|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nečakajoče na M
27.10.2006 12:42:47   
pina-1
anja7, jaz sem prvo user posted image  po LPSC dobila po enem mesecu, ko bi morala dobiti naslednjo sem imela O in sem zanosila. 4 m po porodu me je spet obiskala in problemi so se nadaljevali- jaz sem imela LPSC zaradi PCO.

NE obupaj, ker nič še ni zgubljeno. ČE pa hudič pride gremo skupaj v nove boje in v upanje da čimprej rata. ( midva sva prvo user posted image  delala dobrih 8 mesecev, tokrat mora ratat prej!

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Nečakajoče na M
27.10.2006 14:11:01   
taja1
Pina-1 - kako pa G vidi, da imas PCO? Se lahko tudi to ugotovi na ultrazvoku ali so potrebne kaksne dodatne preiskave?


(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Nečakajoče na M
29.10.2006 16:38:47   
taja1
Moje M se vedno ni.

Vse pa kaze, da bo prisla vsak cas. Se zmeri me nekaj zvija in tisci.
Ce se ze misli ulit, naj se cimprej.

Kako je pa kaj z ostalimi. Je ze kaksna crtica.

Vse tiste, ki ste dobile M pa ne obupat. Bomo sle naprej v nove boje, prav.


(odgovor članu taja1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Nečakajoče na M
29.10.2006 16:45:08   
anja7
taja1,

sva na istem. Tud moje user posted image  še ni, pa glih tko čutim da bo vsak čas tu. Zvijanje, špikanje,... Čeprav se mi to dogaja že en teden, sem prepričana, da prihaja user posted image . Vmes sem bla že kr mal zmedena, ker sem upala, da je sploh ne bo. Danes je 35 dan, ampak res me špika spodaj tko, da žal mislim, da je user posted image  že blizu. Gremo pač novembra v nove boje.Mogoče nam pa drug mesec rata.

(odgovor članu taja1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Nečakajoče na M
30.10.2006 12:35:53   
Rožica*
Hojla!
Tudi jaz ta mesec zopet ne čakam na teto,  naj bi prišla v tem tednu. Upam da je ne bo in da se je končno nekaj prijelo, čeprav se skušam ne obremenjevati s tem in mi je vsaj do danes bilo lažje čakanje, kot prejšnji mesec.

Klarita kje V Avstriji pa si kupila tisti paket testov?

LP.

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Nečakajoče na M
30.10.2006 12:51:18   
Klarita
Kar preko interneta. Ebay.at

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Nečakajoče na M
31.10.2006 18:49:38   
taja1
Danes se je zal vlila moja M.

Niti nisem prevec zalostna. Pac, vec srece prihodnjic.

Lp

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Nečakajoče na M
31.10.2006 21:42:33   
anja7
taja1,

moje user posted image  pa ni in upam, da je tud ne bo. Sem delala test in zagledala user posted image ! Zate pa upam, da je ne bo naslednji mesec!

(odgovor članu taja1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Nečakajoče na M
1.11.2006 14:18:27   
Pandica
Jaz pa moje user posted image   nisem čakala okrog 5.11., pa sem jo že dobila danes user posted image  
Bomo pa šli spet v nove boje z upanjem, da nam uspe naslednji mesec user posted image
Nič si ne želim bolj kot to, da mi še letos uspe zanositi user posted image

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Nečakajoče na M
1.11.2006 16:34:13   
taja1
Čestitke anja7! Lepo nosečnost in zdravo user posted image !!!

Drži pesti še zame naslednji mesec.

Pandica - bova šle pa skupaj v novi krog. Ne skrbi zagotovo nama bo še letos uspelo.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Nečakajoče na M
1.11.2006 17:13:07   
Pandica
taja1,

upam, da nama res uspe še letos narediti user posted image  . To bi blo najlepše darilo za božička user posted image

(odgovor članu taja1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Nečakajoče na M
1.11.2006 17:47:18   
breta
Mi pa letos ne smemo delati na pikici zaradi ss v oktobru. Bomo pa takoj po novem letu kot nam je rekel G.user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Nečakajoče na M
2.11.2006 7:18:31   
kepica
Jaz je pa ne čakam najkasneje jutri. Za enkrat je še vse mirno. Nobenih znakov ne za user posted image  in ne za user posted image . Danes grem po test in ga naredila kar jutri, ker imava z dragim obletnico, pa bi bil pozitiven test kar lepo darilo. Sva pa v 5. krogu in upam, da je št. 5 tudi tokrat moja srečna številka. Držim pesti za vse, ki je v teh dneh ne pričakujemo. In seveda tudi za vse ostale. Oglasite se kaj.

lp
kepica

(odgovor članu breta)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Nečakajoče na M
2.11.2006 9:39:58   
Rožica*
Tudi mi še ne bomo pestovali!user posted image user posted image

Danes me je obiskala user posted image !!!


