|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 8:51:18   
kepica
Pri meni še vse mirno. Naj mi prosim ena razloži, kaj user posted image  pomeni , da imam že 4 dni BT 36.8 namesto 36.6, kot ponavadi po Ouser posted image  Seveda mi živčki niso dali miru in sem prekršila obljubo, da ne bom delala testa. In sem gauser posted image  Seveda ni pokazal nič, sam imam še vsaj 3 dni za počakat, če ne še kakšen dan več. Ampak tale BT mi ne da miruuser posted image  Katera je diplomirala na BT in mi ve povedat, al sumi to kej na user posted image  al ne?

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 8:55:08   
Sulfinija
No do moje M je še točno 6.dni če bo kaki dva dni zamudila pa bo tole še 8.dni.No bomo videli,če je kaj nam ratalo ali ne.Niti ne mislim veliko nato saj imam veliko drugih zadev trenutno,po mojem bo pa vseeno malo spet krize ko se bo bližal datum.Vsem,ki še imate vedno veliko upanja želim vam,da vam čimprej rata in da vas M zapusti za celih devet mesecev.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 9:38:18   
kasija78
Jaz sem pa danes zjutraj zagledala user posted image ! Po letu in pol in z napotnico za zdravljenje že v roki. Kar tako. Končno!!!

Vsem želim čiprejšnje user posted image , hvala za vso podporo v času čakanja in za vse spodbudne besede. Sploh pa ne obupat!!!

Kakšno lepo jutro, a ne?!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 9:38:47   
Bimba80
Punce, toliko casa kot sem user posted image  cakala (celih 52 dni), toliko zdaj vztraja in noce nehat in vse me boliuser posted image . Upam, da je februarja ne bo, pa ceprav ne vem sploh kdaj naj bi prisla, ker ni redna zadnje case.
Sicer pa tudi midva z dragim delava na prvem user posted image  in imava oba 27 let. Sva pa na zacetku, sele v prvem mesecu poskusovuser posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 9:38:47   
Bimba80
Punce, toliko casa kot sem user posted image  cakala (celih 52 dni), toliko zdaj vztraja in noce nehat in vse me boliuser posted image . Upam, da je februarja ne bo, pa ceprav ne vem sploh kdaj naj bi prisla, ker ni redna zadnje case.
Sicer pa tudi midva z dragim delava na prvem user posted image  in imava oba 27 let. Sva pa na zacetku, sele v prvem mesecu poskusovuser posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 9:38:47   
Bimba80
Punce, toliko casa kot sem user posted image  cakala (celih 52 dni), toliko zdaj vztraja in noce nehat in vse me boliuser posted image . Upam, da je februarja ne bo, pa ceprav ne vem sploh kdaj naj bi prisla, ker ni redna zadnje case.
Sicer pa tudi midva z dragim delava na prvem user posted image  in imava oba 27 let. Sva pa na zacetku, sele v prvem mesecu poskusovuser posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 9:50:56   
ur+sa
o kasija78 blagor tebiuser posted image user posted image user posted image  čestitkeuser posted image user posted image  no je vsaj en a popestrila tole grdo jutro...user posted image user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Bimba80)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 9:53:12   
pingi
Najprej čestitke Kasijiuser posted image  Upanje torej še ostaja, a ne?user posted image  Srečno!!
Kepica, glede BT sem pa brala, da se lahko v primeru nosečnosti dvigne še malo višje kot je ponavadi v obdobju po ovulaciji, tako da...user posted image
Koliko dni pa je že od prve povišane temperature?

(odgovor članu Bimba80)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 10:20:42   
ur+sa
ja ja, jest sem tut slišala, da je v nosečnosti povišana BT, tko da kepica, mislm ,a ti loh kar čestitamuser posted image user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 10:25:18   
kepica
bravo kasija78user posted image  A ni dober občutek, ko se prikaže user posted image ? Lepo, da vsaj kakšni uspe, da nas vse skupaj pokonci držiuser posted image
Pingi hvala za spodbudne besedeuser posted image Si mi kar dan polepšala po tistem negativnem testu zjutraj. Saj sem šla pol računat in sem ga res ful prezgodaj delala, tko da upanje ostala. Tako si že želimuser posted image  Drugače je pa danes 29. dan od običajnih 32, BT pa je povišana 4. dan. Če mi veš iz tega našlogat, kaj se dogaja, bom prav veselauser posted image  Pa prosim samo za dobre novice. V torek ti pa sporočim, če si zadelauser posted image

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 10:57:46   
kasija78
Hvala za vse čestitke. Občutek je dober, res.

