|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
29.1.2007 22:30:51   
*marjetica*
Dobrodošle, bodoče oktoberke user posted image  

Kar nekaj se nas je že našlo, ki naslednje user posted image  ne pričakujemo.

Pridne bodite in se lepo cartajteuser posted image

Js sem bla mal prej pridna... sem slončkala user posted image

< Sporočilo je popravil *marjetica* -- 29.1.2007 22:31:06 >


_____________________________

"Ne sanjaj življenja, temveč živi svoje sanje."

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
29.1.2007 22:40:28   
ajtak
No, da se se jaz javim. Na tem forumu sem nova, vas pa ze kake pol leta pridno berem, sploh kadar imam kaksne lazne simptome in mi vase iskusnje pomagajo.
Tudi sama user posted image  ne pricakujem v nedeljo in si srcno zelim, da bi nama koncno ratalo. Sva kar pridna user posted image
seveda pa za vse bodoce oktobrke drzim pesti!!

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
30.1.2007 7:14:22   
kepica
Dobro jutro punce!
Kaj novega? Jaz danes teden delam test. Seveda, če me prej ne razočara user posted image  Včeraj sem imela povišano temperaturo. Pred O jo imam vedno 36.3, po O jo imam 36.6, včeraj sem jo pa imela kar 36.8user posted image  Danes pa 36.7user posted image  Kaj zdej to pomeni? Katera se bolj spozna na BT? Mogoče pa se me samo nekaj loteva?
Čez en teden bo vse jasno. V želji po user posted image  vse naokoli vidim samo še nosečnice.Upam, da nama je ta mesec uspelo.
andreja2000 vem kako je biti vsak mesec razočaran. Če sem se prov zapomnila, ti že dlje čakaš na user posted image  Jaz čakam eno leto, pa se mi zdi že cela večnost, sploh pa imam vsak mesec manj upanja.
Vseeno držim pesti da nama in vsem ostalim na RR ta mesec uspe zagledatuser posted image

Lep dan vsem!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
30.1.2007 7:41:59   
ur+sa
hojla... kako ste?? mene pa zanima kolk vas je takih k ŠE NIMATE OTROK in si ga sedaj močno želite....??

no jest sem med telimi k nima še otrok, pa bi jih mela, tko da ne pričakujem nekje med 17.02...





_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
30.1.2007 12:29:21   
*marjetica*
Js jih še nimam.

Mogoče  bo pa začelo ta mesec v meni kaj rasti user posted image

Go go...

_____________________________

"Ne sanjaj življenja, temveč živi svoje sanje."

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
30.1.2007 12:32:59   
ur+sa
user posted image to pa mislm da vse tko upamouser posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu *marjetica*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
30.1.2007 17:36:22   
andreja2000
kepica ja,prav si zasledila,saj se z partnerjem po zadji neuspešni user posted image  trudiva 20 mesecev.Pet mesecev sem že na klomifenu,aprila pa sem naročena v ambulanti za neplodnost.Priznam,da se tudi meni dogaja,da kdaj pa kdaj izgubim upanje,pa ko pride user posted image  sem žalostnauser posted image  ,potrta in razočarana,nato se nekako spet poberem in upam dalje...
Tudi ti se že dolgo trudiš in bi bilo lepo,ko bi končno ugledali user posted image
Tudi mene izčrpava to dolgo čakanje.
Kar se pa tiče BT,tudi meni pogosto tako niha.
srečno!!!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
30.1.2007 17:40:16   
florita
oj punce jaz tud tuki, se vedno ni user posted image  sem pa naročena na lapro in histeroskopijo za odstranitev pregrade.......jaz upam in upam......da bo enkrat

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu *marjetica*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
30.1.2007 19:12:49   
*marjetica*
Kolk ste pa stare, punce?

Js 28 in delava na prviuser posted image

_____________________________

"Ne sanjaj življenja, temveč živi svoje sanje."

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
30.1.2007 19:15:24   
hokejistka
Jaz 25 in prav tako delava na prvem.

