|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ženske-zanič voznice?
24.1.2015 8:56:41   
liliana
Mogoče tebe tudi kdo opazuje in skrivaj snema.....ko ti misliš, da perfektno deluješ na cesti, drugemu se pa zdi tvoje početje neumno in povsem neprofesionalno.....

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Ženske-zanič voznice?
24.1.2015 9:03:45   
Stanislava_
Zimzelena slovenska tema, ukvarjanje z drugimi, še posebej na cesti.

Nisem ne dobra ne slaba, sem pa skoncentrirana, in nisem nervozna. Cesta ni še nikoli nikamor ušla.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Ženske-zanič voznice?
24.1.2015 9:37:09   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Saj si sama rekla, da praviloma ženske precej dobro vozimo......user posted image




Na žalost nisem imela mobilnega telefona pri sebi, da bi posnela. Ker - brez pretiravanja - je šlo nekaj cm v levo, malo naprej, nekaj cm v desno nazaj, spet malo naprej, nekaj dm v levo nazaj, malo naprej, nekaj dm v desno nazaj, spet malo naprej in po nekaj minutah tega končno le konec.
Res sem bila osupla.


ne na zalost, hvala bogu, da nisi imela telefona s sabo. Se spomnis debate tu, kaksen dober mesec nazaj se je, ne vem koliko strani razpredalo in razcljenjevalo ter analiziralo kaj se zgodi, ko en najstnik brez pomislit nekaj posname in da na net. Ce se ne motim, je bil konec tiste zgodbe v reali celo zelo tragicen.
Si predstavljas, posnames zensko, ki pac ni tako spretna pri vzvratni voznji in je mogoce zato veliko boljsa v cem drugem in se nad posnetkom naslaja pol Slovenije.

Drugace pa, jaz nisem slaba voznica, pa vsake kvatre naredim kaksno neumnost na cesti, da bi se najrajsi pod sedez splazila, ko pride doticni v stric z mano.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Ženske-zanič voznice?
24.1.2015 9:55:20   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
ne na zalost, hvala bogu, da nisi imela telefona s sabo.


saj ne bi objavila posnetka - pravzaprav sploh ne vem, kako se to naredi user posted image
in se niti nimam namena učiti

posnela bi ga zase oz. za to, da bi eni od teh voznic, ki mi včasih greni življenje s teženjem zaradi nepomembnih podrobnosti, pokazala, da tudi ona ni popolna ... user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Ženske-zanič voznice?
24.1.2015 10:00:42   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Mogoče tebe tudi kdo opazuje in skrivaj snema.....ko ti misliš, da perfektno deluješ na cesti, drugemu se pa zdi tvoje početje neumno in povsem neprofesionalno.....


Jaz vzamem opozorila drugih kot dobronamerno kritiko in razmislim, kje sem ga pobiksala. In če je smiselno, spremenim svoj način.

Seveda tudi jaz delam neumnosti na cesti, a kakšnih velikih kiksov (beri: prometnih nesreč, večjih prekrškov) še v svoji vozniški karieri nisem naredila.


Res pa je, da se včasih, ko vozim po predpisih in se držim tudi zelo nesmiselnih predpisov, zdim sama in drugim (glede na njihove reakcije) precej neumna ... user posted image
A moj 'financ minister' je s tem zadovoljen. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Ženske-zanič voznice?
24.1.2015 10:50:42   
patrino
Vozim že skoraj pol življenja. Trkam na les, vendar kaj več od obdrgnjenega odbijača in razbitega smerokaza nisem pridelala. Prevozila že res ogromno , sprobala avtomobile od tini mini do tovornjaka, pa vendar...Osebno sem mnenja, da nas bodo na tem področju moški dali v koš še čez tristo let. Njihova logičnost , dobra orientacija in realnost nas povozita , pa če se še tako trudimo. Seveda so tudi tu izjeme, vendar jaz imam v mislih večino, ki jo opazim okrog sebe. Moj je zelo dober šofer in ga ni parkirplaca kamor ne bi stlačil našo galejo, pa vseeno pravi, da sem dobra voznica , le da malo preveč divjam.
Pa kljub temu nimam navade razkazovati svojih moških jajc, če jih pač nimam. Priznam, da raje pustim avto par metrov stran od željenega prostora, kot pa da bi ga tlačila v ozek boks in sebi in drugim naredila stroške. Vesela sem , ker mi v zadnjem času v našo natlačeno garažo avto parkira mož, ker če ga moram sama, ga raje pustim zunaj. Zadnjič me je pred knjižnico eden zaparkiral in sem se mučila sem in tja ,da bi ga spravila ven- vesela sem bila, da je mimo prišetal nepoznan tipson, ki se mi je ponudil da mi spravi avto ven. V prvih šoferskih letih sem imela občutek, da ne smem priznati, da kaj ne upam in sem se marsikdaj brez veze potila in iz ponosa rinila tja, kjer ne bi bilo treba. Sedaj ne več.
Vozim bolj neobremenjeno,uživam v vožnji in ni me sram priznati, da se na službeni poti kljub čvekavi garminovki večkrat zavozim, ker pač imam glavo v oblakih. In ko se takole vozim, žal res velikokrat ob raznih problemih, gužvah in čudnih situacijah na cestah , v večini primerov sedijo za volanom ženske.
Po drugi strani pa- večini moškim je všeč, če nas lahko rešujejo iz zagat- dajmo jim svobodo na področjih, kjer so dobriuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Ženske-zanič voznice?
24.1.2015 15:08:38   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea

