|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
8.1.2007 19:17:43   
tosja
[

  JUTRI (9.1.2007) ima čiška punkcijo! user posted image user posted image user posted image

        user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
8.1.2007 19:34:40   
Sulfinija
Jaz v glavnem navijma za vas vse,da bi vse zagledale v teh dveh mesecih ogromne +.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
8.1.2007 19:47:38   
pika74
Še mal linkov glede...
- prehrane in IVF postopka:
http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=98559&t=98523

- in glede delovanja Suprefacta:
http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=97747&t=97658#reply_97747

- in vpliv suprefacta na nosečnost (če bi bila slučajno ravno takrat, ko se jemlje suprefact)
http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=62877&t=62837
http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=59703&t=59701

user posted image


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
8.1.2007 19:53:36   
Anonimen
Pika ti si pa res aktivna,za vse skrbiš,res ti hvala.
Čiška tebi bomo pa jutri držali pesti.Drži se in kmalu sporoči lepo novico.
Tudi 15.se bliža,ko bomo navijale za našo Piko.
Letos bo veliko user posted image user posted image user posted image  in malih user posted image user posted image user posted image  !!!!!!!

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
8.1.2007 20:03:46   
pika74
Ja mekeke... sej sm mogla neki narest, če ima pa naša uboga Neža (oz. bolj njen dragiuser posted image ) težave z vetrovi no...user posted image user posted image user posted image

nene, sej se hecam. V bistvu gre za koristne linke.

Tud men pomaga, če se mal nazaj držim glede fižola user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
8.1.2007 20:47:23   
Neža81
Drage moje.... meni bo rit razneslo........ serjem v eno, smrdi pa ko svuser posted image . Mimogrede, danes sem se opogumla in si prvič sama dala inekcijo in naj povem, da me ni čisto nič bolelo, niti čutla nisem, ko sem se pičla user posted image user posted image user posted image . Ampak, kak se piknem začnem po petih minutah prdet. Kriza! Po IVF bom mogla stanovanje sterilizirat, ker se bodo od mojih vetrov začele glivice redit user posted image user posted image user posted image .

Čiška, jutri držim pesti zate!!! Na punkcijo idi optimistično in samozavestno!
user posted image user posted image user posted image user posted image

Tosja - moj je še enkrat pogledal pod popek in potdil tvojo ugotovitev, da swm punčka user posted image user posted image user posted image

Pika74 - kak si pa kaj ti? Vidim, da ogromno štrikaš. Pe ko si pridna. Prodavaš tudi? Štrikaš tudi nagobčnike, oz. gas maske? Moj bi nujno nekaj takega rabo!!! user posted image user posted image user posted image

Madonca, kak je ob ponedeljkih tečen TV program. Nič pametnega. kaj te ve zdaj delate?

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
8.1.2007 20:51:08   
pika74
Neža81 kaj delam?

teb se režim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nič ne prodajam mojih štrikarij.
Kak sem kaj? Čakam na M... mal zamuja, pa upam,da ne bo predolg, ker bolj ko bo zamujala, dlje časa se bom mogla špikat s tem Suprefactom. Ni kej. Tak ti to dojde.

A ti bi pa nagobčnikuser posted image user posted image ? Sam najbrž bi mogla tak vzorc delat, da ne bi blo luknjicuser posted image . Bi mogla kak moher vzet al pa bukle z bunkicami, da bi blo bolj ziheruser posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
8.1.2007 21:17:43   
Ninika1
Pozdravljene punce,
da se vam še jaz malo javim.user posted image
Sem vidla, da ste me dale mend navijalkeuser posted image ...sem pa navijalka in borka....
15.01. začnem s prvo špiko, tokrat greva v ISCI in res upam, da bo ratalo user posted image . ČAs bi že bil za user posted image  user posted image

