|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
22.12.2006 21:24:12   
mala Tinka
Dober večer!

Kje pa ste vse? No, jaz se samo toliko javljam, da vam zaželim lepe božične praznike, pa veliko user posted image pod smrečico!

Pa pa

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
22.12.2006 22:20:17   
sarazan
Se mi zdi, da smo zadnje dni vse vneto "pucale" stanovanje user posted image , zapravljale denar v trgovinah user posted image , pripravljale darila za najbližje user posted image , poskrbele za praznične jedilnike user posted image  (smo na dieti, pa bodo še ostali user posted image ),...

Malo se mi že meša od tega veselega decembra in kar nekaj klobasam, a ne!?

Skratka, imam še 2 tedna za zdržat.
Bosta najtežja, ker mi teža kar stoji user posted image , praznične dobrote bodo na vsaki mizi in takoj po Novem letu imam zadnji vodni dan (kar je ok, da se bom prečistila po vseh grešnih večerjah ali kosilih). 

Potem pa napad na naslednjih 90 dni, da ne bom takoj spet user posted image .

Pa še tole. Pri nas bo Božiček prinesel eno fitnes napravo (veslača), s katerim si bom še polepšala postavo user posted image  user posted image  user posted image . Čez pol leta me res ne bo za spoznat user posted image user posted image  user posted image

Punce, lepe praznike vam želim, preživite nekaj več časa v krogu najbližjih, da bo vam in njim topleje pri srcu.

Pa samo en kos potice! user posted image  

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
26.12.2006 22:22:01   
katjandraž
Čer!

Jaz vam samo sporočam, da sem zadnje 4 dni čist zabluzila, kar se tiče diete. Sem imela sicer včeraj vseeno 0,4 kg manj kot prejšnji ponedeljek, vendar kaj vse sem potem včeraj in danes čez dan pojedla ... Ni za govorit (no, pisatuser posted image ). Sej ne vem, kaj naj, naj vse skupaj pustim, čeprav sem v zadnjem mesecu, naj jutri nadaljujem, kot da se ni nič zgodilouser posted image . Ne vem še, kaj bom, mislim, da bom jutri sicer imela OH dan, vendar s pravo pico, ker imamo povabljene prijatelje na kosilo, potem pa v četrtek začnem z B dnevom. Sem namreč zaradi jutrišnjega obiska zamenjala dneve in bi morala imeti danes sadnega, pojedla sem pa ene 4 kose kruha, zraven tatarca, šunko, sir... Ni da ni. Ko smo šli pa k prijateljici, mi je pa Božiček pustil tam panacoto. Sem en luzer, a? Sem zelo razočarana sama nad sabo. Upam, da mi bo to razočaranje dalo volje, da jutri normalno nadaljujem z dieto. Upam, da to zatišje na naši temi ne pomeni, da ste tudi ve zabluzile, ampak samo uživate s svojimi najdražjimi.

Sori za malo zamorjen post, obljubim, da bo prihodnjič bolj optimističen. Če se slučajno ne oglasim v prihodnjih dneh, vam kar danes zaželim:

user posted image

Uživajte! Katja


(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
27.12.2006 21:20:12   
sarazan
Vse smo krvave pod kožo.... Tudi jaz sem grešila v preteklih dneh. user posted image

Jaz boom sigurno sledila načrtu. Držala se bom še teh nekaj dni do konca 1. dela diete. Sigurno bom na Silvestrovo fino grešila. Potem bom pa naslednjih 90 dni bolj pridna. Ne bo toliko skušnjav, saj ni nekih praznikov. Edino moja Sara bo praznovala 1. RD. Takrat bom imela pa toliko dela, da bom komaj uspela dati kaj v usta. user posted image

Uživajte v prazničnih dneh in vse najlepše v novem letu. user posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
27.12.2006 21:24:47   
Lianna
Ojla. Lepe praznike vam želim.

