|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nenačrtovana zanositev
6.2.2007 21:21:34   
Anonimen
Jaz pa bi imela eno vprašanje za vse tiste, ki ste zanosile nenačrtovano. Že večkrat sem se spraševala, na kak način se to sploh zgodi? OK, vem, da se to lahko zgodi poleg jemanja KT ali da poči kondom, vendar pa v tem primeru mene bolj zanima metoda "pazi".

Ali ste zanosile tako, da je partnerju spodletelo in se ni pravočasno umaknil iz nožnice ali se je dovolj hitro umaknil, pa ste zanosile brez ejakulacije, torej med samim odnosom?

To me res ful zanima. Sicer sem že slišala, da se lahko zanosi tudi med samim odnosom brez orgazma, vendar pa bi rada sedaj slišala vaše konkretne primere, koliko vas je takih.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nenačrtovana zanositev
7.2.2007 7:05:54   
NEVA-1
To sem pa tud jaz hotla že enkrat vprašat, ker me tud zanima

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nenačrtovana zanositev
7.2.2007 7:31:23   
Anonimen
Zanosiš lahko že s predsemensko tekočino (služi za vlaženje nožnice). Možnosti so seveda manjše, a so.

Veliko je o tem napisanega na forumi. Odtipkaj v iskalnik PREDSEMENSKA TEKOČINA.

(odgovor članu NEVA-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nenačrtovana zanositev
7.2.2007 9:19:45   
Anonimen
Pozdravljene, jaz sem zanosila nenačrtovano. Zaradi zdravstvenih razlogov sem prekinila jemati kontracepcijske in sem imela dva meseca normalno menstruacijo. Ko bi jo morala dobiti tretji mesec (sem že malo krvavela) sva imela odnos in ker sem še tisto noč pričakovala menstruacijo nisva pazila. Tista mala krvavitev je potem kar izginila, jaz pa sem čez tri tedne imela pozitivni test. Ginekologinja mi je rekla, da je to možno, ker se po prenehanju jemanja kontracepcije, menstrualni ciklus lahko zmeša.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nenačrtovana zanositev
7.2.2007 10:30:46   
Baucka
Mi smo bili na pazi metodi celih 6 let in se ni zgodilo nič. Smo pazi metodo uklinli in zanosli šele 4 mesec in še to na dopustu, daleč daleč od doma. Pravijo, da menjava klime vpliva na to. Samo se ne zanašaj na to, saj lahko kateri spermij predčasno pobegne naprej in si izbori svojo jajco. Mi pa je ginekolog povedal, da je dojenje 80% zaščita, prekinjen odnos pa 90%.

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nenačrtovana zanositev
7.2.2007 12:12:29   
pupi
Helo
Tudi mi smo bili na pazi metodi kar 4 leta, ko pa smo se odločili da bi imeli user posted image , pa je v prvo uspelo. Tega seveda nisma pričakovala tako hitro, ker danes naredit user posted image  ni več hec zato moramo bit vse vesele, katerim nam rata v prvo al pa se pač zgodiuser posted image user posted image
čao

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nenačrtovana zanositev
7.2.2007 14:22:08   
Strawberrie Cherrie
Zaradi zdravstvenih razloom nisem smela jemati KT -> no s kondomom pa tut ni fajnuser posted image

(odgovor članu pupi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nenačrtovana zanositev
7.2.2007 14:29:20   
lenčica
ja midva sva v tistih cajtih tolk seksala, da ni čudn, da je ratal. Ker sva uporabljala samo kondom, sva si včasih zaželela probat tudi brez. Ampak vedno sva pazila. bilo je nenačrtovano, ampak če bo pa bo, sva si rekla. Tko, da jaz mislim, da je moj takrat še fant (sedaj mož) vedel, da sem prava, bila sva finančno preskrbljena in če se to fantje zavedajo, potem v trenutku, ko padejo notri ne vem če čist 100% pazijo. Tud če tko rečejo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nenačrtovana zanositev
7.2.2007 14:41:47   
Anonimen
Mi smo tudi eno leto pazli, da ne bi kaj bilo, pa se je zgodilo user posted image  user posted image . V drugo smo pa šli načrtno da bomo povečali družino in je tudi v prvem rataluser posted image . Svetujem ti, da če še nisi propravljena nauser posted image , potem uporabi kakršno koli Zaščito, čeprav statistično gledani je ženska plodna samo 24-48 ur na mesecuser posted image .(pa ne me dobesedno vzeti).

