|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ovulacija v januarju !
6.1.2007 10:28:40   
pupica25
Moja O pa je očitno že mimo! Vse skupaj imam pomešano, tako da ne vem več kje se me glava drži. Po izračunu bi jo naj imela od 5.1-10.1, ampak je očitno pohitela, kajti sluz se mi je pojavila že okrog 2.1 oz. 3.1, testi za O pa mi zdaj tudi že kažejo -. Je možno, da imam O tako hitro - 14 dni po user posted image  je bilo komaj včeraj?!

Sicer pa sva bila kar pridna - poskušava tisto teorijo vsak drugi dan. Upam, da je obrodilo sadove in bo user posted image .

lep vikend, user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ovulacija v januarju !
6.1.2007 17:20:31   
andreja2000
Pozdravljene

Spet je prišla user posted image user posted image  .Sedaj pričakujem O okoli 19.1 in se podajam v dvajseti krog in upam,da me to leto čaka sreča.

Držite se in vsem želim user posted image  

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ovulacija v januarju !
6.1.2007 17:21:10   
Anonimen
Na žalost tudi midva že več kot pol leta čakava, da se nama uresniči najina največja želja po user posted image .

Z današnjim dnem bova ponovno poskusila srečo.... Upam da tokrat z več sreče user posted image

Lp

(odgovor članu pupica25)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ovulacija v januarju !
6.1.2007 17:50:49   
lana38
Moja O pa je bila včeraj, ker se mi je danes dvignila BT.user posted image  Neverjetno, kako te lahko osreči, že to da veš, da je vsaj O bila. Zdaj pa pride najtežje obdobje vsakega ciklusa. Čakanje, kaj bosta O in user posted image  prinesla, user posted image  ali spet tako nezaželjeno user posted image . Bomo videli čez kakšnih 14 dni.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ovulacija v januarju !
6.1.2007 18:09:11   
stunfek
Midva jutri začneva prakticirati tisto teorijo vsak drugi dan. Plodne dneve imam kao od 10. do 15.1, tako, da bo 7.1., 9.1., 11.1., 13.1. in 15.1. dan za user posted image . Upam, da bova našla entuzijazem potreben za izvedbo zadanega projekta - to je projekt Baby 007, o madonca če bo fantek bo pravi James Bond! user posted image
Spet čutim malo več veselja pri vsej stvari. Očitno veliko odtehta to, da človek ni preutrujen, pa da je vikend!

Lepo se vse imejte in lep aktiven vikend vam želim!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   Ovulacija v januarju !
9.1.2007 15:27:34   
karatina
Pozdravljene,

kako je potihnilo na tej temi odkar so prišli datumi o katerih smo zgoraj razpravljae. Le zakaj user posted image ?
Smo vse zaposlene z user posted image user posted image user posted image . Tudi moji boji so se začeli ta teden.

Pa veselo user posted image še naprej in user posted image , da bomo konec meseca množično zagledale user posted image .

Lep pozdrav vsem skupaj


_____________________________

Karatina

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ovulacija v januarju !
9.1.2007 15:52:15   
MissLady
Jaz pa sem bila včeraj pri Rešu na UZ (po jemanju klomifena) in je rekel, da bom verjetno imela ovulacijo danes ali jutri user posted image user posted image user posted image . Imam 1 folikl, ki je velik 1,7 cm user posted image  in je rekel, da so možnosti za ta mesec user posted image  

Joj komej čakam večer, da pride moj domov user posted image user posted image

Držim pesti za vse user posted image

(odgovor članu karatina)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ovulacija v januarju !
9.1.2007 16:39:26   
nemrak
user posted image user posted image
Danes sem vzela zadnjo tableto K in tako O pričakujem konec tedna . (14-18.1)
Konec meseca pa upam na magični user posted image user posted image .

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ovulacija v januarju !
9.1.2007 20:02:50   
nicolina
Pozdravljene, tudi moja ovulacija naj bi bila nekje med 11.1. in 16.1. tako da bomo veselouser posted image user posted image user posted image  , bom pa še poskusila z ovulacijskimi testi.

Močno upam, da user posted image  konec mesca ne bo, pa še rojstni dan imam ta mesec, tako, da bi bilo to za mene najlepše darilo.

Držim pesti za vse nas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ovulacija v januarju !
9.1.2007 20:12:30   
Klaudia
 

Še jst... user posted image  Moja ovulacija naj bi bila nekje med 15. in 20. 1., tak da gremo veselo na delo.
Komi čakam user posted image ...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ovulacija v januarju !
9.1.2007 20:49:18   
sbap
Klomifen je očitno nehal delovati (dugi ciklus brez K), saj sem O pričakovala okoli 1.1. oz. okoli 17.-18. dne v ciklusu. Jaz pa imam še danes, ko je 23. dan c., nizko BT, včeraj je bila 36,0, danes 36,15.
Tako da še ni prepozno in tudi sva tako tud midva v klubu user posted image  na 2 dni za lepi dve user posted image user posted image .

nicolina, tud jaz in moj lubi imava kmalu RD, februarja in če uspe, bova takrat že vedela in že vidim, kako bi oba kar žarela od sreče.

