|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoči obešalniki - 2 teden
11.1.2007 22:23:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Sej jaz vem zakaj nočeš roditi....sedaj ko si noseča te ne priganjamo telovaditi in imaš članstvo na čakanju ter lahko ješ še sladkarije, pa vse kar ti paše...pol te bomo pa priganjale in ti težile. Preveč ti je luštno.user posted image


Ja, ja luštno mi je! user posted image  Zgaga me peče ponoči, zjutri na tešče, skozi cel dan. Potem me križ boli in noge, da se komi po 80ih stopnicah privlečem, noge mi zatekajo, da nobenih čevljev ne morem več obut, prtisk mam itak previsok, mi grozi bolnica user posted image , poleg tega me pa VSE tok srbi da se mi kr blede. Ponoči spat ne morem, ker se sam praskam skoz... user posted image  Pa še vsa okrogla in štorasta sem, pa na živce si grem, pa... blazno mi je luštno ja! user posted image  Verjem mi, da bi raje zdele šla za 20 minut na user posted image .
Ah ja, sej pravim....beri moj podpis. user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Bodoči obešalniki - 2 teden
12.1.2007 16:10:36   
GATA
Ojla,

da se javim... včeraj mi ni uspelo telovaditi user posted image . Danes pa upam, da bom, le če bodo obiski odpeketali do 21.00 ure.

Tudi zadnje par dni nisem gledala kaj pojem, ampak za zvečer se pa še vedno držim user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Bodoči obešalniki - 2 teden
12.1.2007 19:39:20   
Taula
Sej jaz vem zakaj nočeš roditi....sedaj ko si noseča te ne priganjamo telovaditi in imaš članstvo na čakanju ter lahko ješ še sladkarije, pa vse kar ti paše...pol te bomo pa priganjale in ti težile. Preveč ti je luštno.


Ja, ja luštno mi je! Zgaga me peče ponoči, zjutri na tešče, skozi cel dan. Potem me križ boli in noge, da se komi po 80ih stopnicah privlečem, noge mi zatekajo, da nobenih čevljev ne morem več obut, prtisk mam itak previsok, mi grozi bolnica , poleg tega me pa VSE tok srbi da se mi kr blede. Ponoči spat ne morem, ker se sam praskam skoz... Pa še vsa okrogla in štorasta sem, pa na živce si grem, pa... blazno mi je luštno ja! Verjem mi, da bi raje zdele šla za 20 minut na .
Ah ja, sej pravim....beri moj podpis.


Jaz komaj čakam da bom imela te probleme, pa če me vse boli, samo da bo user posted image  .user posted image

Jaz sem ta teden totalno nedisciplirana, preveč jem in premalo telovadim, tako da če v nedeljo slišite grozne krike pomeni da sem se jaz tehtala. user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Bodoči obešalniki - 2 teden
12.1.2007 23:39:07   
mala Tinka
Čer!

Še zdaj sem vsa zasopihana. Sem odtelovadila svoje. Tud včeraj sem bila pridna, v sredo pa mi nekako ni zneslo.

Moram napisat, četudi mogoče ni za tu gor, ampak vseeno. Ko me moj vsak večer s kavča gleda, kako se valjam po tleh in skačem po dnevni sobi, je dobil slabo vest. Danes je po keglanju in obveznem pivu po tem ugotovil, da ne bi bilo napačno, če bi še on naredil kak trebušnjak in malce zmanjšal obseg svojega trebuščka. Zdaj ga moram samo še prepričat, da pozne večerje že dolgo niso več v modi (ponavadi se baše okrog desetih zvečer) in bom en dva tri imela manekena poleg sebe. user posted image

Hothien, sploh ti ne zavidam. Čeprav je že eno leto tega, se še zdaj spominjam muk, ki jih prenašaš sedaj.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Bodoči obešalniki - 2 teden
13.1.2007 8:23:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mala Tinka
Hothien, sploh ti ne zavidam. Čeprav je že eno leto tega, se še zdaj spominjam muk, ki jih prenašaš sedaj.



