|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ovulacija v novembru
30.11.2006 10:46:37   
Anonimen
o mene bo pobral!! to čakanje...user posted image
že dva meseca imam probleme s psiho... me boli trebuh, bolijo joške, kar me do sedaj ni nikoli nikoli!!!
(ne)pričakujem je v nedeljo in me bo pobralo!!! pa tako me joške bolijo in že 14 dni v spodnjem delu trebuha, pa sem tako jezna, ker vem da se psiha igra z mano!!
O matr!!user posted image
drug mesec preneham z merjenjem, preneham s štetjem, preneham z vsemi stvarmi, ker mi gre to že na živce. In ja, h G grem!! obvezno!!! To je pa zdej že eno leto!!! Ne morem več!user posted image user posted image user posted image
o matr sem žalostna user posted image

(odgovor članu pina-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Ovulacija v novembru
30.11.2006 11:26:27   
pina-1
*anc* kako te razumem. mojauser posted image  bi morala pridet že v petek oz. ponedeljek pa je ni. testi so tudi -. user posted image
in kaj je nahuje- ne vem kaj naredit. ali klicat g? ali še malo počakat, alo delat spet test........

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Ovulacija v novembru
30.11.2006 11:32:01   
nussy
Tudi jaz sem na istem.user posted image  še vedno ni. Priti bi morala v soboto oz. nedeljo, pa še nič. V torek zjutraj sem delala test, pa je bil ---. Zdej ga pa kr še ne upam, mogoče jutri zjutraj. Me pa še vedno po malem boli trebuh pa jajčniki, tko da mislim da user posted image  nisem, ker če bi bla to verjetno ne bi pomenil nč dobrega. Ma kaj pa vem-sploh ne vem več, kaj naj si mislim.
Srečno pina-1 in *anc*.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Ovulacija v novembru
30.11.2006 11:38:18   
pina-1
ma jaz tudi imam vse znakeuser posted image , pa ne vem če psiha še vedno kaj dosti deluje, ker sem v soboto po - padla na realna tla. cseeno me je strah ponovnega testa.

(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Ovulacija v novembru
30.11.2006 13:55:18   
Taula
Jaz sem 33 dan od zadnje user posted image . Itak mi hodi med 30 in 40 dnem...čisto zmešano. Prejšnji mesec je prišla 42 dan. user posted image
Test imam pripravljen na nočni omarici, vendar ga ne bom delala, ker vem da se ni prijelo.user posted image
Znaki: so taki za teto in za user posted image .
Naj čimprej pride menstra da gremo v nove boje. 

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Ovulacija v novembru
30.11.2006 14:43:10   
florena
Res je "anc".....zdaj pa nič drugega kot čakanje....tudi mene bo pobralo....ker do moje user posted image   je še skoraj dva tedna.
Upam, da nam bo končno uspelo. Drugo sredo imam še ginekološki pregled, da vidimo če je vse ok. Tako, da je vse na kupu....čakanje in upanje da je vse ok. Držim pesti za vse nas.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Ovulacija v novembru
30.11.2006 15:05:51   
andreja2000
Ah,punce,tole čakanje je res ubijaško,za znoret.......
Jaz svoje ne čakam nekje okoli miklavža,tako,da je še kar nekaj časa,a saj veste........
Tud meni je že vse zoperno,ko tako dolgo ni user posted image ( 18 mesecev) in sem tretji mesec na klomifenu.

VSEM,KI STE V ČAKANJU ŽELIM user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu florena)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Ovulacija v novembru
1.12.2006 18:08:10   
pupica25
Ojla!

Svojo O pričakujem 4.12 in bi naj trajala do 9.12. Bomo videli, jutri še delam urinski test, da vidim kaj mi bo pokazal glede O. Mam pa tudi jaz že počasi vsega poln kufr, ker mi živci delajo 100 na uro, misli na user posted image  pa si nikakor ne morem izbiti iz glave. Zdaj sva že v 7. krogu in pregled pri mojem G imam komaj v začetku januarja.
Se pa trudim bit čim bolj pridna, da mi bo mogoče miklavž, božiček ali dedek mraz kaj prinesel- naj bolj srečna bi bila če bi to bili user posted image user posted image .

