|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  835 836 [837] 838 839   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 14:25:15   
beki24
Maxica- ne vem, Tinkara končno lepo spi, čez dan gre 2x in to je zelo različno od 30min do 2,5h. Zvečer gre okoli 19-20ih spat in vstanemo med 6.30 in 7.30!
Najbolj zanimivo pa je, da ona zvečer je nazadnje od 18ih, gresolino in čaj in nič drugega!

Danes sem tudi Tinkari napihnila bazenček in je uživala v njemuser posted image se je pa tako kotalila in obračala v njem, kot bi bila na suhemuser posted image , zdaj je pa pojedla 2 Fruchtzwerga( a bi tole nekako krajšali, npr. FZ) in šla spat.

jst sem pa čist koma-vroče......sem že 2 stroja cunj zlikala, 2 imam za obesit, enega še za zlikat, kosilo skuhano....
popoldne greva( jaz in user posted image ) pa mal v center, ker je danes pozdrav poletju, samo je tako grdo vroče, da se mi nikamor ne ljubiuser posted image Tinkara bo pa pri moji mamici...

mazoljčke pod vratom in na tilniku pa še kar imamo....


_____________________________



(odgovor članu borovnicka)
Neposredna povezava do sporočila: 20901
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 14:43:35   
Maxica
Altati, jaz sem mislila na spanje prav v tistem obdobju, ko se nekaj novega dogaja. Sicer Lan trenutno tudi fino spi ponoči, se obrne na trebuh in prespi celo noč, tudi čez dan ni panike. Ampak ko pa kaj novega začenja osvajat, se mi pa zdi, da spanje trpi. Kot da bi ga adrenalin ne pustil spati.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 20902
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 14:46:01   
beki24
maxica- ja se pa spomnim, da ko se je začela plaziti, je bilo zvečer, pa kar ni hotela it spat, se spomnim, da sem še tukaj pisala, če moj otrok ne misli it spat, dokler se plazit ne naučiuser posted image

_____________________________



(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 20903
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 15:52:53   
Pikabu
Meni spet sto na uro nagaja tale internet, zato ne bom kaj dosti pisala, me res vsakih par sekund meče ven, dve strani zdaj berem skoraj pol ure, vmes pa pasjanso igram, ko čakam, da se nazaj postavi.

Altati, skrajno uživajte na morju: user posted image in počnite vse tole, pa še kaj: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Z možkom ne pozabit: user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne pozabit na tole, da bomo me lahko firbcale, kako ste se imeli:
user posted image

Naj vam ne bo prevroče: user posted image user posted image , ohlajajate se v prijetni senci: user posted image

Na koncu pa vsi srečni: user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 20904
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 16:55:37   
pikapolona2
najprej vprašanje: ali je kateri vroče?user posted image user posted image user posted image
mi gagamo......še Brina je čist pri miru...kot da ne more nič

pikabu kakšen lep smajli pism si naredila......
ja altati...altatija...UŽIVAJTE!



(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 20905
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 17:26:16   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: altati

ej, babnice, da mi ne boste preveč čvekale v teh 10-ih dneh!!! Ker vas ne bom brala za nazaj....
Kaj ko bi mi ena obnove pisala na ZS????? Sem zahtevna kaj? Se katera javiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ?????
sej neu velik, če mene goflje ni user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 20906
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 17:34:48   
frrrr
Blaž in mamica nanica - vsenajlepše ob 8mesečnici!
user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 20907
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 17:42:41   
frrrr
altati - uživajte na morju!

maxica - men se zdi, da ponoči ponavlja, kar se nauči... se full velikokrat zbuja, je pa 1-2x... drugače se pa kr posede in joka, al pa se splazi do kota, ne more naprej in joka, ali se postavi na noge in joka... vse v spanju... ga položim nazaj in spi dalje
aja, se pa verjetno dost tudi zaradi vročine zbuja... vsakih 15 minut zajamra ali zajokca, se obrne in spi dalje... js se pa valjda zbudim in imam zjutraj filing, da nism nč spala user posted image

pikapolona, mi tut gagamo... imamo 30 stopinj... prej sva gledala kolk sploh stanejo klime... če vzamemo na 24 mesecev, nas pride glih 52€ mesečno... mislim, da ne bomo čakali na leto 2008

js bla pridna in ob 7ih že domov prišla... zjutraj mau čez 6 vstala in šla na lpp delat tehničnega za avto... je fajn tk zgodi, ker si takoj na vrsti user posted image
nisem pa pridna pri hrani... je tolk vroče, da mi nč ne paše in sm snedla že 250g riževe čokolade... želodček sit, ni pa nč zdravega user posted image no, sej sm tut jabolko, pa breskve že jedla user posted image
prej sm ga posnela kako se postavi... zvečer pripopam link... zdej pa mož računalnik potrebuje in šibam stran...

