|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
25.2.2007 10:02:57   
Laubica
Nemrak in Kesi ČESTITAMuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kesi)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
25.2.2007 10:07:57   
mehurčica
Ooo, superca!!! Kar dve novi nosečnici imamo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitam!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
25.2.2007 10:36:31   
andre3a
Čestitke spet dvema user posted image in lepo ter zdravo nosečnost.Jaz jo ne čakam  od petka 23 pa do danes še ni bilo nič.Bomo videli še do večera,saj je danes 30 dan,BT pa je povišana.Upam da je ne bo saj kar s strahom hodim na wc.Drugače me pa prsi zelo bolijo,napeta sem čez trebuh pa še na WC večkrat grem.
Snurfek držim pesti zate in tudi za vse ki jo ne čakate.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
25.2.2007 12:39:05   
kaja80
Nemrak in Kesi ČESTITKE! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Štunfek držim pesti zate!

(odgovor članu andre3a)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
25.2.2007 13:15:23   
Bimba80
Cestitke nemrak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa je ena nosecka tudi v spodnjem delu seznama user posted image . Stunfek kar pogumno
naprej.....jaz je se vedno nisem dobila, me pa ful neki spika v spodnjem delu........sem bla pa ta mesec ful pridna in nisem naredila se nobenega testa, ker so mi prejsnji mesec bili stirje - dovolj:))

Jutri ga grem kupit in ce je se vedno ne bo, ga bom naredila v torek zjutraj......

(odgovor članu kaja80)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
25.2.2007 13:33:25   
Anitka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hura za novi user posted image user posted image in držimo pestke, da bo še katera februarska. Morda Štunfekuser posted image user posted image in še katera druga.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Bimba80)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
25.2.2007 15:02:35   
andreja2000
nemrak  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

joj,ful sem vesela zate  ČESTITKE,ter lepo in zdravo user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Vsem,ki še čakate user posted image , držim pesti,pa user posted image user posted image user posted image  za srečo!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
25.2.2007 15:11:40   
stunfek
Kesi čestitke še tebi! Hvala vsem za stisnjene pestke! Tudi jaz držim pesti za vse čakajoče. Pina-1 super, da si še tu z nami. Koliko ti torej že zamuja? Kaj pa ur+sa, kje se skriva? Držim pesti za vse nas, ki še čakamo, da ujamemo zadnji vlak v februarju user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
25.2.2007 15:27:15   
andreja2000
kesi  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
tudi tebi čestitke user posted image user posted image user posted image
 
 
stunfek ,pri tebi je pa že zelo napeto,sem mislila,da boš danes testirala,no drži pesti za user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
25.2.2007 15:29:29   
andreja2000
ups,napaka držim pesti za user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
25.2.2007 15:32:15   
stunfek
ja, saj sem testirala user posted image  pa včeraj in predvčerajšnjim...ampak dejansko bo jutri prvi dan izostanka tako, da bom seveda testirala tudi jutri in vse dokler me ne obišče M ali pa da zagledam plusek user posted image  Sem se tolk skulirala, da mi je testirati kot umivati zobe...prva stvar zjutraj...ihihihi. V zadnjem letu mi M ni nikoli zamudila in BT mi je vedno padla dan pred M. Zato imam veliko upanja, ker je BT še kar visoka. Bomo videli. Če bo super, če pa ne pa tudi...bomo spet slončkali kot blesavi user posted image .

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
25.2.2007 15:41:23   
andreja2000
 O,stunfek,če je BT še kar visoka,pol so pa ful šanse za user posted image  in močno upam,da tako je.
Jaz sem tudi pred meseci testirala ko blesava,a če bi mi user posted image  kak dan zaostala,vem da bi  spet takoj letela po test.

Včeraj sem se komaj zadržala,da ga nisem kupila,vendar sem še predaleč,ker je ne pričakuem komaj 3.3.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
25.2.2007 16:02:50   
puhica13
Stunfek, drzim pesti za user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image . Go Stunfek, go Stunfek!  Sej bo,  +, samo verjemi.

Midva sva ta mesec toliko user posted image user posted image user posted image , da sva pomojem nadoknadla za par mesecev nazaj. Tko, da je moj že čist bogi, sem ga kar izkoristila do konca user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Tko da če pa ta zdej ne zagledamo  user posted image  user posted image , pol pa tud ne vem, sva čist vsak dan user posted image  , da ja ne bo zgrešila O, ker itak nikol  ne vem kdaj jo imam!

Za srečo  ti  pošiljam  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
25.2.2007 16:37:43   
nemrak
user posted image user posted image
Hvala,  punce moje!!!!
Pravkar sem prišla z inventura. Še vedno ne morem verjet, da je res. Kar naprej hodim na stranišče in preverjam situacijo user posted image
Bom jutri test za vsak slučaj ponovila. Sem si jih že nabavila user posted image .

stunfek, močno držim pesti za user posted image

Kesi čestitke!!!!
Se bereva na novemberkah.
Lep pozdrav in čimveč user posted image user posted image

Še enkrat hvala za vse čestitke!!!

