|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tujina
23.10.2006 13:06:44   
kalbo
Zase vem, da nebi šel, pa tud ženo bi le s težkim srcem pustil. Sicer pa vem da ona niti slučajno nebi šla. Pač sva se dva takšna skupaj našla.
Anonimna se pa zaveda, da mu tega ne more preprečit, sam skakat do stropa od veselja pa tudi ne more, vsaj zase vem, da nebi.

Zahi, verjemi, da se ti bo življenje, občutki, razmišljanja, prioritete, skrbi...skratka vse postavilo na glavo v trenutku, ko boš dobil v naročje majceno bitje, tvojega otroka.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tujina
23.10.2006 13:08:51   
Anonimen
Vsi smo zdravi in vse je super,saj ravno zato ne razumem te želje

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tujina
23.10.2006 13:10:03   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zase vem, da nebi šel, pa tud ženo bi le s težkim srcem pustil. Sicer pa vem da ona niti slučajno nebi šla. Pač sva se dva takšna skupaj našla.
Anonimna se pa zaveda, da mu tega ne more preprečit, sam skakat do stropa od veselja pa tudi ne more, vsaj zase vem, da nebi.



kaj pa če bi tvoja žena želela jit v tujino za 4 mesece?.. bi se počutil izdano?? ali bi ji hotel preprečit to željo?



Zahi, verjemi, da se ti bo življenje, občutki, razmišljanja, prioritete, skrbi...skratka vse postavilo na glavo v trenutku, ko boš dobil v naročje majceno bitje, tvojega otroka.


upam user posted image user posted image komaj čakam..




(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tujina
23.10.2006 13:10:53   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Vsi smo zdravi in vse je super,saj ravno zato ne razumem te želje


vprašaj moža zakaj si to želi, da boš pač razumela..

ne se pa počutit izdano.. ker je bolano..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tujina
23.10.2006 13:14:20   
Anonimen
Midva sva se že pogovorila ,to sploh ni problem . Mene so zanimala vaša mnenja .

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tujina
23.10.2006 13:18:30   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Midva sva se že pogovorila ,to sploh ni problem . Mene so zanimala vaša mnenja .


Moje mnenje.. imaš srečo, da imaš odgovornega moža, ki skrbi za svojo družino.. gleda na prihodnost.. ima ambicije in želje..

poskušaj ga spodbujat in podpirat.. in ne zavirat pri njegovih željah..

še enkrat pa.. govorimo o 4ih mesecih ali o 4ih letih?? ker če je govora o 4ih mesecih.. potem res ne razumem v čem je problem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tujina
23.10.2006 13:27:06   
Anonimen
Hvala

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tujina
23.10.2006 13:30:23   
Naja31
Kalbo, ti tako razmišljaš, ampak kdo drugi pa ne.
Jaz bi mojega, če bi imel tako željo, vsekakor spodbujala, za dalj časa bi šla tudi z njim. Od njega ravno tako pričakujem isto. S to razliko, da če grem jaz kam, potem gre z mano tudi moj otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Tujina
23.10.2006 13:40:45   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Kalbo, ti tako razmišljaš, ampak kdo drugi pa ne.
Jaz bi mojega, če bi imel tako željo, vsekakor spodbujala, za dalj časa bi šla tudi z njim. Od njega ravno tako pričakujem isto. S to razliko, da če grem jaz kam, potem gre z mano tudi moj otrok.




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Tujina
23.10.2006 13:46:10   
kalbo
S to razliko, da če grem jaz kam, potem gre z mano tudi moj otrok.


A nimamo do otrok vsi enakih pravic in obveznosti? Zakaj potem razlika?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Tujina
23.10.2006 13:51:22   
Zahi
Mislim, da je hotela povedat, da če bi šel mož kam.. bi šla ona z otrokom zraven.. 

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Tujina
23.10.2006 15:12:13   
Anonimen
Zahi ne boš verjal (jaz tudi neuser posted image ) da se s tabo tokrat strinjam. Kalbo res je, da je 4 mesece dosti časa otrokovega življenja ampak zame je tudi 1 dan otrokovega življenja dosti in "čas" otrokovega življenja se ne da merit. Tukaj se gre za nekaj čisto drugega. Ena je napisala da ne more brez svojega moža, ok. Kaj pa če jo kdaj zapusti in ostane sama celo življenje? Kaj potem ne bo znala živet?   Anonimna bodi srečna, da imaš tako ambicioznega in očitno inteligentnega moškega, zato ga podpiraj. Seveda  samo v primeru, če je nasploh vse ok med vama in ni drugega razloga za odhod v tujino kot pa to, da gre za vaše boljše življenje. Namesto da jamraš, raje izkoristi ta oba ta čas oz. te 4 mesece v vajino dobro, glej na vse skupaj pozitivno. V tem času, bosta se še samo bolj pogrešala in še bolj spoznala kako je čas dragocen.