aja, dans je 1 leto od najine poroke user posted image čestitke prosim user posted image

vprašanje: do kdaj je potrebno oddat vlogo za znižano plačilo vrtca? in dohodki - piše za predpreteklo leto, torej za leto 2005? midva sva bla takrat oba študenta user posted image


(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 20908
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 17:48:28   
Maxica
Frrrr, čestitke za prvo obletnico poroke.user posted image user posted image user posted image  Se spomnim, ko si poročala, da gresta. Pa skoz sem se te predstavljala majhno, pa debelo, toliko si strašila s tistimi svojimi kilami, da sem se te prav bala.user posted image  Ampak not anymore.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 20909
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 17:49:45   
Maxica
Za vrtec pa tudi mene zanima, bi znala Muki kaj pomagat, ker ima že izkušnje. Mi smo zdaj dobili, da je Max sprejet, tista vloga mi pa že ene pol leta na polici prah nabira. user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 20910
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 17:57:49   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2



altati recept prosim kako to narediš da tolk spi......joj kje smo mi potemtakem...meni tudi malo spi maxica...in ponoči sm že mislila da je malo boljše...pa spet.....se zbuja nonstop in vzdihuje se obrača joka...skratka je budna in bi vstala???? Kot da sanja in podoživlja.




hm...nimam recepta!
jaša res veliko spi. Pokonci zdrži max 2,5 ure, potem mora spat. Je ful siten in ga dam v posteljo, včasih pa an ročkah zadrema. Vedno pa spiva doma, v postelji. V vozičku ne. Takrat se razgleduje in če postane zaspanm, ful hitiva domov. Saj on bi spal v vozičku, ampak jaz raje vidim da doma v postelji.
Tia mi pa ni spala, je po ful malo spala....mislim, da zavisi od otroka do otroka.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 20911
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 18:00:03   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: borovnicka


Altati in Viv,  povejta kako lahko čvekata na gibi gibu, trenutno mi namreč ne uspeva niti kave v miru spiti, če Tjaš ne spi. Kamorkoli gremo zahtevam neomejen prostor, da lahko počvekam in ga samo opazujem. Itak se dvigne za vsako stvar. In obiski so približno taki: Tjaša dam na tla in se potem sprehajam za njim po vrtu, ga nosim na eno mesto, kaj popijem, ga grem spet iskat.....ga vzamem s pručke, pa s poganjalca... in tako dalje.  Čvekat in kofetkat  - kaj je že touser posted image


kako? tako da ne sedimo za mizo, ker Jaša tudi ni minuto pri miru. Gremo v en kot Gibija, si na pladnju prinesemo kavo in damo Jaša in Zarjo na travnik. Saj Zarja sedi lepo pri miru, Jaša pa okrog pleza, kolovrati in se razgleduje.....Za mizo mi tudi ne moremo več kofetkat, ravno zato smo se preselile na Gib-ija...

(odgovor članu borovnicka)
Neposredna povezava do sporočila: 20912
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 18:01:08   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Altati, jaz sem mislila na spanje prav v tistem obdobju, ko se nekaj novega dogaja. Sicer Lan trenutno tudi fino spi ponoči, se obrne na trebuh in prespi celo noč, tudi čez dan ni panike. Ampak ko pa kaj novega začenja osvajat, se mi pa zdi, da spanje trpi. Kot da bi ga adrenalin ne pustil spati.user posted image


mogoče....vse je mogočeuser posted image user posted image ..se mu preveč dogaja, pa adrenalin dela, a neuser posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 20913
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 18:01:38   
altati
Pikabu - hvala, hvala, hvala...zlata si!

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 20914
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 18:01:57   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

ja altati...altatija...UŽIVAJTE!





hvala!

