Ringaraja.net je največji specializirani spletni portal za mlade starše in nosečnice v Sloveniji. Staršem in bodočim staršem omogoča dostop do kakovostnih informacij o zanositvi, nosečnosti, razvoju, zdravju ter vzgoji otrok in partnerstvu.
Copyright 2001-2025
Ringaraja.net
ISSN 1854-5335
Natisni
in ker sva še začetnika upam, da nimam preveč butastih vprašanj. 
, pa da je to bila samo mala krvavitev, če ne pa ti želim, da ti čimprej rata. Najbolje da se čimmanj obremenjuješ z vsemi znaki, če si v dvomu narediš test, drugače pa optimistično naprej in uživajta z dragim v seksu. Vso srečo in bodita močna in mejta se rad, čim večkrat
celo 1 teden prej kot običajno in sem že razkladala da ej to vgnezditvena...v resnici pa je bila čisto prava
.Kot zakleto pred porodom nisem imela nikoli redne menstruacije
: Je možna nosečnost tudi če je krvavitev močna in daljša kot
, sem bila vsa užaljena in dajala krivdo na njega, da bova zamudila ovulacijoo.. in vse to je pripeljalo do
.. potem pa sva se primila v roke.. za nekaj časa prenehala z otroci in normalno živela,,, ko se nama je seksalo sva to počela in če ne pa ne... in zdaj septembra sva se odloćila, da bova ponovno poskusila, ampak tako da bova živela normalno.. in res glej je ratalo..