Držim pesti za vse nas.
lp,

_____________________________

Ninika

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.1.2007 1:21:07   
nenna












Pozdravljene punce,
Tudi jaz sem se vam pridružila in se preselila na vaš forum.
Prej sem bila Klomifenka,sedaj bom pa kar IVF-jevka.user posted image user posted image .
Naj vam na kratko povem mojo zgodbo.Trudiva se 5 leto spontano zanosit,4 mesece jedla Klomifen tabl.brez uspeha.Skratka vsak mes. razočaranje.Moj dragi sploh ni hotel slišat, da bi šla na umetno, vedno je govoril samo da bova midva sama naredila user posted image .Pač lepo sem mu vse razložila,da nimava več kaj čakat leta bežijo,skratka sedaj je privolil,da se strinja s postopkom.Takoj sem poklicala dr Reša.in mu pač povedala,da sva se odločila za samoplačniški postopek.Sicer z mojim dragim sva že bila pri dr Rešu nekaj časa nazaj,pogledal plavalčke ki so baje super,super. Na žalost je pri meni problem,ker imam samo en jajcevod.Zanima me namreč kako bom začela s postopkom,kje dobiti zdravila,kake preiskave bova morala še opravit,jaz imam laparo,hsg,hormonske priskave op.toda izvidi niso tako sveži.Kaj bo moral on opravit razen spermiograma.15.1. morava k Rešu. kaj nama sledi.Kdaj se bom morala začet šPikat,M pa moram dobit 25.1.
ZA VSAKO VAŠO INFORMACIJO VAM BOM HVALEŽNA.
SICER PA VAM SPOROČAM IN VAS SPREMLAJM,LEP POZDRAVuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Ninika1)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.1.2007 6:03:28   
Anonimen
Nenna, če imaš 15.1. razgovor pri Rešu in 25.1 M, se zna zgoditi, da bosta mogla že na drug dan ali pa še isti dan v ITA po zdravila. Na prvem razgovoru ti bo vse razložil, kam, kdaj, kaka zdravila, kako, kdaj, kje postopek, čist vse bo povedal, lahko pa še kaj sama vprašaš. Se je že nekajkrat zgodilo, da so punce šle na prvi razgovor (tiste, ki so imele vse preiskave in to maš tudi ti), začele s postopkom že takoj na drug dan. Če pa ima gužvo, boš pa počakala samo kak mesec.

vsem ostlim borkam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nenna)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.1.2007 8:54:30   
Saša27
Pozdravljene vse borke za user posted image user posted image .

Po dolgem času (razočaranje nad nekatirimi članicami) se tudi jaz malo javljam. Danes bi morala (prvi dan M) poklicati v LJ, da bi šla po zamrzjenčke, vendar sem staknila gripo, pa si ne upam ta mesec, tako, da bom v februarju.

Kljub temu, pa da me ni bilo na tej strani, sem pa ves čas držala ogromne pesti za vse, ki ste v postopku. Vidim, da je Čiška danes na punkciji, želim ti, da imaš veilko lepih jajčec, pa da bi se vse lepo oplodile, čez tri tedne pa en velik +.
Vsem ostalim pa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.1.2007 9:15:58   
Neža81
tralala tralalalalla tralalallalla

Jutro!

Danes sem neke dobre volje, čeprav še sama ne vem zakaj. Ste bile včeraj kaj na razprodajah? Eh, meni se ni dalo iti v tisto gužvo. Sicer pa, če bi katera hotla iti, pa se ji ni ruvati v tisti gneči, naj kr mene pokliče. Grem zraven v trgovino, enkrat fajn prdnem (iz dneva v dan bolj svinsko) in trgovina se v hipu sprazne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa verjetno bo prodajalka dala še večji popust, samo da se mečimprej reši user posted image user posted image .

Danes je komaj torek in ura je komaj devet. Ta teden se mi vlečeeeee. Pa še v soboto mamo koline .... bleeeeeek Še dobro,da imam roko poškodovano, da ne bom rabla bit skoz zraven. Mislim, da me bo v soboto roka najbolj bolela .... še bolj kot takrat, ko sem si jo zlomla user posted image .

Danes držimo pesti za čiško, ker ima punkcijo!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.1.2007 17:45:51   
Crnitulipan
Evo, da se še jaz malo oglasim po mali pauzi....

Najprej - Čiški vso srečo danes pri punkciji!!!

