|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: smrkla nevzgojena
22.10.2006 15:10:06   
popek
Aja, hotela sem povedati še to, da poskusi hčerko čim bolj vključiti v nakupe. moja namreč zelo rada potiska tamali voziček in nalaga vanj. Sedaj že ve, kje se v trgovini nahaja npr. kisla smetana, mleko, kruh ipd. jaz imam seznam in potem skupaj iščeva artikle. Včasih ji pustim, da sama izbere, kakšen jogurt, mleko ali jajca bomo kupili ipd.
In načeloma ne kupujem sladkarij in jo z njimi ne podkupujem. Lahko pa si izbere jogurt za malico, žemljico, včasih puding ....

(odgovor članu popek)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: smrkla nevzgojena
23.10.2006 13:15:33   
Boni3
Joj naš je bil glih v soboto tako hecen v trgovini....Načeloma je priden,pomaga dajat v voziček,ali  ga pa kej zanima,skratka ni kakih problemov. Edina nastane,ko gremo mimo čokolina...Vedno bi želel,da ga kupimo.Jasno,da ga ne,ker ko ga vzamemo ta veliko pakungo(vreča 1kg ali 2) in je potem za nekaj časa.No zadnjič greva pa v trgovino in sva se lepo zmenila,kaj bova kupila in da čokolina pa ne ker ga imamo še doma v shrambi...A ja prav...ja prav. No fino si mislim,pa smo rešil problem.Malo morgen,prideva do police s čokolinom in mali hop vrečo v voz,jaz čisto mirno dam vrečo nazaj in ponovim,da ga še imamo bla,bla,bla...Ok mali se strinja,jaz se obrnem med jogurte,ne gladam in lej gauser posted image ima v roki škatlo čokolina in reče mami sam malo čokolina....No ker se tudi s škatlo nisem strinjala je protestiral,ampak me je prav malo brigalo,ponovila sem bla,bla od prej spulija škatlo iz rok dala nazaj pa mirna bosna. Čez 10 sek mu že ni bilo mar za njegov čokolino.....
Aja,februarja bo 3 letauser posted image

(odgovor članu popek)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: smrkla nevzgojena
26.10.2006 11:01:21   
muška
vse mi je znano, do potankosti user posted image  , sem se pa kljub temu nasmejala zraven, ker sem si vas prav predstavljala

No da ne dolgovezim. Jaz sem pogruntala recept. Ko se mi moj meče po tleh, meče kaj iz polic, se skriva, nori, kriči..... po trgovnini - ma bilokje; se enostavno naredim kot da nič ne vidim, nič ne slišim, kot da enostavno ni moj. 

Ko me kliče in pravi mami glej to, mami glej ono, se naredim kot da ga ne slišim in ne vidim. Kmalu mu vse postane zelo čudno in hodi za mano in me začudeno gleda. Potem pa samo mirno rečem gremo zdaj pospravit (pač tisto kar je razturil) in mi čisto tiho in mirno pomaga.
Po njegovih scenah gremo potem čisto mirno iz trgovine, jaz gledam drugam, njega ne, tiho ga posadim v avto in gremo. Potem pa mu povem, da se ni lepo obnašal in da je mama žalostna. Moram rečt, da deluje in da je vsakič bolje.

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: smrkla nevzgojena
26.10.2006 11:30:13   
Rožica I
Če nič druga, takšno obdobje mine nekje okoli 4.leta user posted image . Bolj slaba tolažba, vem, ampak edina zanesljiva!


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: smrkla nevzgojena
26.10.2006 11:37:07   
Rožica I
Pa še tole: poskusi biti dosledna! Če ji nekaj rečeš (npr.: domov bomo šli, če ne boš pridna..), se tega drži, pa če te zraven trga na kose! Sčasoma se bo že navadila in ugotovila, da misliš resno!
Mislim, da je meni kot mami, ena težjih stvari pri vzgoji, ravno doslednost! Otroci pa jo rabijo kot zrak!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: smrkla nevzgojena
26.10.2006 16:12:05   
HuAnita
Lara, naj te potolažim.... - Nam (še najraje pa meni, ko sama z obema klatim do štacune po recimom kruh) se že pol km pred trgovino dere: Nodi jajcko tupiiiiiit! (kupit), in jok in solze, pa če ji slučajno takoj tiste prekl/&&$$$%&##%$# jajčke ne damo v roke, začne metat stvari, ki so pod njimi, na tla. Me je že varnostnik enkrat okregal, naj pazim nanjo, pa kako, če imam pa še enega vreša v vozičku, kruh pa tudi potrebujem?!
Zato zdaj vse, če se le da, kupujem dopoldne, ko je mala v varstvu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: smrkla nevzgojena
27.10.2006 8:47:07   
honey
Za vse tiste, ki imate probleme v trgovinah in na cesti, eno vprašanje: a ste že slišale za "vajeti" (ne vem sicer, kako se pravilno reče temu). Mislim tisti pripomoček, ki ga otroku daš čez rame in pripneš čez prsni koš, ko se uči hodit. Jaz sem našemu sedaj 19-mesečniku do nedavnega vedno nataknila ta pas, ko sva šla po cesti, ravno zaradi tega, ker se mi lahko iztrga iz roke in direkt na cesto. Tako pa ga imam "na špagi" - sicer glupo izgleda, kot bi imela psa na vrvici, ampak njegova varnost je zame na prvem mestu. In tako tudi v trgovini ni bilo nobenih problemo. Zdaj se je pa že toliko socializiral, da greva lepo po cesti, da mi da roko in se je navadil, da v trgovini ne sme stikat po policah in nosit vse po vrsti v voziček.

Še enkrat poudarjam, da vem, da zgleda blesavo, samo moji živci so samo eni!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: smrkla nevzgojena
27.10.2006 13:20:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: honey

Za vse tiste, ki imate probleme v trgovinah in na cesti, eno vprašanje: a ste že slišale za "vajeti" (ne vem sicer, kako se pravilno reče temu). Mislim tisti pripomoček, ki ga otroku daš čez rame in pripneš čez prsni koš, ko se uči hodit. Jaz sem našemu sedaj 19-mesečniku do nedavnega vedno nataknila ta pas, ko sva šla po cesti, ravno zaradi tega, ker se mi lahko iztrga iz roke in direkt na cesto. Tako pa ga imam "na špagi" - sicer glupo izgleda, kot bi imela psa na vrvici, ampak njegova varnost je zame na prvem mestu. In tako tudi v trgovini ni bilo nobenih problemo. Zdaj se je pa že toliko socializiral, da greva lepo po cesti, da mi da roko in se je navadil, da v trgovini ne sme stikat po policah in nosit vse po vrsti v voziček.

Še enkrat poudarjam, da vem, da zgleda blesavo, samo moji živci so samo eni!


ha če bi mojo dala v te vajeti se mi uleže na tla pol jo pa lohk po tleh vlečem z njimi, ker ne bi ustala. če jo boberem samo mehke noge nardi in noče stat. konc zabave.

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?