|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 9:32:53   
pina-1
florita, če je 36,1 tvoja najnižja vrednost BT in je danes poskočila, pomeni da si imela včeraj O in  je dane 1. dan ko je BT povišana.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 10:04:55   
ajtak
Da se malo javim, danes bi mogla pridet "teta" pa nic od nje... Sem takoj zjutraj naredila test, sam je negativen.
Tako da bom sedaj pocakala se kakih 5 dni, ce "tete" se ne bo poizkusim spet, drzite pesti.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 10:28:36   
janney
Stunfek test bom naredila kar šele drugo nedeljo seveda zjutraj če user posted image  še ne bo. ker občutek ko vidiš - je grozen! Samo me tako čudi no sej vrejtno nas vse ker imam boleče pekoče prsi, napihnjenost in stalen pritisk na mehur kot da je skos poln! Jah upanje še ostaja in upam in držim pesti tudi za vse vas!

pina-1 imaš drugače še kakšn znak?

lp

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 11:09:44   
pina-1
janney sprašuješ po zankih.... hamm... trebuh me kar boli ( ma ne kot pri user posted image , ampak kot bi se raztezal, pa slabo mi tudi še kar je, pa obilo belega toka imam, lulat hodim kot za stavo in še ritico imam gladkouser posted image  ( moj mož pravi da je to tipičen znak). edino prsa me ne preveč bolijo, imam sicer občutek, da so kot bi bile natečene niso pa boleče....

znaki so kar v redu samo.....

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu janney)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 11:18:28   
stunfek
florita živjo. v bistvu šteješ dneve povečane temperature po O. Tebi je sedaj poskočila, kar je v redu. Če bo še dva dni povečana, potem to pomeni, da si imela O, ko si imela BT 36.1. Teorija namreč pravi, da je potrebno imeti BT povzdignjeno tri dni, da se potrdi ovulacija. A je to razumljivo? user posted image  No in potem, če imaš BT povišano 18 dni imaš zelo dobre izglede, da si noseča. Temperatura vmes lahko niha in moraš gledat na celostno sliko...pač na trend. V bistvu je ful enostavno samo mogoče jaz ne znam najbolje razložit.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 11:33:42   
ANIME
moja user posted image  zamuja že od 22.02 ... kar pomeni 4 dni (prvič v življenju). Ker sem zelo nestrpne sorte sem že 3 krat delala test in vsakič mi je pokazal -.

In zdaj smo v fazi zelo nervoznega čakanja kaj naj bi to bilo ... Jutri zjutraj ga bom še enkrat ...

Drugače pa ne opazim nobenih znakov, ki naj bi napovedovali bližajočo user posted image  oz. user posted image . Sploh ne vem kaj naj si mislim ....

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 11:54:23   
stunfek
Join the club, anime! user posted image  Nisi sama v tem dogajanju. Tudi sama sem v podobnem čolnuuser posted image . Pa še kakšna bi se našla. Držim pesti za vse nestrpno čakajoče! Tudi jaz bom jutri spet naredila test. je trea bit vztrajen...hehehe.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 12:34:49   
*pajacek*
No  tkole, jst sm tud dons zjutri nardila test in je bil negativen. Zdi se mi, da je zelo malo upanja - namreč zadnji spolni odnos sva mela 13.2. - predvidevam torej, da je bila ovulacija ta mesec kasneje (ne merim BT), da midva tega nisva izkoristila in da bo user posted image na žalost prišla, vendar z zamudo. Aja, pa niti enega znaka morebitne nosečnosti nimam, da bi imela vsaj malo upanja. Žalostna sem.user posted image


Še nekaj bi vas vprašala. Sama sem jemala KT točno dve leti, potem prenehala z jemanjem in po 6 mesecih sva z mojim dragim začela delati na otročku. Naslednji mesec bo eno leto odkar sem prenehala z jemanjem in se user posted image še vedno ni uredila - malce niha. Predno sem začela jemati KT sem imela vedno redne user posted image na 28 dni. Zdej pa jo dobivam na 31, 32, 33, 34 ali 35 dan. Ali ima mogoče katera od vas podobne izkušnje in se ji je ciklus uredil na nivo pred jemanjem KT - kdaj se je to zgodilo?
Jao, zakaj sm jih sploh začela jemat????user posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 12:41:05   
Bimba80
Punce, meni se je pa zdaj prikazal nek rjav izcedek na WC-ju in mislim da vse skupaj nakazuje na to da se bo spet prikazala user posted image  in celo tocno ta mesec,ker je pa prejsnji kar 52 dni cakala. Tudi trebuh,me ze tako boli kot ponavadi ko je prihajala user posted image , samo nic pa nimam napetih prsi kot ponavadi. V glavnem mislim, da nimam ta mesec nobenega upanja vec, kaj mislite vi?