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
28.12.2006 0:05:29   
mala Tinka
Javlja se še ena grešnica. Načrtno, nekaj pa tudi ne. Pa sem mislila, da sem bolj močna. OK, grem naprej do konca teh 90 dni, potem pa še drugo knjigo malo prelistat.
Ajde, saj smo ja vztrajne in bomo vztrajala naprej, a ne!!?!

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
28.12.2006 20:11:12   
ninocka
Oh, pol pa nisem edina, ki je cist zabluzila cez te praznike. Sem sla do sobote dol ze skor 7 kg (najvec na racun guzve v sluzbi in pomanjkanja casa za hrano) in sem jih ziher en 3 dobila nazaj cez praznike, ker sem "skoz" jedla.
najbolj v slast so mi sli pa siri s plesnijo (brie, camembert...). No, ampak sem zdej ze dva dni pridna in lepo jem po jedilniku, upam, da bo slo spet kaj dol do novga leta, ko bom spet gresila user posted image user posted image user posted image
No, sej mogoce pa ne bom, glede na to, da bom doma z mojim, za dva se mi pa ne da neki ekstra eksoticno-romanticno-silvestersko-novoletno-whatever kuhatuser posted image .

Ce ne druzga, pa vsaj full pijem, ker drugac takoj dehidriram in imam suho grlo (od vsega govorjenja), pa se cist razpokane ustnice dobim. Voda mi kr gre v zelodcek. In ko smo ze pri tem, sem ratala grozno zejna in grem pit user posted image

Moram se to povedat (upam, da ne bo prevec neokusno) - od te popite vode - uceri me je tolk na WC tiscal in nisem mogla takoj it, da sem pol k sem sla, lulala skor 5 min user posted image user posted image Sploh ne vem, kje sem mela vso to vodo, ker kr ni in ni nehal tect user posted image Sem se pa potem pocutila ful ene 300 kg lazjo. Mogoce sem odplaknila vse bozicne grehe...


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
2.1.2007 9:53:30   
Lianna
Ojla. Kje ste? Greste zdej naprej...oz. od začetka? Jst jutri zopet začnem. Ker sem zdej 1t grešilauser posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
2.1.2007 10:35:23   
tinkatonka
Hojla punce!

Ja dolgo se nisem javila. Me je kr mal sram, ampak jaz sem zadnjih 14 dni res na veliko grešila.user posted image Jutri imam 2.vodni dan in se ga bom držala "kot pijanec plota". Potem pa v četrtek začnem spet z dieto, ki jo bom podaljšala še za kak mesec, da bom pred vstopom v službo res fit. Torej v četrtek bo moj drugi štart te diete.

Drugače pa je danes moj sadni dan, ampak sem že za zajtrk zasrala 100 na uro. Ko je mami prinesla na mizo eno domače pecivo in sem si privoščila košček, dva, tri,....No ampak čez dan bom pa res samo sadje jedla.

Za jutri pa držite pesti, da zdržim vodni dan.

Lepo se imejte punce in seveda SREČNO predvsem pa ZDRAVO NOVO LETO!!!
 
Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
3.1.2007 12:14:17   
Lianna
Ojla. Jst se vam očitno pridružim šele nasledn teden. Sem mislila, da bom danes že kaj bolje, pa še kr kašljam, vročina. Tako, da sem bolj na juhicah, ker mi drugo ne paše. Vas bom pa vseeno brala, kolikor mi bo čas dopuščal, ker se v nedeljo selim, pa še nasledn tedn imam 2 kolokvija.

Tinkatonka upam, da boš lepo preživela vodni dan.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
3.1.2007 15:07:00   
mala Tinka
Hojla! Jaz še vztrajam. Sem bila skoraj čisto brez grehov za staro leto - so otroci končno dobili norice (vodene koze), pa sploh ni bilo časa za hrano, silvestrovali smo pa kar doma.
Pasala sta mi oba sadna dneva, danes pa imam B dan.
Z: sok dveh pomaranč + kava (z mlekom in brez sladkorja)
K: dve hrenovki, solatka in juhica
V: ena hrenovka + solatka
Drugače pa že počasi odštevam. Še 19 dni do konca!

