|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ko babice in dedki kupijo igračo...
21.11.2006 8:08:56   
iva01
Pri nas je bilo najprej tako, da jih ni smel nositi domov, potem pa enkrat ko smo se domov odpravljali ni hotel dati enega avtomobilčka iz rok, pa sem ga kr s seboj uzela, in naslednjič ko smo prišli na obisk je tašča rekla, da so te igrače namenjen da se igra samo pri njih, jaz sem potem te vse igrače spakirala in ji rekla da si jih naj pospravi in se sama z njimi igra,od takrat naprej jaz vedno vzamam igrače s seboj če gremo k njim, no pa sej je tiste igrače tud potem prinmsla k ostalim, ampak vzamemo s seboj tisto ki si jo želi, je nič več sploh ne sprašujem, konec koncev so to igrače da se bo njik z njimi igral.

(odgovor članu dm#101)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ko babice in dedki kupijo igračo...
22.11.2006 10:32:58   
polzek
Kaj naj recem?! Imam dve izkusnji. Moja starsa sta ob rojstvu nasega soncka postala cist otrocja in bi ji kupila vse. Igrace , oblekce, flaske... glede tega ne kompliciram, nekaj imamo doma, nekaj pri njima, pa spet tovorimo sem in tja, ni pomembno kje ostane. user posted image user posted image user posted image
Njegovi starsi, pa so druga zgodba. Saj ne mislim da bi jo morali zasipati s kupom daril, kje pa, ampak kaksna malenkost pa tudi ne pomeni celo goro denarja. Mogoc pa mislim narobe in sem prevec egisticna.user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ko babice in dedki kupijo igračo...
1.12.2006 11:02:08   
frka
Mislim ,da imamo skoraj vsi iste probleme glede igrač. Mi živimo pri mojih in je vse ok , pri njegovih zdaj tudi ,seveda je bil prej problem. Kupila sta mu igrače in jih je imel lahko samo tam -ker mu je bila ena žaba na baterije full všeč jo je hotel domov -pol sta mu jo skrila in kaj je zdaj nastalo sploh je ne pogleda več in mu ni zanimiva ona dva se pa trudita in nič .zdaj nosimo svoje igrače da se znjimi tudi igra in jih potem lahko nazaj nese domov. Kupila sta mu nodija  in ga je lahko nesel domov -sedaj spi zraven njega in mislim da sta full vesela ,ker mu je ta igrača všeč pa si nista to mogla prej dopovedat da nekaj igrač naj le nese domov. Sedaj pa tudi mi kakšno tam pustimo pa je ok.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?