|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kriza
12.12.2006 7:28:35   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

z možem sva zopet na isti "valovni dolžini" kot sva bila pred časom. Med vikendom sva si vzela čas samo zase, zaprla sva se v hišo, prižgala svečke, pila čaj, skupaj kuhala kosilo,... in se pogovarjala, ja Tjazy pogovarjala, to je tisto kar parim manjka, pogovor, iskren, z obeh strani, poizkusi je vredno.


user posted image user posted image user posted image , ne glede na to, kaj je bil vzrok za vajino "krizo". Važno je, da sta srečna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Kriza
12.12.2006 8:24:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Med vikendom sva si vzela čas samo zase, zaprla sva se v hišo, prižgala svečke, pila čaj, skupaj kuhala kosilo,... in se pogovarjala,


user posted image user posted image

V takem ozracju je pogovor ok.. sej konc koncev clovk skor nikol ni tih.. in kadar je sposoben slisat in sprejet, vse kar mu poves.. vse kar reces.. tebe taksnega kot si.. pol je to zlo zabavno.. zlo lepo.. zlo krasno.. sta oba zmagaovalca.. je sodelovanje..

Ce pa si en pred pogovorom zastavi cilj.. kaj hoce iz tega pogovora.. celo ce zeli spremeniti drugega.. potem so to pogajanja.. potem je to prava mora.. in na koncu obstaja zmagovalec in porazenec.. kot v primeru mene in Miska.. prava mora.. obstaja cilj..
Sem govoril o tistem pogovoru, ko se partner pripravlja celo mogoce na foromu.. kaj in kako bo zacel, kaj bo reku.. in ima pripravljene argumente.. potem to ni nikoli spontan pogovor.. in je zlo idiotski..

In Misek.. si zmagovalka.. zmagala si v tem pogovoru.. Sej si to hotla.. a ne? Precej podobno orgazmu.. a ne? user posted image user posted image
In sploh ne vem cist dobr.. v kaksnem kontekstu si mi tist odgovor nabluzila.. ampak vsekakor, ce bi zdaj nadaljeval v tvojem stilu.. bi definitivno ti lahko dokazal ,da si pluvala v svojo skledo.. al kako si ze rekla.. user posted image

Evo Misek.. zmagu si.. in hvala za zabavo..user posted image   to je torej reseno... Sva prjatla zdej? Al se kar borca? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Kriza
12.12.2006 12:55:31   
srki
Tjazy, ti pa danes samo nekaj ploskaš. To mi je pa všeč user posted image user posted image user posted image .

Kje pa je avataruser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Kriza
12.12.2006 12:57:49   
tanikaa
Kje pa je avatar


Ja tam kjer je ponavadi user posted image  Ali pa haluciniraš?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Kriza
12.12.2006 13:34:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Tjazy, ti pa danes samo nekaj ploskaš. To mi je pa všeč user posted image user posted image user posted image .

Kje pa je avataruser posted image .



Ma u p.... naj gre ta avatar.. sem hotu zamenjat.. zdej pa neki sere.. Slikco nalozi.. a ni je pol nikjer.. user posted image user posted image
To bi mogu automaticno pomanjsat, ce je prevelka.. pa prilagodit in to.. ne pa kr neki.. grrrruser posted image user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Kriza
12.12.2006 13:37:01   
kalbo
Ma u p.... naj gre ta avatar.. sem hotu zamenjat.. zdej pa neki sere.. Slikco nalozi.. a ni je pol nikjer..
To bi mogu automaticno pomanjsat, ce je prevelka.. pa prilagodit in to.. ne pa kr neki.. grrrr


Nije žvaka za seljakauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Kriza
12.12.2006 13:56:02   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

To bi mogu automaticno pomanjsat, ce je prevelka.. pa prilagodit in to.. ne pa kr neki.. grrrruser posted image user posted image


Ne, pa je ne pomanjša avtomatsko. Probaj z desnim klikom in daj Resiz Pictures, klikni na Small pa bo.

In kaj že pravi Kalbo????user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Kriza
12.12.2006 14:09:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Probaj z desnim klikom in daj Resiz Pictures, klikni na Small pa bo.

In kaj že pravi Kalbo????user posted image


Znam jaz zmanjsat slikco.. brez skrbi..

Ma kalbo ma neke halucinacije.. user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Kriza
12.12.2006 14:16:05   
kalbo
Ma kalbo ma neke halucinacije..


Kakšne? ziher ti jo je žena zmanjšala, zdaj se pa tle nekaj delaš.

