|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ovulacija v novembru
9.11.2006 15:01:08   
MR99
Še ena, ki naj bi imela O nekje naslednje teden. Točno ne morem povedati, tudi jaz nimam redne user posted image in se nočem preveč s tem obremenjevati. Poskusila sem pa že vse, merila sem si BT, spremljala "vlažnost" in se obremenjevala s tem do nezavesti. Zdaj pa sem se skulirala in delava z mojim, kadar nama paše.

To bo moj osmi krog. Držim pesti za vse.



(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ovulacija v novembru
9.11.2006 16:19:33   
lena35
Mene je M  user posted image prehitela tak ,da bom O imela od 25.do25.enkrat .Končno so zdaj dve M mimo    po  ss tak, da lahko začnemo zares s polno parouser posted image lena35

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ovulacija v novembru
10.11.2006 22:19:37   
andreja2000
Živjo!
Moja ovulacija pa bo nekje 24.Vponedeljek začnem z prvo tabletko klomifena.Je pa to moj tretji krog z klomifenom.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa lepo nočko vsem !

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu lena35)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ovulacija v novembru
11.11.2006 8:40:58   
mala zirafa
Glede O- testa, ga imaam jaz f-test in je za večx-tno uporabo.Podlečo opazuješ slino ali  cervikalno sluz. Meni je pri zanositvi ful pomaga.Prd 3 leti pa je stal skoraj 4 jurje, bistveno manj od ostalih.Samo malo praxe je potrebno pa stvar zalaufa.Pa srečno!

(odgovor članu MR99)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ovulacija v novembru
13.11.2006 10:58:54   
ANIME
Tudi jaz bi morala imeti nekje okoli 15. novembra ... poskušali bomo drugi mesec.

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ovulacija v novembru
13.11.2006 11:08:43   
Klarita
No, pa smo spet pri ovulaciji. Moja bi po 28 dnevnem ciklusu naj bila 24. 11. po 33 (tako je bilo ta mesec) pa 29. 11. Glede nato, da ne vem več po katerem naj sploh računam, bova z dragim takoj po user posted image  aktivna.
Punce želim vam, da bo november ploden in da ne pričakamo naslednje user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ovulacija v novembru
13.11.2006 12:36:25   
Anonimen
user posted image Živjo!
Še ena upajoča med vami. Ker imam ravno user posted image , se malo tolažim na forumu. Gremo v tretji krog in upam, da nam rata. Mi gre pa že na živce, saj se neprestano opazujem, čakam, tuhtam in iz dneva v dan čakam al je al ni...prijelo namreč.
Hm, jaz sem mislila, da to kr prime, saj so nam v puberteti mame težile, da je treba poskrbet za kontracepcijo in da lahk kr prime. No, pri moji mami je takoj prijelo.
Mi bomo pa še malo user posted image .
Vsem želim, da bi vam Miklavž ali Božiček prinesel user posted image . user posted image  seveda!
Upajmo skupaj,
user posted image


(odgovor članu Klarita)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ovulacija v novembru
13.11.2006 14:48:47   
ANIME
Mene pa zanima, kaj je boljše med O: user posted image vsak drugi dan ali vsak dan.
Zanima me, kdaj so večje možnosti (da ne bomo vseh "dobrih" plavalcev prej iztrošili, predno bo sploh O). Vem malo neumno vprašanje ampak mogoče se je pa že katera to spraševala in je kaj ugotovila user posted image

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ovulacija v novembru
13.11.2006 14:53:07   
Klarita
Jaz bi rekla, da na dva dni. Vsak dan se plavalci preveč strošijo. user posted image

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ovulacija v novembru
13.11.2006 18:35:26   
florita
Jaz jo pričakujem okoli 26.11......in seveda potem velike črteuser posted image  user posted image ......in končno user posted image

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ovulacija v novembru
13.11.2006 19:13:04   
bodoča
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hm, jaz sem mislila, da to kr prime, saj so nam v puberteti mame težile, da je treba poskrbet za kontracepcijo in da lahk kr prime.



Ja, tudi jaz se spomnim vseh teh napotkov in nasvetov od mame in seveda svojega straha, da bi sploh kake moške gate pogledala, kaj šele kaj drugega, ker pa ja lahko zanosim.
So ble res smešne te naše mame. Kaj bi me zdaj dale, da bi res tak na izi zanosile, ne.


_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ovulacija v novembru
13.11.2006 19:17:06   
florita
se strinjam bodoča, vse bi dale da bi kr na "pogled"user posted image bile že v 3 mesecu.....se bo punce.....

