|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ovulacija v novembru
24.11.2006 8:27:06   
Anonimen
pupica držim pesti za 7 krog!!! pa čim več sproščenega user posted image


(odgovor članu pupica25)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ovulacija v novembru
24.11.2006 8:30:09   
Anonimen
Pupica tudi jaz držim peti za 7 krog.

Jaz imam ta mesec vse zmešano in ne vem ali je O že bla al je glih kar al še bo...
Sem mislila prejšn tedn da je že zdej pa nisem več ziher.
Običajno vsak mesec vem ta mesec se mi pa ne da več s tem ubadat po pravici. Mi je šlo preveč živcev za nič. Tako da midva sva pridna na 2-3 dni in upam da je to dost.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ovulacija v novembru
24.11.2006 8:42:30   
fragola99
Pozdravljene sotrpinke.

Jaz sem ovulacijo v novembru zamudila, v tem času so mi namreč opravili LAP. in HSC., tako, da bomo šli spet v akcijo decembra. Ker so moji izvidi po opravljenih posegih dobri, torej imam tube prehodne, brez zarastlin in maternico brez pregradic, sva se z gin. zmenila, da bom hodila vsak mesec na ultrazvok v tistem času, ko naj bi po izračunu imela ovulacijo. Tako, da se bo točno videlo ali ovulacija je, ali jo ni in kdaj sploh je. Me zanima, če ima katera od vas izkušnje s tem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ovulacija v novembru
24.11.2006 12:31:07   
lana38
Pri meni O v novembru ni dala rezultata user posted image , ampak user posted image . Decemberska O pa bo okrog Miklavža!
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu fragola99)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ovulacija v novembru
24.11.2006 13:46:01   
tasi81
Moja O naj bi se začela prejšnji teden in končala nekje v naslednjem tednu, če grem preračunavat na koliko dni bi dobilauser posted image . Čist imam zmešan ciklus od 20 pa do 32 dni, tko da je nemogoče predvidet kdaj se bo tokrat spomnila in prišla. Čist brez veze mi je premišljevat kdaj je bla, je ali bo O ker je itak ne bom mogla določit. Sploh se ne obremenjujem več veliko s tem, ker mi do sedaj še ni pomagalo. Ko bo pač bo.

_____________________________

"ko me iščeš me išči v svojem srcu, če imam tam prebivališče bom vedno pri tebi"

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ovulacija v novembru
24.11.2006 13:48:47   
kitty
Jaz imam ravno v teh dneh ovulacijo, opazna je sluz, bt se povečuje...
sva pa z mojim na bojni nogi tko da ne bo nič user posted image
prokleti dedci user posted image

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ovulacija v novembru
24.11.2006 14:06:15   
tinkamiška
Hojla!

Pri meni se O končuje, pravzaprav se mi zdi, da je bila včeraj zato se z možem pridno posvečava drug durgemuuser posted image ...upam, da se bo tudi kaj prijelo.

Sem pa hotela povedat tebi fragola99, da sem lani tudi jst dala skozi histero in laparoskopijo in zanosila v drugem cikluui po prvi M po posegu. Tako da...nič obupat, pozitivno mislituser posted image

Lana helouuser posted image

Kitty, mogoče bi pa deloval kak spravni seksuser posted image Pri naju je tako Iza ratala. Sva se spičila, ker nama je šlo to, da sva mela napovedano akcijo čisto na živce in se nama je po eni strani obema upiralo, potem sva se pa pobotala in je ratalouser posted image

No zdej je čisto drugače, prvič nimava skoraj nič časa za muckat, ker je Iza cel dan zraven naju in drugič, zvečer padeva dol in zdej ko veva kdaj mam O si dan tako zorganizirava, da nama rata se še pomuckat zvečer. Nič napetosti, komaj čakava, da je večer...hja, res se vse spremeni, ko pride otročekuser posted image

Držim pesti, da je bil, oziroma je še, mesec november zelo, zelo ploden!user posted image

Lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu kitty)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ovulacija v novembru
24.11.2006 14:08:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kitty

Jaz imam ravno v teh dneh ovulacijo, opazna je sluz, bt se povečuje...
sva pa z mojim na bojni nogi tko da ne bo nič user posted image
prokleti dedci user posted image


Ja sej najboljši je "spravni" seksuser posted image

(odgovor članu kitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ovulacija v novembru
24.11.2006 17:23:41   
mehurčica
Moje boleče zizike so prinesle le user posted image ! Grrr.... Drug mesec bova malo več user posted image . Še vedno bom lahko med avgustovkami, če nama decembra rata. user posted image  Ampak čiiisto na koncu.

Ne bom se več skrivala.....prej sem imela znakec user posted image . Pa-pa

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ovulacija v novembru
24.11.2006 17:32:09   
Seven*
Mehurcica, pomojem si jih premalo masirala, zizike namrec... Zato pa ni blo!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ovulacija v novembru
27.11.2006 8:27:27   
pina-1
Dobro jutro.
Moj prvi dan, ko bi morala dobiti user posted image  je za mano, in en test tudi z negativnim rezultatomuser posted image user posted image .
Danes naj bi bil ta drugi dan ko naj bi user posted image  prišla ( nimam rednih) - sem tako žalostna, ker se bojim da bo zopet test negativen in user posted image  ne bo....
Z znaki se ne obremenjujem preveč, čeprav me spodaj skozi nekaj špika, bradavičke me tudi na dotik bolijo, pa vonj je malce bolj izrazit ( beri vse smrdi),ampak to je lahko tudi v glavi ne?!

Joj ta negotovost je prav ubijajoča.
Pa tudi vreme je prav depresivnouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ovulacija v novembru
27.11.2006 8:32:24   
Anonimen
pina1 držim tace da je ratal!!!user posted image user posted image user posted image

ja čakanje ubija...

LP user posted image

(odgovor članu pina-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ovulacija v novembru
27.11.2006 11:08:58   
florena
Tudi jaz imam ravno v teh dneh O (po izračunih). Sem se pa ta mesec odločila, da ne kupim teste za ugotavljanje O. Ker je kar strošek tako vsak mesec. Sem pa slučajno bila bolj pozorna, če imam sluz. In sem en dan malo bolj pogledala na dnevni vložek pa se mi zdi, da je bila. Čisto malo. To pomeni, da je O. Upam, da nama rata ta mesec. Vsem, ki ste dočakale user posted image  pa čestitke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ovulacija v novembru
27.11.2006 11:48:13   
pina-1
pri meni je sluz še vedno prisotna in to še kar pa naj bi v petek oz. danes dobilauser posted image . torej bi morala O bit že krepko za mano user posted image

mah jaz sem že čisto zmešana, ker ne vem kaj se dogajauser posted image

(odgovor članu florena)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ovulacija v novembru
27.11.2006 11:53:20   
lana38
Sluz je praktično prisotna skozi ves ciklus, samo različno izgleda. V tem izgledu sluzi je poanta, kdaj je čas O. Ob O je sluz prozorna in vlečljiva kot jajčni beljak. Ostale dni pa je gosta, neporozrna, običajno bele barve.
Lp

_____________________________

lana38

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ovulacija v novembru
27.11.2006 12:38:46   
ANIME
Glede na to, da skorajda da nismo user posted image  med  O imam zelo malo upanja ... ampak vseeno nisem čisto obupala ... če se tolikim parim ob mali nepazljivosti kar zalomi ... pa da se nam ne bi user posted image .

user posted image  pričakujem čez par dni in upam, da je ne bo ... bo vse skupaj bolj spontano

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ovulacija v novembru
27.11.2006 13:27:55   
Anonimen
anime res je! marsikomu je kar tko ratal, čisto slučajno...

zadnič sem prebrala, na enem postu, je ena napisala :

" želja je največja kontracepcija"

...bojim se da ima prav!!!

tudi jaz je ne pričakujem 3.12.!!! čakanje pa ubija!!!