Jaz imam danes stop ob 22ih... nekaj foliklov je bilo - 6 ali 7 - ni mi najbolj jasno ali vsaka cifra pomeni 1 folikel in kaj recimo 18+..

No, danes ob 22ih me čaka stop injekcija, nato pa upam, da bo mati narava svoje naredila in da pridem do transferja.?!!
Tudi moja diagnoza je endometrioza, sicer blaga, amapak glede na to, da ne uspem zanositi, očitno že moti... poleg mojih let seveda!!!
Punce srečno in vsem hvala, da delite svoje izkušnje,
po punkciji se javim...
Pozdravček,
Čarna


(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.1.2007 18:22:42   
čiška
Hvala punce za pestke, k ste jih držale!Punkcija je bila malo bolj boleča,kot prvič,najbrž zato ,ker se nisem sprostila!Potem,ko sem se, je bilo bolje!Iskala mi je ,če je še kakšen folikel in me seveda zato velikrat špiknila!Imam 3 dobre filokle-zdaj me bo pa pošteno strah ,če se bo kateri oplodil.Moram mislit na najboljše!Sedaj pa navijamo za Čarno v četrtek ,a ne???!!!!user posted image Hvala še enkrat,zlate ste!Seveda navijam.tudi za vse druge in upam na več foliklov kot pri meni!¨pa pa

(odgovor članu Crnitulipan)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.1.2007 18:50:55   
Elysabeth
Čiška - user posted image user posted image user posted image samo da je za tabo. Zdaj si praktično iz najhujšega mimo. Super!!!
Zdej pa držimo pesti še za Čarno user posted image !

(odgovor članu čiška)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
9.1.2007 18:53:22   
tosja

user posted image   user posted image   IVF, ICSI - Januarčice, februarčice user posted image  user posted image   
 

 
1) pika 74 - začetek špikanja 31.12., 2.IVF
2) Neža 81 - začetek špikanja 4.1., IVF
3) mekeke - punkcija februar???
4) Taja 79 - začetek februarja, 2. ICSI
5) Vesna_2 - ???
6) Elysabeth: začetek špikanja december 2006, punkcija januar, 2. IVF
7) Crnitulipan - 9.1 STOP injekcija, punkcija (četrtek)
8) Mijavček: začetek špikanja 23.1
9) čiška - 2. IVF - 9.1. punkcija user posted image
10) Ursulca - dogovor o 2. ICSI
11) leli - začetek špikanja 11.1.
12) nenna - 15. posvet pri Rešu
13)  Ninika1 - 15.1. začetek špikanja, ICSI
 
user posted image   user posted image   user posted image   BRAVO 13 bodočih user posted image    user posted image  user posted image  user posted image  
 

 
seznam NAVIJAČIC user posted image  user posted image  user posted image  
 
  • tosja
  • mojca9000
  • soncek.djukelica
  • koala
  • Saša27


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image    


Ninika1  tebe sem brisla s spodnega seznama user posted image
Ti boš srečka user posted image ,
 za pestke in figce bomo pa drugi poskrbeli user posted image user posted image   user posted image user posted image   user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.1.2007 1:33:37   
pikovit
Živjo Čiška

Sem se že spraševala kje in kako si,pa sem rekla da pokukam kaj dogaja pri jan. feb..No in evo našla sem te.Vidim da si šla že čez punkcijo.Držim pesti da se ti vsi 3je oplodijo in da bo tokrat ratalo.Bom stiskala pestiuser posted image
Pikovit

(odgovor članu čiška)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.1.2007 8:09:59   
Saša27
Dobro jutro.
Čiška čestitam za tvoje tri pikice, pa nič bati, lahko se tudi vse tri lepo razvijejo, saj veš kaj pravijo, ni važna kvantiteta, pač pa kvaliteta.
Jaz sem imela v prvem postopku samo dve celici, pa sta se obe lepo oplodili.
Vseeno pa držim ogromne pesti za tvoje pikice.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.1.2007 9:33:12   
Sulfinija
Čiška!

