|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: RES dobra krema za obrazek
5.1.2007 16:12:19   
Anol
Mi uporabljamo od Avenija Cold cream ali pa Trixiera, ki je sicer za atopični dermatitis, ampak res odlično pomiri in pozdravi kožo, jaz sama pa za roke in tudi kdaj obraz uporabljam njihovo kremo Cicalfactia, se mi zdi da imajo res super kremice.

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: RES dobra krema za obrazek
5.1.2007 22:24:51   
Kristina_1
Od Nivee Wind and Wetter

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: RES dobra krema za obrazek
5.1.2007 23:19:00   
Anonimen
Poskusi še Melem.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: RES dobra krema za obrazek
15.1.2007 0:00:54   
ziva_
melem, res je ful dober za vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: RES dobra krema za obrazek
15.1.2007 22:28:54   
Jessy
Tudi moja Neja ima občutljivo kožo in ko je bolj hladno zunaj, se ji začnejo pojavljati razni lišaji in rdečice. Mazali sva z vsemi možnimi kremami (Wind und Wetter, Bepanten mazilo, Ribodermin, pa od Justa Tea tree in ognjičeva krema) pa niso kaj dosti pomagale.
Zdravnica nama je predpisala neko mazilo, ki ga zmešajo v lekarni in je na bazi olivnega olja. Odkar imava to mazilo, je koža perfektna. Še jaz sem si začela mazat roke z njo, ker sem imela tako suhe, da so mi pokale do žive rane.

Žal to mazilo nima nobenega imena. Gor je napisana le sestava, ki pa je 5% olivno olje v (zdej pa ne vem, če bom prav znala prebrat) ung. etiollienu 100%.

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: RES dobra krema za obrazek
16.1.2007 20:45:37   
janca
Se strinjam z Anol. Meni je to kremo svetovala pediatrinja. In res pomaga. Uporabljam jo že od rojstva user posted image . Mažem ga pa po celem telesu ne samo po obrazu.

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: RES dobra krema za obrazek
30.1.2007 20:15:10   
renan
Mi imamo enak problem. Kozo ima pozimi tako obcutljivo in suho, da skoraj nic ne pomaga. V lekarni so mi svetovali galexovo kremo za ritko na bazi olivnega olja in je bilo malo boljse. pediatrinja mi je svetovala a-dermo od avoine rhealba. tester ni kaj dosti pomagal, zato je nisem kupila, ker je zelo draga.  trenutno uporabljam eno svicarsko kremo iz mandljevega olja in je se kar v redu. problem je le, da je takoj, ko ga ne namazem, koza popolnoma suha. jaz bi pa neko kremo, ki bi mu pozdravila suho kozo, ne da ga naredi odvisnega od nje... bom poskusila melem. mi je moz govoril, da so tudi njemu ze mazali obraz s to kremo...

lp, renan

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: RES dobra krema za obrazek
16.2.2007 20:31:43   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Zdravnica nama je predpisala neko mazilo, ki ga zmešajo v lekarni in je na bazi olivnega olja. Odkar imava to mazilo, je koža perfektna. Še jaz sem si začela mazat roke z njo, ker sem imela tako suhe, da so mi pokale do žive rane.

Žal to mazilo nima nobenega imena. Gor je napisana le sestava, ki pa je 5% olivno olje v (zdej pa ne vem, če bom prav znala prebrat) ung. etiollienu 100%.


Krema se imenuje Olivno olje v belobazi (moj je imel 10%). Kremo zmešajo v lekarni, rok uporabe pa je en mesec.

Jaz sem mojemu, ki je imel na obrazu zelo suho kožo, pozdravila z Riboderminom. S to kremo se je pozdravil tudi ekcem, ki ga je imel prav tako na ličku. R. ni namenjen samo za rito ampak za vneto kožo kjerkoli.

Ni pa pomagala Nivea-wind und wettwr, niti od Aventa-magic cream, čeprav pa obe lepo ščitita proti mrazu.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: RES dobra krema za obrazek
1.3.2007 12:20:37   
lidija marksl
Jaz ga mažem z nivea baby kremo - super je,pa še lepo diši. Druge kozmetike od niveje ne smeva uporabljat,to kremo pa lahko.
Drugače pa sem ga mazala že z lipokremo ki se dobi v lekarni brez recepta,priporočala mi jo je dermatologinja in je zelo super- malo je edino drga,samo za otroka vse.

Lp,user posted image user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: RES dobra krema za obrazek
12.3.2007 20:31:35   
Kami
Za naša dva fanta pomaga edino in le Linolla fett krema, ki se dobi v lekarnah. Je v bistvu za atopični drematitis (ki ga imam sama), zelo mastna in gosta. Ta še najbolj zaščiti njuna lička, pa tudi za suho kožo, ki se jima pojavi kje drugje (roke, stegna) uporabljam.
Priporočam.

