|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ovulacija v decembru
8.12.2006 7:09:39   
lana38
Moja O pa je bila 6.12. zvečer, ali v noči na 7.12. Vem, ker se mi je BT zjutraj 7.12. dvignila samo za 0,1 stopinjo, danes pa je bila že povišana. Možno pa je tudi, da sem imela 2 O zaporedoma, ker sem na Klomifenu. Zdaj pa samo čakam, kaj bo okrog Božiča. Morda user posted image , user posted image  in seveda zdrav user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ovulacija v decembru
8.12.2006 9:25:02   
pingi
Joj, jaz sem pa tako zmedena. Očitno naju je ovulacija prehitela. 5.12. sem imela prvi dan zvišano BT. Pred tem nekaj časa nisva user posted image , ker sem bila malce bolna. Sicer sva potem še isti dan nadoknadila, ampak mislim, da je za ta mesec že prepozno. Ovulacija ponavadi nastopi dan pred povišano BT, jajčece pa preživi le 12 do 24 ur. Ima morda katera izkušnje z zanositvijo v tem času (ko je ovulacija uradno že mimo)?

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ovulacija v decembru
8.12.2006 12:33:21   
bodoča
Cao punce!

Meni se tudi nekaj čudnega dogaja, včeraj na 9 dan od prvega dne user posted image  sem opazila tisto slavno sluz, ki se mi vedno pojavi ob O in to je do zdaj bilo vedno 14 ali 15 dan od prvega dne user posted image .
Ma sploh mi ni več nič jasno, pa še včeraj z lubijem nisva nič hopsala, ker sva bila oba čist preveč izmučena in sva samo padla v posteljo. Najbolj mi gre na živce to, da se vsakokrat, ko ne hopsava, naslednji dan ful sekiramin premlevam, kaj pa če bi se ravno včeraj kaj primlo user posted image . Žalostno.user posted image

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ovulacija v decembru
8.12.2006 13:03:31   
ANIME
jaz sem pa že cel teden prehlajena ... izgleda, da je tudi mene ene viroza ujela ... upam, da se bom do nedelje pozdravila in da začnemo ... da ne bomo kaj zamudili

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ovulacija v decembru
8.12.2006 13:19:58   
tasi26
Živjo, punce!

Danes sem prvič na tem forumu in sem se odločila, da vam tudi jaz zaupam, kako je z nama. S fantom sva pričela na "projektu" user posted image , ovulacijo imam nekje okoli 19.12. Upam, da nama bo uspelo, o vsem pa vas bom seveda sproti obveščala.

Lep dan

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ovulacija v decembru
8.12.2006 13:27:27   
tasi26
Živjo!

Želim ti čimprejšnje okrevanje in, da boš kmalu spet v akcijiuser posted image

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ovulacija v decembru
8.12.2006 21:23:34   
Marelica
IZVIRNO SPOROČILO: bodoča
Najbolj mi gre na živce to, da se vsakokrat, ko ne hopsava, naslednji dan ful sekiramin premlevam, kaj pa če bi se ravno včeraj kaj primlo user posted image . Žalostno.user posted image


Ja, bodoča, tudi jaz user posted image .

Glede na sluz in datum (BT ne merim) je O mimo in zdaj je kar je. Hopsat se mi pa tudi več ne ljubiuser posted image .

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ovulacija v decembru
9.12.2006 9:56:24   
alekasandra
Ovulacijo pričakujemo okrog osemnajstega decembra, ker bom danes dobila menstruacijo.user posted image Že ves teden me mučijo krči. Na dojenčku user posted image  s fantom delava od avgusta. Upam, morda nama uspe pred mojim rojstnim dnevomuser posted image  narediti bebico.