Tinkatonka, zdrži danes, boš videla kako super se boš jutri počutila! Lianna, pozdravi se čimprej! Ostale pa javite se kaj!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
3.1.2007 19:58:24   
tinkatonka
Hojla!


Matr sem tok lačna, da bi vse pojedla kar vidim in kar ne vidim. Ampak lahko rečem da sem zdržala vodni dan. No če ne štejeta dve kavi brez sladkorja in brez mleka, sem ves dan pila samo vodo (niti čaje ne) .

Vglavnem BRAVO JAZ!!! Za  drugi preživeti vodni dan.user posted image



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
4.1.2007 13:05:17   
mala Tinka
Hojla!

Danes imam Š dan.
Z: banana + kava z mlekom
K: rižota + solata
V: upam, da bo ostala kaj te rižote

Sem pa že dosegla zastavljeni cilj glede kg. Me je kar presenetilo, ker mi je teža mirovala skoraj 3 tedne.

Še 18 dni!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
4.1.2007 22:21:47   
sarazan
Punce, jaz imam pa samo še 3 dni za zdržat. user posted image

Zadnjih 14 dni sem precej bluzila user posted image , veliko več, kot sem si mislila, da bom. Vsekakor s ponedeljkom začnem naslednjih 90 dni, pa malo bolj stroga bom pri količini obroka.

Lepo se imejte, bodite še naprej vztrajne.
Če pa želite obdržati ali še zmanjšati svojo težo, pa se mi pridružite v naslednjih 90. dneh, ko se ločuje hrana po obrokih in ne dnevih.

Srečno!

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
5.1.2007 17:47:37   
katjandraž
Živjo, vztrajne!

Danes sem spet na malo bolj "zares dieti", saj skoraj nisem grešila. Jaz končam z dieto 21.1., s tem da bon imela še 22. 1. najbrž normalno sadni dan, čeprav je 91 dan. Nato se nameravam pridružit sarazan (in upam, da še kateri) v nadaljevanju te diete. Zaenkrat sem na -10,4 kg (preporodna teža pri drugemuser posted image ), vendar sem se tehtala v torek, namesto v ponedeljek, ker sem za silvestrovo tooooolko jedla, da sem si za prvi letošnji dan dala kazenski vodni dan (drugače bi bilo -9kg oz. +1kg od prejšnjega ponedeljka). Rada bi shujšala še kakšne 4 kg, da dosežem težo, ki sem jo imela na poroki pred 5 leti in pred dvema otrokomauser posted image . Upam, da mi bo v naslednjih 90ih dneh to uspelo.

Imam sadni dan in sem že veliko pojedla:

zajtrk: kaki+ kava z mlekom
malica: 9 suhih marelic (so bile ful majhne in sem eno dodala)user posted image
kosilo: 3 polnjena jabolka, čaka me pa še večerja, in sicer eno polnjeno jabolko, zdajle pa pijem spet kavico.

Čigumiji so non stop v obtoku, da imam vsaj malo okusa v ustih.

Lep vikend vsem!

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
6.1.2007 12:29:30   
tinkatonka
Hojla punce!

Pa kaj ste vse poniknile. user posted image

Sarazan...vse čestitke, da si zdržala 90 dni diete. user posted image  Res dobro izgledaš, počutiš se pa najbrž še bolje brez vseh odvečnih kg, a ne?

Danes imam jaz OH dan. Sem bila v trgovini pa gledam mal sladice, ki bi si jih lahko privoščila za večerjo in mi sploh ni nič pasal. No bomo vidli zvečer kako bo. Doma nimam ne jedilne čokolade, niti ene sladkarije. Bom pomojem kar kako solato in majčkeno ostanka kosila pojedla za večerjo. Me pa danes čaka eno super mnjami kosilo. In sicer bom jedla makarone s tenstano zelenjavo (bučke, paprike, melancani,...). Jaz to naravnost obužujem.