Kot sem rekel: Nije žvaka za seljakauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Kriza
12.12.2006 14:16:53   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Ma kalbo ma neke halucinacije.. user posted image user posted image



Nop. Klabec pa že ne user posted image  Je ful vredi dečko. user posted image

In Tjaži za božjo voljo, MENJAJ AVATAR.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Kriza
12.12.2006 14:17:58   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

ziher ti jo je žena zmanjšala,




To bo to. user posted image  Pa še poleg tega da je pametna, ful dobro zgleda user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Kriza
12.12.2006 14:32:00   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ja tam kjer je ponavadi user posted image  Ali pa haluciniraš?


Ne, tanikaa, nisem halucinirala, tisti moment, ko sem pregledovala forum, je bil brez-avatarja mislimuser posted image , je imel samo tisti rdeč križec gor.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Kriza
12.12.2006 15:26:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

ziher ti jo je žena zmanjšala


noooo.. ne glih zena.. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Kriza
13.12.2006 9:13:44   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
.....Tjazy pogovarjala, to je tisto kar parim manjka, pogovor, iskren, z obeh strani, poizkusi je vredno.


On tega ne rabi, on vse to opravi z uckami user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Kriza
13.12.2006 9:14:06   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Misek


Ne vem tudi zakaj si tako gotov, da je v ozadju problema spolnost?




Ker Tjaži vidi samo spolnost, zato. Ker njegov pogled od tu naprej ne seže user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  Ce zasejka je clovek - vibrator , vibramen user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Kriza
13.12.2006 9:14:15   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Med vikendom sva si vzela čas samo zase, zaprla sva se v hišo, prižgala svečke, pila čaj, skupaj kuhala kosilo,... in se pogovarjala,


user posted image user posted image

V takem ozracju je pogovor ok.. sej konc koncev clovk skor nikol ni tih.. in kadar je sposoben slisat in sprejet, vse kar mu poves.. vse kar reces.. tebe taksnega kot si.. pol je to zlo zabavno.. zlo lepo.. zlo krasno.. sta oba zmagaovalca.. je sodelovanje..

Ce pa si en pred pogovorom zastavi cilj.. kaj hoce iz tega pogovora.. celo ce zeli spremeniti drugega.. potem so to pogajanja.. potem je to prava mora.. in na koncu obstaja zmagovalec in porazenec.. kot v primeru mene in Miska.. prava mora.. obstaja cilj..
Sem govoril o tistem pogovoru, ko se partner pripravlja celo mogoce na foromu.. kaj in kako bo zacel, kaj bo reku.. in ima pripravljene argumente.. potem to ni nikoli spontan pogovor.. in je zlo idiotski..


Kaksno nakladanje user posted image   Anonimna se je pripravljala tudi na forumu, razmisljala kaj bo rekla in ali je prav rekla kar je rekla, imela je zastavljen cilj in tudi argumente. Vsi elementi, po tebi, "idiotskega" pogovora so bili izpolnjeni. user posted image
Pa lej ga zlomka, pravis sodelovala sta, tak pogovor je ok.. user posted image  


In Misek.. si zmagovalka.. zmagala si v tem pogovoru.. Sej si to hotla.. a ne? Precej podobno orgazmu.. a ne? user posted image user posted image


Precej podobno orgazmu?  user posted image  Bogec... ti imas resnih problemov s spolnostjo :(

In sploh ne vem cist dobr.. v kaksnem kontekstu si mi tist odgovor nabluzila.. ampak vsekakor, ce bi zdaj nadaljeval v tvojem stilu.. bi definitivno ti lahko dokazal ,da si pluvala v svojo skledo.. al kako si ze rekla.. user posted image


Ne skrbi. Enkrat se ti bo zgodil KLIK, pa ti bo prislo iz riti v glavo (eventualno iz spodnje v gornjo glavo). Pot je dolga in mukotrpna, ni pa nemogoca. Pravijo, da so cudezi mogoci.

 Evo Misek.. zmagu si.. in hvala za zabavo..user posted image   to je torej reseno... Sva prjatla zdej? Al se kar borca? user posted image user posted image user posted image  


Superca, da si se zabaval, "nedoumljivo" pa naj bi ostalo zakaj si tako hitro potegnil rep med noge, ze se zahvalil in uplahnjen odbrzel stran od zabave.  Bolecine v anusu?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Kriza
13.12.2006 9:21:01   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Kot pojasnilo pa še to, z možem sva zopet na isti "valovni dolžini" kot sva bila pred časom. Med vikendom sva si vzela čas samo zase, zaprla sva se v hišo, prižgala svečke, pila čaj, skupaj kuhala kosilo,... in se pogovarjala, .......


