|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tuš ali kad?
22.2.2007 21:01:15   
k1
oboje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tuš ali kad?
22.2.2007 21:08:03   
Dashenka
Kad!
V bani se lahko tuširaš, v tuš kabini pa precej težko namakašuser posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tuš ali kad?
22.2.2007 21:21:33   
frutka_
KAD!

Ko se spomnim, da morem očistiti tuš kabino mi gre na bruhanje. sami vogalčki, fuge, zareze in noter se je že fajn naselila plesen.
nikoli tuša več! Naslednje leto najkasneje gre tuš ven in kad noter!

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tuš ali kad?
23.2.2007 9:14:35   
soncece24
Če imaš prostor definitivno oboje. Midva imava tako banjo kot tudi vgrajeno tuš kabino - zgleda kot en hodnikec cel v ploščicah. S čiščenjem jaz nimam nekih ekstra težav (razen, da se mi kdaj ne da user posted image ) našpricam s čistilom in lepo staromodno zribam ploščice s sirkovo krtačo user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tuš ali kad?
23.2.2007 9:17:58   
April
Ja čiščenje tuš kabine je pa res za živce požret.user posted image  Jaz sem si tud s palčkam za učesa pomagala, da sem dosegla tiste butaste koleščke.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tuš ali kad?
24.2.2007 15:25:19   
frutka_
Sirkove krtače še dejansko obstajajo...???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tuš ali kad?
25.2.2007 19:50:19   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Sirkove krtače še dejansko obstajajo...???user posted image user posted image user posted image


seveda user posted image ti jo posodim, če rabiš user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tuš ali kad?
25.2.2007 19:56:19   
cmokec
Banja user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?