user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Ovulacija v novembru
2.12.2006 9:11:50   
lana38
pupica25!
4.12. to je že december. Mislim, da bi morale odpreti novo temo z naslovom Ovulacija v decembru, saj so zdaj že vse novemberske O mimo.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Ovulacija v novembru
2.12.2006 14:45:09   
SM10
Jaz nisem mogla počakat na zamudo user posted image , ki naj bi bila 4 .-6.12 in sem danes zjuraj naredila test in šit -. Danes je moj 28 dan in bt je povišana že 15 dan. Izcedki se pojavljajo že od torka zvečer, včer zvečer celo malo rozast, danes zjutraj skoraj nič. Kaj takega pri meni ni običajnega in me malo skrbi , da ni kakšno vnetje. Iz preventive sem danes uporabila lca jogurt. Zanimivo pa je, kar koli spijem , moram  kar hitro na wc pa ne samo enkrat.  Ja nič, če pride je to to, drugače pa ponovni test naslednji konec tedna.
Vam javim

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Ovulacija v novembru
2.12.2006 16:19:03   
andreja2000
SM10, morda pa je za test še res prezgodaj in upam,da je tako.Kaj bi pa pomenili ti roza izcedki,pa žal ne vem,vendar če bi bilo vnetje,bi to vrjetno tudi kaj bolelo,nevem.Ko sem jaz zanosila sem imela rahlo vnetje,vendar moj izcedek ni bil obarvan.Sem pa teden pred pričakovano user posted image  imela rahlo rjavi izcedek nekje dva dni in čisto malo,čez en teden pa sem zagledala user posted image .

Držim pesti zate in seveda tudi za vse ostale!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Ovulacija v novembru
4.12.2006 8:23:46   
pina-1
Punce jaz sem že obupana. Mojauser posted image  zamuja že en teden oz.10dni. Testi so negativni. Joške so še vedno boleče in spodaj tudi špika. Ne vem več kaj naj nardim, kaj naj si mislim....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Ovulacija v novembru
4.12.2006 13:40:57   
nussy
Pina-1, da te potolažim, nisi edina. Sva na istem, meni zamuja že 8 dni, pa še kar nič. Na vsake toliko me mal špikne ali zaboli, včasih se pojavi malo rjavega izcedka, user posted image  pa ni in ni. Prejšnji teden sem dvakrat delala test, pa je bilo 2x --. Zdej ga pa sploh po moje nima smisla več delat, sam ni mi pa jasn kaj se dogaja. Upam, da bova kmalu vedeli, pri čem sva.

Lepo se imej, pa pa.user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Ovulacija v novembru
4.12.2006 13:54:32   
pina-1
nussy, jaz bom v petek sigurno vedela pri čem sem, ker sem se naročila na pregled.
upam pa da bova obe kleptali na drugem forumu, če ne se pa selimo na O v decembru.

(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Ovulacija v novembru
4.12.2006 14:26:49   
kovanec
Drage pupe
morem priznat, da je tudi meni dosti odleglo ko sem videla koliko nas je tukaj, vse z enako željouser posted image ..- ))
moja O bi mogla prit okoli 12. ampak z dragim sva se odločila da na to ne bova dajala takšnega pomena, tako  da bova vsak dan ali pa vsak drugi dan user posted image .......  in upam, da je ne zgrešiva...


(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Ovulacija v novembru
5.12.2006 9:28:05   
Klarita
IZVIRNO SPOROČILO: andreja2000

Ah,punce,tole čakanje je res ubijaško,za znoret.......
Jaz svoje ne čakam nekje okoli miklavža,tako,da je še kar nekaj časa,a saj veste........
Tud meni je že vse zoperno,ko tako dolgo ni user posted image ( 18 mesecev) in sem tretji mesec na klomifenu.

