|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tujina
24.10.2006 12:27:48   
lenika
Ja, razvila se je huda debata, ampak mene še vedno niste prepričali in nisem za to, da bi mož odšel v tujino. user posted image
Če ste pa anonimno prepričali, pa ne vem.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Tujina
24.10.2006 12:32:18   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Ja, razvila se je huda debata, ampak mene še vedno niste prepričali in nisem za to, da bi mož odšel v tujino. user posted image
Če ste pa anonimno prepričali, pa ne vem.


saj ni bil namen prepričat user posted image

mogoče bi pa ve rade prepričale nas, da je OK če možu stojiš napoti do uspeha in kariere.. mene niste user posted image

meni je to sebično in neumno dejanje..

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Tujina
24.10.2006 12:32:59   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Ja, valjda gradim kariero zaradi sebe. Za koga naj jo?  user posted image Sigurno ne zato, da bi se moj otrok, ko bo večji, v šoli hvalil kaj njegova mama počne.
Želim se uveljaviti še na kakšnem drugem področju, zato ker si JAZ to želim, zato ker sem JAZ ambiciozna, zato ker sem sposobna, zato ker nisem ena izmed tistih žensk, ki vidijo življenjsko poslanstvo v tem, da so samo matere. Pa ne mislim, da je to kaj slabega. Tista, ki ji to ustreza, prav. Meni ne. Za  osebno samoizpolnitev potrebujem pač še nekaj. In to je moj poklic.

Ampak , da me ne boste zdaj napadle: otrok mi je še vedno in vedno bo na prvem mestu. Moj otrok tu popolnoma nič ne trpi, vsak dan sem cele popoldneve z njim, vsak večer ga oba kopava, vsak večer ga dam spat, vse vikende smo skupaj.

Mislim, da je tu treba razlikovati med karijero in službo v katero hodiš vsak dan s  težko muko, opravljaš delo, ki ga nimaš rad, samo zato, da lahko preživiš družino. To je potem druga zgodba.


Ceprav nisi previdela mesta za to, se pod to tvoje pisanje sopodpisem.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Tujina
24.10.2006 12:41:23   
Sita
Kar se tiče uspeha in kariere ...
Iz tega pride denar. In denar gre za družino. In otem si lahko družina več privošči. In gredo lahko, ker imajo denar skupaj na počitnice. Pa so spet več skupaj ....

Človek je bitje, ki se mora dokazat na večih področjih. Ne gre samo za stremljenje po uspehu, gre za to, da vidi, kaj vse je zmožen, kakšne so njegove sposobnosti, torej da se vsestransko razvija. Vsako omejevanje človeku preprečuje, da raste in se razvija. In če koga omejuješ, ga ne ljubiš nesebično. Torej kdo je tu sebičen?

So ljudje, ki jih delo in izobraževanje izpolnjuje, pra tako pa tudi družina. Prepričana sem, da se zmeraj da najti kompromis - da so lahko vsi zadovoljni.

Kaj pa žene ljudi, ki so vrhunski športniki, trenerji, znanstveniki, fotografi, ki potujejo, ker to preprosto morajo, ker tako čutijo ...? Kjer je ljubezen je pot, če je pa ni, pa naj veza razpade - čim prej tem bolje.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Tujina
24.10.2006 12:42:35   
nejcko
Mišek, nihče nima nič proti ljudem, ki delajo kariero. Če se oba partnerja s tem strinjata, potem je to čisto fajn. Če se pa ne, pa nastane problem, in tak problem je nastal v družini avtorice te teme.

Sta se pač našla v vezi dva indiviuuma z različnimi vrednotami, to je vse. Zdaj je pač potrebno doseči nek konsenz - mogoče bi bilo dobro, da tokrat ona malo popusti, naslednjič pa mora popustiti njen partner, pa čeprav na račun svoje kariere.
Vsak mora nekaj prispevati, vsak se mora enkrat nečemu odreči, vsak mora kdaj kaj dati. Tako pač to gre. Upam, da ste vsi toliko pismeni, da razumete, kaj hočem povedati (in kaj je hotela pred menoj povedati že Gina).

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Tujina
24.10.2006 12:45:58   
kalbo
če se ne upa jit v to.. je najlažje rečt, da se brez žene ne da.. in pač čičaš doma in se sprijazniš s tem kar si in kar delaš..


