|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ovulacija v novembru
28.11.2006 8:21:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bodoča

Dobro jutro babike.

Pina-1, midve pa sva skor na istem. Jaz bi mogla včeraj dobit rdečko user posted image , pa je še ni in upam, da se ne bo prikazala. Testa sicer še nisem delala, me pa tudi spodi nekaj špika, pa joške me bolijo in v glavi mi nabija,...
Saj ne vem kaj naj si mislim, rada bi še počakala s testom, samo ne vem če bom zmogla. Vsekakor v vsakem primeru sporočim, kako in kaj.

papa


držim pesti!!!user posted image user posted image user posted image  obvezno poročajte!!!

LP user posted image

(odgovor članu bodoča)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Ovulacija v novembru
28.11.2006 8:33:59   
Anonimen
Moje O je blo konec. Zdej sam še čakamo če pride user posted image .
Sem pa včeri zvečer mela nek rjav izcedek, dns ga ni pa več. V bistvu je bil tko roza rjav. Upam da je bla vgnezditvenauser posted image . Časovno se ujema. Sam upam da me spet psiha ne hecauser posted image .

Držim pesti za vse ki naj je nebi dobile v naslednjih dneh.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Ovulacija v novembru
28.11.2006 8:48:08   
nussy
Jutro punce!
Tut jaz bi mogla dobit user posted image  v soboto oz. v nedeljo. V spodnjem delu trebuha me boli in špika že en teden (ne ves čas, vsake toliko), danes zjutraj sem naredila test BCmini in je pokazal --.user posted image
Ali sploh še obstaja možnost, da bi test čez par dni lahko pokazal drugače, če user posted image  še vedno ne bo?
Verjetno je bolje, glede na to da je to eden izmed bolj občutljivih testov, da kar pozabim na to in jo čimprej dobim in štartamo ponovno, tokrat v četrti krog. Se je kateri že zgodilo, da je imela čez nekaj dni šele + test?
Lep pozdrav vsem in želim vam user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Ovulacija v novembru
28.11.2006 9:47:02   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: lana38

pina-1!
Po kolikem času pa ti je potem uspelo s Klomifenom in Dabrostonom, da is zagledala magični user posted image ? Sama sem namreč zdaj drugi mesec na Klomifenu od 5. do 9. dne po 2 tableti. Pa mi je vsaka informacija o tem dobrodošla.
Lp


Jaz sem te "bonbončke" jemala dobrih 6-7 mesecev. Potemso ugotovili da to ne pomaga in sem imela laparoskopijo. dva meseca po posegu sem zanosila.

v drugo nebi rada šla skozi isto, ker so mi tablete nakopale kar 7 kg viška, pa še nosečnopst in sedaj so še vedno prisotne. Dol pa za hudiča nočejo.

Jaz sem ta mesec pričela jemati zloglasno "maco". me prav zanima kakšen je bil njen vpliv, če je bil.....

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Ovulacija v novembru
28.11.2006 9:50:03   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: bodoča

Dobro jutro babike.

Pina-1, midve pa sva skor na istem. Jaz bi mogla včeraj dobit rdečko user posted image , pa je še ni in upam, da se ne bo prikazala. Testa sicer še nisem delala, me pa tudi spodi nekaj špika, pa joške me bolijo in v glavi mi nabija,...
Saj ne vem kaj naj si mislim, rada bi še počakala s testom, samo ne vem če bom zmogla. Vsekakor v vsakem primeru sporočim, kako in kaj.

papa


Bodoča, res sva na istem. No moje tetke rdečke še vedno ni. Joškice so od včeraj le amlo bolj bolječe, in obiski WC še vedno pol urno na sporedu, ampaka.....

Tudi jaz imam teste že doma in ne vem kdaj jih bom delala. V soboto semnaredila bc mini in je bil negativen, tako da me je sedaj strah.....