Naši user posted image  so že na poti do nas in upam, da nas čimprej najdejo!

Lp,

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ovulacija v januarju !
10.1.2007 7:36:18   
BAMBOLINO
No, tudi mi bomo spet začeli znova!
user posted image je prišla v ponedeljek, tako da bom ovulacijo imela čez kakšne 14 dni.
Bomo probali vsak drugi dan user posted image ampak.....
Ne vem sicer za druge ampak pri nama z možem je tempo tako "svinjski"
da se nama včasih enostavne nič ne lubi. Cele dneve v službi, pol še je potrebno kaj doma narediti, zvečer si pa čist crknjen.
Imate kakšen predlog mogoče?
Neskončno si pa želiva še drugega otroka, tako da bo verjetno potrebno se vzet skupi in aktivno user posted image user posted image .


(odgovor članu sbap)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ovulacija v januarju !
10.1.2007 11:20:47   
pina-1
tudi mi gremo v novi krog. Gospa je ravnokar prišla. In to zopet ne točno. Le kako naj si sedaj zračunam plodne dneve?! Bomo kar vse možnosti upoštevali, pa bo.....
Grem zdej računat.

(odgovor članu BAMBOLINO)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ovulacija v januarju !
10.1.2007 17:03:02   
SM10
Moja o bi po izračunu naj bila od 11.-jutri pa do 16.1.
Smo pa skos full dejavni. Čmo videt kaj bo.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ovulacija v januarju !
10.1.2007 19:16:44   
maja24-2
Tudi mi smo zaštartali, tako da bomo konec meseca videli če smo  narediliuser posted image , pred 3 leti se je januar lepo obnesel tako da upamo da bi se sedaj tudi. Pridno pa jem tudi že Tifol. 
Lp konec meseca pa poročamo user posted image

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ovulacija v januarju !
11.1.2007 7:45:44   
ANIME
Tudi mi bomo poskušali biti čim bolj aktivni ta teden ....

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu maja24-2)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ovulacija v januarju !
11.1.2007 9:18:02   
nemrak
user posted image user posted image
Midva morava biti pridna konec tednauser posted image

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ovulacija v januarju !
11.1.2007 17:10:15   
soni
Žal se je danes prikazala user posted image , ovulacijo pa pričakujem nekje od 22 do 25.1. 

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ovulacija v januarju !
12.1.2007 16:55:22   
stunfek
Moji plodni dnevi naj bi bilo od 10.1. do 15.1. ampak smo bili dejavni le 10.1. Sedaj se je moj mož premislil, češ, da ima preveč stvari na glavi, da bi imela še enega dojenčka. Žalostna sem, ker ne čuti tako kot jaz, da še en dojenček ne pomeni dosti več odgovornosti ali sitnosti ampak predvsem novo veselje in radost. Odločitev je padla in smo zakjlučili. Jaz se ne bom zdaj ob tla metala in ga poskušala "prelisičiti" ali kaj podobnega. Spoštujem njegovo odločitev samo sem pa zelo žalostna, da se tukaj ne ujemava. Kaj bi dalo, da bi ratalo do tistih enkrat. Malo več možnosti pa že je kot zadeti na loteriji :))). V družini smo vse bolj ta plodne sorte. Držim pesti in čakam konec meseca, ko bo upala na izostanek user posted image . MOžnosti je hudo malo ampak upati ne škodi. 

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ovulacija v januarju !
12.1.2007 17:26:32   
lana38
Moški znajo biti včasih preveč strahopetni glede user posted image . Morda pa ti ga uspe še prepričati. Pazi samo, da ne bo imel predolgo preveč drugih stvari v glavi in bosta predolgo čakala na user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   Ovulacija v januarju !
12.1.2007 22:45:31   
karatina
Se pridružujem mnenju lene 38.

Stunfek, svetujem ti, da prespita eno, dve noči, nato pa si vzameta čas in se resno in mirno pogovorita o svojih pričakovanjih glede user posted image . Predvsem je dobro, da si resnično prisluhneta! Ne odločata se namreč o nakupu nove sedežne ali kaj podobnega, ampak sprejemata življenjsko odločitev, o kateri si ne gre premisliti kar čez noč. Pravtako o tem ne more odločati samo eden od partnerjev. Potrebna je skupna želja in izpolnitev ali pa skupno odrekanje.

Prosi ga, da ti utemelji, katere druge stvari ga tako zaposlujejo ali pa je to mogoče le izgovor, ki ga je v trenutku šibkosti (mogoče obupa) uporabil za odločitev, ki ti je do sedaj ni upal povedati. Dovoli mu, da ti pojasni svojo plat in ga skušaj razumeti, v vsakem primeru pa mu povej tudi svoje mnenje in želje ter poskušajta najti skupno rešitev.