UUU, tole sem pa šele zdaj ujel GRRRRRR

Pa kaj je s tabo? Velika razlika je med upati in hoteti. In še po toliko postih ti ni jasno, kaj sem hotel povedat. Da me pa označiš za zafrustriranega malega človečka, ki čepi doma in se boji iti v svet, dragi moj, tle si šel pa globoko predaleč, resno!!! Pa človek božji, kje pa živiš, da misliš, da ljudje, ki smo doma nismo ustvarjalni....o, se prekleto motiš in predvidevam tudi, da gledaš mojstre v kombinezonih zviška v kravati, v resnici ti pa crkne varovalka, pa je ne znaš zamenjat, al pa v kravatki čakaš, kdo ti bo gumo na avtu zamenjal..... Mogoče se motim, ne vem

No tole zgoraj je bil jezni odziv. Zdaj, ko sem se pomiril ti bom rekel pa takole: V primeru, da bi jamral, da nisem zadovoljen s svojim zaslužkom, življenjem....pol bi bil zgoraj citirani stavek na mestu, tako pa ni!!!


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Tujina
24.10.2006 12:47:18   
Naja31
Vsak mora nekaj prispevati, vsak se mora enkrat nečemu odreči, vsak mora kdaj kaj dati.


Evo, to je verjetno recept za uspešen zakon. user posted image  user posted image  user posted image
Ne pa čustveno izsiljevanje in prepovedovanje.


(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Tujina
24.10.2006 12:47:19   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Kar se tiče uspeha in kariere ...
Iz tega pride denar. In denar gre za družino. In otem si lahko družina več privošči. In gredo lahko, ker imajo denar skupaj na počitnice. Pa so spet več skupaj ....

Človek je bitje, ki se mora dokazat na večih področjih. Ne gre samo za stremljenje po uspehu, gre za to, da vidi, kaj vse je zmožen, kakšne so njegove sposobnosti, torej da se vsestransko razvija. Vsako omejevanje človeku preprečuje, da raste in se razvija. In če koga omejuješ, ga ne ljubiš nesebično. Torej kdo je tu sebičen?

So ljudje, ki jih delo in izobraževanje izpolnjuje, pra tako pa tudi družina. Prepričana sem, da se zmeraj da najti kompromis - da so lahko vsi zadovoljni.

Kaj pa žene ljudi, ki so vrhunski športniki, trenerji, znanstveniki, fotografi, ki potujejo, ker to preprosto morajo, ker tako čutijo ...? Kjer je ljubezen je pot, če je pa ni, pa naj veza razpade - čim prej tem bolje.


Words of Wisdom!! user posted image user posted image

točno tako.. eni hodijo v službo samo zato, da jim čimprej mine čas.. služba jim je v napoto in moro.. taki ljudje sprejemajo službo kot neko oviro v življenju in taki ljudje ponavadi niso srečni..

če pa vzameš kariero kot nekaj resnega.. pa res lahko zraven furaš še družino... si prisoten in skrben starš.. odgovoren oče.. ljubeč mož.. ne vem zakaj to ni mogoče.. kariera pa včasih tirja nekaj časa.. ampak vse se povrne.. kot si rekla.. če je več denarja.. je potem več možnosti za preživljanje časa skupaj.. torej bolj kvalitetne počitnice.. daljši dopusti.. več vsega..

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Tujina
24.10.2006 12:50:58   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Mišek, nihče nima nič proti ljudem, ki delajo kariero. Če se oba partnerja s tem strinjata, potem je to čisto fajn. Če se pa ne, pa nastane problem, in tak problem je nastal v družini avtorice te teme.

Sta se pač našla v vezi dva indiviuuma z različnimi vrednotami, to je vse. Zdaj je pač potrebno doseči nek konsenz - mogoče bi bilo dobro, da tokrat ona malo popusti, naslednjič pa mora popustiti njen partner, pa čeprav na račun svoje kariere.
Vsak mora nekaj prispevati, vsak se mora enkrat nečemu odreči, vsak mora kdaj kaj dati. Tako pač to gre. Upam, da ste vsi toliko pismeni, da razumete, kaj hočem povedati (in kaj je hotela pred menoj povedati že Gina).



nope.. ti ne štekaš user posted image

problem ni nastal v družini.. ampak v avtoričini glavi, da je mož izdajalec družine, ker bi se rad izobraževal za službene in karierne namene.. tukaj ni vrednot ipd.. če nimaš takšne službe potem tega ne moreš razumet..

ampak v nekaterih službah (BREZ DA TO VEŠ VNAPREJ) to moraš storit.. in tukaj ni egoizma.. razen s strani partnerja, ki se mu to zdi grozno in izdajalsko, samo zato, ker sam ne sfolga preživet enga dneva..



