaj- sej jstbi šla tud lahko pa sem imela za danes že dovolj likanjauser posted image

_____________________________



(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 20937
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 22:03:57   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: @lina

se moram očitno sama zbrcat dol...beki, te zapuščam,... likalna deska že stoji, likalnik se greje...grem še malo v Švico, je danes še nisem imela dovoljuser posted image


@lina, ravnokar prihajam iz Švice. Pol cunj je zlikanih, ostalo bo pa počakalo na jutrišnji večer. Je pa začel pri nas dež padat, se je prav fino malo shladilo, tako da sem kar izkoristila in šla likat.
Hehe, facon ta vaš poba. Jaz sem že kmalu pogruntala, da teh naših pobalinov nikakor ni za podcenjevat. Zgledajo tako nedolžni, ti rjavi očki milo pogledajo, v resnici so pa premeteni, da je kaj. Kmalu znajo mamico okrog prsta ovijat. Hehe, ne bodo se izgubili.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 20938
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 22:12:07   
Pikicapokica6
Testiram.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 20939
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 22:20:48   
Pikicapokica6
Oooooh, deluje, deluje......

Pozdravljene. Me že kar nekaj časa ni bilo nič tukaj gor. Od vročine cele dneve samo še gagam user posted image .

Sem tako vesela, da vam ne morem povedat kako. Naša picajzlica se je v enem mesecu poredila za skoraj 900g!!!user posted image  Če pomislim, kako malo je jedla prej in koliko poje zdaj, mi je čist jasno, zakaj se ni redila in zakaj je ves čas visela na joških. Težava je samo še ta, ker noče piti druge tekočine kot moje mleko. To pa je čist premalo za tole vročino. Ker flaše ne mara, ji poskušam dajati vodo ali čaj z navadnim kozarcem, pa ga zdaj kar odriva. Ali je možno, da je moja joška dovolj?

Moram vas za nazaj prebrati, da bom vidla, o čem ste pisale in vas potem malo pokomentiram. Upam, da bom imela še tolk časa.

Da pa se še jaz pohvalim, v soboto zjutraj tudi mi šibamo na morje, do torka. Bolje kot nič. Sprobati gremo naš novi šotor. user posted image  Zanimivo bo pa tudi gledati, kako mala čofota v veeeeeeliki banji.

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 20940
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 22:59:13   
pikapolona2
jst sm obupanaaaa....men user posted image  še vedno ne spi...izčrpala sem vse načine uspavanja....vroče ji ni spalnica je hladna.......sita je ....še enkrat sm jo previla...podnevi ni tolk spala da bi lahko zdej bedela ...vročine nima...zobje ji ne rastejo saj se ne slini..men se že res kisa....pa vsak večer je slabšeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 20941
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 23:06:57   
@lina
pikapolona, sta poskusili tako: uležeta se na taveliko posteljo, ti na boku, ona na boku druga proti drugi..ležita...svojo roko položi samo za njo, ne na njo...ona je v tvojem varnem zavetju, pa vendar je ne tiščiš in greješ v naročju...čuti tvoje dihanje...zapri oči...poskusi tudi ti zadremati...primi jo za rokico, malo božaj po zgornji strani dlani...ali pa po ličku, laskih... skratka, umirita se, obe...

jaz sem velikokrat razmišljala kako otrok zaspi, ko tudi jaz zadremam...kot da bi jaz oddajala nek "spalni hormon" katerega se naleze in tudi sam zaspi...user posted image

saj bo!

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 20942
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 23:30:55   
Anonimen
ej helu bejbe, sej jest vas skoz berem, sam kaj ko pa toliko naklofate, da potem sploh ne morem nič napisati...ah no, sej verjetno se me niti ne spomnete....

(odgovor članu @lina)
  Neposredna povezava do sporočila: 20943
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 23:32:34   
frrrr
Maxica - hvala za čestitke user posted image boj se me še naprej!  user posted image  user posted image

beki - čestitke Tinkari za ekspresno napredovanje v motoriki! user posted image
pa hvala za odgovor glede vrtca!


spanje v vozičku - v zadnjih dveh mesecih je Jaša 5x zaspal v vozičku... pa še to ponavadi pred hišo user posted image je tolk firbčen, da niti naslovnjen noče bit, ampak se drži unga roča spredaj in gleda okrog user posted image


altati - hvala za odgovor glede vrtca... pa lepo sanjaj o morju user posted image kmalu se boš namakala user posted image


nanica - ste pa brzinski... uživajte pa le počasi user posted image


@lina - hvala za izčrpne informacije o vrtcu! drgač mi je pa kr všeč stran sončnic... js sm mela poročni šopek iz sončnic user posted image

mačkon in Tinkara pa res popestrita  user posted image user posted image user posted image


