|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kriza
15.12.2006 12:48:45   
srki
Tjazy, mogoče se nisva razumela.

Mislila sem na obliko pisanja, ne na vsebino. Po pravici povem, sploh nisem prebrala, kako je "napadla" srečkonosečko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Kriza
15.12.2006 12:50:34   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

A se vam še vedno dauser posted image


Ja seveda se nam da.

In tanikaa, a nisi ti meni nekaj obljubilauser posted image , saj veš, o čem govorimuser posted image . Fantazije pa touser posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Kriza
15.12.2006 12:54:20   
Anonimen
Sem jaz razumel tebe.. ampak to kar sem napisal tudi spada k nacinu..

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Kriza
15.12.2006 17:00:28   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Ampak, da napade nekoga drugega... zaradi mene v bistvu.. konkretno je napadla srecko.. zgolj zato, ker je napisala en stavek.. in se potem, ko je srecka cist lepo nazaj odgovorila.. jo se enkrat cist zaradi mene napade.. in potem se enkrat.. user posted image user posted image  ... rajs ne bom povedal besede, ki si jo mislim o taksnem cloveku, da ne bo spet prevec grdo..


user posted image user posted image user posted image user posted image  Dej priznaj, tudi ta forum so naredili zaradi tebe. user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer si se odlicno opisal. Se spomnis "tovaris", ko sem ti lepo pisala, pa si v odgovor prav grdo otresal o orgazmih ?  Ogledalce, ogledalce.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Kriza
15.12.2006 20:46:57   
Anonimen
Ne poznam grdega orgazma.. sam ce jih ni.. so pa pac taksne posledice.. razumem to!

Glede ogledalc... user posted image user posted image  si ze prav zanimiva z njimi.. ampak bova se mal pocakala.. kaksen teden al pa dva.. mogoce tudi mesec.. al pa dva, pa ti bojo se mal bolj jasna..

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Kriza
15.12.2006 20:56:27   
Anonimen
Kaj pa ti počneš v službi ob tej uri? Bejži domovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Kriza
15.12.2006 20:57:24   
Deygmh
Tale cela debata me je pripravila k temu da sem se vpisal.
Cestitke Tjaziju... mu je veliko jasno.

IZVIRNO SPOROČILO: Misek


Ne skrbi. Enkrat se ti bo zgodil KLIK, pa ti bo prislo iz riti v glavo (eventualno iz spodnje v gornjo glavo). Pot je dolga in mukotrpna, ni pa nemogoca. Pravijo, da so cudezi mogoci.




Glede na to izjavo. Vsi se vprasajte. Koliko dni na leto je vsak od vas tukaj slabe volje zaradi veze (tisti ki ste v njej manj kot 6mesecev ne velja, ker to je zaljubljenost/iluzija).

lp,
Deygmh

P.S. Sex ni vse, ampak brez njega ni pa nic.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Kriza
15.12.2006 23:05:39   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Kriza
16.12.2006 0:24:19   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

A kje pise.. ce ne bi bilo boljs, ce bi lahko VSAK DAN prisel domov.. iz zabave in.... ????

To se navezuje na tisto, ko je rekla anonimna, da je odsel sam na zabavo in da rad pogleda druga dekleta..

"A ne bi bilo boljs.. ce bi lahko prisel domov.. in ti navduseno povedal.. da je videl..... "


No, zakaj pa ti vse ljudi sodiš po sebi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Kriza
16.12.2006 0:30:01   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Ampak, da napade nekoga drugega... zaradi mene v bistvu.. konkretno je napadla srecko.. ..


Pravzaprav je Srečka nadeljevala tvoje neumnosti, ko ti več nisi imel dovolj neumnosti na zalogi. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Kriza
16.12.2006 0:32:58   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Ja... samo zato.. naj majo prav.. pa je mir.. user posted image user posted image user posted image   


Lej, pametnejši spet popušta. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Kriza
16.12.2006 0:39:35   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Ne poznam grdega orgazma..


Pametnejši popušta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Kriza
16.12.2006 1:05:03   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Deygmh
Tale cela debata me je pripravila k temu da sem se vpisal.

Mene tudi.


Cestitke Tjaziju... mu je veliko jasno.

Po moje mu nič ni jasno.


Glede na to izjavo. Vsi se vprasajte. Koliko dni na leto je vsak od vas tukaj slabe volje zaradi veze (tisti ki ste v njej manj kot 6mesecev ne velja, ker to je zaljubljenost/iluzija).