Veseli me, da sta nasla pot ven iz tezav. Cim vec taksnih vikendov, posvecenih samo vam, vam zelim.
Uzivaj kolikor se da.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Kriza
13.12.2006 9:30:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Superca, da si se zabaval, "nedoumljivo" pa naj bi ostalo zakaj si tako hitro potegnil rep med noge, ze se zahvalil in uplahnjen odbrzel stran od zabave.  Bolecine v anusu?




mislim, da zadeva sploh ni nedoumljiva...ravno nasprotno...sej ves, pametnejsi odneha user posted image

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Kriza
13.12.2006 9:46:53   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka
mislim, da zadeva sploh ni nedoumljiva...ravno nasprotno...sej ves, pametnejsi odneha user posted image


A res? user posted image  Ti samo pazi da se ne naslonis na zid. Se lahko mocno poskodujes, ko bo pametnejsi odnehal.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Kriza
13.12.2006 9:58:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka
mislim, da zadeva sploh ni nedoumljiva...ravno nasprotno...sej ves, pametnejsi odneha user posted image


A res? user posted image  Ti samo pazi da se ne naslonis na zid. Se lahko mocno poskodujes, ko bo pametnejsi odnehal.


ja resuser posted image ...gre samo zato, da se je tjazi umaknil ker ocitno ni videl pointa v tej vajini nekonstruktivni debati...in iz tega vidika je zame absolutno pametnejsi...


(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Kriza
13.12.2006 10:32:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Precej podobno orgazmu?  user posted image  Bogec... ti imas resnih problemov s spolnostjo :(




A ne da.. !? Ce ti mal prevedem, ker ocitno ne stekas.. sem ti hotel povedat, da tukaj in mogoce se kje isces nadomestke za orgazme.. ki jih nedvoumno pogresas.. in obstajajo tudi drugacne poti, da zapolnis svojo praznino.. Ni nujno, da se spustis na tako kretensko nizek nivo.. katermu vsekakor ne bom sledil..

Mi je cist kul, da taksna pac si.. in ker ti pomagat ne morem.. oziroma ne zelim glih kej prevec.. vsaj ta trenutek ne..  bi te rajs pustu pr mir.. ce nimas nic proti.. in ce ti to ne bo spet trn v peti.. in ce to ne bo ustvarilo kaksnih dodatnih zamer..

Tisto kar si rekla sreckinosecki.. glede zidu.. in da si to rekla v danih okoliscinah, mi pac meji na dusevno bolezen.. zato se res ne zelim mesati s tabo na etericnem nivoju.. V vsakem primeru.. ce si bolna.. al pa ce si tolk podla.. ti ne zamerim.. in se enkrat.. te vprasam.. 

Prijatelja?

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Kriza
13.12.2006 13:59:57   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
A ne da.. !? Ce ti mal prevedem, ker ocitno ne stekas.. sem ti hotel povedat, da tukaj in mogoce se kje isces nadomestke za orgazme.. ki jih nedvoumno pogresas.. in obstajajo tudi drugacne poti, da zapolnis svojo praznino.. Ni nujno, da se spustis na tako kretensko nizek nivo.. katermu vsekakor ne bom sledil..


Oprosti, nisem kriva, da sem brala Frojda (pa se koga) in da znam prepoznati falusne simbole, jaz sem samo ogledalo tvoje podzavesti od trenutka, ko si postregel veliko "modrost" o orgazmih. Kretenski nivo o katerem nisi hotel nic slisati, ko si ga uporabljal in ko si bil na to opozarjan, ne samo od mene, ti niti najmanj ni bil kretenski. Tak ti je postal, ko si videl svoj odsev v njem in se videl taksenega kot si. 
In ne matraj se s poskusi, da bi mi prevajal kaj si mi hotel povedati. Tovrstne izjave so tako plehke, da zahtevajo poseben talent, da bi pomislil, da bi ih bilo potrebno prevajati. Ti manjka prevod kaj sem ti povedala z odgovorom na tvoje "najdi si ****ca"? Ocitno, sicer ne bi pisal take oslarije. Nikar se tudi ne trudi, postati moje ogledalo, nimas kapacitete, niti znanja. Ti zmores biti iskljucno samo enosmerno ogledalo.

Mi je cist kul, da taksna pac si.. in ker ti pomagat ne morem.. oziroma ne zelim glih kej prevec.. vsaj ta vsaj ta trenutek ne..  bi te rajs pustu pr mir.. ce nimas nic proti.. in ce ti to ne bo spet trn v peti.. in ce to ne bo ustvarilo kaksnih dodatnih zamer.