davljenje s hrano - @lina, Matjaž pogruntal sistem kako povedati mamici, da ni več ali sploh ni dobro user posted image
Jaša pa danes grizljal krhelj jabolka, medtem ko sem mu je pripravljala malico in se vmes začel histerično dret... sm bla čist hin... še sreča bil mož doma, ker sploh nisem vedela kaj naredit user posted image prava kura sem bla user posted image pa sploh se mu ni kje zataknilo kaj, ampak je le prevelik košček dobil pregloboko na jezik in se mu je začelo tolk dvigovat, da je začel noro tulit, pa jezik vn molet user posted image


navijanje okrog prsta user posted image ... naš mali pride do telefona, ga hoče vtaknit v usta... rečem NE... me pogleda in ga daje v usta... rečem NE in mu rokico mal odmaknem od ust... on me spet gleda in daje v usta... rečem spet NE, bolj odločno... me pa začne nepremično gledat, s takim resnim pogledom, da mi začne it na smeh user posted image kaj nej naredim? me je že čist obrnil user posted image pol mu pa mož reče NE, gre pa men spet na smeh, ker ga nisem vajena v taki vlogi user posted image katastrofa sem user posted image user posted image
u, al pa tale... med previjanjem, že mau zaspan... vzame tubo kreme in jo tlači v usta... pa mu vzamem in on zažene grozen jok... mu jo vrnem, naredi: hh, hh, in se smelja kao kolk sm jo spet user posted image

sva pa z možem tut nabrita in sva že par fint pogruntala... mu drugo igračo nastaviva in jo sam najde, pol je pa ok in pozabi na neigračo user posted image al pa ga začnem z robčkom brisat in potem mu ga pustim, da se on z njim pomeni in igra user posted image pa krtačka za lase mu je všeč, predvsem držalo ki je podobno grizalom user posted image in ga samo mau počešeč po laseh, pa ti "ukrade" krtačo in je ves srečen user posted image user posted image
finte v levo user posted image


Pikicapokica6, mislim da te bom kr pikica klicala, ker je čist predolg nick zame user posted image pa čestitke vaši princeski za napredovanje... v tabelco sem že vnesla mere... uživajte na morju! in poročaj kako je izpadlo šotorenje v troje user posted image


mi imamo 30 stopinj v stanovanju.. tako mi baby phone govori in naš mali se je do zdaj že zbudil enih 5x user posted image oblečen je pa samo v plenico in body brez rokavov... vsakič, ko ga potučkam nazaj, ga morem še pobrisat, ker ima med laski kr lužice user posted image
jutri bova resno debato o klimi rekla in potem akcija dalje, da pridemo iz morja in smo na vrsti za montažo... tako ne gre več... midva bi še preživela, malega pa ne morem tolk mučit!

aja, Jaša imel danes novo lekcijo... sem na hodniku iskala ene papirje in sem ga kr s sabo vzela, pa dala na tla... je le ena omara in radiator, kamor se bi lahko butnil... ampak ne, on je našel še eno stvar za butnit v glavo... pride do zaprtih wc vrat, se hoče na noge postavit, ga mau zanese in butne v podboj user posted image tako sem si js enkrat glavo razbila, ampak Jaša jo je odnesel le s prasko.
drugič sem si pa razbila glavo na robu postelje, ko sem se na kovter vrgla in ni tolk daleč segel... in naš mali se isto meče na rob postelje... imava rob obložen z vzglavnikoma, da ne bi prišlo do podobne nesreče... in danes sem pogruntala, da mu ni rob tolk fascinanten, ampak sam povšter user posted image ga dam na sredino postelje in se začne po njemu metat user posted image user posted image kr vrže se nanj kot klada user posted image pa smeje se zraven user posted image user posted image

fimčka se mi pa ne da zdej pedenat... bom jutr...
grem ležečki... jutri me čaka pakiranje, pa pranje avta, še last visit lekarne, DMa, od jutra do večera imamo taščo na obisku, tast vmes na nekem seminarju, potem gresta pa na morje, zvečer dobiva pa še mojega brata in punco na spanje in sred noči skupaj odrinemo proti morjuuuuu
možgane morm dat na OFF... komi čakam!

aja, moj dedek... danes brez vročine... preiskave spet ponovili, rezultatov še ni, niti prejšnjih user posted image so ga pa premestili v dom starostnikov dokler si ne nabere moči in ozdravi, no začne normalno jesti in se postavi na noge...  upam, da dobi kaj volje do življenja nazaj, ker v bolnici jo je čisto izgubil user posted image mami mu je spakirala slikice od Jaše, da bo dobil mau veselja do življenja spet user posted image upam, da bo po dopustu veliiiiko boljši in bo lahko spet sam svoj gospod user posted image

zdej pa grem... možek čakaaa user posted image


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 20944
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 23:33:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: @lina