_____________________________

otroci so naše največje bogatstvo

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ovulacija v decembru
11.12.2006 8:21:49   
pina-1
dobro jutro.
moja user posted image  je mimo in sedaj smo pridno začeli z akcijo. kdaj pa nj bi nastopila O ne vem, bova pa prakticirala vsak drugi dan... no ja če me zdravje ne bo izdalo. user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu alekasandra)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ovulacija v decembru
11.12.2006 9:13:54   
kepica
Ojla punce!

Se že kr nekaj časa nisem oglasila. Za mano je prvi od dveh UZ pregledov, ki jih imam zaradi težav z M in seveda zanositvijo. Pri prvem UZ niso našli ničesar, kar je zelo dobrouser posted image  Drugi UZ pa me čaka ta teden v četrtek in upam, da bo tudi ta bp. Potem pa naj bi tam nekje okoli 20. prišla O in upam, da bo Božiček bolj radodaren, kot Miklavž, ki mi je prinesel Muser posted image  Upam, da mi kaj kmalu uspe zagledat user posted image , ker si ju že vsi zelo močno želimo, še posebej naš Nejc, ki zelo pogreša družbo. Pesti pa držim tudi za vse ostale. Upam, da bo december za nas uspešen mesec in da bo čimveč user posted image
lp
kepica

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ovulacija v decembru
11.12.2006 9:51:24   
mlavla
oj!
da se vam še jest malo oglasim...čakam..čakam, pa saj vse veste kako se zadnji dnevi vlečejouser posted image
v soboto (16.12) naj bi prišla user posted image , ampak jaz si je absolutno ne želim tako kot večina tle na forumu in te dnevi do sobote oz. do nedelje bodo še tako doooooooooooooooolgi...

lp
mlavla

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ovulacija v decembru
11.12.2006 13:42:20   
andreja2000
mlavla , ja poznam to mučno čakanje.Meni je sicer miklavž prinesel user posted image  user posted image ,tako da sedaj gremo spet v nov boj-rada bi zmagala .
Želim ti,da si tokrat zmagala ti in se ti čez nekaj dni pokažeta user posted image .
Držim pesti zate.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tudi vsem ostalim želim user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ovulacija v decembru
11.12.2006 14:11:26   
micla
Andreja - se mi je porodila ena ideja. Vse "stare borke", ki si seveda želimo končno zmagat, bi se mogle združit in skupaj najdet eno uspešno orožje. Zgleda, da je naša vojna strategija tu malo odpovedala. Treba bo kaj poštimat (vojni načrt, municijo.....) 
Zbiramo predloge.......punce vse je dobrodošlo!!! 

_____________________________

micla

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ovulacija v decembru
11.12.2006 14:22:31   
andreja2000
micla,ej to pa je dobra ideja user posted image .Ja,punce,imate kakšen predlog?
Res je micla,en mal smo zašle,res rabmo novo municijo.
AJD dajmo............

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ovulacija v decembru
11.12.2006 15:50:50   
Marelica
Punce, jaz mogoče ne spadam med stare borke in ste verjetno res že fulll strvari probale proti meni. Mogoče posredujem samo eno info, da ne pit kaveuser posted image . Sem nekje to prebrala, da slabo vpliva na žensko plodnost. Pa nekje se promovira rdečo vino (ja jaz sem res imela malo pod kapo v mesecu, ko mi je uspelo zanosit). Pa ta mesec, ko sem to prebrala sem tudi malo več šlukala. user posted image  Saj verjetno je vse larifari, ampak boljše slab predlog kot nobeden user posted image .