Ti nikomur ne mores pomagati. Ce bi lahko, bi pri sebi malo vec naredil. Razumem pa tvojo zeljo, da bi me pustil pri miru, ni lepo ko sebe srecas obrnjenega proti sebi. To kar si ti videl v zadnjih postih od mene si samo ti. Ti in tvoje nakladanje in zanicevanje. Pa ves kaj, se dobro nisem zacela uporabljati "/ tjazy mode on", pa si se ze prelevil v tako sicer s tvoje strani spljuvanega moralista, ki moralizira kako se nekdo do nekoga obnasa in kaj se spodobi in kaj se ne spodobi komu napisati. Mas pa tanko kozo, ko se te dodatkne tvoja lastna razjeda.

Tisto kar si rekla sreckinosecki.. glede zidu.. in da si to rekla v danih okoliscinah, mi pac meji na dusevno bolezen..


Moraliziras? user posted image   BTW: To kako tebi kaj izgleda, mi je pomembno kot vpliv kolicine praha na zivljenje dvozivk. 


zato se res ne zelim mesati s tabo na etericnem nivoju.. V vsakem primeru.. ce si bolna.. al pa ce si tolk podla.. ti ne zamerim.. in se enkrat.. te vprasam.. 


Ne nakladaj in ne lovi na tako prozorne fore. Tebi za info, niso vsi tako omejeni, kot se iz tvojega omejenega zornega kota zdi. 
Sicer, za mesanje z mano na etericni ravni, nimas dovolj razvitih mentalnih sposobnosti, a se slabse so tvoje zmoznosti prenosa zavesti na katero koli etericno oz. devachansko raven, da bi o nekaksnem mesanju sploh lahko govoril.

 Prijatelja?


Taksen ego pa tako malo samospostovanja. Ti bi pa res z vsakim prijateljeval (hint: in z dusevno bolnimi in s podlimi). Ce potrebujes prevod naj ti nekdo pomaga. Samo preskoci sreckonosecko, ne bosta nikamor prisla.  

Se bo sreckanosecka zdaj cudila, kako to da si "popustil" in se "umaknil", a spet te lahko bere. Ma garant astralna proekcija. Lahko bi vsaj njej na ljubo, izpolnil groznje in se umaknil. Splaca ti se, v tej "dirki" imas prevec zaostanka,  jaz pa imam prevec asov v rokavu. In ce spet ne bos razumel kaj govorim ti bom spet dala hint. Odgovor se skriva tam, kje sam ne ves zakaj sem ti nekaj "nabluzila". Lahko ti pa dam cas, da se potrudis, pa me poskusas dohiteti. Ne zato ker pametnejsi popusca, ampak zato sem ti podarila prevec casa in pozornosti, a ti ih nisi umel izkoristiti.

Zaenkrat   /tjazy mode off.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Kriza
13.12.2006 14:00:02   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka
ja resuser posted image ...gre samo zato, da se je tjazi umaknil ker ocitno ni videl pointa v tej vajini nekonstruktivni debati...in iz tega vidika je zame absolutno pametnejsi...


Tocno tako - zate. Za sv. Petra iz zavoda v polju je Jezus iz zavoda v polju popolnoma resnicen. In  najbolj pameten.  Je pa tudi tam pametnejsi popustil, pa se je pustil "ujeti".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Kriza
13.12.2006 14:11:36   
Anonimen
Mišek, eno vprašanje, bolj tehnične narave in izven konteksta te debate, imam zate.

Fascinantno mi je, kako ti vedno in vselej uspe vse odgovore drugih uporabnikov RR-ja secirat na majhne koščke. Saj rada berem tvoje odgovore, z marsikatero tvojo poanto se strinjam (no, spet s kakšno drugo ne user posted image ), ampak tvoji odgovori so vedno taki, kot naše šolstvo: popredlačkani user posted image . Vsak odstavek citiran in obdelan posebej, kot da se ne nanaša na prejšnega in naslednjega in kot da vsi skupaj ne tvorijo celote.

Vsaj meni se zdi, da ko kdo piše odgovor na tem forumu v večini z celim zapisom odgovarjajo na vprašanje. Če pa se vsak odstavek posebej citira, odgovor ni več siv, temveč postane črno-bel in izgubi kot celota na svojem pomenu.

Čisto tako me zanima, no, zakaj tako razdrobljeno citiraš.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Kriza
13.12.2006 14:55:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica



Čisto tako me zanima, no, zakaj tako razdrobljeno citiraš.


Po moje ne mara površnosti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?