(odgovor članu *marjetica*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
30.1.2007 19:47:20   
puhica13
Oj punce, tud midva še nimava user posted image , tko da kar veseleo delamo ¨slončkamo¨ na dojenčku. Sicer sva še oba kar mlada on 28, jaz 25 tko da je še čas, je pa res, da ure, dnevi in leta kar prehitro letijo.  Jaz čakam , da kmalu dobim user posted image , ker imam že vse znake tudi ( boleče prsi, napet trebuh) , da gremo lahko v novi krog.

Upam, da vas večinoma nima znakov, ki napovedujejo user posted image , ampak znake, ki predvidevajo user posted image user posted image .
Vsem želim en VELIK PLUS v prihajajočih dneh!

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
30.1.2007 23:13:00   
Anonimen
Jaz moram narediti v petek test!!!!Srčno, ampak res srčno upam, da bo user posted image user posted image !
Čeprav nimam nobenih znakov za nosečnost, samo za user posted image , trebuh me boli, pa "žrem" skoz!
Če bo + se v petek razkrinkam!user posted image

(odgovor članu puhica13)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
30.1.2007 23:17:46   
upica
Anonimna
Bom držala pesti zate za petek, da bosta user posted image . Vso srečo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
31.1.2007 7:11:46   
kepica
andreja2000, dobro se držišuser posted image  Jaz bi po tolikem času že obupala. Zato sem pa šla takoj po enem letu neuspelih poiskusov k G. Še sreča, da me je takoj poslala naprej na preiskave. Ampak, pustimo preiskave. Jaz sploh več ne mislim na to, da je kej narobe, ker se potem samo sekiram. Jest kar upam, da bom v torek zagledalauser posted image   Kdaj boš ti delala test? Jest upam, da bom zdržala do torka. Sicer moram M dobit v nedeljo 4.2., ampak prejšnje mesece sem jo imela 6. v mesecu, zato bom ta mesec tudi kar do 6. počakala. BC sem kupila včeraj, pa me tako žuliuser posted image  ampak nočem bit razočarana, pa itak je še prezgodaj, zato bom raje počakala. Imam pa še zmeraj nenormalno povišano temperaturouser posted image  Za 0,02 je višja, kot ponavadi po O. Hmuser posted image  Ko bi to vsaj kaj dobrega pomenilouser posted image
lp vsem
Držim pesti za user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
31.1.2007 8:27:46   
ur+sa
in kako vam kej kaže danes? kaksni so občutki... *marjetica* mojo starost imas na nickuuser posted image user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
31.1.2007 9:01:11   
tejchka
Jaz pa user posted image  ne pričakujem 10.2.
Stara sva pa oba 25 let in se že 23 mesecev raztegujeva na vse strani da bi nama uspelo user posted image , obiskala sva vse kar se je dalo, bila sm na hsg-ju - vse prehodno, samo maternica je bila v napačni legi zaradi endometrioze, moj na spermiogramu - vse 100% vredu, na laparoskopiji - odstranjena žarišča endometrioze, odvisna postala od klomifena user posted image , pa še kar NIČ!!!

Ampak upanje nama ostaja, pa čeprav čisto majčkeno. Morda ta mesec zagledava user posted image  user posted image .
Lp, vsem

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
31.1.2007 9:18:22   
pina-1
jutro punce. kako smo danes? mene se neki virusi napadli pa sem vsa fuč, ampak slončakmo pa pridno tudi mi. Glede na to, da nimam pojma kdaj naj bi bili moji O dnevi in kdaj naj user posted image  nebi prišla smo še vedno aktivni.

Pa še o meni. Stara bom kmalu 28. Doma pa imamo že eno navihanko ki bo kmalu imela 4 leta in že nestrpno pričakuje sestrico Ano. user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu tejchka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
31.1.2007 9:21:24   
ur+sa
kolk časa se že ene "trudite"..user posted image user posted image