(odgovor članu *pajacek*)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 12:41:05   
Bimba80
Punce, meni se je pa zdaj prikazal nek rjav izcedek na WC-ju in mislim da vse skupaj nakazuje na to da se bo spet prikazala user posted image  in celo tocno ta mesec,ker je pa prejsnji kar 52 dni cakala. Tudi trebuh,me ze tako boli kot ponavadi ko je prihajala user posted image , samo nic pa nimam napetih prsi kot ponavadi. V glavnem mislim, da nimam ta mesec nobenega upanja vec, kaj mislite vi?

(odgovor članu *pajacek*)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 12:41:06   
Bimba80
Punce, meni se je pa zdaj prikazal nek rjav izcedek na WC-ju in mislim da vse skupaj nakazuje na to da se bo spet prikazala user posted image  in celo tocno ta mesec,ker je pa prejsnji kar 52 dni cakala. Tudi trebuh,me ze tako boli kot ponavadi ko je prihajala user posted image , samo nic pa nimam napetih prsi kot ponavadi. V glavnem mislim, da nimam ta mesec nobenega upanja vec, kaj mislite vi?

(odgovor članu *pajacek*)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 12:57:59   
stunfek
Pajacek...samo test ti bo odgovoril na vprašanje ali si noseča. Če ti zamuja že 4 dni potem kar naredi test ali pa počakaj še dan dva. Dokler ne pride M moramo pač čakati in upati.

Bimba...ja rjavkast izcedek načeloma lahko pomeni prihod M ali pa tudi ne. Marsikatera ga je imela na začetku nosečnosti. Tudi pri tebi, kot vseh nas velja, da ne vržemo puške v koruzo dokler ne pride konkretna M.

Držim pesti pajacek, bimba in ostale...tudi zame :)

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Bimba80)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 15:05:13   
ANIME
Stumfek ... sicer malo grdo in sebično od mene, ampak me veseli, da nisem edina v taki situaciji ...

saj če bi jo dobila redno pač OK ... še en mesec, ko ni uspelo (glede na to, da ta mesec sploh nismo delali na tem, ko sva oba prebolevala viroze in se sploh nisva ozirala ovulacijo).
Samo zdaj, ko je pa nimam mi pa vse živo hodi po glavi in če jo dobim, bo razočaranje kar veliko (kot sem že omenila, razen za en dan mi ni nikoli zamujala)

Pa naj bo že odgovor .. kakršen koli že ...samo naj bo!!!!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 15:08:56   
florita
Stunfek zanima me naslednje:

sedaj sem delala test za O, pokazal je le eno črtico a.i to pomeni da še ni bilo O. Cikluse imam redne 30 dni. Ali ima lahko ženska redne cikluse in prisotno sluz nima pa O?

Ne razumem!

Mi lahko katera razloži!

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 15:25:08   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: ANIME


Samo zdaj, ko je pa nimam mi pa vse živo hodi po glavi in če jo dobim, bo razočaranje kar veliko (kot sem že omenila, razen za en dan mi ni nikoli zamujala)

Pa naj bo že odgovor .. kakršen koli že ...samo naj bo!!!!



anime se podpišem pod to.. pri meni je situacija ista. sedaj mi je že skoraj vseeno če je ali ni smao naj nekaj bo, ker to čakanje me ubija... danes se pa sploh slabo počutim.... ufffff.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 17:31:01   
stunfek
florita. en problem je s temi O testi in zato sem jaz nad njimi kar hitro obupala. malo sem namreč prebirala o njih in menda, če jih začneš uporabljati preblizu O potem je že prepozno, da bi ti realno pokazali. Veš pa, da če sta dve črtici, potem se bo O zgodila v 24 do 48 ih urah. Torej O testi napovedujejo prihajajočo O, medtem ko BT pokaže O, ki se je že zgodila. Meni namreč O testi v enem ciklu, ko sem jih sprobala niso nič pokazali, temperatura in sluz pa sta lepo nakazala kdaj se je zgodila O.
Povzetek je, da je možno, da imaš O, pa ti O test pokaže negativno, torej samo eno črtico. Mislim, da več punc uporablja F teste ali kar mikroskop ali lupo s katero gledajo slino ali sluz. Mogoče je to boljša opcija :)

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 17:36:15   
florita
Štunfek hvala, ampak jaz ima doma lupo in nič ne vidim....user posted image user posted image , pa nastavim tja pod žarnico direkt...pa ni nič, kot da ne bi plunla gor...tako majhna odprtina je za gledat.....ne vidim ne praproti ne ostalga.....O test mi je enkrat pokazal 2 črtici.....ampak je BT bol sigurna...