Iskren pogovor ti svetujem prevsem zato, ker je to ena od pomembnejših življenjskih odločitev, o katerih ne odločamo sami. Je pa pomembno, da tudi čez leta vemo zakaj smo se tako odločili in ne sebi, ne človeku, ki nas spremlja ne očitamo skupnih korakov, ker se pač kasneje odločimo, da smo jih storili njemu ˝na uslugo˝. Oba se bosta odločila!!!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ovulacija v januarju !
13.1.2007 8:47:52   
stunfek
Hvala za odgovore. Iskrenih pogovorov nama ne manjka, brez skrbi. Jaz ga razumem, zakaj si otroka ne želi sedaj, saj točno vem pod kakšnim pritiskom je in kakšen tip človeka je. Jaz sem drugačna. Jaz ne podležem toliko pritiskom in znam gledati v naprej. Saj ga razumem, samo žalostna sem, da sva si tako drugačna, da ne najdeva skupnega jezika. Jaz menim, da bi bilo sedaj idealno imeti še enega člana ali članico. To si želim jaz, tudi on, samo timing mu ne odgovarja in tudi najina čebelica vseskozi spračuje kdaj bo dobila bratca ali sestrico. Najbolj bedno mi pa je, ker so vse težave bolj ali manj finančne narave. Finance pa so res debilen razlog, sploh če si v sto krat boljši situaciji kot marsikdo drug. Imam dobro službo, za nedoločen čas in bi imel super porodniško. Prav nič ne bi obtežila družinskega proračuna. Pa še vešino stvari imava še od ta male in svakinja ima dojenčka in vse hrani za nas.
No, saj vem. To moram njemu argumentirati, ne vam user posted image . Samo malo sem se hotela potožiti.

(odgovor članu karatina)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ovulacija v januarju !
13.1.2007 9:28:50   
lana38
Pa saj user posted image  ne pride čez noč. Najprej nekaj časa traja preden si user posted image , potem si pa še 9 mesecev user posted image . Morda pa se mu do takrat vse te dileme in težave, ki jih vidi, razkadijo. To je lahko tudi leto ali dve, preden boste dejansko imeli user posted image  pri hiši.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ovulacija v januarju !
13.1.2007 14:13:37   
mehurčica
Oh, stunfek, vama gre pa sigurno lepše kot nama, pa kljub temu delava na drugem. Jaz sem celo trenutno brez zaposlitve.user posted image Ampak vem, da prideva skozi tudi z minimalnim dohodkom, pa še jaz vedno kaj ob strani delam-masiram. Me je včeraj kar stisnilo pri srcu, ko mi je ena iz tega foruma povedala, da je sestra predolgo čakala zaradi "tega in onega...", potem jima dolgo ni ratalo, potem je pa tudi zelooo zgodaj prišla v meno(v takih letih, ko imajo še nekatere otroke).user posted image


Midva sva se glede tega pomenila in prišla do zaključka, da finance nekak že zrihtaš, če je potrebno. Tako da delava na drugem zato, ker si ga enostavno želiva in želiva, da bi David imel družbo. Je pa res, da če bi imela pa dosti denarja, bi pa, vsaj jaz, imela željo po 3 otrokih. Zdaj bova pa zaključila pri 2-upam, da nama rata.user posted image



Sem se pa zdaj odločila, da ne mislim čičat in čakat, če bo ali ne in sem se končno spet začela ukvarjat s športom. Tako da sem šla že parkrat tečt(50-60min) in na Pohorje. Bi blo fajn malo shujšat, preden zanosim, ker imam več kg, kot takrat, ko sem prvič zanosila.user posted image user posted image Ta mesec itak po moje ne bo nič, ker imam spet točno nič znakov. Al sva zamudila takrat, ko sem bila bolana, ali pa imam sedaj O, ko nimava cajta user posted image . Nikoli si nisem gledala sluzi, ker sploh ne vem kak bi naj zgledala, ampa včeraj se mi je zdelo, da je bilo. Zdaj pa ne vem. Se to pojavi, ko bo O ali ko je že mimo?user posted image Nimam pojma.


LPuser posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ovulacija v januarju !
13.1.2007 15:38:31   
stunfek
No, saj je danes že bolje, ko se je po prvem viharju malo skuliral in celo izjavil, da si res želi dojenčka :) Hvala bogu!
Tudi jaz se ubadam z odvečnimi kilogrami Mehurčica, še od prve nosečnosti in sem bila zelo pridna in od julija do danes izgubila že 12 kg! Do pred nosečniške mi fali še 10 kg user posted image ! Zredila sem se kot user posted image - 28 kg!  Julija sva se že nekako odločila, da začnemo z novim letom na novem članu delat in zato sem šla kar na shujševalno pod zdravniškim nadzorstvom. Pa tudi k aerobiki hodim enkrat tedensko in enkrat na telovadbo + fitness pri zdravnici. Kar se tiče mojega telesa in psihe sem res ful ready. No, ja lahko bi se znebila še 10ih kilogramov ampak nekako sem iztisnila vso motivacijo za tistih 12 izgubljenih in sem zdaj izgubila voljo.
Upam, da bo danes kaj akcije :) in da je moj bejbi zvezdica že nekje na nebu in se me je že izbral. Moja ta mala me vedno vpraša, če se mi je že spustila zvezdica v trebuščka.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?