(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Tujina
24.10.2006 12:57:48   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

UUU, tole sem pa šele zdaj ujel GRRRRRR

Pa kaj je s tabo? Velika razlika je med upati in hoteti. In še po toliko postih ti ni jasno, kaj sem hotel povedat. Da me pa označiš za zafrustriranega malega človečka, ki čepi doma in se boji iti v svet, dragi moj, tle si šel pa globoko predaleč, resno!!! Pa človek božji, kje pa živiš, da misliš, da ljudje, ki smo doma nismo ustvarjalni....o, se prekleto motiš in predvidevam tudi, da gledaš mojstre v kombinezonih zviška v kravati, v resnici ti pa crkne varovalka, pa je ne znaš zamenjat, al pa v kravatki čakaš, kdo ti bo gumo na avtu zamenjal..... Mogoče se motim, ne vem

No tole zgoraj je bil jezni odziv. Zdaj, ko sem se pomiril ti bom rekel pa takole: V primeru, da bi jamral, da nisem zadovoljen s svojim zaslužkom, življenjem....pol bi bil zgoraj citirani stavek na mestu, tako pa ni!!!




user posted image user posted image user posted image

no.. čakal sem nate.. in te dočakal user posted image

ja.. motiš se.. nisem v kravati.. ne gledam nobenega zviška.. in marsikaj postorim sam v bajti in izven bajte.. sem preprosto realen na tem nivoju, da ne vidim problema, če gre mož (ali žena seveda) za nekaj časa v tujino zaradi svojih in službenih želja.. to ne pomeni izdaja partnerja.. zavrnitev ali karkoli drugega.. pomeni to, da hoče ustvariti nekaj več kot je.. se potruditi na svojem nivoju.. izpolniti kako lastno željo..

kar pa ne pomeni, da taka oseba ne pogreša partnerja in družine.. samo včasih se je potrebno žrtvovati za take namene.. iz vseh strani..

ali bi ti stal v napoto svoji ženi, če bi si želela nekaj narediti.. storiti.. povrh vsega, če bi to prineslo vajini družini še boljše stanje in status..??

Če bi ji, si sebičen.. in neodgovoren..


in še nekaj.. ni vse v zaslužku in denarju v službi.. lahko zaslužiš malo, pa si zadovoljen s tem kar narediš.. ali pa obratno.. če si pri tem srečen.. je to najbolj pomebna stvar na svetu.. če nisi zadovoljen v službi.. bo odraz nezadovoljstva kmalu vidljiv tudi doma.. pri družini.. nekateri se utopijo v alkoholu.. nekateri v drugih ženskah.. nekateri so zaradi tega nasilni ipd.. ampak to so že ekstremi..

vsekakor je pa odraz vsakega človeka nek poklic (lahko je to tudi poklic mame ali očeta) .. ampak v vsakem poklicu se je potrebno najti.. izpopolniti.. če pa v službi trpiš.. dan za dnem.. leto za letom.. si pa nesrečen človek.. in nesrečen človek ima nesrečno družino..




(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Tujina
24.10.2006 12:59:09   
kalbo
Zahi, ko že cel čas govoriš, da je avtorica teme egoistična. A si mogoče pomislil, da je egoistično od njenega moža, da ji pusti skrb za otroke. Ko imaš enkrat otroke, so otroci tu, zanje je treba skrbet in skrbet za otroke sta dolžna oba. Tle tvoja teorija o egoizmu odpade. Držala bi, če v zakonu nebi blo otrok.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Tujina
24.10.2006 12:59:36   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Vsak mora nekaj prispevati, vsak se mora enkrat nečemu odreči, vsak mora kdaj kaj dati.


Evo, to je verjetno recept za uspešen zakon. user posted image  user posted image  user posted image
Ne pa čustveno izsiljevanje in prepovedovanje.




ja.. ampak eni tega ne vidijo.. za ene je uspešen zakon to, da sta posameznika 24 ur na dan skupaj.. vse ostalo je sekundarno.. lastni interesi, denar, kariera, želje.. to je vse sebično in brezpredmetno..

