|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007
24.10.2006 12:10:46   
Anonimen
Mi delamo pa na user posted image prvi mesec pri prvi user posted image je ratalo v prvo. Zdaj imam pa občutek, da se bo treba malo bolj potrudit. Kdaj bo november. Meni je november najbolj smotan mesec v letu. Letos ga pa komaj čakam. Kaj počnete, da vam dnevi hitreje minejo? Katera bo prva delala test, jaz ga bom tam okoli 7.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Julijke 2007
24.10.2006 13:28:51   
lexl
Jaz ga bom že tam okoli 1. ali 2., seveda, če me prej ne prehiti user posted image , ki mora pridet zdajle tam enkrat konec tega tedna. Če je ne bo pa user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Julijke 2007
24.10.2006 14:32:40   
Anonimen
Jaz 10. ali 11. 11., če ne bo prej pricurjalo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Julijke 2007
24.10.2006 14:33:33   
Anonimen
Še podpis - ga zmeraj pozabim:

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Julijke 2007
24.10.2006 14:51:50   
ivanap
Jaz bom naredila test 10. novembra, točno pet tednov od prvega dneva zadnje menstruacije (če je ne dobim že prej seveda).

Drugače pa, ravnokar smo šli v službi gledat nove pisarne in sem rekla, da so mi tako všeč, da bom pa kar tukaj ostala. Zaenkrat naj bodo razlog za nezamenjavo službe lepe pisarne.

Naj pa vam povem, da v prvi nosečnosti nisem imela nobenih nosečniških znakov. Z user posted image  sva začela malo razpravljati o tem, da bi imela user posted image  in ko mi je menstruacija zamujala že 10 dni, sem naredila test in je bil pozitiven. Nobene slabosti in nič drugega. Upam, da bo tudi sedaj tako.

LP vsem, ki čakamo, da izvemo, da smouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Julijke 2007
24.10.2006 21:29:16   
Anonimen
Hojla!
Spet en dan bližje, da izvemo kako in kaj.
Če sem si dobro zapomnila, prva dela test 1.11. lexl, jaz user posted image 1.11. ali kak dan pozneje, 7.11. user posted image , 10.11. ivanap in user posted image .
Jaz namreč ne vem ali naj čakam za test  28 dan ciklusa ali 35 dan ciklusa - ker imam sedaj po novem na 35 dni M. Ker pa se poznam, dvomim, da bom zdržala do 36.dneva brez testa. Zanimivo, pri prvem pa sem delala test ful pozno - se mi ni nikamor mudilo. Ker sem "vedela" brez testa, da sem user posted image . Tokrat tega občutka nimam.  Pa tudi test bi si kar šla že delat.
Nič, lepo bodite in se pišemo!user posted image

(odgovor članu ivanap)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Julijke 2007
24.10.2006 21:33:31   
Anonimen
Ups, sem spregledala user posted image ki tudi dela 11.11! Nočko!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Julijke 2007
25.10.2006 1:14:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

user posted image ,  kako je bil lažno pozitiven test - kdaj si ga pa delala in kateri test, da se je potem izkazalo, da ni prav pokazal? Hm, ker nekateri pravijo, da eni testi že kao pokažejo v naslednjih dneh po zanositvi vredu... Mene že firbec matra in bi že šla delat test - pa vem, da sem še prehitra, ja...
Pa pa
user posted image



Helou, me malo dolgo ni bilo sem. user posted image , test sem delala tik pred najzgodejšim možnim izostankom M. Da razložim - ciklus imam na 24-30 dni, to je kar en teden razlike. Ampak sem imela izrazite nosečniške znake - slabosti, ful lulat hodila itd., pa sem kar naredila test (Romed) in je bil pozitiven. Pa grem čez dva dni delat še enega, da si ga za spomin spravim (tudi Romed) in je bil negativen.user posted image  Šibam v lekarno, kupim Baby check, naredim - spet negativen. Nič jasno, jaz že h G naročena (uf, btw, sm se pozabla odnaročit, moram jutri, pa saj bom spet pozabila). No, potem sem pa še user posted image  dobila in je šlo upanje v franže. In zdaj čakam še en teden in upam, da tetka s Krvavca ostane gor do naslednje zime.

Drugače imam pa tudi jaz že enega user posted image  doma, pupa je stara 9 mesecev.user posted image

leksl, na isti dan ne čakava user posted image , tako da bova skupaj ostali ali šli. Sem si vzela kar zgornjo cofro mojega ciklusa (30 dni), da ne bom že prej vsa nervozna, pa mislila, da mi zaostaja.

Tifola ne jemljem oz. zelooo občasno. Se sploh ne spomnim. Od poroda dalje je moj spomin čist v kuser posted image .

LP user posted image

P.s.: zavoljo pozne ure sem pozabila kliknit anonimno... evo, pa me imate.user posted image  user posted image  No, zdej ne bom več user posted image , ampak kar jaz.

< Sporočilo je popravil Tašonka -- 25.10.2006 1:15:30 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Julijke 2007
25.10.2006 7:52:34   
Bety
Sem tudi jaz med vami.....

Grem v ponedeljek po zamrznjene zarodke in če se vsaj eden uspešno vgnezdi, bom julijka. Moj PDP bo 19.7.2007.....uaaaaaaaaaauuuuuuuu

Zdaj šele vidim.....moj mož ima rad številko 7 in se vedno pospisuje s 777.....in (samo sanjam) lahko bi rodila 7.7.2007...........hi hi hi....to bi bil štos....

Tako.....