Moj sinko mi pomaga pri dieti...user posted image Ker vsako jutro že dva meseca jem pomaranče za zajtrk, mi seveda moj sinko pri tem izdatno pomaga. Se je kar navadil, da zjutraj ko vstaneva jeva pomarančo. Jaz si naštimam dve pomaranči in kavo, od tega mi eno celo pomarančo zmaže on. Hvala sine, da skrbiš za mamine kg. user posted image

Nič šibam kuhat.

Je mož že doma.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
7.1.2007 15:56:06   
Lianna
Ojla. Jst sem od jutri naprej zopet na dieti. Pozdravila se še nisem, ampak bom vseeno začela. Bom pa na dieti dokler ne dosežem željene teže...še 4kg.

Lp

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
7.1.2007 22:58:44   
mala Tinka
Očitno vse počasi ugašamo. Jaz počasi odštevam, sem že malo preletela ta drugo knjigo - samo uvod.
Danes sem imela B dan. Pojedla sem presenetljivo malo. Potem pa je tašča pred dvajsetimi minutami prinesla en kos torte - skutine. Joj, kako me je mikala, ampak sem se vzdržala.
Sarazan, a boš odprla novo temo? Da se ti pridružimo, ko še ostale priguramo do 90-tke?
Se še beremo!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
8.1.2007 7:46:52   
Lianna
Ojla. Jst sm od danes naprej zopet na dieti. Čeprav dvomim, da bom lahko kej pojedla, ker sm full slabš in me je še grlo začelo bolet. Joj kumi čakam, da se pozdravim. Grem zdej spet v lekarno, tokrat po neoangin. Pa jogurt si bom za kosilo kupila.

lp

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
8.1.2007 12:22:47   
tinkatonka
Hojla suhiceuser posted image  (se dobr sliš a ne)!

Kako ste kaj? Jaz bolj slabo. Sem bila na razprodajah, vesela kaj vse si bom kupila, probala milijon stvari, a domov prinesla le ene hlače, tanko majčko za k kostimu in kopalni plašček za sinka. KATASTROFA!!! In zakaj...ker sem vmes med cifro 38 in 40. 38 številka mi je mal preozka, 40 pa mal preohlapna. In kaj naj zdej, če sem med številkami obtičala. user posted image  Škoda ker ne prodajajo št.39. Popoldne bom šla mal še na drug konec Ljubljane pogledat. Upam da tam kaj najdem.

Jedilnik:
Z: pomaranča + kava
M: pomaranča (sem bila na smrt lačna, ko sem prišla iz šopingauser posted image )
K: puranji zrezek na čebuli in korenčku zalit z juhico...MNJAMI!!
V: najbrž bo kar solatauser posted image

Ja da se še malo pohvalim. ITM mi je padel v območje - normalna telesna masa. Kok se to fajn sliš. Končno sem "normalna". user posted image  Prvi cilj - doseči težo svojega moža - je dosežen. user posted image  m(oj mož je ena dolga suha prekla)

Naslednji cilj je še off 4kg.

Lp Tina


< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 8.1.2007 12:23:43 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
8.1.2007 17:48:08   
mala Tinka
Tinkatonka, kaj ko bi si kar 38 nabavila, malo za motivacijo!?! Jaz sem se pred dieto kupila ene superske žametne hlače, ki so mi bile kot ulite. Zdaj pa ne pomaga niti, da jih sušim v sušilcu - malo so šle skup, a še vseeno premalo.

Jaz imam Š dan.
Z: sok dveh pomaranč + kava
K: zelenjavna juha in bučini polpeti
V: pojma nimam, ker ni nič od kosila ostalo, bo po vsej verjetnosti malo narezane zelenjave


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
8.1.2007 18:21:53   
katjandraž
Čer!