Kepica, ne razumem čisto tvoje BT. Naj bi bilo takole: pred M ti BT pade in je nižja (vsaka ima svojo nižjo, moja je nekje 36,5 - 36,7), potem en dan strmo pade in naslednji dan naraste. Takrat si v obdobju, ko nastopi ovulacija in je treba biti priden od dneva, ko T pade. Problem je seveda, da prihaja do različnih motenj, ki jih ugotoviš šele za nazaj. Ampak saj kaj več slončkanja ne škodi, ne? user posted image  Ko izmeriš tri zaporedne T, ki so od 0,2 do 0,5 višje od tvoje nižje (pri meni 36,7-36,9), si imela ovulacijo in potem čakaš  12-16 dni (od dneva prve povišane T) na rezultate. Ta številka 12-16 je fiksna, torej če imaš recimo 18 dni povišano T, potem si verjetno user posted image .
Meni je merjenje BT pomagalo, saj sem lahko določila dneve, ko sva bila bolj pridna. Upam, da sem ti kaj pomagala.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 11:15:15   
andreja2000
user posted image user posted image kasija78user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Č E S T I T K E!!!!!!!!!!!!!,
kako lepo,da si po tako dolgem času zagledala user posted image ,res sem vesela zate,saj ko vidim,da uspe kateri,ki se trudi dalj časa,dobim tudi sama novo upanje.Iz srca ti želim vse najboljše,veliko veselih user posted image  dni,ter zdravega user posted image
 
 
kepica,uf,tole z BT ti pa ne bi znala natančno odgovoriti.Sama si jo merim 6 mesecev in se mi po O temp vedno dvigne in ostane tako okoli 14-15 dni.No,včasih začne čisto rahlo predzadnji dan,ali zadnji,padat in potem dobim user posted image Pušenjak pa je rekel,da če je temp. povišana 18 dni,obstaja velika verjetnost nosečnosti,samo da jas še žal nisem prišla tako daleč.

Vsekakor ti iz srca želim ,da bi ugledala user posted image .Zase imam kar bolj malo upanja za ta mesec,saj imam spet močni PMS,boleče prsi,križ,špikanje v jajčnikih,boleče noge, vrtoglavico ,a sem še kaj pozabla?Ja,nekatere pa imajo te znake ko so user posted image ,čist različno pač,a jaz po teh znakih že 20 mesecev vstrajno dobim user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 11:26:48   
lana38
kepica, če se je BT dvignila tako pozno, si verjetno imela O šele na 25. dan ciklusa. Posledica tega pa bo verjetno tudi pozna user posted image . Po mojem jo lahko pričakuješ šele okrog 40. dne tega ciklusa. Če bi si vse merile BT, bi videle, da dostikrat "zamuda" user posted image  pravzaprav sploh ni zamuda. V bistvu je prišlo samo kasneje do O.
Lp

_____________________________

lana38

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 11:37:20   
kepica
hmuser posted image  zanimivo. Le kaj se mi plete tam spodaj... Jah, nič. Do torka bom počakala in naredila test, potem bom pa videla na čem sem. Torej, v torek naj bi mi 2. dan zamujala. Upam na dober rezultat, drugače pa gremo v nove boje. Če mi bo pa še katera kaj dobrega našlogala, bom pa samo veselauser posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 11:40:16   
kepica
Aja, pa še nekaj.Prejšnji mesec sem imela O 22. dan(sem delala O teste) pa sem M dobila še celo 2 dni prej, kot sem jo pričakovala, torej 30. dan. Razen, če so me O testi zavedliuser posted image  Se mi zdi, da malo dlje traja od O do M. Nekje 10 dni, a neuser posted image  Totalna zmedauser posted image

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 12:01:07   
ur+sa
kepica, zračunaj si kdaj moraš fejst slončkat, tukaj na RR,...a ne moreš...jest si loh zračunam, kdaj mam najbl plodne dneve... nj bi blinekje 14 pozadnji M....user posted image kolkr jest vem...

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 12:22:01   
lana38
kepica, če od O do user posted image  ne mine najmanj 10 dni, imaš prekratko drugo fazo ciklusa in potem morebitno oplojeno jajčece nima pogojev za vgnezditev. To bi se pa moralo malo poštimati s kakšnimi hormoni. Prejšnji mesec si potem imela drugo fazo ciklusa dolgo samo 8 dni, kar pa je absolutno premalo. Idealno je, če je ta druga faza dolga od 12 do 16 dni. Kar pa je manj kot 10 dni, pa je kritično. Pojdi do G in to povej.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 12:29:31   
LuLuna
IZVIRNO SPOROČILO: kasija78

Jaz sem pa danes zjutraj zagledala user posted image ! Po letu in pol in z napotnico za zdravljenje že v roki. Kar tako. Končno!!!

