|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
12.1.2007 23:42:01   
mala Tinka
Še en Š dan za mano.

Z: klementine in kavica
K: jota + en kos črnega kruha
V: nashi hruške (se mi jote ni dalo jest)

Jutri pa OH in se mi super poklapa s praznovanjem 1. rojstnega dneva moje čebelice. Super torto bom lahko jedla!!!

Sarazan, čestitke za 90 dni. Ostale počasi vztrajamo za tabo, a ne!?!?

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
14.1.2007 11:59:11   
mala Tinka
Hojla!

Počasi se bližam koncu, pa grehi ne izginjajo, žal. Danes imam sadni dan, pa bo sigurno še kak greh, ko imamo danes še eno praznovanje. Sicer me torta ne mika (sem včeraj pojedla dva manjša kosa sadne tortice - njami).

Včeraj sem pripravila kao zelenjavno lazanjo za kosilo, za večerjo pa tortico. Narezka in tatarskega pa se sploh nisem dotaknila - nisem bila lačna.

Se moram še pohvalit, da sem resno začela telovadit in mi kar paše, da se zmigam.

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
15.1.2007 11:06:37   
katjandraž
Dan!

Sem šla pogledat, kdaj imam sploh konec te moje diete in: še 7 dni. Zadnji dan diete je OH dan, in sicer 21.1.

Počasi se bližam koncu, pa grehi ne izginjajo, žal.
Kot je napisala mala Tinka, tako je tudi pri meni. No, ja, še slabše, skoz manj volje imam. Danes sem se pozabila tehtati, še dobro, najbrž je že moja podzavest vedela, zakaj.user posted image  Se bom potrudila danes preživeti dan brez grehov, da ne bom preveč razočarana jutri, ko bom stopila na tehtnico.

26.1. greva z možem na romantični vikend v Terme 3000, kjer bom pozabila na pravila te diete, potem pa 31.1. obiskat sestro v Belgijo, kjer najbrž ne bo nič bolje. Ko se vrnem nazaj, bom nadaljevala z dieto za naslednjih 90 dni. Mogoče bo teh 90 dni kaj lažje. Sarazan, če nas še bereš, kako zgleda zdaj, ko ločuješ samo po obrokih?

Lep teden vsem vztrajnim in malo manj vztrajnim tudi.

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
15.1.2007 21:39:22   
sarazan
Še vas malo preberem. user posted image

Za moje pojme je prvih 90 dni ful lažjih. Zakaj? Ker točno veš, kakšen dan imaš in kaj lahko ješ. Ostalo je prepovedano.

V naslednjih 90. dneh je pa non-stop priložnost za grehe. Meni se že meša od vseh teh skušnjav. Najraje bi kar prešaltala nazaj na prejšnje jedilnike. Ampak baje ni zdravo tak jedilnik prehitro ponoviti.

Ma saj bo... Tudi vam, vidim, da gre prav dobro. user posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
16.1.2007 21:05:58   
tinkatonka
Hojla punce!

No jaz se vedno hujšam in še vedno grešim.user posted image Ampak sem šla še 2 kg dol od zadnjega tehtanja in sem zdaj na 66,5kg (tehtana oblečena v hlače, jopo in sp.perilo). Ja kr fajn a ne. Še 1.5kg do cilja. Upam da mi uspe. Samo manj grehov pa bo.

No danes sem imela B dan. Ki pa je bil kr mala mešanica vsega, zato raje nebi zgubljala besed o jedilniku. Jutri pa Š dan. Bo pomojem spet rižota, ker jo res obožujem, pa še moj sinko jo obožuje. 

Zdaj pa šibam....

Lp Tina


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
16.1.2007 21:25:10   
jana26
Ženskice oj

tudi jaz sem ena tistih, ki bi se te diete rada lotila v drugo, ampak mi ne gre in ne gre user posted image
Se sicer psihično pripravjam s taveliko čokolado v rokah  .... in to se že vleče 14 dni, kg je pa vsak dan več ... user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
18.1.2007 11:25:40   
tinkatonka


jana26...enostavno se zjutraj ko se zbudiš na mesto kruha odloči za sadje. Pa na mesto kosila kjer mešaš sestavine med sabo, jej samo meso in solato. Saj bo šlo. Ko boš pregurala najtežji prvi dan, pa potem bo drugi že lažji in bo šlo. Pa veliko sreče pri tem. Sicer smo pa tu, da se spodbujamo med sabo.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu jana26)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
18.1.2007 11:51:18   
mala Tinka
Halo!