jaz sem pogruntala tega mojega falota malega...še zadnjč sem vam pisala, kako se davi, menda zaradi večjih koščkov hrane... ugotovila pa sem da se začne davit ko mu ni povšeči hrana ali pa ima dovolj...ker sem včeraj skuhala juhico in notri zakuhala od barille risoni, taki rižki, so gladki in se jih da lepo pogoltnit...nič mu nisem mečkala z vilico, dala sem mu take kot so se nakuhali - tudi enkrat se ni poskušal davit user posted image user posted image user posted image  Dala sem mu za probat frutolino prvič, notri veste da ni nobenega večjega koščka - začel se je davit po prvi žlici user posted image user posted image  lump... no in danes po gresovi kašici zvečer, ko že ni več tako odpiral ust, se je očitno že najedel, sem mu dala še eno žlico, pa se je spet davil - dovolj imam, mi je sporočil...user posted image


a se lahko jest tuki tud podpišem ? naš  je isti...kruh bo sam vzel in pojdel kot za šalo. a da mu dam kakšno zelenjavo ? Bruhamo od spredaj in zadaj. Tako sem se sedaj navadila, da mu dam kakšno takšno stvar pred obrokom, ker itak nima kaj bruhat, potem pa šele tisto pravo ( po kateri ne bruha ))...heheheh...da ne bo mislil, da je on bolj pamaten kot jaz...

(odgovor članu @lina)
  Neposredna povezava do sporočila: 20945
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 23:34:47   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

ej helu bejbe, sej jest vas skoz berem, sam kaj ko pa toliko naklofate, da potem sploh ne morem nič napisati...ah no, sej verjetno se me niti ne spomnete....

spomnemo se te, tut čestitamo ti za obmesečnice... pa beki nam je povedala, da si nam v NY pobegnila... vse vemo user posted image le napiši kaj kako se pedenata s Tristanom, koliko zob ima, kaj vse že zna... kako si ti... vse napiši user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20946
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 23:35:38   
Anonimen
ja tako je to. meni se včasih zdi, da moram biti že z vsemi žavbami bolj namazana kot on. Pogruntamo čisto vse. Če mu kakšno stvar tulim NE, me gleda, tisto prepovedano stvar drži in se smeji....grgrgrg...sej si predstavljate....tako imamo doma čistega štromarja...kabli, vtičnice,....so zakon !!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20947
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 23:37:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: frrrr

IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

ej helu bejbe, sej jest vas skoz berem, sam kaj ko pa toliko naklofate, da potem sploh ne morem nič napisati...ah no, sej verjetno se me niti ne spomnete....

spomnemo se te, tut čestitamo ti za obmesečnice... pa beki nam je povedala, da si nam v NY pobegnila... vse vemo user posted image le napiši kaj kako se pedenata s Tristanom, koliko zob ima, kaj vse že zna... kako si ti... vse napiši user posted image



ja, sej včasih mi še ostane kakšna sekunda, da se vam zahvalim za obmesečnico..tako da brez zamere, samo naš je čisti hiperaktivni otrok..no vsaj meni se tako zdi, verjetno pa so ob tem času vsi podobni....

(odgovor članu frrrr)
  Neposredna povezava do sporočila: 20948
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 23:38:15   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: @lina

pikapolona, sta poskusili tako: uležeta se na taveliko posteljo, ti na boku, ona na boku druga proti drugi..ležita...svojo roko položi samo za njo, ne na njo...ona je v tvojem varnem zavetju, pa vendar je ne tiščiš in greješ v naročju...čuti tvoje dihanje...zapri oči...poskusi tudi ti zadremati...primi jo za rokico, malo božaj po zgornji strani dlani...ali pa po ličku, laskih... skratka, umirita se, obe...

jaz sem velikokrat razmišljala kako otrok zaspi, ko tudi jaz zadremam...kot da bi jaz oddajala nek "spalni hormon" katerega se naleze in tudi sam zaspi...user posted image

saj bo!
pri nas to tudi pali... samo se mi potem ne da več vstat user posted image pa tole zbujanje v tem primeru odpade, ker takoj orng in mirno zaspi... no, zdej Jaša tut že dobro uro brez kakšnih jokastih premorov spi... sem mu pa baby mozarta prižgala in ga ne sosedov pes na 5 minut budi (ne iz naše hiše, iz sosedovega dvorišča... je tak čuden, da skoz v istem tonu laja, zgleda zna samo eno besedo user posted image )

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 20949
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 23:39:34   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

ja tako je to. meni se včasih zdi, da moram biti že z vsemi žavbami bolj namazana kot on. Pogruntamo čisto vse. Če mu kakšno stvar tulim NE, me gleda, tisto prepovedano stvar drži in se smeji....grgrgrg...sej si predstavljate....tako imamo doma čistega štromarja...kabli, vtičnice,....so zakon !!!
no, pol veš o čem sem pisala v svojem eseju user posted image šele zdej sm vidla kolk sm napisala... ujej, neki je narobe z mano, rabim dopust user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  836 837 [838] 839 840   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  836 837 [838] 839 840   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?