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Tujina
24.10.2006 13:05:15   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zahi, ko že cel čas govoriš, da je avtorica teme egoistična. A si mogoče pomislil, da je egoistično od njenega moža, da ji pusti skrb za otroke. Ko imaš enkrat otroke, so otroci tu, zanje je treba skrbet in skrbet za otroke sta dolžna oba. Tle tvoja teorija o egoizmu odpade. Držala bi, če v zakonu nebi blo otrok.


egoistična je misel, da je mož izdal družino..

zakaj je temu tako? .. zato, ker gre v tujino zaradi službe.. katera mu daje denar.. katera da hrano na mizo in obleke na otroke?

res.. egoistično..

vsekakor se da marsikaj storit za to, da skrb ne ostane samo na mami.. to se da vse poštimat in dogovorit..

v vsakem zakonu so žrtve.. včasih je pa treba malo potrpet, da pridejo boljši časi..

kako pa to sfolgajo žene policistov, zdravnikov, voznikov ipd? Taki so odsotni po več dni skupaj.. celo življenje.. ali res misliš, da ženska ni sposobna skrbet za otroka te 4 mesece? mislim, da brez problema..



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Tujina
24.10.2006 13:05:46   
kalbo
Ej, Zahovič, otroci so 24 ur na dan prisotni!!! Se jih ne da ugasnit pa v škatlico pospravit!!!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Tujina
24.10.2006 13:12:32   
žužu
zahi, točno in res.
user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Tujina
24.10.2006 13:14:59   
Sita
Pa žene mornarjev, ki so tudi vse leto na ladjah?

Zdaj ko smo jadrali, smo poslušali hrvaški radio in vsak večer imajo: temu in temu, ki je na tej in tej ladji želimo mirno morje in da se kmalu vrne. In potem so govorili otroci: tata puno te voli tvoj/a ....

In tega je ogromno. Pa nemalokrat oče teh družin prinese domov edini vir prihodka ... smo se pogovarjali z nekim domačinom in je rekel, kako so srečni, da sploh imajo službo.

< Sporočilo je popravil Sita -- 24.10.2006 13:16:24 >


_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Tujina
24.10.2006 13:15:49   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ej, Zahovič, otroci so 24 ur na dan prisotni!!! Se jih ne da ugasnit pa v škatlico pospravit!!!


Ej.. Kalbanoviću.. user posted image

sam veš, da niso prisotni 24 ur na dan.. ampak moraš ti biti prisoten 24 ur na dan user posted image

kako potem folgajo mame samohranilke?? brezskrbi, da sfolgajo.. ker se da..

tako ali drugače.. in to nima veze s tem kar se pogovarjamo..

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Tujina
24.10.2006 13:16:54   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Pa žene mornarjev, ki so tudi vse leto na ladjah?

Zdaj ko smo jadrali, smo poslušali hrvaški radio in vsak veče imajo: temu in temu, ki je na tej in tej ladji želimo mirno morje in da se kmalu vrne. In potem so govorili otroci: tata puno te voli tvoj/a ....

In tega je ogromno. Pa nemalokrat oče teh družin rimese domov edini vir prihodka ... smo se pogovarjali z nekim domačinom in je rekel, kako so srečni, da sploh imajo službo.


no evo... če bi se kle ljudje tega zavedali.. potem bi vedeli, da so 4 meseci mačji kašelj..

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Tujina
24.10.2006 13:24:53   
kalbo
Brez skrbi, da vem, kako folgajo mame samohranilke, ker sem sin ene od njih.

Ni finta v tem, da se nebi dalo, finta je v tem, da ko imaš enkrat otroke, so tu 24 ur na dan. Če greš v tujino moraš vedet, da je tvoja žena prevzela tvoj del obveznosti do otrok. Če se ona s tem ne strinja, to pač ni egoizem, vsaj zame ne. Če pa se, pa s tem ni nič narobe. Upam, da si me zdaj razumel.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Tujina
24.10.2006 13:27:53   
žužu
včasih nimaš možnosti, da bi povedal svoje mnenje. in moraš biti oče in mati.
in če partner gre v tujino kljub temu, da se drug ne strinja, ga zaradi tega zapusti. kaj pa potem? ko otroku res vzame očeta zaradi tega, ker sam ni dovolj sposoben? mu bo otrok hvaležen?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Tujina
24.10.2006 13:28:26   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Brez skrbi, da vem, kako folgajo mame samohranilke, ker sem sin ene od njih.

