|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 11:16:29   
Anonimen
kapica,user posted image sej vem, da bo zvenelo osladno ampak jst imam tebe zelo zelo radauser posted image user posted image user posted image , tiste, ki imate zvičan cukr stran oglejteuser posted image , sem mogla dati malo ljubezni ...moji kapici, moji prijateljiciuser posted image user posted image pa sej ste vse mojeuser posted image user posted image user posted image user posted image , no zdej pa vidte kaj delajo moji hormoniuser posted image !

Milsim, da ima MIŠEK danes zadnji dan sestro in nečaka na obisku in pomoje seima prelepo in hoče uživati še ta zadnji dan tko, da ji ne morem zameriti ampak jo pa lahko pogrešamo aneuser posted image user posted image user posted image

Jst sem pa že čisto nestrpna ker imam jutr UZuser posted image user posted image , komaj čakam...Naj bo že vse hitro mimo...

kapica, če imate sonček pojdi na sprehod, nič ni lepšega kot jesenski sprehod, pa listje...uuu jst bi tudiuser posted image

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 11:18:19   
Anonimen
kapica jst imam sonček v srcu, imam najboljšega možeka, veliko srečo, da sem spoznala vas, imam dobre prijatlelje, starše in možnost da bom imela enkrat otročilka, kaj je lahko lepšeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 11:19:57   
kapica
Poopsie, ti posiljam nazaj vse objeme in poljubcke user posted image user posted image . To so res hormoni ja , samo ne cez pet minut jokat kako nisem v redu prijateljica user posted image user posted image . Jaz tudi ze komaj cakam s tabo na UZ in da poves da bo punkcija v petek. Drzim pesti.
Saj vem da ima zadnji dan obisk danes, ampak Misko vseeno pogresam user posted image . Upam da uziva.

Meni se tudi zeloo dopadejo jesenski sprehodi, letos nekako se posebej, tako da pocakam da pride mozek domov, se nakosilava , potem pa v naravo. user posted image user posted image

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 11:21:08   
kapica
Poopsie, mas prav, to je vse kar si clovek zeli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 11:21:35   
Saša27
Kapica, sej sem celo soboto in nedeljo (tudi ponoči) prelivala solze. Z dragim sva noč iz sobote na nedelje prebedela oba v solzah. Pa tudi v ponedeljek predno sem šla v službo sem jokala, sedaj pa sem že mal boljše, drgač so pa WC-ji pri nas za touser posted image , bolniške pa je bilo itak dosti (3 tedne).

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 11:24:52   
Anonimen
to, da te imam rada niso hormoni, to je resuser posted image user posted image !!
nič bat, user posted image ne bom tega rekla...se bom raje na koga drugega spravilauser posted image !

Seevda da uživa, sonček, morje, dobra hrana, nečak..uhuhu, pomoje je čsit naspidirana in prov je tako, MIŠEK upamo,da se imaš lepo amapk veeno te zelo pogrešamouser posted image !!

Jutri spročim takoj ko pridem v službo kako bo na UZ. Sej se veselim, mora biti vse super in če imam punkcijo v petek bom nasjrečnejše bitje na svetu.
Veš kaj sem te hotla zmeraj vprašat, kako si naredit ša napis na nicku tako kot imaš ti..10 days until testing..ne znam ti opisat upam,da veš zakaj gre...ta trakec...


(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 11:34:13   
kapica
Joj, sasa , me kr stisne ko preberem. Pa je res tako, samo jokat in jokat, druge moznosti enostavno nimamo, moremo cez to pa hoces al noces. Zal mi je res, in prav pred tem imam taki strah. Ker midva ne jokava skupaj, ampak vsak za sebe, sploh se mi zdi da sva prvi neuspeh pogoltnila, nisva znala drugace.
Res si mocna, bravo zate user posted image user posted image .

Poospie, ti takoj napisem kako to gre user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 11:37:35   
kapica
Torej Poopsie, gres na njihovo stran Snugglpie.com, tam se mores prijavit, tako kot pri RR-u. Potem gres na trakce, in vstavis podatke, zberes slikice katere zelis, na koncu pa se ti izpisejo tri kode za ta trakec. Ti  mores tistega pod HTML ( se mi zdi, al pa HTL, v glavnem prvi je vedno napisan) prekopirat v tvoj profil tukaj pod "dodatek opis". In to je to.
Ce en bo slo ti jaz enega naredim in ti pa posljem na zs, pa ga od tam prekopiras na RR.
So pa lepi a ne, meni se ful dopade.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 11:39:04   
Anonimen
bom probala če mi bo rataluser posted image ...grem zdej to nardit, ti sporočimuser posted image

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 11:41:44   
Anonimen
kapica odpre mi stran ampak nikjer se ne morem prijavituser posted image

Pa samo tole mi piše...




Ticker Technologies, Inc.