Jaz še vztrajam - komaj in komaj. Danes imam sadni dan -> k sreči smo fajn založeni s sadjem in zelenjavo, da se bom napokala, ker jutri me pa čaka zadnji vodni dan.

Zjutraj sem imela malo modne revije in lahko povzamem:DEFINITIVNO MI JE ŠT.42 PREVELIKA. Nase lahko spravim vse hlače (kolikor jih nisem že popokala stran), ki sem jih nosila pred prvo nosečnostjo. Torej je dieta delovala in sem z rezultatom zadovoljna. Naslednjih 90 dni bom delala več na telovadbi in upam, da me grehi ne bodo preveč mikali.

Se še kaj javim!

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
20.1.2007 20:44:42   
ninocka
Se ena vztrajna se javlja - sem enkrat vmes ze neki napisala in zazele srecno 2007, pa se je un moj post kr nekam zgubil user posted image
No, sem ze cez drugi vodni dan (brez grehov, prosim user posted image user posted image user posted image ), ampak vmes med 1 in drugim vodnim dbevom je bla pa dieta katasrofa, predvsem na racun praznikov. 3 dni sem dietkala, pa pol 2 dni ne, pa spet par dni ja, pa par dni ne...kr neki. IN seveda so kg-ji stali na miru. Sem se zdej mal bolj v roke vzela, da speljem to do konca.
Trenutno imam cca. 6 kg minusa (bi sem mogla dons stehta, da bi vedla tocno), ampak se bom raj jutri, ker mam dons sadni dan user posted image user posted image
Moj pilates se kr prah nabira in kar naj se mal, ker nimam nobene volje za telovadit. Gremo pa naslednji teden smucat, pa se bom tam rekreirala (na zalost pa tud vec jedla user posted image user posted image user posted image ).

Sarazan cestitke za koncano dieto user posted image user posted image user posted image user posted image

Uzivite, jst se telovadit na kavci in pred TV user posted image




_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
21.1.2007 23:59:40   
mala Tinka
Pozdravljene!

Jaz imam jutri dan št. 90. Kako je hitro minilo! Moj tretji vodni dan je bil čisto mimo. Otroci so bolni in spimo bolj malo, potem sem imela še en pomemben razgovor na ta dan, tako da sem kar s kavico startala. Potem pa sem še pri kosilu klonila in pojedla malo juhe. user posted image user posted image user posted image   Fuj za mene, bravo za ostale, ki ste bile bolj pridne!

Od zadnjič ko sem se vagala ni šlo nič več dol, k sreči pa tudi ne gor, tako da sem kilažo spravila pod 70 kg. Moram še izkoristit zadnji teden razprodaj, ker sem ugotovila, da nimam kaj za oblečt. Bom ta teden šla na lov po izpraznjenih policah, mogoče se pa kaj najde.

Danes Š - brez grehov, jutri komaj čakam na makarončke in melancane + eno kremšnito, potem pa še v torek sadni dan in KONEC.

Na telovadbo sem se pa kar navadila. Vsaj 3x na teden konkretno telovadim, tako da bi skoraj morala obdržat to težo.

Nič, jaz se poslavljam! Če boste še vztrajale na tem forumu, se vam javim in poročam, kako mi uspeva naslednjih 90 dni! Pa pa!


(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
22.1.2007 9:51:12   
katjandraž
Tudi jaz se poslavljam, 90 dni je mino, zadnji mesec pa je itak čist "mimo"user posted image . Izgubila sem cca. 11kg, kakšen dan imam malo več, kakšen dan manj. Sem imela že 65 kg prejšni teden, ker sem se pa včeri ful basala in grešila non stop, imam danes že spet 65,8kg. No, ja, moj plan je, da do petka podaljšam dieto in čim manj grešim, potem me čaka en teden brez diete, ker grem 2x po 2 dni na lepše, nato pa se bom najbrž pridružila Sarazan v nadaljnih 90 dneh.
Vztrajajte še naprej, bodite bolj pridne kot jaz in vsem čestitke za močno voljo!user posted image


(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
27.1.2007 23:06:47   
mala Tinka
Hojla!

Čisto smo ugasnile! Lianna, še vztrajaš?

Meni to vzdrževaje še kar nekako uspeva (še en teden ni naokrog, pa se že hvalimuser posted image ). Mislim, da ne bo velikih težav.

No, če katera še to bere, se naj javi, da ne bom imela samogovorov!

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 237
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?