|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 8:24:43   
Kris
Punce,

kakšne so vaše tašče?

Kakšne tašče bomo me, kaj menite?!:sloncek::sloncek:


Lp,
Kris
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 8:43:09   
ANJA5
Z enim stavkom - MANJ SE VIDIMO RAJŠ SE IMAMO !!
Lp, Anja in :duda:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 8:45:16   
Kris
Darja,

moja tašča je še kar, sam ne morem bit dolgo z njo.

Zame pa pravijo, da bom grozna tašča. Ne vem, zakaj.

To temo sem odprla, ker sem se danes spomnila nanjo.
Svojga sinčka je tako razvadila, da me prime, da bi določene stvari kar očitala. Po drugi strani, ko pogledam, bom jaz svoje otroke tudi razvajala.

Meni je tudi astrologinja povedala, da bom otrokom posvečala veliko pozornosti - morda celo preveč. Celo rekla je, da bom do svojih otrok kot medvedka do svojih mladičev. Torej nihče se jim ne bo smel približat - hudo, kaj ne?

Res je hudo živeti s taščo. Pri meni je bilo tudi govora o tem, ampak sem se uprla. Zdaj ko se vidimo dva uri na teden, je o.k. Ko bi mogla živet z njimi, bi prišlo do prepira sigurno. Deliti gospodinjstvo je res hudo.

Ker bi hišo kupili skupaj, kdo bi se komu prilahajal?


Lp,
Kris



(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 8:45:45   
Kris
Anja5,

se strinjam s teboj.

Lp,
Kris

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 8:48:34   
Pandi
Moja je the best!
Živimo ločeno, ne vtika se v našo familiy, ko jo pa potrebujemo, je vedno za! :love:
Zato ne razumem težav s taščami.... ;)

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 8:52:40   
saba
moja tašča je pa kr vredu. Sicer sta oba - tašča in tast malo starejša ma sta vredu. Konec septembra pa se seliva k njim, ker sva si poleg njihove hiše prizidala svoj ločeni brlog.

moram rečt da je vse kull, ker taščo po tolikih letih poznam v nulo in mi je velikokrat pomagala bolj kot moja mama. Če ima slab dan jo pač pustim na miru, tako tudi ona mene.

lp
saba

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 8:52:57   
Anonimen
Uh, zdaj ste mi pa stopile na žulj!

:hudicek::hudicek:

Moram povedati, da se mi je do pred kratkim zdela super, zdaj pa kar čutim še večje bolečine spodaj, če pomislim na njo!

Problem je v tem, da kupujeva stanovanje ali hišo čeprav bi lahko živela tam (finančno bi bilo seveda zelo ugodno). Vsakič ko jo vidim (ponavadi za vikend) slišim kako bi lahko živela tam, da bosta ona financirala zraven in da hišo prenavljata za naju.... itd....

Potem pa seveda, ker varčujeva za novi domek si nisva privoščila novega avta (ker se nama zdi škoda denarja dati za avto potem pa vzeti VELIK kredit za stanovanje). Oba imava svoj avto in sva zadovoljna, ker veva, da si lahko privoščiva več kot si. TAŠČA pa ima voljo vsakič povedati, da bi si lahko kupila novi avto in seveda živela tam!!


Nasvet: NIKOLI NE SMEŠ STANOVATI TAKO BLIZU, DA LAHKO TAŠČA PRIDE V SOBNIH COPATIH.

Čeprav tudi mame včasih kaj povedo je to za prenest, pri tašči pa rabim Spasmex!!!

Uh sem se vžgala.

Potem pa sem na bolniški zaradi bolečin pa še pove, da sem tak občutljiva nosečnica in bla bla bla.

Potem pa moj dragi dobi jezikovo juho, čeprav si je ne zasluži, ker je NAJBOLJŠI :love: 9nebesa9nebesa!!
Je pa res, da vedno drži zame in me vedno podpira!!!!

Grem se ohladit!!!!