Zdi se mi, kot da bi poslušal Ruglja. Menda nista njegova vajenca?


P.S. Sex ni vse, ampak brez njega ni pa nic.

Bolj pomembno je s kom seksaš in kaj te je k temu pripravilo.


< Sporočilo je popravil dadd0 -- 16.12.2006 1:07:22 >

(odgovor članu Deygmh)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Kriza
16.12.2006 15:16:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

A kje pise.. ce ne bi bilo boljs, ce bi lahko VSAK DAN prisel domov.. iz zabave in.... ????

To se navezuje na tisto, ko je rekla anonimna, da je odsel sam na zabavo in da rad pogleda druga dekleta..

"A ne bi bilo boljs.. ce bi lahko prisel domov.. in ti navduseno povedal.. da je videl..... "


No, zakaj pa ti vse ljudi sodiš po sebi?




IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: Deygmh
Tale cela debata me je pripravila k temu da sem se vpisal.

Mene tudi.


Cestitke Tjaziju... mu je veliko jasno.

Po moje mu nič ni jasno.


Glede na to izjavo. Vsi se vprasajte. Koliko dni na leto je vsak od vas tukaj slabe volje zaradi veze (tisti ki ste v njej manj kot 6mesecev ne velja, ker to je zaljubljenost/iluzija).

Zdi se mi, kot da bi poslušal Ruglja. Menda nista njegova vajenca?


P.S. Sex ni vse, ampak brez njega ni pa nic.

Bolj pomembno je s kom seksaš in kaj te je k temu pripravilo.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

In dobrodošel med nami


< Sporočilo je popravil *Malena* -- 16.12.2006 15:18:09 >

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Kriza
16.12.2006 16:04:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Lej on je bil na zabavi.. tam mu je bila marsikatera vsec.. vsaka je bila bolj prijazna od tebe.. lepsa od tebe.. pa ceprav debelejsa.. z vsako bi bilo lepse preziveti noc.. kot s tabo.. in ko pridee domov.. mora biti tiho o tem.. in ziveti v svojem svetu..


A ne bi bilo boljs.. ce bi lahko prisel domov.. in ti navduseno povedal.. da je videl full lepo bejbiko.. da sta se pogovarjala.. da si jo je pozelel.. ampak ker ve, da ima doma angela

Punce.. probite enkrat stvari obrnit na glavo.. pozabte na svoj EGO in ponos.. ker niste edine bejbe v nasih glavah.,. in nikol.. prav zares nikoli ne boste.. probite bit malo.. vsaj malo realne.. in boste vidle..

Lepo ga poglej.. spremeni odnos do njega.. in prosim pri tem drzi gobcek.. ker nam se bo enega lepega dne.. sfuzlalo od teh vasih idiotskih pogovorov..



Glede tega, kar si napiso ti rade volje povem, da si en idiotski tip, trdiš neke gluposti, pa kaj si prebral kaj pišeš???? Pišeš ko da si neki potrebnež nekega norega seksa. Na sliki vidim,da je eno dekle.. Res bogo dekle user posted image Se mi smili, ko ji govoriš, kako je ona bejbika dobra, da bi jo pofuko...
Je meni punca na začetku zveze govorila, kako je ta tip dober da bi rada probala z njim in tko vendar ne bo, kr ljubi mene... Samo... Ni prijeten občutek a veš. Da bi tebi punca tvoja lapala kolk ji je tale pa tisti všeč, bi se ti sfučkalo totalno... Res nisi pri sebi, si pa želim da takrat ko si pisal tale post, si bil malo vlit... Da ni tvoje mnenje takšno.. Ker spravljaš nas moške v slab glas res.. SAMO!! Nismo vsi fantje isti.. Meni je všeč samo moje dekle.. Po postavi, faci, pameti, notranjosti... Kaj bi gledal druge babe, pa neke striptizete če imam svojo punco tu!! Vidim pa, da ti res neveš kaj je ljubezen! Polek tega pa: SO PUNCE EDINI PRI NEKATERIH MOŠKIH V GLAVI!! Če tebi ne, si pravi odutnež, potrebnež.. Oprosti izrazu, vendar je res.. Tu se delaš nekega glavnega moškega, vendar nisi.. Se prijavljajo drugi tipi, da povejo, da to kar pišeš NE DRŽI ZA VSAKEGA!!! NITI ZAME!!! Skuliraj se ded

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Kriza
16.12.2006 17:33:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Ampak, da napade nekoga drugega... zaradi mene v bistvu.. konkretno je napadla srecko.. ..