< Sporočilo je popravil nivess -- 23.10.2006 15:13:53 >

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Tujina
23.10.2006 15:19:05   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Zahi ne boš verjal (jaz tudi neuser posted image ) da se s tabo tokrat strinjam. Kalbo res je, da je 4 mesece dosti časa otrokovega življenja ampak zame je tudi 1 dan otrokovega življenja dosti in "čas" otrokovega življenja se ne da merit. Tukaj se gre za nekaj čisto drugega. Ena je napisala da ne more brez svojega moža, ok. Kaj pa če jo kdaj zapusti in ostane sama celo življenje? Kaj potem ne bo znala živet?   Anonimna bodi srečna, da imaš tako ambicioznega in očitno inteligentnega moškega, zato ga podpiraj. Seveda  samo v primeru, če je nasploh vse ok med vama in ni drugega razloga za odhod v tujino kot pa to, da gre za vaše boljše življenje. Namesto da jamraš, raje izkoristi ta oba ta čas oz. te 4 mesece v vajino dobro, glej na vse skupaj pozitivno. V tem času, bosta se še samo bolj pogrešala in še bolj spoznala kako je čas dragocen.



user posted image user posted image

ne morem verjet.. Nivess se strinja z mano user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Tujina
23.10.2006 15:28:16   
Gina
Uf, jaz pa nikoli ne bi odpustila možu, če bi šel v tujino za 4 mesece. Z gotovostjo lahko to trdim, ker je moj bivši to naredil in mu nikoli nisem odpustila. Še danes ne razumem, kako je lahko trdil, da kaj so pa ti meseci, v primerjavi z življenjem. Jaz sem trpela ko žival in na koncu sem po petih mesecih rekla, da ne morem več in da ga zapuščam. Moje zaupanje vanj je šlo rakom žvižgat. Seveda me je prepričal, da sva ostala skupaj, imela otroke, ampak....bolje bi bilo, da bi šla že takrat narazen...zaradi različnih vrednot. Meni nikoli ni materialna varnost toliko pomenila kot njemu, pa vedno mi je fizična bližina pomenila ogrooomno, njemu pa skoraj nič. Torej gre tu za vrednote. Ne za to, da bi bilo nekaj prav ali narobe, ampak gre za potrebe, ki jih nekdo ima. Meni je vseeno, če bi on cel dan delal (v Slo ali kjerkoli, kjer lahko zvečer pride do doma), glavno da se ponoči celo noč tišči k meni. Mi je vseeno, če delam kot pri norcih, glavno da je tam, da ga lahko objamem, ko mi to paše. Meni je vseeno, če imamo malo manj denarja, glavno da mu stisnem dlan ali dam poljub ko to rabim.... In seveda je bilo z mojim bivšim točno obratno. Bilo mu je vseeno, če me kako noč ne stisne k sebi - glavno da bomo imeli lepo novo opremo v stanovanju, bilo mu je vseeno, če me ne more objeti tisti hip, glavno da bo čim prej odplačano stanovanje.....

Saj pravim, ne gre za to, da ima nekdo prav, drugi pa ne...gre izključno za to, kaj kdo rabi. Če dva tako zelo različno razmišljata in čutita in različne reči rabita, imata problem. Kako ga rešit? Nimam pojma. Jaz sem ga rešila tako, da se ne zaljubljam več v ljudi z zelo drugačnimi potrebami, kot so moje. Moj bivši je dobil točno tako žensko, ki to 100% razume. NJene vrednote so drugačne od mojih. Nimata problemov s tem. A ni fajn!