(odgovor članu lenčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nenačrtovana zanositev
7.2.2007 14:59:54   
lenčica
ja pa še to, glede na to, da sem rodila 12 dni po roku, tudi sedaj so mi datum poroda premaknili, ker baje ne zanosim v času ovulacije. torej sem skoz po  mal plodnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nenačrtovana zanositev
8.2.2007 13:29:11   
Ciril
Nobena zascita ni sigurna....
pri taktiki "pazi" je to prakticno nemogoce, kot je napisala ze ena prej... persemenska tekocina lahko stvar uredi po svoje, tudi ce mu pride v robcek.
pri kondomu je tkoaltko vse skupj brezveze, nobenga tapravga filinga (ne zanjo ne zanj), pa se poci lahko, ali pa se kak pametnjakovic z buciko sprehaja po trgovini preden te kondome kdo kupi.
pri tabletkah je pa tko, da ce punce jemlje kontracepcijske tablete, in ima kakrsnekoli antialergene (se pravi tablete za blazenje simptomov kakrsnekoli alergije) se zanesljivost tablet z dobrih 99 MOCNO zmanjsa, in spet brez nekih tezav pride dop nosecnosti.

skratka zascita ni ravno prava besede kar se tice kontracepcije, saj ima vsaka metodo svojo sibko tocko ki jo uporabniki poznajo ali pac ne, in potem se zgodi kar se zgodi. Nekaterim je to vsec drugim ne, najboljsa kontracepcija je pa se vedno aspirin. Med koleni seveda. Vsak ki se odloci imeti spolni odnos, mora pac zraven sprejeti tisti del tveganja, da se lahko kaj zalomi. Zalomi seveda v primeru da si otroka ne zeli.



(odgovor članu lenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nenačrtovana zanositev
8.2.2007 18:59:07   
Anonimen
To me res ful zanima. Sicer sem že slišala, da se lahko zanosi tudi med samim odnosom brez orgazma, vendar pa bi rada sedaj slišala vaše konkretne primere, koliko vas je takih.


Kje si pa to slišalauser posted image .

Se opravičujem, ampak mislim, da bi že vsak srednješolec, pa tudi tam od 5. razreda osnovne šole, moral vedeti, da orgazem nima blage veze pri zanositvi.

Že predsemenska tekočina vsebuje spermije! Bolj si mlad, bolj so ti paglavci žilavi in hitri in kaj hitro lahko najdejo svojo ljubico.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nenačrtovana zanositev
8.2.2007 21:16:02   
Drnula
Pri nama je metoda pazi drala 7 let. Potem se je zgodilo ...
Da je seme v predsemenski tekočini so že vekrat omenile pred mano, zadostuje tudi v bližini nožnice, ko trdovratni in zagnanany **** izkoristijo tekočine in se pririnejo tja ko je treba

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nenačrtovana zanositev
12.2.2007 12:06:26   
*Marty*
no jz sem zdej drugič noseča in obakrat je ratalo nenačrtovano. Zaščita je bila metoda bom pazil. Evo kako moj pazi. Tadrugič sm bila kar malo jezna, ker nisem bila še pripravljena na drugega otroka, ampak zdej je kar je. Boljš čimprej, bog ve kdaj bi se načrtno odločila. Zgleda da sva oba zelo plodna. Pri prvem sem zanosila 2 meseca po prenehanju jemanja tablet. Pri tadrugem sem pa glih gruntala, če se čem zaščitit, pa sem zgleda predolgo odlašala. On tudi ne ve kdaj kdaj sva zanosila,  tako, da se je očitno prijela predsemenska tekočina. Tako je to. Ko rodim še drugo dete se pa zaščitim ko Kočevski medved.user posted image

Lepo se mejte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nenačrtovana zanositev
19.10.2009 12:28:53   
Sjsk
Lep pozdrav, mene pa zanima, če lahko ženska zanosi tudi če ne doživi orgazma?