(odgovor članu lidija marksl)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: RES dobra krema za obrazek
18.3.2007 22:55:11   
zmajči25
Mi pa smo probali kremico od Mustele Steliatria in je res dobra. Ful mastna pa težko se razmaže, sicer je namenjena za atop. dermatitis. Imamo pa tudi kremo Stelatopia (tudi od Mustele), ki pa je malček manj mastna in se lepše razmaže in jo uporabljamo, ko koža ni tako zelo razpokana. Je pa treba mazat obrazek 2-3x na dan, pa se koža lepo popravi.
Nisem pa še našla kreme, ki je ne bi bilo treba mazati vsak dan.

(odgovor članu Kami)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: RES dobra krema za obrazek
28.3.2007 20:18:23   
renan
Smo pred kakšnima dvema mesecema nabavili MELEM in ga res priporočam. Sem kupila tudi linola fett, vendar je zaradi učinkovitosti melema skoraj nič ne uporabljam.

lp, renan

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: RES dobra krema za obrazek
28.3.2007 20:39:04   
facka
olje od Welede, v modri steklenički, dobiš v DM

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: RES dobra krema za obrazek
28.3.2007 23:01:27   
Peli
Jest mojga mažem kr z Riboderminom. Imel pa je prej vedno pikice okol ust, sedaj pa jih nima več. Če pa je sonce pa če ne pozabim pa ga namažem z Avene-jevo kremo z zaščitnim faktorjem.

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: RES dobra krema za obrazek
13.6.2007 14:49:58   
tika.
Res dobre izdelke ima Mustela. Super pa se pri nas obnese tudi Bepanten.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: RES dobra krema za obrazek
6.9.2007 11:12:46   
suzanamai
Našemu pomaga samo 30% aqua eucerol za nego obraza in telesa. Ima izredno suho kožo in nevrodermatitis, dobimo jo na recpet v lekarni. Krema je super, še mamica jo kdaj malo ukrade za trebuščka namazat, pa nimam nobenih strij...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tika.)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: RES dobra krema za obrazek
6.9.2007 11:19:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: renan

Smo pred kakšnima dvema mesecema nabavili MELEM in ga res priporočam. Sem kupila tudi linola fett, vendar je zaradi učinkovitosti melema skoraj nič ne uporabljam.

lp, renan



Kje pa se to kupi, ta Melem?

(odgovor članu renan)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: RES dobra krema za obrazek
6.9.2007 11:43:33   
*sanela*
Če je to ta melem na katerega jaz mislim je zagrebački melem in ga dobiš v vseh lekarnah na hrvaškem!
Je pa res super!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: RES dobra krema za obrazek
6.9.2007 11:45:40   
Anonimen
Aha, Sanela, hvala. Potem to odpade.

(odgovor članu *sanela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: RES dobra krema za obrazek
7.9.2007 8:04:28   
*sanela*
Splišni si probala ognjičevo kremo iz Justa?
Priporočam user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: RES dobra krema za obrazek
7.9.2007 8:07:03   
dory
ce je mraz in ma res tako suho kozo, potem ga namazem kar z bepanthenom...drugace mava pa od penatena kremo,ki je taka lahka, neagresivna in nemastna,kar je sploh pomembno...

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: RES dobra krema za obrazek
7.9.2007 8:11:14   
Anonimen
Na, 25 različnih priporok, potem pa vedi user posted image  pa naš tudi rabi eno dobro kremo, pa zdaj ne vem katero user posted image

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: RES dobra krema za obrazek
27.9.2007 15:01:21   
Sandra*
malček, negovalna krema, lekarna ljubljana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
14.11.2007 7:32:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sandra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: RES dobra krema za obrazek
25.12.2007 19:56:34   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Na, 25 različnih priporok, potem pa vedi user posted image  pa naš tudi rabi eno dobro kremo, pa zdaj ne vem katero user posted image

Najboljše, da tisto znamko, ki jo tudi sicer uporabljaš. Mi mamo hidra stik s kremo za mraz od Mustele. Zgleda kot malo bolj debel labelo in samo podrajsaš po obrazu. Naš mulo že lička nastavi, ko zagleda stik, prej se pa ni maral mazat.user posted image Mraz mu tudi ne pride do živega. Pa zelo malo se porabi, v 2 mesecih 1 mm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zabavne velikonočne igrice
Velika noč je tudi zaradi simpatičnih velikonočnih opravil in iger, eden najbolj razburljivih praznikov za otroke. Zelo ...
Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?