(odgovor članu ANIME)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ovulacija v novembru
27.11.2006 13:31:42   
pina-1
hvala lana38 za informacija.
v prvi nosečnosti nisem bila pozorna na vse te stvari, sedaj pa vse to opazujem. sej ne vem, mogoče bi bilo bolje da nebi.
vse kaže na to, da se bo ponovila zgodba izpred štirih let, ko bom morala k zdravniku po klomifen in dabroston in ne vem še kaj. pa mi glih ne diši, ampak če bo treba bomo šli tudi v to.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ovulacija v novembru
27.11.2006 13:36:54   
fragola99
Anime držim pesti, da bi se vama fajn zalomilo user posted image user posted image user posted image , pa zate tud anonimna.

Ja saj to pa mende kar drži, da je želja največja kontracepcija, a veš morda kako si željo izbrišemuser posted image ?? Kako naj že pozabim?? To je kar za znoret, če boš preveč mislil na to, potem ne bo nič, če ne boš nič mislil na to, boš zamudil ovulacijo..... to je ko en tak začaran krog!!! Včasih sem že tok jezna, da bi kar eksplodirala.

kaj naj storim??user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ovulacija v novembru
27.11.2006 14:07:30   
Anonimen
Fragola99 jst se sekiram že eno leto!!! pa se mi tudi sanja ne, kako bi željo po nosečnosti odmislila!!!
ah pustimo se presenetiti! mogoče nam pa v decembru rata, zdej ko bo tako praznično, pa delovno, bomo mogoče pozabile!!!

LP user posted image  

(odgovor članu fragola99)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ovulacija v novembru
27.11.2006 14:33:33   
lana38
pina-1!
Po kolikem času pa ti je potem uspelo s Klomifenom in Dabrostonom, da is zagledala magični user posted image ? Sama sem namreč zdaj drugi mesec na Klomifenu od 5. do 9. dne po 2 tableti. Pa mi je vsaka informacija o tem dobrodošla.
Lp

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ovulacija v novembru
27.11.2006 18:01:40   
katipi
Sedaj me pa res zanima, kako je s to sluzjo. Pri meni je trenutno prozorna in vlečljiva, pa sem imela zadnjo user posted image  19.- 24. novembra. Je možno, da imam že sedaj ovulacijo?!user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ovulacija v novembru
27.11.2006 18:15:20   
mlavla
Oj! Pozdravljene punce, sem bolj med ta frišnimi...tako da si imam veliko stavri za prebrat!

katipi čisto možno je,da imaš že ovulacijo. veš tudi jaz sem imela v istem terminu kot ti (19-24.november)menstruacijo in tudi sama opažam, da je ovulacija zelo blizu (uporabljam namreč persono, ki ji kar zaupam). predvidevam, da bo jutri oz. pojutrišnem.

Tudi midva bi rada zagledala  user posted image  v prihodnjem mesecu..poročamo o vsem dogajanju user posted image

lp
mlavla

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ovulacija v novembru
27.11.2006 18:58:50   
lana38
O lahko nastopi tudi prej, saj  nikjer ne piše, da je točno 14. dan ciklusa. Če je sluz prisotna, pomeni da bo O najkasneje v treh dneh.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ovulacija v novembru
28.11.2006 7:18:34   
bodoča
Dobro jutro babike.

Pina-1, midve pa sva skor na istem. Jaz bi mogla včeraj dobit rdečko user posted image , pa je še ni in upam, da se ne bo prikazala. Testa sicer še nisem delala, me pa tudi spodi nekaj špika, pa joške me bolijo in v glavi mi nabija,...
Saj ne vem kaj naj si mislim, rada bi še počakala s testom, samo ne vem če bom zmogla. Vsekakor v vsakem primeru sporočim, kako in kaj.

papa

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?