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ovulacija v novembru
13.11.2006 19:35:00   
hokejistka
Jaz sem imela pa ovulacijo danes, no vsaj tako mislim, ker sem imela malo rjavkastega flekca na hlačkah. To se mi sicer še nikoli ni zgodilo, ampak po mojem je ovulacijska krvavitev, saj je od zadnje M minilo nekje 16 dni. Ta mesec pa tudi prvič papcam dabroston, ker imam neredne M in nekaj cist na jajčnikih. Z mojim sva user posted image v petek in danes, zdaj se pa tepem po glavi, zakaj nisva še včeraj......user posted image , da bi bilo bolj ziher. Upam, da njegovi plavalčki zdržijo tri dni.

Vsem želim čimveč user posted image !!!!!!!!!!!!

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ovulacija v novembru
14.11.2006 8:49:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hokejistka

Jaz sem imela pa ovulacijo danes, no vsaj tako mislim, ker sem imela malo rjavkastega flekca na hlačkah. ....


pravijo, da je največja možnost zanositve, ko imaš kakšno "mini" krvavitev ali bolečine v spodnjem delu trebuha!!  Držim tačke!!!user posted image user posted image

Tudi vsem nam, v pričakoooovanjuuuu želim veliko user posted image  in upam da bomo srečke nosečke! Jst bom imela O te dni, tako da do sedaj sploh nisva user posted image  sem ga malo šparala, danes pa se začne... juhuhu user posted image

Upam, da mi bodo te meritve BT in opazovanje in tipanje MV kaj pomagale!!! Sem že čist paf!

LP user posted image

(odgovor članu hokejistka)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ovulacija v novembru
14.11.2006 16:02:08   
ANIME
kako to misliš mini krvavitev ali bolečine ... jaz do sedaj sploh nisem vedela, da imam O, dokler nisem začela računat, saj mi telo prav nič ne javi (tudi šele zdaj, ko sem postala pozorna, sem ugotovila da imam malo več mozoljev - prej sem jih pripisovala stresu ali bilo čem drugem) ...

In glede na to da ni nobene spremembe (krvavitve ali bolečine) in da sploh ne vem, da imam O, ... to pomeni, da sploh ne bom zanosila user posted image ...

Ne vem no, še nobena mi ni rekla, da bi imela kakšne bolečine med O ali kar koli podobnega .... jaz osebno to prvič slišim

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ovulacija v novembru
14.11.2006 16:06:59   
Anonimen
Ko bolje spoznaš svoje telo šele takrat vidiš, kaj vse spremlja O. Jaz osebno vem uro ovulacije, ker imam močne bolečine v jajčniku, en dan prej pa imam čisto prozorno sluz.Tko da, mal pobrskej tu gor, pa boš vidla kaj vse ene prestajamo med O. Ene imate pač to srečo, da O ne čutite.

(odgovor članu ANIME)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ovulacija v novembru
14.11.2006 16:25:12   
Anonimen
anime, nati ima prav, nekatere imajo znak, da imajo O in lahko prestajajo bolečine!! lahko je kratka bolečina, lahko nekaj dnevna, lahk je izcedek - in v tem primeru praivjo, naj seksamo, da je to ovulacija!!
Nekatere pa ne čutijo nič! Pa pride vseeno O!

jst sem tudi ugotovila da dobim mozolčke, nekatere so utrujene, razdražljive, itd!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ovulacija v novembru
14.11.2006 16:33:41   
Anonimen
Na evo, še en znak si mi dala RAZDRAŽLJIVOST, sem bla zdej ene par mesecev tak nataknjena, kot bi dobila user posted image  in seveda midva nisva ta čas O nič user posted image user posted image , ker sva bla skregana. Sej ne morem verjet, da sem jest to komaj zdaj ugotovila.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ovulacija v novembru
15.11.2006 10:37:51   
Anonimen
nati, to se je dogajalo tudi meni!! Sva bila pol leta zapored na mojo O skregana in nisva [sm=sloncek.gif" border=0>!! Pa sem šele pred enim mesecem ugotovila, da sem jaz tista, ki je tečna in se vedno neki spičva, pol pa seveda ne user posted image  glih ene 5 dni, pol pa je že vsega konec!!!

sedaj sem sporščena in mirna in se brzdam in sem raje tiho, ker se obrestuje meni in obema zaradi user posted image  in [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif]!!!

Pa gremo v akcijo... te dni sem na vrhuncu!!!


LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ovulacija v novembru
15.11.2006 12:26:23   
Anonimen
Jaz se tud obvladujem, sem isto na vrhuncuuser posted image
Sej bomo vse zagledale user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image ....če ne ta mesec, pa naslednjega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ovulacija v novembru
15.11.2006 12:36:34   
florena
Jaz sem jo dobila dones...tako, da pričakujem O okoli 28.11. To je moj 4 krog delanja na bebici. Upam, da nama bo čimprej ratalo zagledati user posted image  in potem končno imeti zdravo user posted image .
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ovulacija v novembru
15.11.2006 13:34:24   
Pupa*
IZVIRNO SPOROČILO: ANIME

Mene pa zanima, kaj je boljše med O: user posted image vsak drugi dan ali vsak dan.
Zanima me, kdaj so večje možnosti (da ne bomo vseh "dobrih" plavalcev prej iztrošili, predno bo sploh O). Vem malo neumno vprašanje ampak mogoče se je pa že katera to spraševala in je kaj ugotovila user posted image


Anime, ravno ta odgovor sem zasledila na forumu dr. Pušenjaka... kar kopiram: "Naj vam povem, da je verjetnost zanositve obratnosorazmerna s stopnjo prizadevanj. Manj ko kompliciramo, večja je verjetnost, da boste zanosili. Tako kot ženska, ki vse v življenju načrtuje do mikrometra natančno in ji do zanositve tudi vedno vse uspe, priti do tega, pa je druga zgodba. Svetujem torej "odklop"! Ker spermiji v rodilih preživijo od 3 - 5 dni, je popolnoma vseeno ali imate odnose vsak dan 2x ali samo 2x na teden."

Sicer pa vedno piše, da priporoča user posted image  na 2-3 dni... tako sigurno ne zgrešimo ovulacije user posted image user posted image  



_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno, da bo našel zaklad. A le tisti, ki posluša svoje srce, bo zaklad v resnici tudi našel.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ovulacija v novembru
15.11.2006 16:14:14   
Anonimen
živjo, tukaj user posted image
kot sem že omenila, sem te dni na vrhuncu... in se brzdam zaradi svoje razdražljivosti... danes me nekaj špika v spodnjem delu trebuha, pa ne vem ravno zakaj, ker me drugače med ali pred M nikoli, O pa tudi naj še ne bi imela, glede na BT in otipavanje MV?user posted image  mi ni jasno! sicer sem začela z merjenjem BT šele ta mesec, tako da nisem še čisto not!
(Bova pa za vsak slučaj hopsala danes , če je slučajno že O). Sicer lubi ne ve o tem nič, nima pojma, mu raje ne govorim, da ne bo vedel, da sem že čisto obsedena!! user posted image

Včeraj zvečer sva tudi  hopsala in sem na koncu samo gatke oblekla in vso "zmes" kar not pustila, da se bo zihr kej prjel! Zjutraj je pa v potoku ven šlo... hahauser posted image
Upam, upam, upam, da nama user posted image  rata!

Lp vsem! user posted image

(odgovor članu Pupa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ovulacija v novembru
15.11.2006 22:40:21   
pupica25
Pozdravljene vse, ki ne čakate na user posted image , ampak na O.

Sama sem že čisto zmedena glede te O. Ker se moj ciklus v zadnjih 2,3 mesecih giblje tu nekje na 33 dni, bi naj po izračuni imela O od 11.-16.11. Sem pa kupla O-test (urinski), ki je bil pozitiven na 13. dan ciklusa, torej že 7.11., tak da sva s fantom od tistega dne bila malo bolj aktivna (vsak dan/na 2dni).
Kdaj pa sem mela kao vrhunec O pa mi ni jasno - nisem si čisto na jasnem : ko O-test kaže +, ali to pomeni, da že maš ovulacijo ali jo šele dobiš (in kdaj - drugi dan?) ?!user posted image

Tudi bazalno sem začela redno merit, čeprav mi niha. Če se ti temperatura poviša za 0,2 oz. o,3 to pomeni, da je konec z O ali, da se je šele začela ?user posted image

Malo sem zmedena, vem, amapk prav zato vas prosim za vašo pomoč.user posted image  Upam, da čim prej zagledamo user posted image user posted image  in da user posted image  vsaj leto dni ne vidimo več.
dost sreče !!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ovulacija v novembru
16.11.2006 7:11:38   
lana38
Ko je ovulacijski test pozitven, nastopi O čez 24-48 ur. Torej ko na O testu zagledašuser posted image , imaš še 2 dni časa bo O.
BT se dvigne za 0,3 do 1 stopinje, takrat ko je O že mimo. V času O je nizka, prav tako je nizka pred O. Po O se dvigne in ostane povišana do user posted image . Pade na dan user posted image . Če pa si user posted image , BT ne pade in ostane povišana.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?