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Ovulacija v novembru
28.11.2006 10:17:50   
lana38
MACO pa jaz jemljem že od sredine avgusta. Zaenkrat pa še ni nobenega čarobnega učinka. Kmalu mi bodo zaloge pošle, pa je verjetno ne bom več kupila, ker ne deluje v smislu user posted image .
Tudi jaz sem opazila, da se kar redim po Klomifenu.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Ovulacija v novembru
28.11.2006 10:32:10   
pina-1
NE sej jaz tudi ne prišakujem čudežev, ampak sem ugotrovila da se je ta mesec pri meni nekaj dogajalo v času O, prej pa O nisem sploh imela. Sej tudi sedaj nisem 100% prepričana, da je do O prišlo. Bom počakala do konca tega tedna. Če user posted image  ne bo in bo test - bot itak morala do G. Upam samo da me ne bo dala na Klomifen ker meni to tako ali tako nepomaga.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Ovulacija v novembru
28.11.2006 11:45:08   
Marelica
Pozdravljene! Sem vas do zdaj samo brala, ampak sem se odločila, da prisedem v čakalnico, da se malo spoznamo.


Mi2 sva se odločila, da bova kar hitro na naslednji piki začela delat. Lahko rečem, da je to zdaj 2. krog v drugo. No, november je že padel v vodo, ker se mi je ravno na dan M, ko sem že odvijala tester vlila user posted image . Čeprav kaj dosti slončkanja ni bilo, sem po izračunih in tudi izgledu sluzi 100%, da O nisva zgrešila. No, ja, moram priznat, da cartanje naše dojenčice kar hitro razblini razočaranje. Sva se pa v prvo tudi morala kar precej potrudit, tako da očitno nisem med tistimi, ki na brzino zanosijo.

Prijetno cartanje vsem in upam, da v kratkem katera prinese dobro novico o user posted image /user posted image !!!!!

Ja, to, kako izklopit v mislih, da delaš user posted image  pa tudi meni ni jasno...

_____________________________

Moji trije sončki: aprilka Katarina, avgustovček Dominik in njun zlati ati
http://marelica79.moj-album.com/
http://www.mojvideo.com/uporabnik/marelica

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Ovulacija v novembru
28.11.2006 13:37:19   
ANIME
Jaz sem šla danes po BC v lekarno in upam, da bom lahko zdržala do jutri zjutraj. Cel mesec sem imela v službi full dela in sem skoraj "pozabila" na projekt. Zdaj, ko se pa user posted image  približuje (oz. ne) pa ne morem nehat mislit. Jutri naj bi imela 28. dan, jaz pa nimam nobenih znakov ne za user posted image  in ne za user posted image .

KAKO SE TO ČAKANJE SAMO VLEČE!!!!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Ovulacija v novembru
29.11.2006 7:53:59   
pina-1
dobro jutro punce.
no moje glih ni najboljše. jaz sem danes zjutraj ponovno delala testin je bil rezultat - user posted image user posted image user posted image .

Sem žalsotna, ampak me tudi ta negotovost ubija. Sedaj mi je že vseeno kaj bo ali + aliuser posted image , samo da bi nekaj blo. 

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Ovulacija v novembru
29.11.2006 8:18:44   
Anonimen
pina-1 vem kako je, ko ni ne + ne user posted image , groza!!! Upam, da vseeno pokaže + čez par dni. Držim pesti user posted image


(odgovor članu pina-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Ovulacija v novembru
29.11.2006 8:33:00   
pina-1
hvala anc [sm=smiley31.gif" border=0>.
Ma ne vem več kaj pričakovat in kaj čakat. Bom verejtno v petek poklicala g kaj mi je sedaj narediti, čeprav že vem da bom verjetno  dobila dabroston za sprožitev [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif].
Ampak znaki so vseeno še vedno tu....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Ovulacija v novembru
29.11.2006 9:02:53   
ANIME
Tudi jaz sem danes delala test in tudi moj je bil -!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Ovulacija v novembru
29.11.2006 12:19:03   
bodoča
Hallo punce!

Vam moram povedati, da se je na žalost user posted image  packauser posted image  danes zjutraj vlila. No pa gremo jovo na novo takoj, ko se user posted image  poslovi.
Naslednjo O naj bi imela okoli 13.12..

Pina-1 in Anime, vama pa še vedno držim pesti, da bi le bile user posted image  in je test narobe pokazal.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Ovulacija v novembru
29.11.2006 12:46:22   
ANIME
no moj je pravilno pokazal, ker se je tudi meni user posted image  dopoldan že ulila ...