Bojana 18 T (1/7)

(odgovor članu Kris)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 9:01:36   
Kris
Pri tašči sem deležna velike podpore, ampak včasih imam občutek, da ni iskrena. Prav zmedeno mi deluje.
Znorim, ko ne vem, kaj hoče povedat. Drugače sem kar direktna oseba in povem, kaj mislim. Zdaj ali se kdo jezi ali ne...

Drugače sem mnenja, da mladi moramo živeti sami in po svoje, seveda, če se le da.

Lp,
Kris

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 9:13:58   
saba
jaz pa živim z možekom zdaj 3 leta posebi, v drugem kraju, pa se selimo k tašči in tastu.....to pa zato ker sta starejša in mora moj mož jim pomagat, predvsem kar se tiče njiv. Mislim da je tako prav, čeprav vem, da si dajem na grdo skrb njegovih staršev, predvsem potem, ko bosta že krepko v letih. Je pa tudi prednost....živela bova v naravi in še pikico ali dve, mi bo lahko počuvala oz. pomagala

lp
saba

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 9:16:50   
ANJA5
Saba, vso srečo ti želim.

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 9:18:04   
Kris
Je že prav. To je lepo.

Si pa verjetno tudi zelo prilagodljjiv človek. Verjemi, da tudi če bi jaz sla živet k njegovim, bi bila jaz tista, ki bi se morala prilagajat in bi se - verjemi.
Se pa zavedam, da bi prej, kot če bi živeli ločeno, prišlo do nesporazumov in seiveda do nepotrebnih konfliktov.

:duda::duda: pikice bodo pa skakale okrog - zelo lepo.

Lp,
Kris



(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 9:19:16   
Anonimen
:((:((Moja je bila ful ljubosumna ni mogla prenesti da me je njen sin objemal ko je bila prisotna pa tudi malo je bil doma ker je hotela da hodi z njo okoli,nikoli se nisem počutila sprejeta.Potem pa je na žalost v prometni umrla sedaj ko sem starejša bi se mogoče?????ujele.....

(odgovor članu Kris)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 9:21:23   
Lidy
Moja tašča je tudi dvolična. V faco ti pove vse lepo za hrbtom pa ...
Drugače ni slaba. Veliko več se lahko pogovarjam z njo kot pa z mamo.
Najbolj me moti ker dela take razlike med sinovoma. Moj je starejši in eno leto sva živela pri tašči in tastu. Vsak dan sem poslušala kje sta bila mlajši sin in una njegova, kaj sta si kupla, kok se mata dobr, da kar naprej pospravljata...

No potem sva se pa midva odselila in sva zdaj v najemu. Mlajši pa je v laži da bo ostal brez službe preselil domov. Sedaj je šele zanimivo. No sedaj pa samo poslušam kako una dva imata cel svinjak, samo okol hodta, zapravljata na veliko - glede financ sta taščo že trikrat TAKO UŽALILA da ne vem če jima bo kdaj odpustila.
Mislim kako lahko svoji mami POSODIŠ 5.000????
Višek nesramnosti!!!! Svoji bodoči tašči pa pred mamo daš 10.000!!!!

No tako da se s svojo taščo sedaj zelo razumeva.

Moje mnenje je da če imate možnost čim dlje od tašč in svojih staršev, takrat se boste veliko bolje razumeli.

Lidy


(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 9:21:45   
Kris
Kako žalostno,

res zna biti hudo. Moja kolegica se je z možem ločila. prepričana sem, da če bi živela sama, bi še danes ostala z otrokom v zakonu. Njena tašča jo je celo udarila, prav tako tast. potem jo je začel pretepat, hudo pretepat, še njen soprog.

Lp,
Kris

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 9:25:11   
meeryana
O moj bog Kris, kr ne morem verjet...........brrrrrrrrr, kr sretese me.

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 9:26:33   
Lidy
Kris, to je pa resnično žalostno.