Srečno vsem....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Julijke 2007
25.10.2006 9:28:28   
Anonimen
Jaz ga bom delala 11.11user posted image

user posted image

(odgovor članu Bety)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Julijke 2007
25.10.2006 12:50:22   
Anonimen
Jaz sem se tudi spremislila in bom delala test  10.11, takrat imava z mojim user posted image obletnico (5 letuser posted image user posted image user posted image ) če seveda ne pride prej user posted image . mam nekam slab občutekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Julijke 2007
25.10.2006 13:19:45   
pina-1
anonimna ( tazadnja) user posted image  tudi pri meni salbo kaže. user posted image  se kar pripravljauser posted image user posted image . bom zgleda kar avgustovka postala ( upam) 

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Julijke 2007
25.10.2006 14:37:35   
Anonimen
Sem se pozabla podpisat pri tazadnjem postuuser posted image . Pina-1, kdaj jo pa (ne) pričakuješ?user posted image

(odgovor članu pina-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Julijke 2007
25.10.2006 14:41:03   
Anonimen
Bety, vso srečo!
Seveda želim nam vsem ostalim enako user posted image
Tašonka, si me pa zdaj prepričala s svojo izkušnjo, da ne bom delala testa pred 35 dnem. (kot sem omenila, imam sedaj na 35 dni po porodu). Da se mi ne bi zgodilo isto kot tebi. Aja, za pregled pa si pusti termin, mogoče bo pa zdaj, pa boš prej na vrsti - hec, saj vem, da prehitro ne moreš na pregled.
Aja, pa še to, ja moj spomin je tudi na psu od prvega poroda. Pa to vsem pravim in me čudno gledajo. Nikoli nisem bila raztresena in pozabljiva, sedaj pa totalno user posted image  in v službi včasih to že prav čudno zgleda. Zato pa je cajt da spokam počasi spet na porodniško user posted image
pa pa
user posted image

(odgovor članu pina-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Julijke 2007
25.10.2006 16:28:23   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sem se pozabla podpisat pri tazadnjem postuuser posted image . Pina-1, kdaj jo pa (ne) pričakuješ?user posted image


ne pričakujem je danes oz jutri!

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Julijke 2007
25.10.2006 19:33:53   
Anonimen
Držim pesti, da boš prva novemberka.user posted image

(odgovor članu pina-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Julijke 2007
25.10.2006 19:35:18   
Anonimen
Se opravičujem, hotela sem napisat julijka. Pa tale november mi gre res skoz po glav.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Julijke 2007
25.10.2006 21:21:45   
Anonimen
Pina-01, kako kaže? Torej boš prva ugotovila user posted image  user posted image

user posted image , tebi pa res ne more iz glave november user posted image . sem se kar nasmejala, ko si napisala novemberka.

Uživajte in pridno poročajte, ko bo kaj novega.   Kateri test boste pa kupile?
PA-pa user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Julijke 2007
25.10.2006 22:02:44   
GB
Najprej vsem bodocim mamicam en lep pozdrav. Tudi jast in moj fant , se zadnje tedne trudiva okoli dojencka in upam, da bom cim prej user posted image . To bo moja prva nosecnost in zato  upam , da mi boste tiste , ki ste ze mamice lahko kaj svetovale . Stara sem 27 let ( naslednji mesec 28 user posted image user posted image )  in se ze veselim dojencka. No za sedaj toliko . lep pozdrav in vsem zelim lepo nosecnost

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Julijke 2007
25.10.2006 22:24:29   
Anonimen
Če bo potrebno kupiti test, še ne vem katerega bom kupila samo CB sigurno ne, ker mi je v prvi user posted image pokazal -, pa sem bila noseča. Katerega pa priporočate?

(odgovor članu GB)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Julijke 2007
25.10.2006 22:25:47   
Anonimen
Sem se spet pozabla podpisat. Ali je skleroza lahko kako znamenje?user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Julijke 2007
25.10.2006 22:31:43   
Anonimen
Nekaj me še zanima, kako dolgo po tistem ko ste prenehale dojit vam je mleko še priteklo če ste si stisnale? Moji user posted image sem črpala mleko do 7.meseca, pa še sedaj stara je 17.mesecev, priteče mleko če stisnem. Zdi se mi da več kot pa mesec ali 2 nazaj. Ali možno da bi bil to znakuser posted image . Sej vem da je zlo čudn, sam mene zanima.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Julijke 2007
26.10.2006 8:33:39   
pina-1
dobro jutro sotrpinek v čakanju na zmago.
pri meni kaže slabo!!!!!!!!!! PMS znaki so vedno močnejši, čeprav user posted image  še ni pricurljala. vprašanje minutkeuser posted image user posted image user posted image . je avgust lepši mesecza rodituser posted image user posted image user posted image user posted image

anonimna [sm=pikapoka1.gif" border=0> jaz sem mojo regljačico dojila polnih devet mesecev in pol in ko je bila stara dve leti so moje mlekarne še delovale. pol so pa usahnile, tako da ne vem če je to glih kakšne + znak.

jaz ne vem sploh kakšen test bom delala, ker je meni v prvo CB pokazal - celo dva tedna po izostali user posted image .




_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Julijke 2007
26.10.2006 9:37:40   
Afnica
Mi smo ravno opravili delo na tem, da bi postala julijka. Zdej pa čaaaakaaaamooooooo na rezultate dela.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Julijke 2007
26.10.2006 9:41:19   
Anonimen
O afnica midve sva pa usklajeniuser posted image .
Mi tud zdej čakamo na razultate!
Še ena dva tedna pa bomo vedli pri čem smouser posted image

(odgovor članu Afnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?