Ni finta v tem, da se nebi dalo, finta je v tem, da ko imaš enkrat otroke, so tu 24 ur na dan. Če greš v tujino moraš vedet, da je tvoja žena prevzela tvoj del obveznosti do otrok. Če se ona s tem ne strinja, to pač ni egoizem, vsaj zame ne. Če pa se, pa s tem ni nič narobe. Upam, da si me zdaj razumel.


če pride do situacije, kjer je izbira zelo jasna.. potem pač partner prevzame del odgovornosti.. če bi moji prišlo kaj takega vmes.. bi rade volje naredil vse kar je v moji moči, da bi to tudi izvedla..

tudi njegov del obveznosti je tukaj prisoten.. to, da prinese domov denar in vse ostalo potrebno za svojo družino.. in če to pomeni, da mora jit za 4 mesece.. pač tko je.. razumeš?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Tujina
24.10.2006 13:30:24   
žužu
 


IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: žužu
zato, nejcko, ker je treba, preden se odločiš za družino, nekatere pojme razčistiti. imeti otroke, kariero pa nalakirane nohte, pa ne gre. ja, gre, ampak vse površinsko. ni res, ne moreš imeti otrok in kariere. ne moreš.
če pa se odločiš, da bo eden pri otrocih, drugi pa prinašal glavnico denarja, pa gre. žrtve so, na obeh straneh.


Lahko imas in kariero in druzino. Dokazano. Potrebno je samo, da si sposoben in, da si pripravljen cesa se odreci.


se ne strinjam. v tem, da imata lahko oba starša kariero in otroke. eden ja, oba- ne gre. 

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Tujina
24.10.2006 13:33:18   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: žužu

včasih nimaš možnosti, da bi povedal svoje mnenje. in moraš biti oče in mati.
in če partner gre v tujino kljub temu, da se drug ne strinja, ga zaradi tega zapusti. kaj pa potem? ko otroku res vzame očeta zaradi tega, ker sam ni dovolj sposoben? mu bo otrok hvaležen?


ja sej..

kaj če npr. otrok čez noč ostane brez očeta.. kaj pa pol? .. takih zadev se ljudje ne zavedajo.. in komplicirajo tam, kjer je to nepomembno.. pač ljudje hodimo v službo.. otroci so del našega življenja.. ki je pač Evropsko naravnan.. služba je del življenja.. otroci se morajo tega navaditi.. saj bodo oni na istem kot smo mi..

otrok, ki imajo 24 ur na dan starše na voljo je zelo malo..

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Tujina
24.10.2006 13:35:51   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: žužu




IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: žužu
zato, nejcko, ker je treba, preden se odločiš za družino, nekatere pojme razčistiti. imeti otroke, kariero pa nalakirane nohte, pa ne gre. ja, gre, ampak vse površinsko. ni res, ne moreš imeti otrok in kariere. ne moreš.
če pa se odločiš, da bo eden pri otrocih, drugi pa prinašal glavnico denarja, pa gre. žrtve so, na obeh straneh.


Lahko imas in kariero in druzino. Dokazano. Potrebno je samo, da si sposoben in, da si pripravljen cesa se odreci.


se ne strinjam. v tem, da imata lahko oba starša kariero in otroke. eden ja, oba- ne gre. 


no.. odvisno je kaj smatraš pod "kariero"... poznam veliko parov, ki sta oba zelo uspešna poslovneža.. in imata poleg vsega vsak svojo firmo.. in 3 otroke.. vsi otroci normalni.. uspešni ipd..

se da.. se da.. sam komplicirat je treba manj.. otroci so bolj potrpežljivi in trpežni kot si mislite..

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Tujina
24.10.2006 13:42:50   
žužu
mogoče je odvisno od službe in delavnega časa. ampak, ne moreš pa delat kariere samo dopoldan. služba zahteva šolanje, sestanke, dodatno izobraževanje, seminarje, ki pa niso samo dopoldan.
ta tema mi odpira pisker, ker imam moža, ki je veliko v tujini, ker imam tri otroke, ki jim skušam biti dobra mama, včasih tudi očeuser posted image .
ker bo danes pospremila v posteljo moje otroke tašča in ne jaz. ker zaradi službe odhajam za ves popoldan. ker moram.
sem pa potegnila črto. kariera ja- do meje. ko otroci zrastejo, ko me ne bodo več potrebovali, potem pa čez mejo. prej ne. eden ja, v naši družini je to moj mož. tako sva se odločila in tako je.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?