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Tujina
23.10.2006 15:40:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Uf, jaz pa nikoli ne bi odpustila možu, če bi šel v tujino za 4 mesece. Z gotovostjo lahko to trdim, ker je moj bivši to naredil in mu nikoli nisem odpustila. Še danes ne razumem, kako je lahko trdil, da kaj so pa ti meseci, v primerjavi z življenjem. Jaz sem trpela ko žival in na koncu sem po petih mesecih rekla, da ne morem več in da ga zapuščam. Moje zaupanje vanj je šlo rakom žvižgat. Seveda me je prepričal, da sva ostala skupaj, imela otroke, ampak....bolje bi bilo, da bi šla že takrat narazen...zaradi različnih vrednot. Meni nikoli ni materialna varnost toliko pomenila kot njemu, pa vedno mi je fizična bližina pomenila ogrooomno, njemu pa skoraj nič. Torej gre tu za vrednote. Ne za to, da bi bilo nekaj prav ali narobe, ampak gre za potrebe, ki jih nekdo ima. Meni je vseeno, če bi on cel dan delal (v Slo ali kjerkoli, kjer lahko zvečer pride do doma), glavno da se ponoči celo noč tišči k meni. Mi je vseeno, če delam kot pri norcih, glavno da je tam, da ga lahko objamem, ko mi to paše. Meni je vseeno, če imamo malo manj denarja, glavno da mu stisnem dlan ali dam poljub ko to rabim.... In seveda je bilo z mojim bivšim točno obratno. Bilo mu je vseeno, če me kako noč ne stisne k sebi - glavno da bomo imeli lepo novo opremo v stanovanju, bilo mu je vseeno, če me ne more objeti tisti hip, glavno da bo čim prej odplačano stanovanje.....

Saj pravim, ne gre za to, da ima nekdo prav, drugi pa ne...gre izključno za to, kaj kdo rabi. Če dva tako zelo različno razmišljata in čutita in različne reči rabita, imata problem. Kako ga rešit? Nimam pojma. Jaz sem ga rešila tako, da se ne zaljubljam več v ljudi z zelo drugačnimi potrebami, kot so moje. Moj bivši je dobil točno tako žensko, ki to 100% razume. NJene vrednote so drugačne od mojih. Nimata problemov s tem. A ni fajn!






user posted image user posted image user posted image Lepo napisano



Saj pravim ne vem kakšno vezo imata onadva nasploh. Mogoče pa njenemu možu tudi bolj pomeni fizična prisotnost, dotiki, poljubi, stiski,...ampak pač želi riskirat te 4 mesece in bo potem ko pride nazaj zaradi tega, še več časa s svojo družino, ker bo na boljšem delovnem mestu? Saj včasih je treba stisnoit zobe in se na koncu še bolj splača, včasih pa ne...to najbolj anonimna ve.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Tujina
23.10.2006 15:54:39   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Uf, jaz pa nikoli ne bi odpustila možu, če bi šel v tujino za 4 mesece. Z gotovostjo lahko to trdim, ker je moj bivši to naredil in mu nikoli nisem odpustila. Še danes ne razumem, kako je lahko trdil, da kaj so pa ti meseci, v primerjavi z življenjem. Jaz sem trpela ko žival in na koncu sem po petih mesecih rekla, da ne morem več in da ga zapuščam. Moje zaupanje vanj je šlo rakom žvižgat. Seveda me je prepričal, da sva ostala skupaj, imela otroke, ampak....bolje bi bilo, da bi šla že takrat narazen...zaradi različnih vrednot. Meni nikoli ni materialna varnost toliko pomenila kot njemu, pa vedno mi je fizična bližina pomenila ogrooomno, njemu pa skoraj nič. Torej gre tu za vrednote. Ne za to, da bi bilo nekaj prav ali narobe, ampak gre za potrebe, ki jih nekdo ima. Meni je vseeno, če bi on cel dan delal (v Slo ali kjerkoli, kjer lahko zvečer pride do doma), glavno da se ponoči celo noč tišči k meni. Mi je vseeno, če delam kot pri norcih, glavno da je tam, da ga lahko objamem, ko mi to paše. Meni je vseeno, če imamo malo manj denarja, glavno da mu stisnem dlan ali dam poljub ko to rabim.... In seveda je bilo z mojim bivšim točno obratno. Bilo mu je vseeno, če me kako noč ne stisne k sebi - glavno da bomo imeli lepo novo opremo v stanovanju, bilo mu je vseeno, če me ne more objeti tisti hip, glavno da bo čim prej odplačano stanovanje.....