Midva sva se tudi zelo kregala, zaradi njegovih, ker je on tako miroljuben in on se ne bi kregal.
Tega nisem nikoli zahtevala od njega lahko bi pa saj kakšno besedo rekel tudi svoji mami.

Je pa tvoja kolegica čisto prav naredila da se je oselila.
Žal ljudi ne moremo poznati dokler jih ne spoznamo. In ta izkušnja je za nekatere lahko zelo boleča.

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 9:29:03   
saba
oprosti Kris pol pa je tvoja kolegica mal čudna..mene bi sam enkrat udarli, kar bi jim vrnila čene s pestmi pa z besedami, pobrala otroka in šla stran.

To je moje mnenje in ker vem da sem močen karakter bi to res naredila.

Selitev k tašči in tastu me prav nič ne bega. Je pa res da sm že zdaj vajena skrbeti za mojo staro nono, tako da ne bom imela večjih problemov skrbeti še za njih ko bodo v letih.

A mislite da sm falila poklic, po moje bi mogla delat v kakšnem domu ostarelih...ahahahahahahhahaahahaaaaaa

malo heca, moje mišljenje je tako, da pomagam bolj ki se da, pa čeprav bi rada imela več prostega časa zase, vendar ne morem, starejši ljudje se mi smilijo in to je to. Upam samo, da ko bom jaz v letih, da bo tudi mene nekdo tako čuval.

lp
saba:angel:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 9:32:49   
Kris
Res je,

to si nihče ne zasluži, pa ne glede na to zakaj je šlo-besedni dvoboj.... Njena zgodba menni zelo veliko pomeni, zato sem toliko bolj pozorna pri svoji tašči in tastu. Z njimi ohranjam neko distanco. Skratka ne želim si, da bi si bili preveč blizu.

Lp,
Kris

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 9:35:42   
neni
Ojla!
Pri nas je pa tako, da sva sedaj na stanovanju, pa nas nekako naokoli snubijo, da bi prišla k njim. "Ker drugače bo hiša prazna". Samo jaz sem mnenja, da je to njun problem, moj mož pa bi šel raje tja zaradi miru. Se pa ne zaveda, da ga bo tam izgubil. Nič še ni dorečeno, včasih se mi zdi, da sej bi lahko živeli skupaj, včasih pa da nikakor.
Nimam pojma kaj bomo naredili, ker se bojim tudi njenega vtikanja v naju (prefinjeno seveda) in predvsem v otroke, če jih bo bog dal.
Zna pa res lepo govort in naokoli in prijazno. Samo jaz ji nekako ne morem zaupat. Ker smo si preveč različne, po drugi strani pa podobne.
Pa da ne boste mislile, da se sedaj ne razumemo. Prav fino, enkrat na teden po 1 urico.
Pustimo se presenetit...
Neni

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 9:39:37   
Kris
saba - verjemi- klegica ni nič čudna - je še doba.

Res se je pobrala, ampak otroka ji niso dali - če pa še povzamem,da so tu še močna čustva.

Vsak verjetno odreagira po svoje. Razumem jo. Veliko je pretrpela.

Za otroka se je morala boriti drugače in vsaj v tem boju je zmagala.

Lp,
Kris

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 9:41:49   
Kris
Ne skrbi, orav se bosta odločila -pa kakorkoli že.

POmembno je, da se, če se sveda odločita, na to pripravita.

Lp,
Kris

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 10:20:56   
Mijavček
Živjo punce,

včeraj sem sicer napisala, da ne bom več hodila n RR, ker mi je preveč hudo ob žalostnoh novicah, pa evo,, sem spet kle. že celo jutro berem vaše poste in sem skoraj počla od smeha.:)-:)-:)-
No tale tema s taščami je prav kul: še moja zgodba: sedanja tašča - ok, bp zaenrat
Bivša tašča: :hudicek::hudicek::hudicek::hudicek:
In to tak hinavs, da ga ni pod soncem; vse na leep način, breez konfliktov, komplimenti kar dežujejo, ko pa sname masko: :hudicek:

da ne govorim, kako me je zasliševala, kam grem pa kdaj pridem, pa kje sem bla, pa kaj delam ponoči za računalnikom, pa če bom kej po tleh pomila.... ampak to vse na tak prijaazeenn način, da ji niti ne moreš zabrusit česa. pa kako je navijala, da ne bi zanosila slučajno, kar pač ona še ni bla pripravljena bit babica

Vse je mela pod kontrolo! In tud moj bivši je vse delal, tako, kot je ona rekla oz. direkt ni itak nikol nič rekla ampak kot je namignila, da bi njej utegnilo bit všeč.

