|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 23:05:00   
medika 13
No punce, da se vam še jaz malo potožim in pridružim temu DOOOOOLGEMU čakanju. Jaz sem danes zjutraj naredila test in je bil - user posted image . Čakam danes že cel dan če se bo prikazala user posted image  pa tudi nič user posted image .  Mi je kar malo odleglo, k sem ugotovila, da vas dajejo iste težave, očitno bo treba počakat. Mi je ful zoperno ker nevem na čem sem user posted image  drugače sem imela user posted image  zmeraj redne, na uro sem vedla kdaj bo.....če pa pomislim na user posted image bi pa tud kakšen znak našla. user posted image user posted image user posted image

Še enkrat očitno bo treba še počakat, punce za vse držim pesti in upam, da se nam vsem čimprej prikaže user posted image . Saj bo!!!user posted image  A ne???

(odgovor članu Bimba80)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 7:57:48   
orka**
Zdravo punce!
Jaz pa sem tudi nova. Pri nas tudi pričakujemo dojenčka. M bi morala dobiti med 23. in 25. februarjem, sem bila pa zelo nestrpna in sem test delala prvič že 20. februarja, drugič pa 24. februarja in obakrat so bile dve črtici. Nimam pa nobenih drugih znakov, razen beli tok. Je pa bilo isto pri prvi nosečnosti.

Držim pesti za vse ostale, ki še upate na user posted image user posted image

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 8:06:41   
ANIME
Dobro jutro punce!

Danes je že 6 dan da mi zamuja ampak test je bil zjutraj še vedno -.

Tole je pa že prav brez veze ... znakov nobenih posebnih, razen da čutim, da imam v trebuhu cel vulkan (čuti se, kot bi mi prebava malo nagajala ...)

V četrtek delamo naslednji test, če do takrat ne bo nič odgovorov.

Poročajte o svojih napredkih!

LP

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu orka**)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 8:35:30   
janney
Punce moje meni se je danes ulila user posted image  in gremo v novi krog user posted image .

Vsem ki še čakate pa veliko veliko user posted image user posted image .

lp

janney

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 8:41:46   
stunfek
Žal mi je janney! Čestitke Orki! user posted image  Za vse ostale pa, ki smo v istem čolnu user posted image ...tudi jaz sem zjutraj zopet ugledala minus. Danes imam pregled pri svoji splošni zdravnici zaradi alergije na roki in jo bom prosila, naj mi naredijo krvni test. Ker sedaj bi moral vsekakor že pokazat in potem bo vedela pri čem sem (upam).

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu janney)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 8:50:49   
pina-1
jaz se ne grem več.. sem se totalno zlomila. user posted image  še vedno ni in user posted image  tudi neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

BT je povišana že 29 dni, user posted image  zamuja 9 dni.

jaz sem že tako v k**** da ne vem več kako naprej. ne vem več kako se pripravit do tega da se skuliram, da se ne sekiram.... sem si rekla da bom klicala G pa se mi nekako ne da oz. me je strah, pa sploh ne vem več česa. sploh se mi testov več ne da kupovat, kaj šele da bi kakšnega nardila.

sama se počutim tako drugače, tako.... nosečo, pa še vsi ti znaksi smotani so prisotni....

danes sem res down.user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu janney)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 9:19:46   
stunfek
Ej, Pina-1, sorry za tvojo situacijo! Res je bedno, ko človek ne ve. Pokliči G in povej kaj te muči. Morda ti bodo pa rekli, da pridi naredit krvni test. Ne bit žalostna, no!!! Saj vidiš koliko nas je ta mesec takih, ki kar nekaj čakamo in ne vemo pri čem smo. Itak je sedajle že v tvojem telesu vse odločeno...ali si ali pa nisi nosečka. Ti se sekiraš zato, ker pač ne veš pri čem si...zato napni vse moči v smeri, da izveš, da te ne bo več morilo. Res pokliči svojo G in potarnaj. Saj bodo razumeli!
Dej, Pinči, ne bit žalostna. Bodi raje jezna user posted image  in razvozlaj svojo uganko. Žalost je precej neproduktivno čustvo...ker nas samo nažene v polžjo hiško user posted image . Ven iz hiške in na sonce user posted image  user posted image  user posted image . Res, Pina, dej nasmej se!

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 9:21:47   
ANIME
pa ali je to še normalno, da po več kot 5 dneh izostanka test še vedno nič ne pokaže ... a so sploh še možnosti za nas?

Jaz sem jo nazadnje imela 25.01 ... imam 28 - 29 dni dolg cikel (morala bi dobiti 21. oz. 22 februarja)  ... zamuja mi 5-6 dan ... rezultatov pa nič ...

glede na to, da točno vem kdaj smo nazadnje user posted image  (08.02.) se mi zdi že res malo verjetno da bi bila lahko noseča ...

kaj ve mislite?