Mogoče če mi katera lahko pove iz izkušenj?

Hvala

(odgovor članu *Marty*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nenačrtovana zanositev
19.10.2009 12:30:59   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Sjsk

Lep pozdrav, mene pa zanima, če lahko ženska zanosi tudi če ne doživi orgazma?

Mogoče če mi katera lahko pove iz izkušenj?

Hvala

A to sprašuješ v smislu, če ona ne doživi orgazma??

(odgovor članu Sjsk)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nenačrtovana zanositev
19.10.2009 12:49:10   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Ciril

Nobena zascita ni sigurna....
pri taktiki "pazi" je to prakticno nemogoce, kot je napisala ze ena prej... persemenska tekocina lahko stvar uredi po svoje, tudi ce mu pride v robcek.
pri kondomu je tkoaltko vse skupj brezveze, nobenga tapravga filinga (ne zanjo ne zanj), pa se poci lahko, ali pa se kak pametnjakovic z buciko sprehaja po trgovini preden te kondome kdo kupi.
pri tabletkah je pa tko, da ce punce jemlje kontracepcijske tablete, in ima kakrsnekoli antialergene (se pravi tablete za blazenje simptomov kakrsnekoli alergije) se zanesljivost tablet z dobrih 99 MOCNO zmanjsa, in spet brez nekih tezav pride dop nosecnosti.

skratka zascita ni ravno prava besede kar se tice kontracepcije, saj ima vsaka metodo svojo sibko tocko ki jo uporabniki poznajo ali pac ne, in potem se zgodi kar se zgodi. Nekaterim je to vsec drugim ne, najboljsa kontracepcija je pa se vedno aspirin. Med koleni seveda. Vsak ki se odloci imeti spolni odnos, mora pac zraven sprejeti tisti del tveganja, da se lahko kaj zalomi. Zalomi seveda v primeru da si otroka ne zeli.



user posted image user posted image user posted image user posted image Rahlo nenavadno razmišljanje... Midva z možem uporabljava kondom in se ni nikoli nič ponesrečilo. Za kako pazi metodo midva ne bi bila, ker potem ne moreš biti sproščen, ker pač paziš... tablete sem pa prej jemala več let, pa sem potem nehala... Mene na sploh zelo preseneča rezultat v anketah, da je več kot polovica otrok nenačrtovanih, sploh ne morem verjeti - v današnjih časih... Ker kdo pa ravno pika kondome v lekarni? To je pa res iz trte izvito. Saj pazi metoda je že ok za tiste, ki sicer ne bi otroka, a če bo, pa tudi fajn. Če pa res ne bi otroka, pa je to bolj tako... pa skrb potem, ali bo menstruacija ali ne. Uh... No, 100% zaščita pa je itak user posted image - na tem sva sedaj midva user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Ciril)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nenačrtovana zanositev
19.10.2009 12:50:10   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Sjsk

Lep pozdrav, mene pa zanima, če lahko ženska zanosi tudi če ne doživi orgazma?

Mogoče če mi katera lahko pove iz izkušenj?

Hvala

A to sprašuješ v smislu, če ona ne doživi orgazma??



user posted image user posted image user posted image

V tem primeru potem zanositev pri posilstvu ne bi bila možna user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nenačrtovana zanositev
19.10.2009 12:58:25   
eva1
prvič in drugič je bilo tako, da nam je blo vsejn če bo..nismo delal, nismo pazl...tretjič pa sem po 14 mesecih dala mireno vn, zaradi krvavitev, mislim da sem bila 15 ali 16 dan po zadnji M , ko mi jo je G odstranil..ker sem se zanašala na to, da je moja O že mimo smo brez kondoma, kao pazili...čez 14 dni je bil + na CB..smo pa bili veseli, najprej mal šok, ampak sedaj je naš mali zelo zaželjen in ga komaj čakamo...smo itak hotl met še enega 1x...