BHRRRRR!!!!

Zdej sem se pa mal spucala!

PUNCE STRAN OD HINAVSKIH TAŠČ - NIKOL NE VEŠ KAJ MAJO ZA BREGOM!!!

in še bolj pomembno: PAZITE SE MAMINIH SINČKOV !!!

zato upam, da bom jaz v situaciji ko bom (upam) tašča: čim manj vmešavanja in naj mladi delajo po svoje, stari so dali svoje čez, zdaj pa naj uživajo v tem, kar so ustvarli.
Tako.
Mijavček

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 10:32:55   
Kris
Mijavček,

zeloooo dobr si napisala. Jaz tudi ne vem, kaj naj si o svoji mislim. Raje bi videla, da pokaže, kaj čuti in kaj misli, ampak kot da se boji.

Lp,
Kris

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 10:35:08   
Gea1
Jaz za enkrat nimam besde. Je O.K. tašča, prijazna, nikoli nič ne zahteva od mene, zgovorna, dobra po srcu itd. Sem glede tega brez besed. Tudi mojega je vzgojila lepo, brez vmešavanja in maminih sinčkov... Morda je bila včasih samo malo preveč prizanesljiva. Ampak takšna je in vsakdo dela kot najbolše ve, da je prav.
Se pa ne bi preselila k njim v biližino, saj sem mnenja, da so najini problemi in življenje najino. Ne bi marala vtikanja, ne bi se prilagajala, pa tudi ko bi se midva skregala, tega ne bi hotela, da vejo. Sem pač taka. Želim ohraniti neko distanco, kar se mi ne zdi nič narobe. Vem pa nekaj, če bi živela z njimi, bi slej ko prej prišlo do prevelike bližine, vsakič bi se hotela z nama pogovarjati in to bi me omejevalo.
Je bolje, da sva na svojem in greva tja tu in tam na kosilo. Pa je mera polna. Bom pa vesela, ko mi bo kdaj počuvala :duda: in vem, da si tega tudi ona zelo želi, čeprav je zelo zaposlena in je več ali manj cel teden ni doma.

Pozdravček! :sloncek:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 10:51:46   
Joni
Ja, to je pa tema, kjer tudi mene podžge! Jaz sem se zaradi svoje tašče presekirala še pa još! Če danes gledam, 500% preveč! Mojega moža je tako oklepala okoli sebe, da je bilo kar hudo - on je bil vse, jaz nič. Če sva šla na obisk (živela sva vsak pri svojih), sem ga včasih kar na stopnicah počakala! Potem je pa men film poču in sem rekla, a se odseliva ali pa ne bom več z njim (bil je mamim sinček). Ne boste verjel, spoznal je, da tako res ne gre več naprej in sva šla, njegovi pa tolk, da jih ni kap! Star je pa bil 24 let.
Potem je pa jokala ko dež in vsi so me postrani gledal, kot da sem jaz kriva njene bolečine in potem je tasta morila, naj kaj ukrene in tako naprej... Sedaj je 3 leta ko smo narazen, šele zadnje leto se malce bolje razumemo! Njegovega brata, ki se je postavil na mamino stran, pa še sedaj ne ceniva, ker je totalni materialist in piska tako dolgo v njihov rog, dokler mu pada denar z neba - so pač dosti premožni!
Res sem občutljiva na to temo in še danes me zaboli, če kako slišim na ta račun!

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?