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 9:31:47   
pina-1
user posted image  zate stunfek....

sej bom verjetno poklicala G. bolj kot negativen rezultat me žalosti, da bom morala zopet čez isti postopek kot prvič ( zopet konjske tablete, pa LPSC ,,,,) . sej vem da za bebice vse, samo to pobere toliko energije....

pri nas je posijal sonček in si moram tudi jaz pririsatuser posted image  na obraz.

dokler ni tečke bom pa razmišljala da sem nosečka. user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 9:32:31   
medika 13
Orka čestitke!user posted image Janney glavo pokonci in kar veselo v novi krog, uživaj v user posted image .

Pina tele user posted image solze na obrazu ti čisto nič ne pašejo, daj si nariši nasmešek user posted image user posted image user posted image in  gremo z glavo pokonci v nov dan!
Jaz še vedno nimam user posted image , ko je včeraj test pokazal - sem bila kar malo razočarana, tako da sem se odločila , da ga danes nebom delala. Zamuja mi 3 dni, bom počakala do jutri da naredim test. Upam, da mi čimprej mine današnji danuser posted image .


Štunfek kje najdeš moč, da testiraš vsak dan? Mene preveč razžalosti -.


Vsem, ki čakate za srečo user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 10:08:37   
stunfek
Jaz mislim, da teoretične možnosti, da se zadeva še obrne vsem nam v prid obstajajo. Lahko traja malo dlje, da zadeva pripotuje v maternico in se vgnezdi in še kar nekaj drugih razlogov je. Realno gledano pa jaz nekako ne računam več na to, da je možno. Ravno zato bom danes naredila krvni test, ker če tam ne bo nič potem pač ne morem računat na čudež user posted image . Ne vem zakaj nam narava takole ponagaja. Spomnim se samo lane prejšnji cikel, ko je celo videla rahlo črtico potem pa jo je obiskala tečka. Vsaka je zase svoj primer in vse zelo rade verjamemo, da tokrat pa bo. Ampak hvala bogu se prej ali slej soočimo z realnostjo, ko nas pač obišče madam user posted image . Vsaka zase točno ve, noter v sebi, kakšne možnosti ima. Meni je ta mesec tole kot ena igra slepe miši. Mislim, da v sebi ne verjamem več, ampak ne bom spustila upanja, dokler me tečka ne vseka po glavi. Zato tudi, ko delam teste nisem nič razočarana, ko ugledam minus (delam jih že en teden skoz - kar znese 7 minusov), ker na to gledam kot na nek semafor, ki me opozarja, da tisto upanje v meni pač ni ravno najbolj zanesljiv pokazatelj nosečnosti user posted image . Če bi bil, bi itak že vse ugledale svoje dve črtice. A ni tko?
Držim pa močno pesti za vse nas in ni hudič, da bo vsaj kateri ratalo! Držte se bejbe!

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 10:08:56   
stunfek
Ups, dvakrat se je objavil zgornji prispevek...sem kar zbrisala in raje napisala tole...je krajše :)

< Sporočilo je popravil stunfek -- 27.2.2007 10:10:18 >


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 11:49:39   
Pandica
stunfek in vse ostale, ki si želite postati user posted image   držim pesti za vas, da čimprej zagledate ta težko pričakovani user posted image  user posted image  .
stunfek ti se verjetno spomniš kako jaz M nisem pričakovala v januarju, sem potem delala prvič test pa mi je pokazal nejasno črtico tako, da potem vseeno nisem vedela pri čem sem, pa sem pol ponovila test čez teden dni in mi ga je skoraj razturalo tako močno user posted image  mi je pokazalo user posted image  . Zdaj sem pa srečka nosečka v 9t in se še samo božam po trebuščku user posted image
Držite se punce, želim vam, da čimprej postanete user posted image  

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 13:32:43   
pina-1
drage moje, jaz sploh ne vem več ali naj jočem ali naj se samo še smejem.
sem klicala G  in povedala situacijo. sem naročena 16.03.user posted image  do takrat pa kaj naj???? zopet čakam in čakam???? kličem v laboratorij če lahko samoplačniško opravim pregled, pa mi nobedenne zna povedat... zdej pa res več ne vem kaj naj si mislim....

bom očitno morala kot stunfek v dm po teste in vsak drugi dan testirat da vidimo kaj bo....

juhuuuuuuuuuuu kako mi je zdej lažjeuser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 14:35:46   
ANIME
pina-1 ... si kar predstavljam kako ti je ... upam, da bo čim prej mimo

Jaz imam pa vprašanje, če mogoče kdo ve ... a je možno, da je kakšen čuden znak nosečnosti vetrovi in pospešena prebava. Mene že dva dni skoz po malo špika po trebuhu, imam skoz vetrove (drugače zelo zelo redko) in pa danes sem bila že 3x na WC (drugače če grem enkrat na dan je veliko, celo raje poredkeje).  Pa še kolca oz. spahuje se mi kar pogosto!