By. Veliko user posted image  user posted image  vam želim!
Mi pa gremo spet na delouser posted image

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Nečakajoče na M
2.11.2006 9:57:27   
Afnica
Jaz naslednjo user posted image pričakujem šele naslednje leto. Danes je test pokazal user posted image .

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Nečakajoče na M
2.11.2006 11:04:20   
kepica
user posted image user posted image ČESTITKEuser posted image  Afnica. Uživaj v user posted image !

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Nečakajoče na M
2.11.2006 13:47:59   
florena
Klarita pravi, da je test za ugotavljanje O enak kot nosečniški, sam druge barve. Uporablja se enako kot nosečniški in tudi rezultat se pokaže enako. Torej če je user posted image  je O prisotna, če je rahla črtica pa upada ali narašča. Jaz sem imela v torek user posted image  in sva tudi ta dan user posted image .  Ali to pomeni, da sva ujela pravi čas ali pomeni, kot pravi v navodilih, da O nastopi čez 24-48 ur?

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Nečakajoče na M
2.11.2006 14:09:57   
cocki
user posted image  čestitke vsem srečkamuser posted image , ki jim je uspelo!!! Za vse nas, ki je NEEEEEEEEEEEEE PRIČAKUJEMO PA MOOOČNO MOOOČNO DRŽIM PESTI, DA JO ZAGLEDAMO ŠELE NASLEDNJE LETO!!! Moja naj NEbi prišla 4.11. in sem že tako živčna, nervozna, nikakor se ne morem umiriti!!!! POOOOOMAGAJTE MIII user posted image  Najhuje je pa to, da bi mogla biti med novemberčicami, pa se je nažalost slabo izteklo in sem še toliko bolj žalostna, ker bi čez kak dan mogla postati mamica user posted image

(odgovor članu florena)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Nečakajoče na M
2.11.2006 14:30:57   
Klarita
Florena, če si delala O test in ti je pokazal user posted image , sta ujela pravi čas za user posted image . Moraš pa vedeti, da tudi to še ne pomeni 100 % user posted image . Upam seveda, da sta bila uspešna, ampak bo vseeno treba čakat, da ti bo user posted image  zamujala. Pa dosti sreče. Sva že dve, ko čakama pa tu je še cocki. Tudi jaz sem nervozna in moram še 5 dni čakat, ampak vidim, da nas je tu več in to mi daje moč. Fajn je tudi, da so bili prazniki in sedaj se bliža vikend in tako mi čas zelo hitro mineva. Cocki ne bit žalostna, tudi ti boš kmalu user posted image .
Pozdravček vsem.

(odgovor članu florena)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Nečakajoče na M
2.11.2006 15:18:09   
florena
Hvala Klarita. Upam, da nam bo vsem čimprej uspelo. Moje user posted image  ne pričakujem tam okoli 13.11. Se slišimo. Lep sončen dan.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Nečakajoče na M
2.11.2006 16:24:46   
mala zirafa
@, moje čestitke!user posted image user posted image Vsaj eni je tokrat ratalo.Katera bo naslednja?

(odgovor članu florena)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Nečakajoče na M
2.11.2006 16:53:10   
micla
Cocki, ne bit preveč user posted image . Kar pogumno naprej. Jst tudi čakam kaj se bo ta mesec pokazalo. 6.11 se hitro bliža in kmalu bo jasno ali je kaj sreče ta mesec. Sicer pa sem tudi sama upajoča in čakajoča na boljše čase po 2 ss. V zadnje bi morala bit oktoberka.

Držim pesti za vse nas, ki se nam bližajo dnevi testov. Bomo skupaj upale in čas nam bo hitreje minil. Še dobro da je že skorej vikend.



_____________________________

micla

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Nečakajoče na M
2.11.2006 17:30:37   
Lenka71
Ah punce, moram se za ta mesec poslovit od nečakajočih, sem dočakala user posted image , sicer ne še v njeni celoti, sam vem da bo. Vesela sem za vseuser posted image , ki vam je ratalo.

Danes zjutraj sem zagledala zametkeuser posted image , tri dni prej, bo pa naslednjič se tolažim, sam sem res kr mal žalostna. Pri prvem je takoj ratalo, drugič pa tkole. Bo treba večkrat user posted image .
lp

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Nečakajoče na M
2.11.2006 17:33:15   
anja7
Afnica, čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image . Zdravo in lepo user posted image  ti želim.

Za vse ostale, pa držim pesti, da čimprej zagledate magične user posted image user posted image !

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Nečakajoče na M
3.11.2006 8:56:44   
kepica
Danes je moj dan D, ampak test je bil na žalost negativenuser posted image  Peti poiskus je šel po gobe.user posted image sicer še ni, ampak verjetno zaradi vsega stresa. 17. novembra imam pregled in naslednji mesec upam na boljši rezultat.Tko sem žalostna...

lp
kepica

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?