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 20915
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 18:03:41   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: frrrr


vprašanje: do kdaj je potrebno oddat vlogo za znižano plačilo vrtca? in dohodki - piše za predpreteklo leto, torej za leto 2005? midva sva bla takrat oba študenta user posted image




načeloma ja, ampak glede na to da sta bila študenta, zdaj pa tvoj ni študent, bo moral kar dati zadnje plačilne liste (oz. potrdilo delodajalca o dohodnkih)...žal niso tako neumni in za svojo rit poskrbijo! če pa izgubiš službo, pa ne upoštevajo, samo v vednostuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 20916
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 20:06:34   
altati
Še zadnji post pred dopustom:
vsem želim lepe dni, pridne otroke, veliko spanja, znosne temperature in se pišemo, beremo čez 10 dni!
Mejte se!
Itak vas bom pogrešala in zatežim kateri po sms.....a lahkouser posted image

Moje zlate oktobrke, odhajam na dopust, vam pa samo še:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 20917
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 20:08:35   
Maxica
Ja, a še nisi šla?user posted image  Saj vem, da se težko ločiš od nas. Tudi jaz te bom močno močno pogrešala, zato pričakuj kakšno moje nadlegovanje po smsih.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 20918
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 20:09:02   
nanica
hvala za čestitke, v zahvalo pa recept za malčke iz našega vrtca (preverjeno priljubljena jed):

na vodi kuhana prosena kaša
naribana jabolka
nastrgana banana
kisla smetana

dober tek od blaža in nanice


_____________________________

po kresi se dan obesi

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 20919
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 20:14:43   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Ja, a še nisi šla?user posted image  Saj vem, da se težko ločiš od nas. Tudi jaz te bom močno močno pogrešala, zato pričakuj kakšno moje nadlegovanje po smsih.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


le glej da se mi ne izneveriš (kar se sms-jev tiče), ok?
te bom kontra nadlegovalauser posted image user posted image user posted image  ( a je to potem sploh še nadlegovanje ali vzajemni užitekuser posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 20920
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 20:15:17   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: nanica

na vodi kuhana prosena kaša
naribana jabolka
nastrgana banana
kisla smetana



to bi pa jaz tudi jedla...njami!

(odgovor članu nanica)
Neposredna povezava do sporočila: 20921
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 21:06:26   
beki24
Frrrr- nam so rekli da do 15 avgusta oddamo vlogo za znižano plačilo vrtca za leto 2005, potem novembra pa spet za leto 2006- tako da..........

_____________________________



(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 20922
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 21:22:19   
nanica
Mi gremo tudi danes na morje. Še spokamo, nažokamo spečega sina v avto in smuk do morja.

Če bom imela dostop do interneta, se kaj javim, sicer pa v torek zjutraj.

Uživajte, lepo praznujte dan državnosti, in predvsem: imejte se radiuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nanica -- 21.6.2007 21:26:18 >


_____________________________

po kresi se dan obesi

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 20923
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 21:33:19   
@lina
IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: frrrr

vprašanje: do kdaj je potrebno oddat vlogo za znižano plačilo vrtca? in dohodki - piše za predpreteklo leto, torej za leto 2005? midva sva bla takrat oba študenta user posted image



načeloma ja, ampak glede na to da sta bila študenta, zdaj pa tvoj ni študent, bo moral kar dati zadnje plačilne liste (oz. potrdilo delodajalca o dohodnkih)...žal niso tako neumni in za svojo rit poskrbijo! če pa izgubiš službo, pa ne upoštevajo, samo v vednostuser posted image user posted image user posted image


no, tukaj sem pa jaz doma, tudi strokovno po eni plati user posted image

vloga za znižano plačilo: včasih je veljal skrajni datum 15. avgust, če je medletni vpis nekako 15 dni prej, znajo pa občine to spreminjati, tako da povprašaš na odd. za družbene dejavnosti vaše občine ali v vašem vrtcu...nam so vsa navodila poslali ob odločbi, da smo sprejeti... naša občina ima npr. tako, da za Matjaža menda uredim samo po telefonu, ker imam Jureta že v vrtcu (Matjaža sem pa tako prijavila, ko se je rodil, da se nam je znižalo plačilo), torej imajo res vse podatke, bom pa še preverila, kako to zgleda v praksi

če se spremeni vir dohodka, moraš javiti nove podatke, torej zadnje tri plačilne liste... ni res, da če izgubiš službo, se ne upošteva...to se upošteva, mora se po Pravilniku o plačilih staršev...ne upošteva se pa vedno, če greš na nižjo plačo kot si jo prejemal ob oddaji vloge... tu je spet odvisno od občine do občine, nekatere ti upoštevajo tudi v tem primeru zadnje tri plačilne liste in torej ugodnejši plačilni razred

torej, frrrr, ti si še študentka, mož pa ne več, zanj veljajo zadnje tri plačilke, žal... tudi ko se boš ti zaposlila, boš morala sporočiti nove podatke v roku 15 dni

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 20924
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 21:34:48   
moci
nanica, noro uživajte, se spočijte in naplavajte. pa da vas ne bodo žužki pikaliuser posted image

(odgovor članu nanica)
Neposredna povezava do sporočila: 20925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  835 836 [837] 838 839   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  835 836 [837] 838 839   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?