Jaz sem še na dieti (kao), vendar se nikakor ne poberem od teh praznikov. Spet mi je ful težko, kot na začetku diete. Skoz bi nekaj jedla. Sem na teži izpred 14 dni (-10kg),  kar je po količini zaužite nezdrave, nedietne hrane še čisto ok. Včeraj sem spet nekaj pekla in seveda tudi jedla, da od drugih grehih sploh ne govorim. Zdajle sem "home alone" in sem šla malo na RR, da me ne zvleče k omari s piškoti in drugimi sladkarijami.

Drugače imam danes OH dan, tako da me kaj dobrega še čaka.

Z: 3 kiviji
M: kava+piškotiuser posted image
K: špageti z zelenjavno polivko
V: najbrž bo sladoled in rebro temne čokolade ali pa malo manj sladoleda+kakšen piškot+t. čokolada

Tinkatonka, še enkrat bravouser posted image user posted image ! P.S. Ne rabim še vrtca, so mi podaljšali porodniško!!!!user posted image

Lianna, tudi jaz počasi lezem za tabo, se bojim. Me je prejle začelo grlo boleti, vendar imam jaz vedno apetit, sem lahko ful bolna, pa bi še kar jedla. user posted image

Mala Tinka, tudi tebi čestitke za doseženi ciljuser posted image ! Jaz sem prva dva dosegla (da spravim spet na roko poročni prstan in da dosežem težo, ki sem jo imela pred drugo zanositvijo), naslednji je teža pred 1. zanositvijo (še 2kg) in teža na poroki (še nadaljna 2 kg). Upam, da bo šlo, počasi se prepričujem, da bo treba nehat grešit!user posted image

< Sporočilo je popravil katjandraž -- 8.1.2007 18:22:53 >

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
8.1.2007 20:22:28   
sarazan
Čao punce!

Evo, se vam zadnjič javljam, da poročam o mojih rezultatih prvih 90 dni.

začela z 74 kg (ITM: 25,3)

cilj od 58,5 kg (ITM:20) do 62 kg (ITM: 21,2)

končala z 65 kg (ITM: 22,2)  - ja, se poznajo prazniki user posted image

cilj ostaja isti, saj me čaka še 90 dni do konca


Jaz sem zadovoljna z rezultatom, ne pa navdušena, ampak sem si sama kriva. Zdaj pa še telovadim, kar prej nisem. Upam, da bo efekt na obliki postave, če sem že težo skoraj v red spravila user posted image .

Vztrajne, držite se še naprej, potem pa pogumno v naslednjih 90 dni, ki so malo lažji. user posted image user posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
10.1.2007 20:41:48   
mala Tinka
A še vztrajamo al JA?!?

Pri meni se zaključuje sadni (bolj zelenjavni) dan.
Z: ni bilo časa
K: zelenjavna juhica
M: pomaranče
V: malo solate

Včeraj pa sem se najedla špagetkov in za večerjo sem se odločila za pico.

Jutri pa beljakovine. Sigurno bo sir, ki ga zadnje čase tako poredko jem, da je že kriza.

No, se še javim!

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
10.1.2007 23:03:50   
katjandraž
Ja, Ja, vztrajamo!!!

Danes sem imela B dan in sem za zajtrk jedla (ups, kaj že?), a, ja, ananas, sicer iz kompota, kjer je zraven sladkor, ampak ga nisem veliko pojedla, pol seveda kava in user posted image  (rajš ne povem, kaj, pa sej itak veste, kaj je moja šibka točka). Do kosila sem prišla šele po 16h, ker je mož dons dežuren, otroka sta bila pa sitna, in sicer sem jedla hrenovke, kos kruha in zeleno solato z malimi paradižniki, na juho sem pa spet pozabila. Za večerjo ni bilo časa. Hvala bogu.

Jutri imam Š dan in ker imava z user posted image  dopoldne plavanje, sem bila pridna in sem si že danes skuhala rižoto. Sicer bom zdej v smradu po hrani spala, pa pustimo malenkosti. Joj, kake kvasim, boljš, da se spokam spat. Čao!

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?