(odgovor članu puhica13)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
25.2.2007 16:42:21   
stunfek
nemrak...kje pa delaš? lahko mi poveš na zs...jaz jih ne morem pošiljat, ker ne morem vtipkat naslovnika...ima še kdo te težave? jaz namreč obiskujem kar nekaj trgovin v celju kot potnica...mogoče se pa na videz celo poznava? user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
25.2.2007 16:51:02   
nemrak
user posted image user posted image
stunfek, upam, da si ga dobila.
Sem ga prvič pošiljala

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
25.2.2007 18:41:30   
stunfek
sem ti že odgovorila user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
25.2.2007 20:57:11   
Bimba80
09.02.2007 mojca9000user posted image   nove boje
09.02.2007 Inibini
user posted image user posted image
 
11.02.2007 mlavla user posted image  
v nove boje


12.02.2007 *marjetica* 
user posted image user posted image  
12.02.2007 Metkica 1user posted image user posted image  
12.02.2007 janice 
user posted image user posted image
 
12.02.2007 floritauser posted image v nove boje
13.02.2007 neja2007 user posted image user posted image  
14.02.2007 lučka 25  user posted image
v nove boje

15.02.2007 torcica   user posted image v nove boje
16.02.2007 daga11    user posted image v nove boje
17.02.2007 mehurčicauser posted image user posted image  
17.02.2007 ur+sa
daj naredi že test no, me te že čakamo!
17.02.2007 pina-1 še upamo
17.02.2007 Kristinauser posted image   v nove boje 
17.02.2007 breta  
user posted image user posted image
19.02.2007 zivepo  user posted image user posted image
19.02.2007 karolina025  user posted image user posted image
19.02.2007 curkica user posted image v nove boje
19.02.2007 bumbum user posted image v nove boje

20.02.2007 kaja80  user posted image user posted image
20.02.2007 afnica mala 
user posted image v nove boje

22.02.2007 sarcy21
22.02.2007 ANIME
23.02.2007 Anitka user posted image   nove boje

23.02.2007 andre3a
24.02.2007 nicolina user posted image v nove boje
24.02.2007 PUHICA 26
24.02.207 nati

25.02.2007 *pajacek*
25.02.2007 ajtak
25.02.2007 medika 13

25.02.2007 ledenka user posted image  v nove boje
26.02.2007 nemrak  user posted image user posted image
26.02.2007 stunfek
26.02.2007 vetrnica
26.02.2007 Bimba80
26.02.2007 SM10 user posted image   nove boje 


Kje pa ste ostale.....nic se niste javile kako je kaj, ce ste ze srecke user posted image  ali nas se drzite na trnjih.....

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
25.2.2007 22:51:31   
medika 13
Najprej ČESTITKE  Nemrak in Kesi bravo punceuser posted image user posted image user posted image . Lepo user posted image !

Tudi za mene je bil danes dan D in še sama ne verjamem, da user posted image  ni bilo. Sem se odločila, da počakam do jutri nato pa naredim test. Drugače imam user posted image zelo redne, tako da resnično upam, da je ratalo.

Štunfek tudi jaz držim pesti zate, tako kot tudi za vse ostale, ki čakate, no čakamo user posted image .

(odgovor članu Bimba80)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 7:56:22   
janney
Dobro jutro punce!

ČESTITAM obema user posted image  in vama želim lepo nosečnost!

Imam pa eno vprašanje user posted image  bi morala dobiti 22.2.2007 in ker je nisem sem delala test v soboto popoldan na 30 dan in je bil negativen. user posted image  še vedno ni in sedaj me zanima ali naj test ponovim in to raje zjutraj! Je imela kakšna tak primer najprej negativno in nato user posted image .

Hvala za odgovore in pomoč!

LP

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 8:36:18   
stunfek
Ja, janney, takih primerov je kar veliko. Seveda ga ponovi par dni kasneje, z jutranjim urinom. Pravijo, da je najbolj, da ti M zamuja najmanj 4 dni - šteti pa moraš svoj najdaljsi cikel. In ko ti zamuja 4 dni od najdaljšega cikla si lahko bolj ali manjprepričana, da rezultat kaže realno sliko.

No, moja BT je še vedno povišana, danes je 15. dan in tudi prvi dan uradnega izostanka M. Test je bil zjutraj spet negativen, tako, da moje goreče upanje počasi ugaša. Ampak seveda za enkrat kljub vsemu še vse kaže, da še ni za obupat. Sem upala, da bom danes zjutraj ugledala plusek in se pridružila srečnicam. Dokler ne pride user posted image  pač čakamo user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu janney)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 9:09:08   
pina-1
jutro... go stunfek go..... še imamo upanje tako ti kot jaz.
moja BT je še vedno povišana, gopsa zamuja že dobrih 10 dni. BT je povišana že 28 dni

< Sporočilo je popravil pina-1 -- 26.2.2007 9:12:07 >


_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 9:13:09   
stunfek
A si že testirala pina-1? Če ti kaže minus bi šla jaz na tvojem mestu kri dat in preverit. Zdaj bi ti že po vsej logiki moralo pokazati!

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 9:17:07   
pina-1
ma zadnji teste sem delala prejšnjo sredo. sem si rekla da počakam do srede ko bom zopet nardila test. neglede na rezultat bom potem poklicala G da vidimo kaj je. se mi pa zdi danes da je bil beli tok/sluz danes malo bolj rjavkasate barve ampak čisto pikico- takos em privč imela ko sem bila noseča.
pa tudi želodec me danes boli tako da...user posted image user posted image

zdej pa več ne vem ali bi se šla tudi jaz tvoje taktike, vsakodnevnega testiranja. kaj praviš a?user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
26.2.2007 9:27:59   
florita
Stunfek, kako veš da imaš BT povišano npr. 18 dni....od katerega dneva se šteje 1. dan povišane BT, moja je bila danes 36,4. Prejšnje dni pa 36,1. Kaj naj to nakazuje. Sem pa 14 dan po M, se pravi se približujem O....?

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?