|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
10.2.2007 15:32:24   
bobika
Eto slikico naju v pouchu user posted image
user posted image

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
10.2.2007 16:04:20   
vampirka
Mi uspešno uporabljamo kengurujčka od mothercare-a...jaz doma pospravim celo bajto, tamala pa spi kot ubita v njem. Na sprehodih je pa ati glavni...Ker smo bolj hribolazci, pa je naslednja investicija en dober nahrbtnik.

Primoža, spomnim se da je bila že enkrat debata na RR o rukzakih in najboljših modelih... Kateri model Vaude-ja pa uporabljate vi? Mogoče Jolly? Kaj pa Deuter - poznaš mogoče kateri model bi bil najbolj fajn? Hvala.

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
10.2.2007 17:59:36   
melitkica
Mi uporabljamo sling (4,20m). Sem zelo zadovoljna in tudi moja hčerka. Na začetku, ko še glavica ni bila stabilna sem ga le 2x uporabila, zdaj ko pa se držimo po koncu, pa ga večkrat prakticiramo. Malo sem imela težave z vezanje, ko pa se sfriziraš, pa gre kot po maslu. Najraje ga uporabljam, ko gremo v večje nakupovalne centre, ker je takrat mala bolj mirna in se ničesar ne boji; pa v zelo slabem vremenu. Ga toplo priporočam

user posted image

...in še naši začetki (zaspala v dveh minutah)
user posted image

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   [Brisano sporočilo]
10.2.2007 18:28:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu melitkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
10.2.2007 18:35:27   
Strawberrie Cherrie
Kolebam med slingom in med trakom...jaz v glavnem potrebujem nekaj, ker drugače bom imela roke močne kot Terminatoruser posted image
Za sling vem kje ga dobiti (oz pri kateri RRjevki), kaj pa trake...kje ste kupile trake? Men zgleda tko fajn, ko je zavezan gor čez hrbetuser posted image
Kaj je boljše?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
10.2.2007 18:35:42   
Primoza
Uporabljamo Jolly, da, model 1999/2000.

Drugače Deuter so itak v seriji kid komfort od I do III, kjer sorazmerno z opremo vrtoglavo narašča tudi cena.

Ne zaostajajo pa dosti tudi druge znamke, tako da je najbolje gledati za akcijami v trgovinah z gorniško opremo.

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
10.2.2007 18:56:10   
Jančika_
Mi imamo nahrbtnik Jack Wolfskin Watchtower Pro, kupili smo ga v akciji v K2 Alpinistu (imeli so ga slučajno, drugače ga tam ne prodajajo; imajo ga pa v Pohodniku v BTC-ju). Zdaj ga uporabljamo že za drugega, fina reč. Cenovno je bil nekje v rangu Deuterja I; upam, da je tudi kvaliteta nekje tam, hehe. 

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
10.2.2007 20:59:14   
Pilar
Za nobenega nisem uporabljala nič. Kot novorojenčka sem ju imela v košku ali pa na tleh, kasneje sem jih dala malo v ležalnik. Meni vse te štorklje in podobne stvari nekako ne potegnejo.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
10.2.2007 21:00:24   
ursussy
Nalin, v angleško govorečih koncih je Sling skupno ime za slinge z obroči (ring sling), vreče (pouch) in rute oziroma trakove (wrap).
Pri nas se je prijelo ime za sling z obroči. Malo zmede...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
10.2.2007 23:47:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ursussy)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.2.2007 7:01:54   
melitkica
nalin - vem, da je trak ampak na embalaži pa je pisalo, da je notri sling, tako da več ne vem.... je pa skoraj vse eno kopito!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
12.2.2007 9:41:45   
bobika
Sedaj še pa nekaj slikic od shooo in Nežke user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
13.2.2007 0:44:31   
laura111
Mi uspešno uporabljamo kengurujčka od mothercare-a...jaz doma pospravim celo bajto, tamala pa spi kot ubita v njem. Na sprehodih je pa ati glavni...Ker smo bolj hribolazci, pa je naslednja investicija en dober nahrbtnik.

