|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 13:46:14   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

kdo je pa zate največji bedak?



Nimam koga posebno v mislih. Ker nikoli ne sodim ljudi. Samo dobro te je Kerensa user posted image

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 13:46:33   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Itak... pou škatlce viagre vase pa hajde... tut taki morte žvet, ni kej... user posted image user posted image user posted image


z leti pa to, če se bo stanje "poslabšalo".. zaenkrat pa ni panike.. kamor gre štr'k gre tut b'k..

ti pa stisni zobe.. slej ko prej pride..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 13:46:55   
Anonimen
Kva? Kdo? Kje? user posted image

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 13:47:33   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

kdo je pa zate največji bedak?



Nimam koga posebno v mislih. Ker nikoli ne sodim ljudi. Samo dobro te je Kerensa user posted image


hmm.. ja ni me ne.. je svojga bivšiga user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 13:47:41   
Anonimen
Zahi, jst ne rabm ne bika ne štrika... mam rajši kkšn konkretn organ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 13:47:58   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Kva? Kdo? Kje? user posted image


zmedena? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 13:48:36   
Anonimen
Ne. Potrebna. Pa ti? user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 13:48:36   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Zahi, jst ne rabm ne bika ne štrika... mam rajši kkšn konkretn organ... user posted image user posted image user posted image


tut to mamo.. sam je v uporabi drugje.. user posted image in je zadovoljen tako.. kot tudi zadovoljen.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 13:49:14   
Anonimen
Nekaterim nam pa nikol ni dost. user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 13:49:22   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Ne. Potrebna. Pa ti? user posted image


pust pol vodko.. pa v lov na desca.. ampak ne tacga, da ga boš mogla čakat.. taki so pokvarjeni veš..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 13:49:26   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

še 12.345 let jadranja.. pa boš mogoče dobila dovolj moči za en maraton user posted image



Mogoče jo že imam, kaj pa veš. Itak grem drugo leto na en maraton čez našo goro. No, naj ti kar povem - tu laufajo moški in ženske skupaj in je že zmagala ženska.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 13:49:58   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Nekaterim nam pa nikol ni dost. user posted image


nam tut ne user posted image zato pa pač skoz.. znova in znova.. kr naprej .. pa nazaj..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 13:51:17   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Sita


Mogoče jo že imam, kaj pa veš. Itak grem drugo leto na en maraton čez našo goro. No, naj ti kar povem - tu laufajo moški in ženske skupaj in je že zmagala ženska.


no.. tut punčka lahko zmaga na teku na 100m upokojencev.. pa še ne pomeni, da je punčka zdaj močnejša od odraslih user posted image ali pa bolj vzdržjiva..

ah ah.. Sita Sita.. še vedno si na 0.. sm mislu, da si naredila majhen napredek..

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 13:51:26   
Anonimen
Vedno lovim, Zahi... vedno... včasih pa namerno kkšnga izpustim... ga nočm dejansko ujet, čeprav ga lovim... mi je bolj ušeč sam lov kot pa ulov... Kapiš? user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 13:52:25   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Vedno lovim, Zahi... vedno... včasih pa namerno kkšnga izpustim... ga nočm dejansko ujet, čeprav ga lovim... mi je bolj ušeč sam lov kot pa ulov... Kapiš? user posted image


aha.. se bojiš vezat.. razumem user posted image

sej ni panike.. ampak pazi.. pride čas, ko se noben ne bo več hotel ujet.. kaj pa pol? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 13:54:58   
Anonimen
Vezana sm že... a to pomen, da se igrice lovljenja ne smem več igrat?

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 13:56:14   
Sita
Zahi, k lih o sexu govorita ...