_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
31.1.2007 9:44:51   
andreja2000
kepica,pozdravljena!
Ja,čas ko ni in ni user posted image  se res nenormalno vleče,včasih se mi zdi,kot da ne bom nikoli več ugledala user posted image ,vendar potem spet najdem nekje svojo notranjo moč,ki me dvigne in navda z novim upanjem.
Zraven bolečih prsi in občasnih bolečin v jajčniku me je začel boleti še križ.Stemi znaki se je do sedaj vedno napovedala user posted image  in sem zato kar malo žalostna user posted image ,vendar dokler je še ni,še obstaja upanje.
Jaz jemljem klomifen in so se mi ciklusi podaljšali na 30-31 dni v povprečju jemanja K.Tudi O. je bila ta mesec dva dni kasneje,zato se mi zdi,da moram počakat do 6.2 in če 7.2 še ne bi bilo user posted image ,bi pa lahko začela razmišljat o testu.Včasih sem bila panična,pa sem ga že prej delala,pol pa vedno user posted image ,zato sedaj raje počakam,še posebno sedaj,ko imam zame tako tipične znake za prihajajočo user posted image .

Resnično upam,da boš drugi teden zagledala user posted image ,seveda kljub znakom tudi zase še vedno srčno upam,da user posted image  ,končno in vendarle ne bo in bo test pokazal user posted image .

IMEJ SE LEPO ,PA DRŽIM PESTI ZA user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
31.1.2007 10:19:59   
kasija78
Hojla punce,

Jaz se že dolgo nisem javila, mi je bilo vsega malo preveč. Stara sem 28, na otroku delava leto in pol. V bližnji prihodnosti me čaka hsg. (Andreja 2000 midve se že dolgo srečujeva na forumu) Ta mesec je ne pričakujem ta teden. Imam neredne, zato nisem prepričana, kdaj točno. Upam, da je končno ne bo.

Pa še to: Jaz sem začela merit BT 3 mesece nazaj in mi je žal, da nisem že prej. Kot prvo, sem ugotovila, da imam O in tako odkljukala eno možno težavo. Kot drugo sem ugotovila, da imam O pozneje, nekje med 22 in 32 dnem ciklusa, torej sva prej bila najbolj aktivna na čisto napačne dni. Slaba stran je, da sem v prvem ciklusu dobila M po 17. dneh povišane in tako vedela za mini ss, ki ga sicer sploh ne bi zaznala. Ampak vsaj vem, da lahko rata, ne?

Tejchka, jaz sem v svojem dolgem stažu čakanja že vse sorte brskala in za endometriozo našla zanimiv članek o alternativnem zdravljenju. Gre za neko makrobiotični podobno prehrano, ki naj bi vplivala na zmanjšanje obsega endometrioze. Pač poglej si na linku spodaj. Po moje ne more škodit.
http://www.pozitivke.net/article.php?story=Endometrioza_In_Crevesne_Kolike

Držim pesti za čim več user posted image user posted image !   kasija

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
31.1.2007 10:27:11   
yaris
Jaz pa sem stara 24.Pa delava na drugem.
Danes je končala user posted image , tako da bomo danes zvečer slončkali. Pa lupo sem si od sestre sposodilauser posted image user posted image . Tako, da bom čakala dan smrečic.user posted image user posted image  Mogoče pa nam ta mesec rata.
Pa punce, tudi vam vsem želim, da zagledate magični user posted image  v tem mesecu.

(odgovor članu *marjetica*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
31.1.2007 22:28:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: upica

Anonimna
Bom držala pesti zate za petek, da bosta user posted image . Vso srečo.


Jest pa nisem zdržala, pa sem danes popoldne test nardila. Samo ena črtica. user posted image user posted image user posted image
Zdej me pa že trebuh ful boli, pa križ, tako, da mislim da bo v dveh dneh user posted image  tu!

Ampak upanje umre zadnje, in v petek zjutraj ponovim test! Na svoj rojstni dan!

(odgovor članu upica)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
31.1.2007 23:28:29   
upica
Mogoče pa si vseeno user posted image , dokler se ne pokaže user posted image  v vsej svoji veličini,  še je res upanje. Znaki pa so tako ali tako isti. Jaz ti želim, da vseeno v petek dobiš darilo, ki si ga želiš user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 8:40:52   
ur+sa
mene pa danes tako joški bolijo, da sem komi na trebuhu spala..pa to 20 dni pred Muser posted image  ajeto normalno, al kva?user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu upica)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 8:44:40   
stunfek
vse je normalno. hormoni so na delu skozi ves cikel. vcasih bolj vcasih manj intenzivno. spi na hrbtu user posted image

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?