Super tri celice tole pa ni malo boš lahko imela kar user posted image user posted image user posted image .Ne sekiraj se mislil na najboljše jaz sem pri prvem IVF imela le štiri celice,dve zreli in dve nezreli,in dve sta se oplodili.
Sedaj pa lepo počivaj se pusti razvajati in misli na najboljše,pa javi kdaj boš imela transfer,ok?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

P.S:Sedaj pa navijam za Čarno,glej da nam javiš kako bo jutri šlo pri tebi.

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.1.2007 10:51:46   
citrončica
Pozdravljene punce,
vidim, da ste že kar počasi med januarčice pobegnile iz dec.,
pa  vam še jaz zaželim mirne roke pri špikanju, pa čimmanj bolečo punkcijo,
pa čimveč celic, da boste pridne kokoške...
Jaz sem jih 16 pridelala...kokodak!!, 8 se jih je oplodilo in v pon. so mi user posted image user posted image vstavili, tako da zdaj čakam............
Potem sem tudi malo januarčica, če ne zamerite.....,ta mesec mi itak že tako bolj odgovarja, ker praznujemuser posted image ,
lp

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.1.2007 18:24:57   
Crnitulipan
Punce zlate ste in hvala, da mislite nameuser posted image user posted image user posted image ....
Sem prvič v postopku, in upam, da bo pri prvem ostalo....???!!!

Trenutno me zvija zaradi odvajala, pa verjetno tudi malo od strahu... Sicer pa sem včeraj 'pošteno' odregirala na stop injekcijo. Tam okoli 4 ure zjutraj me je zvilo v trebuhu (močni krči) nakar sem še bruhala. Upam, da bo jutri minilo OK.
V vsakem primeru JAVIM....
Pozdravček,
Čarna

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.1.2007 18:29:13   
Elysabeth
Čarna - držim pesti, da boš jutri imela čimveč celic user posted image !!! Drži se!

(odgovor članu Crnitulipan)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
10.1.2007 19:18:00   
pika74
Ojla punceuser posted image

kako ste kaj?
Jaz sem danes dobila M, ki je prišla z malo zamude (na 32. dan ciklusa). Ma sem vesela, da se ni še bolj obotavljala, kajti bolj ko bi zamujala, več inekcij bi morala prejeti. Hvala unemu tam zgorajuser posted image .
Drugače se kar dobro počutim.
Sem se malo bala, da me bo med M bolj bolelo, ker nekatere pravijo, da jih zaradi filanja s hormoni med M še bolj zvija, če so v postopku.

Se mi pa smilite tiste, ki ste celo bruhale med postopkom... in tiste, ki omenjate hude krče. Jaz sem ga do zdaj imela enkrat ponoči... ma upam, da ga nikoli ne doživim več.

Vsem, ki čakate držim pesti, da ugledate user posted image , tiste, ki ste tik pred punkcijo, pa držim pesti, da bi bilo čim manj boleče. Vsem ostalim pa čim tanjše inekcije in da ob pikanju ne bi nič peklouser posted image .

Lp
pika74


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
11.1.2007 6:38:35   
Boni3
Joj ženske,moram reč,da vas kar malo spremljam pri vaših "podvigi". VSA ČAST VSEM!!!!
Najprej čestitke Čiški,za ostale pa držim pesti,da bodo sami pluski.user posted image user posted image user posted image ,saj po vsem skupaj si jih pa res pošteno zaslužite(jasno tudi vaši lubiji).

Držite se,vas še kaj preberem
Lp

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
11.1.2007 7:58:29   
anabanana
Dobro jutro borke (upam, da boste postale soborkeuser posted image )

Nekaj sem se že ogašala pri decembrčicah, zdaj pa tudi vam želim vse naj naj in da čim hitreje dočakate vaše pikice. Prav fovš sem vam, ker vam se dogaja, jaz pa nikakor ne moram priti do IVF, ker imam stalno neke komplikacije (vnetja po operaciji, nove ciste...)user posted image

V glavnem; danes grem k dr. Merlu in PROSIM držite pesti, da bo končno vse ok in da mi da blagoslov, da se vam pridružim. Čim dobim zeleno luč od njega šibam (šprintam) k Rešu na samoplačniški postopek.

Držte mi pesti in plis dajte me med navijačiceuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?