VSEM,KI STE V ČAKANJU ŽELIM user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Punce dobro jutro. Čeprav se kaj dosti ne javljam, vas spremljam in nam držim pesti. Tudi jaz imam nekje teden dni do user posted image  in nočem razmišljat kaj bo, zato se v tej temi ne javljam.(Razpravljam v vseh drugih temah) Danes pa sem se odločila javit, da vam malo pomagam pesti držat in upat na najboljše, da nam miklavžek ali pa božiček prineseta user posted image .
Torej punce zaposlite se, mislite raje na darila in božični čas in naj vas pluski presenetijo.
user posted image  Z vami sem. user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Ovulacija v novembru
6.12.2006 13:46:12   
andreja2000
Moja user posted image  se je danes najavila,z padcem BT in rjavim izcedkom.user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Ovulacija v novembru
6.12.2006 16:51:20   
Klarita
Joj Andreja 2000, presneta user posted image ! Torej bo december aktiven user posted image , jaz gledam čist pozitivno, če ta sedaj ne rata (čez slab teden testiram), se ga bom lahko za novo leto napila, drugače pa se ga nebi mogla. user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Ovulacija v novembru
6.12.2006 21:07:43   
andreja2000
Klarita,držim pesti da ti to pot uspe videti user posted image .Dobro je,ker si tako pozitivna.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Ovulacija v novembru
6.12.2006 21:11:02   
tinkamiška
Jst javljam, da me je obiskala Franca. bo treba še akcije.

Držim pesti za vse, ki je še ne čakate, ostale pa gremo v ovulacijo v decembruuser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Ovulacija v novembru
7.12.2006 7:48:17   
nussy
Punce, men so zdej že vsi testi pokazali user posted image . Sem se mogla še prepričat. Zgleda nama je res ratalo in sem user posted image .
Naj vam povem malo o mojih znakih in vsem, če bom kateri lahko kej pomagala.

En teden pred user posted image  me je začelo boleti v trebuhu (ne ves čas-včasih) in jajčnikih, včasih me je tudi špiknlo. V glavnem ista bolečina, kot če pride user posted image . Joške me niso nč kej bolele, le bolj občutljive so ble na otip. Čuden okus v ustih sem res kdaj čutila (kovinski), ampak mogoče sem bla samo bolj pozorna na to in sem ga že tudi kdaj prej.
Ko mi je tetka zamujala 1 dan, sem naredila test (BC) pa je bil ---, tretji dan (BC) ---, peti dan (BC) ---. Pol sem mela že počas vsega dost in sem mislila, da user posted image  le prihaja. Malo sem pozabla na teste, in ga naredila deveti dan zamude (Clear Blue) in mi je pokazal (sicer blag) +. Preverila sem še z FS in BC in oba sta pokazala user posted image , le da BC še vedno najmanj intenzivno. Mislim, da je Clear Blue boljši. Res, da je dražji, ampak očitno vreden svojega denarja. Mogoče me pa BC ne marauser posted image .
No, zdej sem se že naročila pri G (9.1.2007). Ker me še vedno vsake toliko boli v trebuhu, se hočem prepričati ali je vse OK in grem že drug teden na samoplačniški UZ. Raje dam 3.500 SIT in imam mirne praznike, kot da razmišljam, kaj se dogaja z mojo pikico.

Tako da, punce, tudi če vam test takoj po izostanku user posted image  ne pokaže nič, ne obupat in ga naredite malo kasneje, še vedno obstaja možnost, da ste srečke user posted image .

Veliko lepega vsem in da bi čimprej zagledale svoje user posted image user posted image .

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Ovulacija v novembru
7.12.2006 8:33:04   
Klarita
Čestitam nussy user posted image , ampak ne vem če je dobro že tako hitro it na UV, ker se verjetno še nič ne vidi. Počakaj še malo, saj user posted image  ne bo nikamor pobegnila.

Andreja2000, ko bi se ti besede pozlatile. user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Ovulacija v novembru
7.12.2006 8:54:38   
nussy
Klarita, po moje da ne. Vsaj sestra mi je rekla, da se že vidi. Za prvi pregled me je pa naročila šele januarja, ker prej ni frej, bo pa takrat že 11. tednov (upam) in je reklaa, da bomo že nuhalno tut delal.

Drug teden bo pa tut že 7. teden. Nekatere že G v 7. tednu naroči. No, kakorkoli, upam samo, da bo vse v redu.user posted image

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Ovulacija v novembru
7.12.2006 15:43:27   
andreja2000
nussyuser posted image user posted image user posted image   č e s t i t k euser posted image user posted image user posted image
 
Klarita-še vedno navijam zate user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Ovulacija v novembru
7.12.2006 17:01:57   
tinkamiška
nussy, čestitke tudi od meneuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?