Res pa je, da se včasih, ko vozim po predpisih in se držim tudi zelo nesmiselnih predpisov, zdim sama in drugim (glede na njihove reakcije) precej neumna ... user posted image


Meni se pa zdi, da se je kultura vožnje precej popravila. V naselju peljem od 50 do 54, odvisno od razpoloženja, in ne spomnim se, kdaj je zadnjič kdo nervozno vozil za mano, češ, kako počasi vozim.

Enako na avtocesti, če prehitevam s 130 do 140 in pride hitrejši za mano, prehitim do konca in se umaknem. Tudi tukaj že dolgo ni bilo kakšne hude nervoze.

So pa včeraj zvečer polagali krožišča, sem upočasnila, in ko sem prišla do njega, so šli že naprej...

Mogoče imam srečo (trkam), mogoče pa smo se le nekoliko kultivirali.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Ženske-zanič voznice?
24.1.2015 16:48:38   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Meni se pa zdi, da se je kultura vožnje precej popravila.
ne spomnim se, kdaj je zadnjič kdo nervozno vozil za mano, češ, kako počasi vozim.


Jaz pa se, bilo je na avtocesti, na območju omejitve mimo cestninske postaje sem peljala po levem pasu nekoliko več, kot je bila omejitev, a odločno prepočasi za nekoga, ki ni razumel, kaj pomenijo številke, napisane na prometnih znakih, in mi je celotno razdaljo blendal (in verjetno še kaj). user posted image
Samo za prehitevanje po desni, preko polne črte, pa vseeno ni imel jajc ... user posted image



Še ena glede vožnje na AC - pred časom v pogovoru znancu, ki je isto jutro prevozil praktično enako relacijo kot jaz, pojamram, kako dolgo območje dela na cesti je bilo na poti in kako smo praktično vsi bili prehitri, razen tujcev, ki so bili pri upoštevanju omejitev hitrosti precej bolj dosledni. Pa mi je rekel, da ko je on peljal, ni bilo nobenega dela na cesti in omejitve zaradi njega. user posted image
Saj ne, da so dela potekala na tistem odseku že nekaj tednov ... user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Ženske-zanič voznice?
24.1.2015 18:08:38   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

da malo preveč divjam.

Nezaslišano! Ti svetnica???
Pa ves koliko nesrec s smrtnim izidom se zgodi zaradi prevelike hitrosti?
Ne?
Vprašaj kolegico policajko.








(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Ženske-zanič voznice?
24.1.2015 18:21:24   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
da malo preveč divjam.

Nezaslišano! Ti svetnica???
Pa ves koliko nesrec s smrtnim izidom se zgodi zaradi prevelike hitrosti?
Ne?
Vprašaj kolegico policajko.


ej, ej, Rija,
da te patrino tako vrže (iz ovinka), da še ti citiranje več ne gre ... user posted image


(in potem moram še jaz zato popravljati svoje sporočilo ...) user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil petea -- 24.1.2015 18:23:57 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Ženske-zanič voznice?
24.1.2015 18:25:40   
RIJA*
Na telefonu mi se ni uspelo osvojiti te vrline 😁😁😁😁

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Ženske-zanič voznice?
24.1.2015 19:06:51   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
Na telefonu mi se ni uspelo osvojiti te vrline 😁😁😁😁


A med vožnjo?