< Sporočilo je popravil eva1 -- 19.10.2009 13:00:18 >

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nenačrtovana zanositev
19.10.2009 13:12:27   
Gwendolen
Pri naju je pazi metoda učinkovala slaba 4 leta, pred tem sem jemala KT (nikoli več!!!). Nisva uporabljala prav nobene druge zaščite. Potem sva se pa odločila za otroka in je trajalo 9 mesecev, da je ratalo.

Pri pazi metodi je pač tako, da če sta oba normalno plodna in je moški res zanesljiv in dosleden pri tej metodi, potem se težko kaj zgodi, vsaj po najinih izkušnjah je tako. Če pa sta oba ful plodna (npr. moja sestrična in njen), je pa kaj hitro lahko ta metoda povsem neučinkovita, sploh če moški poleg tega izloča še veliko te predsemenske tekočine, ker moj je bolj malo. user posted image

< Sporočilo je popravil Gwendolen -- 19.10.2009 13:13:24 >


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nenačrtovana zanositev
19.10.2009 15:30:31   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Gwendolen

Pri naju je pazi metoda učinkovala slaba 4 leta, pred tem sem jemala KT (nikoli več!!!). Nisva uporabljala prav nobene druge zaščite. Potem sva se pa odločila za otroka in je trajalo 9 mesecev, da je ratalo.

Pri pazi metodi je pač tako, da če sta oba normalno plodna in je moški res zanesljiv in dosleden pri tej metodi, potem se težko kaj zgodi, vsaj po najinih izkušnjah je tako. Če pa sta oba ful plodna (npr. moja sestrična in njen), je pa kaj hitro lahko ta metoda povsem neučinkovita, sploh če moški poleg tega izloča še veliko te predsemenske tekočine, ker moj je bolj malo. user posted image


U marija, kaj vse ti veš o svojih sorodnikih user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nenačrtovana zanositev
19.10.2009 18:08:43   
Sjsk
Slovenka ful hvala za tvoj odgovor, valda saj je čisto logično!!! Samo se že tako dolgo trudiva da sem pomislila tudi na to!!! Hvala LP

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nenačrtovana zanositev
19.10.2009 18:34:20   
Gwendolen
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

IZVIRNO SPOROČILO: Gwendolen

Pri naju je pazi metoda učinkovala slaba 4 leta, pred tem sem jemala KT (nikoli več!!!). Nisva uporabljala prav nobene druge zaščite. Potem sva se pa odločila za otroka in je trajalo 9 mesecev, da je ratalo.

Pri pazi metodi je pač tako, da če sta oba normalno plodna in je moški res zanesljiv in dosleden pri tej metodi, potem se težko kaj zgodi, vsaj po najinih izkušnjah je tako. Če pa sta oba ful plodna (npr. moja sestrična in njen), je pa kaj hitro lahko ta metoda povsem neučinkovita, sploh če moški poleg tega izloča še veliko te predsemenske tekočine, ker moj je bolj malo. user posted image


U marija, kaj vse ti veš o svojih sorodnikih user posted image user posted image user posted image



Ne vem, KOLIKO predsemenske tekočine izloča sestričnin in iz napisanega to tudi ni izhajalo - oklepaj se nanaša na tisto, kar je napisano pred oklepajem. Vem samo to, da sta oba ful plodna, ker je prvič zanosila, ko sploh nista delala na tem oz. je bilo popolnoma nenačrtovano. V drugo pa je zanosila prvi ciklus, ko sta se za to odločila.

Nama je pa bolj trajalo kot ne.


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?