|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voziček kje??
12.1.2007 10:30:50   
LuLu
Manca82, ni problema, ti samo piši...
Saj, kot sem ti napisala, greš v Ariel in si vzami kataloge 2007. Glede na to, da še nisi nosečka, ti bo mogoče komaj 2008 kolekcija prišla prav. Upam, da boš 2007.
Jaz sem pač želela štirikolesnika, velike kole, obračanje v obe smeri in ležišče do vodoravnega. To vse pa imajo tudi I'coo-ji: Pocco Country, Targo Country, Peak in Platon 7. Pri vseh teh se tudi sprednja kolesa obračajo. So težki - lahki do 11,5 kg. So pa I'coo v malo višjem cenovnem razredu. Pri Haucku Ontario pa se ne obračajo spr. kolesa, ima pa 14 kg. To je meni malo preveč. Hauck Miami pa ima malo manjše kole, vse ostale lastnosti, ki jih hočem, samo 11,5 kg in poceni je.
Lep dan dalje.

(odgovor članu Mana)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Voziček kje??
12.1.2007 10:37:25   
Lunc_a
Mi imamo pa novus-a in nam je kar super.Kolesa ima napihljiva,ročna zavora,veliko naklonov,tako da se ga lahko uporablja od novorojenčka,košara se z lahkoto obrne in niti ni težak

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Voziček kje??
12.1.2007 10:38:24   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: manca82

LuLu ja to bi bilo pa krasno. Seveda ni prepozno čez dva meseca, saj jaz sploh še nisem user posted image , nameravava pa v kratkem poskrbeti, da bom user posted image  
Ker se ti najbrž ne boš več spomnila čez dva meseca, saj boš imela veliko dela z malo štručko, ti bom poslala tam enkrat spomladi kar zs, da mi poveš izkušnje. Zmenjeno? In če je še praktičen toliko kakor lep, potem bo to tudi naše vozilo za malega paglavca.
Moti me edino to, ker bi rada, da ima voziček večja kolesa. Ontario jih ima, ampak se mi zdi, da pa se le-te ne obračajo. Ali imam prav?


user posted image user posted image manca, jaz sem na istem kot ti.  Tudi čakam, da bom user posted image , pa že zdaj malo gledam, ker je ponudba res taka, da bo potem premalo časa user posted image pa še tak fajn je že zdaj malo gledat user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Voziček kje??
12.1.2007 12:16:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
Jaz sem pač želela štirikolesnika, velike kole, obračanje v obe smeri in ležišče do vodoravnega.


No, jaz tudi želim takega, pomembno pa mi je tudi to, da se sprednja kolesa obračajo. In seveda, da se obrača ročaj, ne pa košara vozička.

Ob celotni poplavi vozičkov upam, da mi bo uspelo najti enega, ki mi bo res všeč, tudi vizualno in da bo imel vse lastnosti, ki jih hočem imet.
Mi bo pa najbrž to res prišlo bolj prav za leto 2008, kot pa 2007 user posted image

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Voziček kje??
12.1.2007 23:47:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: manca82

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
Jaz sem pač želela štirikolesnika, velike kole, obračanje v obe smeri in ležišče do vodoravnega.


No, jaz tudi želim takega, pomembno pa mi je tudi to, da se sprednja kolesa obračajo. In seveda, da se obrača ročaj, ne pa košara vozička.

Ob celotni poplavi vozičkov upam, da mi bo uspelo najti enega, ki mi bo res všeč, tudi vizualno in da bo imel vse lastnosti, ki jih hočem imet.
Mi bo pa najbrž to res prišlo bolj prav za leto 2008, kot pa 2007 user posted image


Jaz imam takšnega, je pa BRUIN iz toysa. Napihljive kole, ročaji se premikajo om štirikolesnik do vodoravnega. Voziček je ok in je dober za vozit, ker je konkreten in ima vzmeti. Jaz toti bager niti malo ne šparam, še po stopnicah grem normalno z njim dol.No, kolikor se sploh da it normalno dol user posted image
Samo ko pa je gužva, pa se mi meša. Tak je ogromen da popizdi človek. Komaj čakam da kupim spomladi kakšnega športnega, ampak ne trikolesnika.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?