Pa zdaj ne vem ali so to živci al kaj?

< Sporočilo je popravil ANIME -- 27.2.2007 14:37:34 >


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 14:50:53   
medika 13
Anime sem se mogla kar nasmejat ko sem videla kaj si napisala. Kot bi opisala mojo situacijo. Očitno se ubadava s podobnimi zadevami user posted image .

Ta izkušene ali lahko to pokomentirate!?!

Še vedno čakam user posted image , zdaj že prav panično hodim na wc gledat al je al ni!!!

Pina vem, da ti je hudo, vendar poskusi potrpet. Kaj pa osebna zdravnica, ali te ona ne more poslati na krvni test?

Punce potrpljenje veliko sreče in seveda ljubezni!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 14:54:35   
medika 13
Anime jaz upam, da niso živci, kaj pa ti?user posted image

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 15:15:00   
ANIME
tudi jaz upam, da me niso izdali živci in da je za tako počutje kriva user posted image  ... ampak poskušam ne preveč pretiravat, da ne bom razočarana!

Se slišimo jutri, če bo kaj novega!

Upam, da bomo imele vesele novice! user posted image

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 17:51:14   
mehurčica
ANIME, jaz sem imela takšne "znake".user posted image In mislim, da kar nekaj punc, ki so potem bile nosečke! Držim pesti!!!

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 19:04:45   
Anonimen
user posted image Jutri je moj dan D,ko je čas da vidim če bom dobila user posted image ali ne ,me je fullll strah in čeprav vem da še jutri ni sigurno da mi test prav pokaže ga bom vseeno delala,tudi možu je silaaa ker ve kako bom žalostna in seveda on tudi če ne bo NIČ -samo jaz vem da BOOOOOOuser posted image ENKRAT,Držite mi pesti prosimmmmuser posted image

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 20:39:15   
andre3a
Pozdrav vsem!Tudi pri meni še ni prišlauser posted image  in upam da zagledamuser posted image .Če bi že morala prit bi prišla v petek 23.a na srečo še nič od nje.Test bom delala v soboto nič prej.Drugače pa me prsi zelo bolijo,trebuh imam napet in v križu me boli BT pa je še vedno povišana.Bomo videli kaj bo,držite pesti.Tudi jaz držim pesti za vse ki še čakate in čestitke še eni noviuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 21:10:35   
valerija2
Tudi jaz vas ze dolgo spremljam in drzim pesti za vsako posebej.
Za vse, ki vam ne pokazeuser posted image , imam zgodbo sodelavke, ki ji v nobeni od dveh nosečnosti niso testi pokazali prav nic. Sele pri prvem pregledu so ji potrdili nosečnosti....torej, upanje, upanje in se enkrat upanje punce.....

(odgovor članu andre3a)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
27.2.2007 21:29:38   
stunfek
Hojla, tudi jaz sem med prdečimi user posted image . Neki me šraufa. No, pa križ me boli ko sto hudičev že tretji dan.
Danes sem ugotovila, da ti krvnega testa nosečnosti pa ne morejo narediti kar v vsakem zdravstvenem domu...menda, da to ni tok enostavno...kr neki user posted image .

Moja splošna zdravnica mi je rekla, naj ponovim test čez teden dni.user posted image  Si predstavljate mene, da teden dni ne naredim nobenega testa...hihihihi.

Jutri zjutraj ga kuj spet naredim! user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu valerija2)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
28.2.2007 8:18:58   
ANIME
dobro jutro!

evo jaz sem še vedno na čakanju. Prebava se mi je malo umirila, včeraj me je cel večer špikalo na desni spodnji strani trebuha (kao jajčniki ... ampak nisem sigurna, ker po pravici povedano nimam pojma točno kje so).

Moj se mi kar smeje in tolaži, da glede na teste ni verjetno nič ... jaz se pa ne dam user posted image

Včeraj ga iz inata nisem šla kupit ... ga bom šla danes, da ga bom jutri zjutraj delala ...

Pa tudi na škatli testa piše, če je negativen in če user posted image  ni, se test ponovi čez en teden ... pa a se zezajo ... me prav zanima kolikokrat so pisci navodil čakali rezultate user posted image

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
28.2.2007 8:36:31   
stunfek
Tudi mene moj malo bremza in prepričuje, da gotovo ni nič ratalo. Jaz sem se pa naveličala delat teste user posted image  in sem se odločila, da jih ne bom več. Bo že prišla user posted image , če se bo odločila. Itak imam G pregled 21.3. in če pa ne pride do takrat bo pa že G povedal kaj se dogaja. BT je še vedno povišana. 17. dan torej. Danešnji test seveda spet negativen tko, da jest se več ne grem tegale slepomišenja!

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?