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Ženske-zanič voznice?
24.1.2015 20:24:01   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
Na telefonu mi se ni uspelo osvojiti te vrline 😁😁😁😁


A med vožnjo?



Menda ne med polaganjem krožišč user posted image ?

Btw, jaz rada uporabljam hupo user posted image . Nekateri ljudje so očitno tako zamišljeni, da je treba hupat.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Ženske-zanič voznice?
24.1.2015 20:26:46   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

da malo preveč divjam.


Nezaslišano! Ti svetnica???
Pa ves koliko nesrec s smrtnim izidom se zgodi zaradi prevelike hitrosti?
Ne?
Vprašaj kolegico policajko.



Eno je divjanje, ki je adijo.
Drugo je hitra vožnja, ki je ob koncentraciji, varnostni razdalji in prilagojenosti vremenu, čisto ok.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Ženske-zanič voznice?
24.1.2015 20:33:45   
liliana
Običajno tisti, ki divja in je adijo, sam zase tudi pravi, da vozi skoncentrirano, upošteva varnostno razdaljo in prilagodi hitrost svojim sposobnostim in vremenskim razmeram.......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Ženske-zanič voznice?
24.1.2015 20:37:24   
Stanislava_
Dokler ne ogrožaš drugih, je vse v redu. Če to redno počneš, dobiš hitro kakšno "povratno informacijo". Samo hitra vožja, ki jo lahko poimenuješ tudi divjanje (in lahko včasih pomeni samo vožnjo hitrejšo od predpisane), je sama po sebi redko nevarna. Včasih pa, ko se prevesi iz hitre vožnje v izživljanje.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Ženske-zanič voznice?
24.1.2015 20:41:35   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Dokler ne ogrožaš drugih, je vse v redu. Če to redno počneš, dobiš hitro kakšno "povratno informacijo". Samo hitra vožja, ki jo lahko poimenuješ tudi divjanje (in lahko včasih pomeni samo vožnjo hitrejšo od predpisane), je sama po sebi redko nevarna. Včasih pa, ko se prevesi iz hitre vožnje v izživljanje.


Včasih pa le......ker vedno ne moreš izključiti in tudi ne predviditi vseh dejavnikov tveganja......recimo megle, ki se je nedavno iznenada pojavila in reakcije 2 voznikov pred sabo......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Ženske-zanič voznice?
24.1.2015 20:57:13   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Dokler ne ogrožaš drugih, je vse v redu. Če to redno počneš, dobiš hitro kakšno "povratno informacijo". Samo hitra vožja, ki jo lahko poimenuješ tudi divjanje (in lahko včasih pomeni samo vožnjo hitrejšo od predpisane), je sama po sebi redko nevarna. Včasih pa, ko se prevesi iz hitre vožnje v izživljanje.


Včasih pa le......ker vedno ne moreš izključiti in tudi ne predviditi vseh dejavnikov tveganja......recimo megle, ki se je nedavno iznenada pojavila in reakcije 2 voznikov pred sabo......



Tega ne moreš predvideti nti ob počasnejši vožnji od priporočene. Megla, snežna zavesa nekaj tednov nazaj..tukaj lahko računaš samo na faktor sreče, da te takšen iznenaden dogodek ne ujame.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Ženske-zanič voznice?
24.1.2015 21:34:13   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Običajno tisti, ki divja in je adijo, sam zase tudi pravi, da vozi skoncentrirano, upošteva varnostno razdaljo in prilagodi hitrost svojim sposobnostim in vremenskim razmeram.......