Saj pravim, ne gre za to, da ima nekdo prav, drugi pa ne...gre izključno za to, kaj kdo rabi. Če dva tako zelo različno razmišljata in čutita in različne reči rabita, imata problem. Kako ga rešit? Nimam pojma. Jaz sem ga rešila tako, da se ne zaljubljam več v ljudi z zelo drugačnimi potrebami, kot so moje. Moj bivši je dobil točno tako žensko, ki to 100% razume. NJene vrednote so drugačne od mojih. Nimata problemov s tem. A ni fajn!





moje mišljenje.. zelo egoistično gledaš..

povsod se opaža samo tvoja potreba.. (me objet.. se stistnit k meni..)

lej.. potrebe posameznikov so različne.. drugo je če gre ta isti dec za 4 mesece v Avstralijo raziskovat svojo osebnost..

če gre pa za 4 mesece gradit kariero, pa ne stoji nasproti tega..

če pa ženske ne zmorete 4 mesece brez svojega moškega.. pol pa to ne razumem.. saj ne gre na Mars za 28 let..

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Tujina
23.10.2006 16:02:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Uf, jaz pa nikoli ne bi odpustila možu, če bi šel v tujino za 4 mesece. Z gotovostjo lahko to trdim, ker je moj bivši to naredil in mu nikoli nisem odpustila. Še danes ne razumem, kako je lahko trdil, da kaj so pa ti meseci, v primerjavi z življenjem. Jaz sem trpela ko žival in na koncu sem po petih mesecih rekla, da ne morem več in da ga zapuščam. Moje zaupanje vanj je šlo rakom žvižgat. Seveda me je prepričal, da sva ostala skupaj, imela otroke, ampak....bolje bi bilo, da bi šla že takrat narazen...zaradi različnih vrednot. Meni nikoli ni materialna varnost toliko pomenila kot njemu, pa vedno mi je fizična bližina pomenila ogrooomno, njemu pa skoraj nič. Torej gre tu za vrednote. Ne za to, da bi bilo nekaj prav ali narobe, ampak gre za potrebe, ki jih nekdo ima. Meni je vseeno, če bi on cel dan delal (v Slo ali kjerkoli, kjer lahko zvečer pride do doma), glavno da se ponoči celo noč tišči k meni. Mi je vseeno, če delam kot pri norcih, glavno da je tam, da ga lahko objamem, ko mi to paše. Meni je vseeno, če imamo malo manj denarja, glavno da mu stisnem dlan ali dam poljub ko to rabim.... In seveda je bilo z mojim bivšim točno obratno. Bilo mu je vseeno, če me kako noč ne stisne k sebi - glavno da bomo imeli lepo novo opremo v stanovanju, bilo mu je vseeno, če me ne more objeti tisti hip, glavno da bo čim prej odplačano stanovanje.....

Saj pravim, ne gre za to, da ima nekdo prav, drugi pa ne...gre izključno za to, kaj kdo rabi. Če dva tako zelo različno razmišljata in čutita in različne reči rabita, imata problem. Kako ga rešit? Nimam pojma. Jaz sem ga rešila tako, da se ne zaljubljam več v ljudi z zelo drugačnimi potrebami, kot so moje. Moj bivši je dobil točno tako žensko, ki to 100% razume. NJene vrednote so drugačne od mojih. Nimata problemov s tem. A ni fajn!





moje mišljenje.. zelo egoistično gledaš..

povsod se opaža samo tvoja potreba.. (me objet.. se stistnit k meni..)

lej.. potrebe posameznikov so različne..




Zahica saj je Gina napisala, da prav zaradi tega, ker ni imel istih potreb kot ona, ne izbira več takšnega človeka. Zdaj pa čgleda, da bo imel moški iste potrebe kot ona, oz. da bosta oba egoistauser posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Tujina
23.10.2006 16:13:28   
kalbo
Gina je zadela bistvo!! Ljudje smo si različni!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Tujina
23.10.2006 16:51:02   
lenika
Z Gino in Kalbom se popolnoma strinjam. Meni je full pomembna bližina. Tudi jaz si nikoli ne bi izbrala partnerja, ki mu ta vrednota ni pomembna. Mene v bistvu ne zanimajo materialne dobrine in denar, ki bi ga na primer pridobila naša družina z odhodom v tujino, ker zame je 4 mesece cela večnost in bi v tem času zelo trpela. S espominjam še časa, ko sem študirala, sem bila vsak teden 3-4 dni stran od partnerja in sem trpela ter komaj čakala, da končam študij in bova lahko skupaj.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Tujina
23.10.2006 16:56:53   
Anonimen
če pa ženske ne zmorete 4 mesece brez svojega moškega.. pol pa to ne razumem.. saj ne gre na Mars za 28 let..