Financial content for your site - stock quotes, news, charts, tickers

www.tickertech.com




Pregnancy Week to Week

Your Complete Guide to Everything You Will Need For Your Pregnancy

www.FitPregnancy.com




The Perfect Baby Name

Free pregnancy guide for baby names by gender, meaning, and more.

pregnancyweekly.com




Moms Eczema Rash Cure

Mother discovers product to heal any type of skin rash. Amazing pics

www.freederm.com




Pregnant? Find Out Gender

Know your baby's gender by Week 6! DNA-based, Non-invasive, At-home

www.TellmePinkorBlue.Com




Hip & Sexy Maternity

Maternity Accessories and clothing for the stylish mom to be!

NaissanceOnMelrose.com




Babyview 3D 4D baby scans

3D 4D scans from Ł99 to Ł159 DVD

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 11:44:29   
kapica
http://snugglepie.com/

To bi moglo biti pravo. Na levi strani imas moznosti kaj zelis, ti vtipkas na tickers al pa na coutry boxes.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 11:46:28   
kapica
Potem stisnes na  Create TTC Ticer in te vprasa ce si prijavljena. Potem se prijavis pod Register in lahko delas.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 11:49:59   
siskamiska
jst sm si ga tud nardilauser posted image user posted image user posted image

mal so smešne une papige ampak sj bo...........vaja dela mojstrauser posted image user posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 11:52:05   
siskamiska
http://lilypie.com/

poopsie jst si si ga tukaj nardila

upam da sem kej pomagala

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 11:53:55   
Anonimen
uhuhu, to bo jauser posted image user posted image
hvala, zdej pa upam, da bo rataluser posted image

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 11:54:52   
Anonimen
siskamiska, hvala..bom tudi to poskusilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 11:56:00   
kapica
Siskamiska bravo user posted image user posted image user posted image user posted image .

Poopsie, sem pozabla povedat da so se druge strani, kjer gre mogoce lazje, pa se ni treba sploh prijavljat. Sory user posted image .
No upam da ti uspe.

Siskamiska kako da imas se 12 dni do testa, ce jih imam jaz samo se 10, pa sva en dan razlike.


_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 12:04:05   
Anonimen
sem se prijavila in vse pa mi ne odpre noben tickeruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 12:10:20   
siskamiska
Kapica, meni so rekli da moram računat 15 dni po prvem dnevu od ET-ja. No tole sem tolk trapast napisala da še sama komaj razumem.
Matematičnouser posted image : ET=4.11., se pravi računat začnem od. 5.11 + 15 dni =19.11

A je to prav al se motim?
Daj mi prosim povej kako naj bi blo pravilno in kdaj je sploh prva varianta da mi pokaže test?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 12:11:16   
kapica
Potem pa mores sedaj ko se prijavis, spet stisnit na Ticker, potem pa dalje. Tisto kar sem ze zgoraj omenila, na Create CCT...

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 12:13:41   
kapica
Siskamiska, jaz pa stejem ET kot prvi dan, pa moja G tudi, drugace ne bi imela v petek cez stirinajst dni po ET-ju testa, temvec v soboto.
Sicer pa bo pri tebi ze v soboto cez stirinajst dni po et-ju pokazal rezultat. Ali pa se kak dan prej z domacim testom, ce ne bos zdrzala user posted image . Ali se pa jaz motim, ceprav mislim da je sedaj pri tebi se 11 dni do testa.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 12:15:18   
Anonimen
mah meninič ne dela, sploh se ne morm na novo prijavit..to morš it na my account ane?no in meni se nič ne izpiše kamor bi se lahko prijavila,eh...sem blond, ne gre miuser posted image user posted image

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 12:17:44   
kapica
Poopsie saj si na pravi poti, ne se jeti. Pri My acount se ni nic, ker nisi se nobenega traksca ustvarila. Tam zraven more pista Create new ticerr al kaj podobnega. Ne obupat sedaj ko si tik pred uspehom.

Poopsie GO GO GO

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 12:20:06   
kapica
Poospie, prijavi se se enkrat, potem pa gres samo z misko nizje dol pa jih ze imas.
Jaz sem imela tudi prvic tezave, pa kaj ces ce smo pa blond user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
7.11.2006 12:23:54   
kapica
 Siskamiska, tam mores popravit kjer pise Ovulacija, namrec gre za test a ne? Pa nekaj si narobe naredila, ker trenutno pise 13 dni se. Kr naprej, saj bo.

Joj, ko bi ve vedle kako sem se jaz namatrala preden je uspelo, zato mi je vse poznano.

Pravkar me je poklicala sodelavka, me vprasala kako sem in tako, se mi je prav fino zdelo, ker se z njo v redu razumem. Pa nisem nic kaj rekla, samo da mi gre v redu in da me se nekaj casa ne bo v sluzbo.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?