|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:13:55   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Samo baje da se po avtocesti ne vozi 170 km/h in da zunaj naselja ni priporočljivo voziti 100 km/h.


Ves kaj to pomeni? Da si spolno nepotesena... user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:16:35   
Taula
Ja.. sej jaz tud.. tko ti je to.. Ceprav.. ne vem zakaj.. mate zenske v genih, da je to tezenje.. Tezenje je ce bi ji med voznjo zategnu rocno.. al pa volan obracu okol.. ali pa bremzo pritiskal..
Tko pa ji samo predlagam, da lahko kaksno zadevo naredi tudi drugace.. pa ne vem zakaj vcasih cist popozdi.

Ja sej vem.. dobrota je sirota..

_____________________________


Če bi moški imeli avto z pedali kot je v avtošoli, potem vem da bi jih moj uporabljal. Pa to da ti reče...pa daj no vozi hitreje, pa ne tako hitro, kaj je z tabo, joj no, pa kaj delaš, pazi avto je tam (hm kje že...200 m pred mano pa je res en avto), ja kako si parkirala, a si slepa, a ne vidiš da ni avto čisto naravnost, dej meni ključe ga bom popravil....

Ja tole je pa res samo predlaganje in ne teženje!

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:19:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: iva01

Dve uri se mu sploh nisem oglašala na telefon pol ko sem se mu pa oglasla pa se je opraviču in je reku da počasi prihaja proti nama ker je dobu štop.


In zdaj se sprsujes zakaj te je na vecernem sprehodu ob morju.. v vecerni toaleti porinu v morje?? user posted image  Ti mogoce to ni jasno? user posted image  AAA???
Tko nekak bi se ti jaz oddolzu.. user posted image user posted image

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:21:36   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: iva01

Dve uri se mu sploh nisem oglašala na telefon pol ko sem se mu pa oglasla pa se je opraviču in je reku da počasi prihaja proti nama ker je dobu štop.



In zdaj se sprsujes zakaj te je na vecernem sprehodu ob morju.. v vecerni toaleti porinu v morje?? user posted image  Ti mogoce to ni jasno? user posted image  AAA???
Tko nekak bi se ti jaz oddolzu.. user posted image user posted image



Ah dej nehaj..ne bi upal tega narediti, same besede so te!

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:21:40   
kofetek2010
zase ne morem rečt, da sem slaba voznica user posted image  naredim letno po 35.000 km, izpit imam 15 let, konkretne nesreče nobene, podrajsala sem enih 3x, kazni že dolg časa ni bilo nobene (zihr že 3 leta), sparkiram se v trenutku in sploh ni važno ali 3,8 m ali 4,8 m dol avto user posted image  

in moj user posted image  pravi, da dobro vozim in brez problema tud zaspi, če jaz vozim user posted image  



in tud moški so zanič vozniki user posted image  
njihov ego pa ne prenese, da jih prehiti oz.želi prehiteti ženska v boljšem avtu kot ga imajo sami user posted image user posted image user posted image  ej, pol pa tišijo po gasu... bedaki user posted image  

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:22:23   
Tejči
Nekatere ženske so res čisto zanič, prav tako nekateri moški-predvsem tisti s klobuki in kapami (takšna je moja izkušnja v prometu).
Zase lahko rečem, da sem dobra voznica, iznajdljiva, se ne bojim ničesar (gužve, enosmernih, 5-pasovnic, itd.). Tudi moj se rad pelje z mano in še NIKOLI ni nič pripomnil. Tudi ostali mi zaupajo: recimo, ko še niti eno leto nisem imela izpita sem strica vozla v Portorož, v diskoteke sem tudi vedno jaz vozila, pa letos sem pol poti v Bruselj peljala, ipd. Meni je vožnja užitek, le ko se pred mano znajde kaki šlatek, te pa popizdevamuser posted image  Pa tu in tam rada muziko dam do konca in base na fulluser posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:23:59   
Nixxon
Misliš da ste na tem področju ženske izumrle? Think again.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:24:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Če bi moški imeli avto z pedali kot je v avtošoli, potem vem da bi jih moj uporabljal. Pa to da ti reče...pa daj no vozi hitreje, pa ne tako hitro, kaj je z tabo, joj no, pa kaj delaš, pazi avto je tam (hm kje že...200 m pred mano pa je res en avto), ja kako si parkirala, a si slepa, a ne vidiš da ni avto čisto naravnost, dej meni ključe ga bom popravil....

Ja tole je pa res samo predlaganje in ne teženje!


TO bi bilo res krasno, ce bi meli mi tud pedala.. user posted image user posted image

ja kaj ces Taula.. sej drugac te ma pa rad.. a ne?! user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:25:15   
tanikaa
In Tjaži mora na vsako temo nekaj shalucinirat...kje ste resni moški?????????????