Jaz se pa s temle popolnoma strinjam.

Mnenje? Marija Sveta, saj ko sta poročena, nista zvezana ali zraščena skupaj, da bi morala non stop en na drugem viset user posted image  Saj se človek ne gre zabavat ampak DELAT, dejte ga no srat.

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Tujina
23.10.2006 16:58:28   
žužu
moram komentirat, ker sem očitno ena od drugačnih.
sedaj si pa predstavljajte, da bi vam nekdo prepovedal opravljati službo, ki jo imate radi.
torej, če imaš otroka, potem bodi doma vsaj pol dneva.
tisti starši, sploh očetje, ki delajo od jutra, do večera, potem niso očetje?
tisti očetje, ki so šoferji, potem niso pravi očetje?
ljubezen je brezpogojna in če ima moj partner službo, ki jo rad opravlja in s tem preskrbi še, da ni finančne krize, je potem slab človek?
ko je bil najstarejši star šest tednov, sva ostala sama. za dolgih sedem mesecev.
ko je bil najstarejši star štriri leta, mala pa dve leti, smo ostali sami za pol leta.
imajo potem moji otroci zato slabega očeta?
verjemite mi, ni hujšega, kot ločitev od otroka, zato bodimo vsaj starši malce bolj nesebični in poskušajmo partnerja podpirati.
meni osebno se to, da ima možnost izobraževanja, zdi super.
štirje meseci so malo. v primerjavi s tem, kaj bo on odnesel od tega. sploh pa verjemi, bo še bolj cenil svojo družino.
včasih prave vrednote spoznamo šele takrat, ko imamo dovolj časa razmišljati o njih.
jih pogrešamo, ko smo sami in sprevidimo, da nam pomenijo največ na svetu.
le pogumno v nove izzive. pravim jaz.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Tujina
23.10.2006 17:13:10   
lenika
Žužu nihče ni rekel, da je tvoj mož zaradi tega slab oče. Kot smo že nekajkrat omenili, pa povdarjam še enkrat. LJUDJESMO SI RAZLIČNI. Jaz pač takšneg življenja ne bi hotela in takšnih odhodov tolerirala, ti pa ne bi tolerirala česa drugega.

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Tujina
23.10.2006 17:26:42   
Anonimen
Kaj mu to izobraževanje pomeni?  Se ga veseli? Potem ga ne omejuj.
Družina je veliko, ni pa vse, obstajajo tudi druga obzorja. Če ste doma zdravi, zakaj mož ne bi naredil nečesa zase?

Namesto da to jemlješ kot izdajo, raje razmisli, česa se boš TI naučila v teh štirih mesecih, ko ga ne bo...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Tujina
23.10.2006 17:52:26   
Anonimen
Če bi moj omenil, da gre v tujino za 4 mesece (sicer službeno, a vseeno) bi me kap, ali pa bi pomislila, da se morda šali.

Tudi za 4 dni ne bi šel nikamor, sploh pa je meni veliko že če ga 4 ure ni.

Tega mi zagotovo ne bi naredil in te čisto razumem, da si prizadeta. Moj nikakor ne bi hotel biti brez otrok saj pravim 4 dni in vem da se NIKAKOR za kaj takega ne bi odločil, če bi pa se, bi bila jaz fuul jezna in užaljena, ma si sploh ne znam predstavljati, pri meni te šanse ne bi bilo.

Če ima družino, naj bo z družino, noben denar ni vreden tega, da niste skupajuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Tujina
23.10.2006 18:04:12   
Anonimen
V tem času bo pridobil ogromno, kar bo koristilo njegovi karieri, vaši finančni situiranosti.


Tega nisi napisala ti, ampak Jacqueline. Če to drži, potem bi ga jaz podprla. Če pa se gre za eno kvazi varianto, da bo MOGOČE potem dobil kakšno ČUDNO službo, ali pa tako, da ne ve, če bo v redu, potem pa ne. Če je 100-odstotno prepričan, da je to v redu in resnično preverjeno vse štima in bo po tem, ko bo prišel domov, služba res mučos boljša, potem ja.

(odgovor članu Jacqueline)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?