Veš, jaz poznam enga, k ma neki čez 60 let in je ful star maček v sexu, ker je swingal in imel sploh veliko žensk ..
In on mi je rekel, da s starostjo je ženska samo še bolj vzdržljiva v sexu in potrebna, moški pa zmeraj manj.
In priznal mi je, da ni več daleč, ko bo njegov pimpi pal.
Saj veš, kako je po kitajsko penzionist? Pimpi pal.
No, rekel mi je, da ima že resne probleme s svojmu pimpijem, ker bi njegova partnerka rada večkrat, on pa več kot enkrat/noč ne more več.
Vidiš, kaj se zgodi. Pa je vse življenje vadil in bil pri kondiciji za to .... user posted image

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 13:56:32   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Vezana sm že... a to pomen, da se igrice lovljenja ne smem več igrat?


točno tako user posted image

če se pa ne smatraš vezana.. pa pol sploh nisi .. user posted image

če te pa vse skup vzburja le zaradi ideje "biti ulovljena med igro lovljenja".. je pa to tvoj fetiš .. ne morš pomagat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 13:57:52   
Anonimen
A tko?
A zato, k sm se enmu pustila, da me je ujeu, se zdej jst ne smem več igrat? Zanimiva logika, ni kej...

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 13:58:52   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Zahi, k lih o sexu govorita ...

Veš, jaz poznam enga, k ma neki čez 60 let in je ful star maček v sexu, ker je swingal in imel sploh veliko žensk ..
In on mi je rekel, da s starostjo je ženska samo še bolj vzdržljiva v sexu in potrebna, moški pa zmeraj manj.
In priznal mi je, da ni več daleč, ko bo njegov pimpi pal.
Saj veš, kako je po kitajsko penzionist? Pimpi pal.
No, rekel mi je, da ima že resne probleme s svojmu pimpijem, ker bi njegova partnerka rada večkrat, on pa več kot enkrat/noč ne more več.
Vidiš, kaj se zgodi. Pa je vse življenje vadil in bil pri kondiciji za to .... user posted image


leta zahtevajo svoje.. zato je imel pa toliko in toliko MOČNEJŠIH orgazmov kot katerakoli ženska na svetu user posted image

a ni to vredno, da gre sedaj z nasmehom v penzijo user posted image user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:00:00   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

no.. tut punčka lahko zmaga na teku na 100m upokojencev.. pa še ne pomeni, da je punčka zdaj močnejša od odraslih user posted image ali pa bolj vzdržjiva..

ah ah.. Sita Sita.. še vedno si na 0.. sm mislu, da si naredila majhen napredek..



Mimogrede, a ti veš, da sem starejša od tebe?

Drugo, tam ni upokojencev, ampak se ga udeležijo vsi, ki so ful trenirani in redno tečejo .... (starost od 18 let do neomejeno - kdor pač zmore).



_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:00:00   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

A tko?
A zato, k sm se enmu pustila, da me je ujeu, se zdej jst ne smem več igrat? Zanimiva logika, ni kej...


enga si ujela (tko praviš).. če loviš druge.. pol ti ta ni zadosti.. pol ga spusti iz kletke user posted image

sploh pa če ga čakaš.. pa nič z njim user posted image user posted image user posted image .. lov le ni bil uspešen

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:01:09   
Anonimen
A ti nism lepo napisala, da sm se jst pustila enmu ujet, ne pa, da je on ujeu mene? user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:02:08   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Mimogrede, a ti veš, da sem starejša od tebe?

Drugo, tam ni upokojencev, ampak se ga udeležijo vsi, ki so ful trenirani in redno tečejo .... (starost od 18 let do neomejeno - kdor pač zmore).




zame si Sita.. in ko vidim tisto ladjico vem, da si ti user posted image

koliko si stara me pa sploh ne zanima.. zame si isto stara kot vse druge tukaj.. za katere pa ne vem.. torej user posted image

še vedno mi nisi odgovorila.. ali si vprašala moža, zakaj bo VEDNO zmagovalec maratona.. in ne zmagovalka maratona.. (govorim med profesionalci in ne na vaških igrah)

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:03:23   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

A ti nism lepo napisala, da sm se jst pustila enmu ujet, ne pa, da je on ujeu mene? user posted image


če te je ujel.. si bila ujeta.. pustila ali ne-pustila user posted image

zdaj pa ti loviš naprej.. torej te tvoj lovec ni dobro priklenil na kletko.. aja.. si ga čakala predolgo? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?