|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
9.3.2007 18:58:01   
Anonimen
Jaz sem ga nabavila (sling), pa je tamala stara 13 mescev. No, nabavila sem ga pred kakim mesecem. In nama prav pride, pa še en čas bo. No, samo mi ga bomo še za drugega, ki ga pričakujemo, uporabili.
Imam pa ring sling, koliko je dolg, pa ne vem. 6m ziher ne, bolj okrog 2m. 6m se mi zdi, da so rute.

(odgovor članu štorkljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   [Brisano sporočilo]
9.3.2007 18:59:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu štorkljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
10.3.2007 13:05:53   
melitkica
nalin, meni se dogaja enako. Ko gremo v nakupovalni center ali v mesto dobesedno vsi bulijo, se umikajo in obračajo za nama, tudi s prsti kažejo ipd. Sem bila predvčerajšnjim na pošti in zaposlena sploh ni skapirala, je mislila, da sem sama, ko pa opazi, da se pogovarjam s hčerko, je bila zeelllooooo presenečena, začudena.user posted image  

Tudi jaz še nisem nikoli srečala mame, ki nosi svojega otroka v traku,slingu...razen, če se amazona odloči za sling in se srečave....user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   [Brisano sporočilo]
10.3.2007 23:16:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu melitkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.3.2007 10:56:58   
melitkica
nalin, iz MS, bilo pa bi zanimivo user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   [Brisano sporočilo]
11.3.2007 11:33:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu melitkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.3.2007 15:21:42   
shooo
amzona, po moje je pomemebno da premislis  v kak namen bos uporabljl nosiljko.z dljše sprehode bi jaz vzela ta dolgo ruto(ker se teža razposeli na obe rami) za skok v trgovino in po opravkih pa nekaj krajsega in lažjega za "namontirati", ali kratko ruto , sling ali pouch.. nekaj od tega..pa sploh ni prepozno. nasa se pri 14 mesecih in 12kg zelo rada nosi.

ja, pa reakcije okolice...jaz imam v glavnem pozitivne izkusnje res pa je da ljudje precej "zijajo" z nami. če me pa kdo kaj vprša mu pa z veseljem razložim in težim....
bi se pa z veseljem pridružila kakšnem srečanju rutk in slingov.
MELITKICA: tvoja princeska nosi prelepo ime. user posted image moje priljubljeno!


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.3.2007 16:25:38   
Strawberrie Cherrie
Mah, jaz sem dobila v dar Kenguruja; saj je bil ful drag itd, ampak če bi se sama odločila, bi verjetno vzela sling -ali trak ... trak imam še vseeno namen kupit, verjetno bom počakala,da dobim tele 3 otroške dodatke vrnjene, bo ravno za ruto in jo kupimuser posted image ...
Potem bodo pa še v SGju zijala pasli. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   [Brisano sporočilo]
11.3.2007 17:20:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   [Brisano sporočilo]
11.3.2007 17:21:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.3.2007 17:49:52   
melitkica
nalin - bom pa z mislimi z vami v primeru, če pohod uspe.user posted image

shooo  - me veseli, da ti je ime Azra priljubljeno. user posted image

london_paris - user posted image  za bodoči nakup. Bodo pa še korošci zijala prodajali. user posted image  

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.3.2007 18:37:31   
shooo
jazsem iz rogaske slatine...no če se ljubljncnke zorganizirate in bo datum primeren se vam pridruzim.
mogoce bi se resno lotile tega pa organiziramo se kaksne delvnice, da se druge malo informiramo, pokazemo kako se ruta zaveze, damo za probat...

a, ha pa se to. ruta i porobljeno blago je stkano na mero. ne vem ce je to pomemben podatekuser posted image . jaz ce bi jo sama delala bi ful skrbno izbrala tkanje (ne raztegljivo, ne trdo, ne debelo a se vedno dovolj močno) in bi naredila dvojno širino na tako da je skup zasito samo na eni strani.je pa precej draga tko da bi se splačalo ...


lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.3.2007 19:09:30   
štorkljica
Eh sem se odločila...bom kupila...naj bo, saj mala se itak rada nosi, pa še več otrok bova verjetno tudi mela, tako da stvar ne bo šla v nič. Naročila pa jih bom na tej strani
www.sling-slo.najboljsa.com/

majo različne barve, dolžine in seveda cene. Samo tako mimogrede ta zadeva sploh ni tako poceni.
Melitkica kje si ti kupila? Ko nabavim te kontaktiram pa se lahko zmenive, da malo poslingave po MS, bodo ziher spet zijala padalauser posted image
Nalin to je blago, ki je tkano na poseben poševen način (vsaj tako piše), potem nevem če bi bil efekt isti, če kupiš navadno blago in ga samo zarobišuser posted image

OK, se vam javim ko nabavim in poročam o izkušnjahuser posted image

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.3.2007 21:55:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nalin

Torej ljubljančanke, katera ima sling ali trak za nošenje ali pa ruto, torej nekaj kar ni običajno. Se zmenimo za pohod po Ljubljaniuser posted image

Jaz bom sicer težko našla čas, ampak načeloma sem pa za štos.user posted image Sem že moža spraševala, zakaj misli, da tako buljijo v nas, pa je rekel, da običajno kvečjemu ciganke takole nosijo otroke. Pa še jaz imam čist pisan sling, črtast.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.3.2007 22:29:16   
shooo
tašonka, in ostale:dajte kaksne fotke prilepite!

_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   [Brisano sporočilo]
12.3.2007 9:34:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu štorkljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   [Brisano sporočilo]
12.3.2007 9:35:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
12.3.2007 9:38:14   
Strawberrie Cherrie
Nalin, cena slingov pri nas je okoli 50€, če se ne motim, za ruto pa ne vem.

Sicer ideja ni slaba, koliko m blaga pa potrebujem? Kje imajo pa kakšne fajne vzorce in pisano blago?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   [Brisano sporočilo]
12.3.2007 9:44:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   [Brisano sporočilo]
12.3.2007 9:46:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
12.3.2007 18:45:13   
štorkljica
Nalin nisem mislila šinfat tvojega slinga, jaz nevem če je ta način tkanja kaj boljši od navadnega blaga...to sem samo prebrala na tem naslovu in sem samo dala naprej moje laično znanje...je pa verjetno doma narejen tudi vredu, bi si ga sama mogoče tudi naredila...če bi vedela kako. Saj sploh nevem točno kako originalen sling izgleda, ga še nisem mela možnost videti v živo...tako da bom jaz tudi vesela kake slikice.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
12.3.2007 20:47:09   
shooo
glede šivanja: to že vem da si mame masovno šivajo slinge (nalin!pazi-ene s tem sluzijo!si za biznis?) in pouche.gre, zakaj pa ne. ampak home made ruto sem pa videla smo eno tu na rr, par postov nazaj. tudi pohvalno user posted image
a, ha. se nekaj sem se spomnila. lahko bi si katera namesto slinga(problem z obročki) omislila "kratko ruto". je primerna za nošenje na boku -za večje , ali leže za novorojenčke in majhne dojenčke ki še večino časa prespijo. je pa v bistvu 70-80 cm širok in mislm da 2,5 m dolg trak ki ga nosiš kot pouch ali sling.krajce pač skup zavežeš.
lp




_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   [Brisano sporočilo]
13.3.2007 9:24:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu shooo)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   [Brisano sporočilo]
13.3.2007 9:38:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
13.3.2007 21:14:11   
Strawberrie Cherrie
Nalin, mene zanima kakšna dolžina blaga za ruto???? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?