Nisem med tistimi in sem bolj previdna pri tem. V bistvu to, da divjam pravi le mož, ki ga skrbi zame, ko grem na daljšo pot. Ima pač malo fobije, ker so imeli v družini nesrečo s smrtnim izidom in mi zaradi tega rad malo bere litanije preden se odpravim. V resnici nisem nek hud divjak, ker tudi ne vozim avta temu primernega. Ponavadi sedim za volanom 4x4 kombija, ki nekako ne doseže nekih hudih hitrosti temveč je bolj podoben oklepniku. Sem nekakšen povprečnež bi rekla. Mi ne hupajo za ritjo zaradi počasnosti, hkrati pa nimam nekih težav, če je kdo hitrejši od mene. Se bolj kot ne prepuščam toku. Uživam v enakomerni vožnji, je pa res, da vmes počnem veliko stvari , zato pa se tudi večkrat izgubim. In ja vem- biti neskoncentriran na cesto je tudi hud greh ja. Kaj češ...nikoli nisem trdila da sem svetnica. Imam pa očitno pozornega angelčka varuha nad seboj, ki me uspešno brani pred vsemi nesrečami od kar sem naredila izpit.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Ženske-zanič voznice?
24.1.2015 22:25:00   
malaMravljica
patrino, kolko pa ti pokaze stevec ob tvojem divjanju?

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.1.2015 8:02:25   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Običajno tisti, ki divja in je adijo, sam zase tudi pravi, da vozi skoncentrirano, upošteva varnostno razdaljo in prilagodi hitrost svojim sposobnostim in vremenskim razmeram.......

Nisem med tistimi in sem bolj previdna pri tem. V bistvu to, da divjam pravi le mož, ki ga skrbi zame, ko grem na daljšo pot. Ima pač malo fobije, ker so imeli v družini nesrečo s smrtnim izidom in mi zaradi tega rad malo bere litanije preden se odpravim. V resnici nisem nek hud divjak, ker tudi ne vozim avta temu primernega. Ponavadi sedim za volanom 4x4 kombija, ki nekako ne doseže nekih hudih hitrosti temveč je bolj podoben oklepniku. Sem nekakšen povprečnež bi rekla. Mi ne hupajo za ritjo zaradi počasnosti, hkrati pa nimam nekih težav, če je kdo hitrejši od mene. Se bolj kot ne prepuščam toku. Uživam v enakomerni vožnji, je pa res, da vmes počnem veliko stvari , zato pa se tudi večkrat izgubim. In ja vem- biti neskoncentriran na cesto je tudi hud greh ja. Kaj češ...nikoli nisem trdila da sem svetnica. Imam pa očitno pozornega angelčka varuha nad seboj, ki me uspešno brani pred vsemi nesrečami od kar sem naredila izpit.


Potem paste v vasi familiji ocitno nagnjeni k potenciranju situacij.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.1.2015 9:12:01   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava

Tega ne moreš predvideti nti ob počasnejši vožnji od priporočene. Megla, snežna zavesa nekaj tednov nazaj..tukaj lahko računaš samo na faktor sreče, da te takšen iznenaden dogodek ne ujame.


Se strinjam....samo pri hitri vožnji je tveganje za usodne posledice večje....zato so verjetno tudi omejitve......in ob takih odsekih stojijo tudi prometni znaki, ki te opozarjajo na nevarnost takih nenadnih vremenskih pojavov.......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.1.2015 9:25:05   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

patrino, kolko pa ti pokaze stevec ob tvojem divjanju?

Kot pravijo bedasto vprašanje zahteva bedast odgovor- Torej Mravljica- v mestu vedno 47.5/h, zunaj naselja ponavadi 88,6/h, na avtocesti 127,3/h- vedno brez izjeme- niti malo gor ali dol.user posted image .
Drugače pa si preberi zgoraj, kjer sem to divjanje že obrazložila.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.1.2015 9:49:47   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Imam pa očitno pozornega angelčka varuha nad seboj, ki me uspešno brani pred vsemi nesrečami od kar sem naredila izpit.


ti ga mogoče imaš, nek drug udeleženec v prometu, ki bo naletel na neskoncentrirano voznico pa ga mogoče nima.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.1.2015 9:50:56   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

patrino, kolko pa ti pokaze stevec ob tvojem divjanju?

Kot pravijo bedasto vprašanje zahteva bedast odgovor- Torej Mravljica- v mestu vedno 47.5/h, zunaj naselja ponavadi 88,6/h, na avtocesti 127,3/h- vedno brez izjeme- niti malo gor ali dol.user posted image .
Drugače pa si preberi zgoraj, kjer sem to divjanje že obrazložila.


kako pa veš, da pelješ ravno tolikouser posted image ? ali imaš blokiran števec na te vrednosti?
Vem, da če po števcu kaže, da peljem 50km/h, jih v resnici peljem malo manj.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?