Bodoča ... mislim, da bova ta mesec na enkrat user posted image ! Imava enak ciklus user posted image


Naslednji mesec pa res čakam celih 28 dni, in šele potem bom delala test. Že dva meseca zapored sem zjutraj naredila test, do popoldneva pa je user posted image  prišla. Imam točno ko urco, samo kaj ko živci ne pustijo, da bi čakala cel dan ... user posted image

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Ovulacija v novembru
29.11.2006 12:52:27   
bodoča
Anime, žal mi je, da se ti je vlila user posted image . Boma pa ta mesec še tolk bolj hopsale  z dragima user posted image . In pol bova skupaj čakale user posted image user posted image  in stiskale pesti. Pa saj bo.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Ovulacija v novembru
29.11.2006 13:33:04   
ANIME
v kateri krog greš ti ... jaz bom šla decembra v 3. krog.

Sploh ne morem verjet, da sem prej 10 let abnormalno pazila, da se ne bi kaj "zalomilo" zdaj ko pa si želiva user posted image , se pa to tako vleče .... sem vedno mislila, da je težje preprečevat zanositev  kot naredit user posted image  (ko so vsi tako paniko z zaščito zganjal user posted image )

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Ovulacija v novembru
29.11.2006 13:49:59   
bodoča
Anime, tudi za naju bo december  3 krog.

Ja, saj to je to, prej smo vsi nenormalno pazili in skrbeli, da ja ne bi bilo kaj, zdaj pa načrtno delamo na user posted image  pa ni nič. Glede na to, da me je mama vedno strašla v najstniških letih, da ja ne boš zanosila, sem jaz tud mislila, da gre to lažje.

Pridne moramo bit, pa bojo Miklavž, Božiček in Dedek mraz prinesli lepo darilo.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Ovulacija v novembru
29.11.2006 14:36:39   
florena
Bok!
Zadnja dva meseca imam menstrualni ciklus dolg 28 dni. Po izračunih naj bi bila danes O. Ker se v partnerjem ta teden bolj malo vidiva se bojim, da bova zgrešila O. Na zadnje sva telovadila v soboto in upam, da bova tudi danes, ampak šele zvečer. A mislite da bova še v času O al ne?

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Ovulacija v novembru
29.11.2006 14:38:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ANIME


Sploh ne morem verjet, da sem prej 10 let abnormalno pazila, da se ne bi kaj "zalomilo" zdaj ko pa si želiva user posted image , se pa to tako vleče .... sem vedno mislila, da je težje preprečevat zanositev  kot naredit user posted image  (ko so vsi tako paniko z zaščito zganjal user posted image )


no se tudi jaz sprašujem?!?!?!user posted image  
Huh jst pa moram do nedelje zdžat! Upam, da ne prideuser posted image !! Sicer imam take bolečine v spodnjem delu trebuha in to že 14 dni (pred "mojo psiho" pa nikooooli, niti občutila nisem da sem jo dobila) noro kaj dela psiha!! Groza

LP

(odgovor članu ANIME)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Ovulacija v novembru
29.11.2006 14:40:08   
Anonimen
florena če imaš na današnji dan O, potem morata danes, če želita da se prime. Se lahko še danes prime. Jutri pa (baje) več  ne!!
Pa srečnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Ovulacija v novembru
29.11.2006 14:45:48   
florena
Hvala *anc*. Upam, da ga bom danes naluštala, da se bova malce crkljala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Ovulacija v novembru
29.11.2006 15:06:10   
Anonimen
ti mu kar kakšen surprise pripravi; čokolado, ledene kocke, smetano... pa kakšne svečke...pa bo zihr za!!user posted image

(odgovor članu florena)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Ovulacija v novembru
30.11.2006 8:54:58   
florena
Dobro jutro!

Včeraj sem ga res naluštala, da sva se muckala. Bila je svečka.....pa mi je uspelo......Upam, da se bo prjelo in da je user posted image  ne bo okoli 13.12.. lp,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Ovulacija v novembru
30.11.2006 9:43:59   
pina-1
user posted image user posted image user posted image  bravo florena. sedaj pa najtežji del ne?- čakanje!



_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu florena)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?