Vsem želim čiprejšnje user posted image , hvala za vso podporo v času čakanja in za vse spodbudne besede. Sploh pa ne obupat!!!

Kakšno lepo jutro, a ne?!


kasija78, zelo sem vesela zaradi tebe!
Spomnim se, da si kaksen mesec nazaj imela zvisano temp. dlje kot je to uobicajno v lutealni fazi, da je tvoja M zamujala, ampak je na koncu vseeno prisla...
Tisti mesec se je enako zgodilo tudi meni, prvic v zivljenju.
Prebrala sem kako verjames, da je takrat pri tebi slo za zelo zgodnji splav. Ce si delala test, ki je bil pozitiven, je to seveda mozno. Pri meni pa so testi bili negativni, kasneje pa sem izvedela, da je v tem primeru edina razlaga za taksen pojav (po ugotovljeni O, zvisana temp. vec kot 16 dni, ne gre pa za nosecnost) t.i. LUF (vec o tem se da prebrat tudi na MON-u). Torej, ce nisi delala testa, se je morda tudi tebi zgodilo prav to, ceprav baje gre za zelo redek pojav.
Kakorkoli ze, pomembno je, da si koncno zagledala user posted image user posted image  in ti zelim samo se zdravo in veselo nosecnost in prekrasnega user posted image .

(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 13:35:01   
*marjetica*
user posted image  Kasija78!

Vesela sem zate.
Kako ste ostale punce? Js vredu, sem te dni pazla že pri prehrani - ker pravijo, da je fajn, da že ko načrtuješ družino ,uživaš zdravo hrano, danes pa ne vem, kaj mi je. Vse kar vidim, bi pojedla. Bom probala jutr bit samo na sadju in vodi, ko je polna luna user posted image .
Pridne bodite.

_____________________________

"Ne sanjaj življenja, temveč živi svoje sanje."

(odgovor članu LuLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 13:56:17   
Solero
No, midva sva tudi zapekla user posted image . Pred tremi dnevi sem delala test in je potrdil moja ugibanja.
Vse skupaj (zaenkrat) doživljam popolnoma mirno, oborožujem se z znanjem, berem knjige in revije, folno kislino pa jemljem že od zadnje menstruacije (aja, imam Centramed mami, ki se kupi v DM-u).
Občutki so...mešani. Vesela, srečna, negotova. Vse jemljem zelo razumsko, čustva so pa nekje ob strani. Mogoče še pride za mano evforično veselje...user posted image
Glede na moje izračune in seveda, če bo vse v najlepšem redu, se bo najino dete rodilo v začetku oktobra.

(odgovor članu *marjetica*)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 13:57:12   
*marjetica*
ČESTITAM, SOLERO! user posted image

_____________________________

"Ne sanjaj življenja, temveč živi svoje sanje."

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 14:01:58   
andreja2000
user posted image user posted image user posted image user posted image
solero-ČESTITAM

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu *marjetica*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 14:13:59   
MP30
najprej user posted image  soleru!

sedaj pa nekaj na temo M ne pričakujemo v FEB. moja user posted image  je že tu! Joj kako je ne maram. FEB se je komaj začel, pa evo gospa je že tu! Sem žalostna...
po drugi strani pa se probam tolažiti z mislijo, da je to razlog, da greva čimprej v nove boje! user posted image  mogoče pa bo Valentinček kaj pomagal, ravno okoli njega so dnevi O.

lp vsem!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 14:52:08   
tinkamiška
Čestitke nosečkamauser posted image user posted image user posted image user posted image

Jst sem sicer še "januarska", ampak sem mi zdi, da je bila O kasneje, kot bi naj bila, zato user posted image ne čakam nekje od 3.2. naprej...

Držim pesti za vse!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu MP30)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 15:09:23   
pina-1
čestitke vsem novim nosečkam. prav lepo je brati, da je kateri uspelo. ni hudič, da tudi ostalim ne bo.
mene psiha full daje.user posted image  kako bi že rada da je 17.02. že tu. Pa naj bo karkoli že bo.
sem pa opazila danes da me jajčniki full bolijo. kot bi bili napihnjeni in trdi. se mi zdi da jih čez špeh kar čtum kako so napetiuser posted image .  dnevi O naj bi bili mimo v vseh pogledih, pa če je do O prišlo ali ne. ne vem pa zakaj me vse tako tišči in sem vsa napihnjena. ima katera podobne težave?

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?