Dajte ve kaj bolj pametnega povedat!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ovulacija v decembru
11.12.2006 15:53:00   
Anonimen
Danes je moj dan D...akcijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marelica)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ovulacija v decembru
11.12.2006 17:35:32   
nicolina
Go, go Nati, glej da bo danes pestro.... user posted image
Jaz tud čakam konec user posted image , to bo nekje v sredo, pol pa akcija vsak drug dan. Ne bom nč čakala točno ovulacije in upam, da bom naslednji mesec ogledala user posted image user posted image .
Pa tudi ostalim puncam tle gor želim veliko akcije ta mesec...user posted image user posted image user posted image  in potem sevedauser posted image .
LP, nicolina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ovulacija v decembru
11.12.2006 17:39:26   
andreja2000
marelicauser posted image  ,ja hvala,da si se potrudila in povedala kar veš.Ja,kave pa jaz res menda mal preveč srknem,pa ko mi tako diši user posted image .Lahko pa še probam z vinčkom,saj je veseli december.A misliš,da je deci rdečega na dan dovolj?user posted image user posted image user posted image Verjetno ja,saj pravijo da je deci kot zdravilo.No,morda pa bo dalo željen rezultat-bom preizkusila.user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ovulacija v decembru
11.12.2006 17:43:05   
nicolina
O andreja2000 jaz se tud tebi pridružujem bom malo več srknila vinčka ta mesecuser posted image , ko je veseli december, mogoč se pa prime.
Pa men tuduser posted image  diši, mi je ful dobra, posebj nescafe...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ovulacija v decembru
11.12.2006 18:03:32   
andreja2000
nicolinauser posted image  ,,e ,vidiš,sva že dve,to bo veselo.....

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ovulacija v decembru
11.12.2006 18:23:20   
raja81
Ojla punce!

Naj vam najprej povem, da sem se ravnokar prijavla na forum. To je na sploh moja prva prijava na forumih. Vaše debate berem že kar nekaj časa. Odločila sem se da tud jaz povem da tudi jaz in moj fant delava na user posted image . Ravno te dni imam O, zato kar pridnouser posted image . Pa tud vsak večer spijeva kozarček rdečga vinčka. Bomo vidli kako bo.

Lep pozdrav vsem in da bi čimprej zagledale user posted image !!!!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ovulacija v decembru
11.12.2006 18:40:27   
nicolina
Dobrodošla med namiuser posted image user posted image user posted image ,
vi kar lepo delajte na user posted image  že danesuser posted image user posted image .
SREČNO!!!

LP, Nicolina

(odgovor članu raja81)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ovulacija v decembru
11.12.2006 18:41:15   
Marelica
Punce, da ne bom širila kakih dezinformacij in potem kriva za kako zamujeno Ouser posted image ...

Ne vem več, kje sem kaj brala, ampak zdaj sem ravno malo brskala in zasledila, da kava baje zelo pozitivno vpliva na moške spermije. Alkohol (ne žgane pijače) pa je spodbujevalen samo v malih količinah. Zdaj nikjer ne najdem, kje sem brala tisto o rdečem vinu in ženski ovulaciji, ampak vem, da je bilo nekaj v zvezi s Francozi - ker baje pri njih ni toliko neplodnosti, so pa ljubitelji predvsem rdečega vina. Tako da ne me zdaj držat za besedo.

Cigarete imajo pri obeh slab vpliv.

Sem pa našla en zanimiv link o hrani, ki na sex vpliva pozitivno:

http://www.xstyle.si/e107_plugins/content/content.php?content.12

No, zdaj pa le v nabavo jedil potem pa aaaakcija!

< Sporočilo je popravil Marelica -- 11.12.2006 18:46:14 >

(odgovor članu raja81)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ovulacija v decembru
11.12.2006 19:02:42   
andreja2000
raja81user posted image  ,pozdravljen med nami in naj ti čim prej uspe zaledat user posted image      user posted image user posted image user posted image
marelica,tebi pa res hvala,ker se tako trudiš.Ja,veš saj mi je čist jasno,da so to mišljene majhne količine rdečega vinčka.Za probat je pa tudi,saj tako mala količina res ne more škodit.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ovulacija v decembru
11.12.2006 19:15:44   
ANIME
Jaz ravno mojega čakam, da pridem domov, pa v akcijo ... O imamo ta teden enkrat

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?