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:26:40   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

podrajsala sem enih 3x,


Jana, a zato imam vedno podrajsan avto, kadar pred Kolosejem parkiram user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:27:48   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon

Misliš da ste na tem področju ženske izumrle? Think again.


a ti to men? user posted image

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:29:12   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: StBarbara

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

podrajsala sem enih 3x,


Jana, a zato imam vedno podrajsan avto, kadar pred Kolosejem parkiram user posted image



kaj pa parkiraš na drugem koncu user posted image  drugič parkiraj zraven mene, bo bolj varno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:29:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

In Tjaži mora na vsako temo nekaj shalucinirat...kje ste resni moški?????????????


To nisem jaz shaluciniral.. to so doktorji pogruntali.. posledica spolne neizzivetosti je hitra voznja..

resni moski.. user posted image   Ne obstaja.. Resnost ni vrlina..

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:29:46   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Če bi moški imeli avto z pedali kot je v avtošoli, potem vem da bi jih moj uporabljal. Pa to da ti reče...pa daj no vozi hitreje, pa ne tako hitro, kaj je z tabo, joj no, pa kaj delaš, pazi avto je tam (hm kje že...200 m pred mano pa je res en avto), ja kako si parkirala, a si slepa, a ne vidiš da ni avto čisto naravnost, dej meni ključe ga bom popravil....

Ja tole je pa res samo predlaganje in ne teženje!


TO bi bilo res krasno, ce bi meli mi tud pedala..

ja kaj ces Taula.. sej drugac te ma pa rad.. a ne?!


Ne vem kaj je povezana moja vožnja z tem da me ima rad oz. da me ne bi imel.

Pa kupi si avto katerega imajo v avtošolah..me zanima kako bo tvoja žena reagirala na to.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:31:29   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Ne vem kaj je povezana moja vožnja z tem da me ima rad oz. da me ne bi imel.

Pa kupi si avto katerega imajo v avtošolah..me zanima kako bo tvoja žena reagirala na to.


ti že nebi vozila mojega avta.. bi opraskala usnje s to gorjačo user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:31:52   
tanikaa
S haluciniranjem sem mislila na tisto "foro" z morjem...to da pride do skrivljene teme,  se lahko posreči samo tebi.user posted image



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:32:41   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

In Tjaži mora na vsako temo nekaj shalucinirat...kje ste resni moški?????????????


Hočeš rečt "kje ste moški ki mislite tako kot jaz hočem"? user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:32:45   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi



ti že nebi vozila mojega avta.. bi opraskala usnje s to gorjačo user posted image




Evo, moški ego. user posted image  Naj cela slovenija ve, da ima zahi v avtu usnje user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:33:33   
šnucika
Fak...že sam naslov mi pritisk dvigne!user posted image

So ženske slabe voznice in moški slabi vozniki...na vsakem področju so črne ovce...

mater..zakaj se nikoli ne debatira na temo: " a so moški slabi ****či?"user posted image user posted image

LP...šnucika-cuore sportivouser posted image



_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:34:10   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon



Hočeš rečt "kje ste moški ki mislite tako kot jaz hočem"? user posted image




Niti slučajno. Mislim tako kot sem napisala. Za tvoje razumevanje pa: Kje ste moški, ki priznavate, da so tudi ženske dobre voznice, nič manj in nič več, kot moški.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:35:13   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: šnucika

zakaj se nikoli ne debatira na temo: " a so moški slabi ****či?"user posted image user posted image






Ker bi tema ostala nepopisana. Slabih ****čev ni, so samo slabe ****čice user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:35:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Samo baje da se po avtocesti ne vozi 170 km/h in da zunaj naselja ni priporočljivo voziti 100 km/h.


Ves kaj to pomeni? Da si spolno nepotesena... user posted image user posted image


pol sem jst skos spolno nepotesenauser posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:36:02   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon

Misliš da ste na tem področju ženske izumrle? Think again.


a ti to men? user posted image


Ja. Če misliš da ženske nimate take tekmovalnosti v sebi se motiš (sem že doživel).

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:36:17   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi



ti že nebi vozila mojega avta.. bi opraskala usnje s to gorjačo




Evo, moški ego. Naj cela slovenija ve, da ima zahi v avtu usnje

_____________________________



user posted image user posted image user posted image user posted image Ego dela sto na urouser posted image user posted image
Midva imava tudi usnje v avtu (še malo za moj ego), pa ga ne popraskamuser posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:37:46   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon



Ja. Če misliš da ženske nimate take tekmovalnosti v sebi se motiš (sem že doživel).




Seveda jo mamo. Sem ena izmed njih. user posted image  Ker sem tak slab/dober šofer, kot moški user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?