Primoža, spomnim se da je bila že enkrat debata na RR o rukzakih in najboljših modelih... Kateri model Vaude-ja pa uporabljate vi? Mogoče Jolly? Kaj pa Deuter - poznaš mogoče kateri model bi bil najbolj fajn? Hvala.
morm se pohvalt da smo nabavl Deuter-ja 3-ko,ziher najboljš v vseh pogledih,če ste fejst hribolazci vam ga zlo proporočam,skor morte ga met,je dvojka ista sam ko bo otrok mal večji se nima z glavco  kam naslont ker je nižji zadaj,je pa fajn ker radi zaspijo not. zelo ga priporočam,hrbtišče ima res dobro,kot mora bit,teža se tolk ne čuti,saj veš da bo vedno težje za nost, pa veliko stvari gre v njega,v K2 so mel znižanga,se splača raskiratuser posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
13.2.2007 0:49:05   
laura111
BOBIKA,zelo mi je všeč ta trak ali kaj je to kjer nosi shoo otročka,kje se to dobi,bi se dalo nardit doma,predvidevam da je sam en dolgi trak in pač ena finta kako se zaveže???mi je ful všeč,pa tako lepo pisana sta-js tutuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu laura111)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
13.2.2007 11:40:04   
shooo
laura111, da probam odgovoriti.
to je ellaroo ruta.dolga je 4.5m stkana v gvatemali.lahko si pogledas vzorce na njig+hovem situ.mislim da je www.ellaroo.com.
blago je tanko a cvrsto, primerno za poleti. tale model je prav namenjen za toplo podnebje in je majhne gramaze.
mislim si jo lahko sama zasijes saj je par postov gor ena mama prpopala fotko self made rute. ona ti bo znala vec povedati o tem.
naciine vezanja se naucis iz navodil ki jih je na webu ogromno, mi se nosimo na dva nacine "front duble cross" in "hip cross carry" sprobavamo se hrbtno a nam , priznam ne gre najbolje , saj neza se ne zna dati rokic da jo primem.
lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu laura111)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
13.2.2007 22:50:53   
laura111
o super,si bom pogledala,hvala ti na informacijiuser posted image

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
14.2.2007 21:29:27   
Anonimen
Nahrbtnik imamo pa mi Tatonka in smo čisto zadovoljni.

(odgovor članu laura111)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
16.2.2007 12:17:48   
ursussy
Laura111, če se slučajno ne boš odločila za šivanje, lahko EllaRoo ruto po novem naročiš tudi pri meni (je še ni na moji strani - ravno delam na temu user posted image ). Seven, vem... če se ti zdi preveč reklamno,...

(odgovor članu laura111)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
17.2.2007 19:56:34   
laura111
po kulk?

(odgovor članu ursussy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
17.2.2007 22:11:46   
ursussy
Laura111, sem ti poslala zasebno sporočilo, da ne "operiram" preko foruma.

(odgovor članu laura111)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
18.2.2007 15:19:39   
atteya
Midva sva pa kupila kengurujčka, ki se mi zdi kar praktičen, vendar pa je problem bil v tem, da sva ga kupila precej pozno, ko je glavico popolnoma že držal pokonci in ga prav dolgo nisva mogla uporabljati, ker je otrok postal pretežak in nogice ima tako dolge, da težko hodim takrat, ko je v kenguruju, ker me ves čas njegova stopala pritiskajo na stegna.
Zdaj imava nahrbtnik, ki je OK, je pa star in zelo odprt, tako da malega notri kar premetava med hojo nenaravnost, v hrib ali dolino.

(odgovor članu ursussy)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
22.2.2007 8:23:12   
Strawberrie Cherrie
Včeraj dobili kengurujčka - Red Castle sport;
tako da zdaj ne bom kupovala slinga....mi je pa kar luštkan
http://www.childcarriers.com/Red-Castle-Sport-Baby-Carrier.pro

(odgovor članu atteya)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
25.2.2007 17:32:33   
cofek
BabyBjorn kengurujčka - fuuul priporočam user posted image user posted image user posted image . Smo imeli sposojene kengurujčke od Chiccota, pa BabyComfort in sploh niso primerljivi - sem se zmeraj zgubila v vseh tistih trakcih. Smo ga uporabljali celo poletje in jesen - skoraj od začetka (2,5M), ker mu voziček ni bil najljubša zadeva. Je notri tudi hitro zaspal, ko sva šla na sprehod (mami si je pa kondicijo nabirala user posted image ). Zdaj ga v zimskih oblačilih ne spravim več noter, pa še pretežak je že (cca.10kg), tko da imamo (v rezervi) nahrbtnik Deuter KC III, vendar ko ga spravljamo noter ni najbolj navdušen, ko pa se nosi pa ni nobenih problemov.
Se mi pa zdi da veliko bolj uživa (oz. je užival) v kengurujčku...raznih slingov, pa pouchov pa sploh ne poznam user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
1.3.2007 19:17:56   
suzi
Mi smo dobili babybjorn kenguruja. Preden je držal sam glavico je bil obrnjen k meni in je neskončno užival, zaspal je minuto po tem ko sem ga dala noter. Ko je bil malo večji pa smo obrnjeni občudovali in odkrivali svet. Od občasnih obhodov po stanovanju do krajših sprehodov. Imamo pa zdaj 9 kg in nam to ne znese več. Komaj pa čakam da bo bolj samostojno sedel (ima 7 mesecev) da ga damo v nahrbtnik pa vija v naravo.

(odgovor članu ursussy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
9.3.2007 13:58:11   
štorkljica
Mene pa zanima če se še splača da kupim sling. Mam namreč 5 mesečno hčerko, pa nevem do kdaj je to uporabno. Ker zdaj če se to uporablja do enega 6 meseca pol se mi sploh več ne splača kupit.
Če mi lahko torej kdo pove kak dolgo je to uporabno in koliko metrsko naj si kupim? Vem da se zčnejo dolžine tam nekje pri 2,5 metra in vse do 6 metrov se mi zdi?

(odgovor članu suzi)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?