Pravzaprav je Srečka nadeljevala tvoje neumnosti, ko ti več nisi imel dovolj neumnosti na zalogi. user posted image  


hmmm, no pa citiraj kaksno mojo neumnost...i'm waiting...

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Kriza
16.12.2006 17:47:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Kaj pa ti počneš v službi ob tej uri? Bejži domovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Sej nisem bil v sluzbi in tudi zdaj nisem

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Kriza
16.12.2006 18:30:26   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: *Malena*

In dobrodošel med nami



Hvala! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Kriza
16.12.2006 18:37:41   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: dadd0
Pravzaprav je Srečka nadeljevala tvoje neumnosti, ko ti več nisi imel dovolj neumnosti na zalogi. user posted image  


hmmm, no pa citiraj kaksno mojo neumnost...i'm waiting...


če bi pametnejši popuščali, butalci bi na forumu bedastoče pisali

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Kriza
16.12.2006 18:59:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: dadd0
Pravzaprav je Srečka nadeljevala tvoje neumnosti, ko ti več nisi imel dovolj neumnosti na zalogi. user posted image  


hmmm, no pa citiraj kaksno mojo neumnost...i'm waiting...


če bi pametnejši popuščali, butalci bi na forumu bedastoče pisali


aha, i seeuser posted image ... in to, da se mi je zdel Tjazi v tej "diskusiji" pametnejsi, ker je odnehal, ponazarja moje nadaljevanje njegovih "neumnosti"...zanimivo

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Kriza
16.12.2006 22:08:03   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka
aha, i seeuser posted image ... in to, da se mi je zdel Tjazi v tej "diskusiji" pametnejsi, ker je odnehal, ponazarja moje nadaljevanje njegovih "neumnosti"...zanimivo


Po moje je odnehu oz. bežu, ker je ostu brez teksta, a ti si popolnila "tišino". Po moje mu ni treba laskati, razen če mu res nočeš pestvati ego. V tvom primeru se še vedno ravnam po Hanlonu:

"Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity."  (Hanlon's razor)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Kriza
17.12.2006 10:42:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

Po moje je odnehu oz. bežu, ker je ostu brez teksta, a ti si popolnila "tišino".


A tako? user posted image  Pa naj bo tako... sej je vseen..

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Kriza
17.12.2006 11:21:16   
Anonimen
Hehe, ta debata je taka kot skupina majhnih otrok, ki se krega, čigava je igračka. Samo da se tu kregate, kdo ima prav in kdo bo imel zadnjo besedo.  user posted image user posted image user posted image

Vsi novi člani, dobrodošli user posted image user posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil Ankica -- 17.12.2006 11:22:10 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Kriza
17.12.2006 12:37:47   
srki
Anonimen, to si pa tako dobro napisaluser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Kriza
17.12.2006 13:22:28   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Vsi novi člani, dobrodošli user posted image user posted image user posted image .


Hvala!


Hehe, ta debata je taka kot skupina majhnih otrok, ki se krega, čigava je igračka. Samo da se tu kregate, kdo ima prav in kdo bo imel zadnjo besedo.  user posted image user posted image user posted image


Ko bi svet biu kakšn nobl plac in ko bi vsi, baš vsi bli res pridni - kreganja sploh bilo bi ne. Včasih je pametno popustiti, vendar ne vedno, ker potem pa butalci bojo sveta vladari. Lažje je tiščiti glavo v pesek in se obnašati kot da problema ni, kot da hudobnih ljudi ni, kot da smo vsi ljudi dobri in pridni. Resnica je pa zelo daleč od tega. Tudi v tej debati so nekateri razkazali lastno življensko pekočino, vendar skupaj s hudobijo. Nekateri so pač lahko pohlevni ali pa preprosto po navadi tiščijo glavo v pesek, ker jim je tako lažje.

Zdi se mi, da je tvoje opravičilo - čist otročje. Ti si pametnejša ter se sploh ne boš ubadala s vprašanjem čigova je igrača. Vendar je dovolj, da se zavedaš da igrača obstaja. Čeprav bi težko reku da je človeško dostojanstvo - igrača. Nekateri bi radi, da bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?