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 17:43:31   
stunfek
hahahaha, flotira, si me nasmejala. Ja, punce, ki imate izkušnje z lupo in podobnim povejte kako je s tem pluvanjem...mislim, da počakaš, da se posuši in potem gledaš. Jaz tega še nisem počela user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 19:18:16   
curkica
Pajacek, kar se tiče KT, se popolnoma strinjam s tabo. Jaz sem jih jemala skoraj 10 let brez presledka, pa mi sploh noben dohtar ni rekel, da bi lahko bilo nevarno. Moja diagnoza je sicer PCO, ampak vem, da bi lahko bilo čisto drugače, če tablet ne bi nikoli jemala. S tabletami pa so mi jajčniki še dodatno zaspali.

Predno sem začela jemat KT, sem vedno imela menstro, sicer ne redno na 28 dni, ampak parkrat na leto. Zdaj sem pred približno 3,5 leti nehala s KT, pa je sploh ne dobim in ne dobim, razen če si jo sprožim s tabletami. Tako da, kar se tiče teh tablet, je vprašanje koliko so kaj zdrave.......

Punce, zanima me, kakšne O teste to uporabljate? Kje se kupi? V lekarni?

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 21:29:27   
stunfek
Hojla. Jaz sem si danes nabavila nov komplet testov. A ste že kdaj uporabljale first sign duo...ista fora kot baby check mini - notri sta dva, je pa še malo cenejši kot baby check mini. Prej jih nisem opazila v DM-u tko da ne vem, ali so na novo ali pa jih samo jaz nisem opazila.
Jutri zjutraj spet naredim test :)

M ni in tudi znakov, da bi bila na poti ni. Držite pesti..aja, saj jih že itak držite user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu curkica)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 22:14:43   
Bimba80
Oj.....tisti moj rjav izcedek se je zjutraj prikazal in zdaj nic od nikjer........user posted image  se vedno ni in upam, da je niti ne bo:) Mi pa seveda rit ni dala mira in sem sla v Muller in si kupila test.......sem upala, da m+bom lahko zdrzala do jutri zjutraj, pa nisem mogla in sem ga naredila.........itak, pokazal je samo eno crtico.......

Mislite, da sem ga prezgodaj naredila, ker mi v bistvu niti en dan ne zamuja (v bistvu zadnja je bla 26.01. in se je prikazala po 52 dnevih) ali lahko verjamem da je ratalo?

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 22:20:56   
stunfek
Kako prosim Bimba user posted image  kdaj si jo torej ta mesec pričakovala? Zadnjo si imela 26.1. (jaz 28.1) in koliko je tvoj najdaljši cikel...izvzami tistega 52 dnevnega, če je bil ekstremno dolg. Meni danes zamuja prvi dan. In sem mnenja, da je dejansko še prezgodaj...lahko bi že pokazal...dokaz je npr. nemrak v tem krogu ampak lahko pa da pač tvoj (in moj) nivo hormona še ni tako visok, da bi ga test zaznal. Vzdrži se samo, da jih delaš ob večernih urah...delaj jih z jutranjim urinom. Pa ne se sekirat, če prevečkrat delaš test...jaz sem še hujši primer user posted image . Jaz naslednjič testiram jutri zjutraj in tako naprej dokler ne dobim rezultata...to je plusek ali pa user posted image .

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Bimba80)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 22:28:06   
Bimba80
Oj stunfek.......ma kaj smo samo midve ostale tukaj?user posted image  Ma nimam pojma kako je z mojimi ciklusi.....ponavadi jih imam tam nekje na 30-35 dni........imas prav, lahko bi se vzdrzala jih delat popoldan oz. zvecer, samo sem bla prevec firbcnauser posted image user posted image user posted image
Bom pocakala se par dni in kupila novega in ga tokrat naredila zjutraj, ce ne bo user posted image  prej prisla........trebuh me boli kot da bo prisla user posted image , ampak razen tistega rjavega zjutraj.......zdaj je vse normalno........ti kako se pocutis?

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 22:43:25   
stunfek
Ja, potem lahko realno pridno testiraš tja do 3.3.. Takrat pa bi ti definitivno že moralo kaj pokazati. Do takrat pa je po mojem zelo odvisno ravno od teh ravni hormona.
Jaz se počutim ok. Danes zamujam prvi dan glede na moj najdaljši cikel (zadnjih devet mesecev je to 29 dni) Za pej pa ne vem, ker nikoli nisem nič beležila user posted image . BT mi je malenkost padla danes zjutraj ampak imam na splošno še vedno visoko. Bomo jutri zjutraj videli kaj bo. Edino kar je zelo drugače je, da me tri dni ful boli križ. Prav noro. Se kar malo uležem ali pa ovijem kaj okoli ledij, da je bolje. Sicer imam namreč M čisto neboleče in nobenih PMS znakov.
Držim pesti za obe in vse ostale :) Zdaj grem pa spat...lahko noč! user posted image


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Bimba80)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 22:49:35   
Bimba80
No si jih bom pa kar nabavla in testirala zjutraj dokler se user posted image  ne prikaze ali pa se prej user posted image :))))
Nic grem tudi jaz spat........drzim pesti tudi jaz za vse nas ki cakamo:))
user posted image  Nocko:))

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?