|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Izkušnje iz porodnišnice...
1.2.2007 10:25:33   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: Udb

Osebje v porodni je bilo super, na oddelku ene 3 super sestre, ostale pa poden!!!! Me je kar groza, da bo treba še kdaj tja! Neprijazne, zadirčne, naveličane, vsaka mi je drugače kazala kako se doji, v glavnem pod kritiko. Je pa to novomeška porodnišnica.

Se strinjam, da je NM oddelek slab. Sicer se ¨promovirajo¨kot otroku prijazna bolnišnica, samo pozabijo pa, da so ¨mamicam neprijazna bolnišnica¨ user posted image  Izjema so tri starejše sestre, ki so materinstvo z vsemi težavami in lepimi trenutki že dale čezuser posted image . Ta mlade mislijo pa bolj na to, kaj bodo dale v rit in na rituser posted image . Pol si pa pomagaj z njimi. Namesto, da bi ti svetovale, čakajo da boš vprašal, samo, kako češ vprašat, če ne veš kaj je narobe. user posted image Se pa baje načrtuje sprememba vodstva

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Izkušnje iz porodnišnice...
1.2.2007 10:32:11   
Strawberrie Cherrie
Porodnišnica Slovenj Gradec - zdravnik ki me je šival user posted image - kar na živo, jaz mu pa nisem mogla dopovedat, da boli - tega ne bom nikoli pozabila, ker enostavno nisem mogla več zdržat
babica me je malo ''skurčala'' med samim porodom, ampak OK, sem zato vsaj prav delala user posted image user posted image
Sestre na oddelku - rodila ravno med vikendom, tko da se mi zdi da sem 2 dni gledala skoz eno in isto žensko, ki je bila sitna kot nevemkaj - pa spale so ponoč, otroci so se pa novim mamicam jokali - pa sploh niso htele na dojko pomagat pristavljat otroka, s tem, da kao 'dojenčkom prijazna bolnišnica' ne ponuja otrokom dudik - moj user posted image je imel ful močan sesalni nagon, pa mi niso pustile dat dudike - zato pa zdaj skoz na joški visiuser posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Izkušnje iz porodnišnice...
1.2.2007 13:29:20   
natalia
med porodom je še šlo, šivanje tudi -zelo prijazen zdravnik, nastopile so težave potem, ko sva bile z bejbo na oddelku. imela sem **** šivov in se mi je vse vnelo.nisem se mogla premaknit, ampak sem morala, ker se mi je mala jokala, tako, da so se mi šivi ob vsakem dvigovanju znova vnemali. dojila sem jo res! ne pretiravam 22 ur od 24 - ih ker nisem imela mleka! moja cimra se ni mogla nehat čudit, ko je videla, da ne morem niti jest normalno, če pa se je mala nonstop jokala od lakote. tako, da jaz nisem jedla, sekirala sem se, sekirale so me, ves čas, ko sem bila v porodnišnici so mi dajale občutek, da sem največji idiot, ker ne znam nahranit otroka oz. ga pristavit. in kako je bilo težko doklicat sestre ponoči! potem pa ti pride neka trola in ti očita, da ne znam otroka pristavljat. poleg tega še previjat, ko sem tako ali tako komaj stala na nogah, ker sem bila cele noči budna, lačna... eh groza!  komaj sem čakala, da grem domov.

Mislim, da si bom pri drugem znala izborit flašo, upam pa, da je ne bom rabla.


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Izkušnje iz porodnišnice...
1.2.2007 15:53:56   
altati
Rodila 3x, v Lj.porodnišnici, same pozitivne izkušnje.....Pri porodu, po porodu, je pa res da nisem imela nobenih zapletov, ne z dojenjem, ne z doječkom...

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Izkušnje iz porodnišnice...
1.2.2007 17:26:32   
rija
Kar se tiče osebja, porodnišnice, storitve: boljše nebi moglo biti....

Kar pa se tiče obiskovalcev: hudič od hudiča.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Izkušnje iz porodnišnice...
4.2.2007 10:19:02   
Naja30
Za Lj porodnišnico sem slišala 90% slabih stvari in sem se kljub temu zaradi drugih dejavnikov odločila, da bom tam rodila. Pa mi ni žal. Sicer sem bila na začetku malo razočarana zaradi babic, nočna smena - ena je bila prav groba, druga pa tečna ko user posted image  Zjutraj pa je prišla nova smena in najboljši dve babci. Na oddelku pa je bilo vse ok, čeprav sem se tega najbolj bala. Midve s tamalo sicer nisma imeli problemov z dojenjem, je že v porodni dobro prijela in prijazna babca mi je zelo lepo vse pokazala, tako da sem ji zelo hvaležna za vse. Sem pa ugotovila, da če si ti prijazen do njih, bodo tudi one do tebe. Na oddelku je bilo tudi nekaj tečnih in vsega naveličanih sester, ampak jaz jim nisem preveč težila in jih klicala, pa vedno sem bila prijazna in sem dobila tak odziv nazaj. Tiste tri dni pa že malo potrpiš, saj se šele doma začne pravo življenje z dojenčkom.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?