Pa saj bodo te muke vsak čas poplačane. user posted image

(odgovor članu mala Tinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Bodoči obešalniki - 2 teden
13.1.2007 10:35:31   
ElaM
Evo, še ena, ki se javlja. Nisem toliko pridna, kot sem mislila, da bom.
Veliko hodim, s tamalo sva po 3 ure na dan na sprehodu. Upam, da to tudi šteje. Se moram pa še zvečer spravit, da bom delala trebušnjake.
Fajn telovadite.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Bodoči obešalniki - 2 teden
13.1.2007 20:37:25   
Erdbeere
Evo pokorno se vam javljam, sem nazaj v stari formi user posted image no ja vsaj mišice me ne bolijo, tako da vsaj telovadim lahko. Sem pa ravno ta teden brala, da za vitek pas oz ravne trebuh sploh niso dobri trebušnjaki, ampak vaja pri kateri dvigneš zgornji in spodnji del telesa in se s komolcem približaš kolenu nasprotne noge. Upam, da je dovolj razumljivo napisano kaj mislim.

Tako, da jaz sem trebušnjake malo s temle zamenjala, čeprav kakšen trebušnjak še vseeno naredim.

Delam tudi počepe, predklone, sklece so še v psihičnih pripravah user posted image user posted image , čokolada, hm danes sem se ji v celoti izognila, včeraj tudi kako bo jutri pa še ne vem.

Merila se bom pa jaz tudi šele po 1 mesecu, ker se mi zdi, da drugače ni nobenega učinka.

Evo zaenkrat toliko od mene zdaj pa grem potelovadit malo.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Bodoči obešalniki - 2 teden
14.1.2007 11:51:21   
mala Tinka
Dan!

Jaz sem bila včeraj prepričana, da bo telovadba odpadla. Cel dan sem pripravljala za praznovanje rojstnega dne, se spotila, ko sem čistila stanovanje, obiski so še ob 21-ih veselo srkali pijačko, ... Pa sem bila vseeno pridna. Ko so šli še zadnji gostje, sem na hitro posesala dnevno sobo, možek je sladko zaspal, obe maliki sta končno odklopili dnevno dogajanje, jaz pa nisem bila zaspana. Ko sem si zavrtela CD z mojo glasbo (končno!!!), sploh nisem mogla nehat migat. Tako mi je pasalo, da še zdaj ne morem verjet. Potem pa pod vroč tuš in sem spala kot angelček. Zjutraj sem se zbudila polna energije in sem pripravljena na še en komplet malih razgrajačev, ki pridejo pomagat moji čebelici upihnit prvo svečko!

Kot pravi Šifrer: Zmigaj telo!

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Bodoči obešalniki - 2 teden
14.1.2007 15:54:53   
Taula
Dan!

Jaz sem bila včeraj prepričana, da bo telovadba odpadla. Cel dan sem pripravljala za praznovanje rojstnega dne, se spotila, ko sem čistila stanovanje, obiski so še ob 21-ih veselo srkali pijačko, ... Pa sem bila vseeno pridna. Ko so šli še zadnji gostje, sem na hitro posesala dnevno sobo, možek je sladko zaspal, obe maliki sta končno odklopili dnevno dogajanje, jaz pa nisem bila zaspana. Ko sem si zavrtela CD z mojo glasbo (končno!!!), sploh nisem mogla nehat migat. Tako mi je pasalo, da še zdaj ne morem verjet. Potem pa pod vroč tuš in sem spala kot angelček. Zjutraj sem se zbudila polna energije in sem pripravljena na še en komplet malih razgrajačev, ki pridejo pomagat moji čebelici upihnit prvo svečko!

Kot pravi Šifrer: Zmigaj telo!


Superuser posted image user posted image

Jaz sem včeraj tudi komaj zbrala motivacijo, a ko sem se lotila telovadbe sem kar ''notri padla''. Danes me telovadba še čaka, bila sem samo na sprehodu ker je tako lepo sonse sijalo. Potem se pa mogoče končno stehtam..ne vem še ali upam.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




stalnost v lj.za vpis v vrtec
NANA123

KOLIKO ČASA STE PRIJAVLJENI V LJ.-GLEDE VPISA OTROK V VRTEC

2 LETI (57%)

MANJ KOT 2 LETI (43%)


Število vseh glasov: 254

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!