|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
[Anketa]

prvi meseci


boleče prsi
  36% (694)
slabost
  23% (444)
bolečine v trebuhu
  22% (431)
krvavitev
  3% (69)
nič od naštetega
  7% (152)
vse našteto
  6% (133)


Skupaj glasov: 1923


(Zadnji oddan glas : 8.10.2023 21:42:49)
(Glasovanje traja do: -- )
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prvi meseci
11.11.2009 10:12:59   
divans1
Hmmm, spola se pa ni nič videlo, ker je mel mali prekrižane nogice, pa kašljat sm morala, da se je obračal.... Ej v materinski je G vpisala vse organe oz.dele, da so se videli, kaj pa ledvici, a to se kasneje razvijeta?

(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: prvi meseci
11.11.2009 10:26:57   
ozzy
Ej za ledvice se res ne spomnem, če nama je kaj rekla na pregledu. jaz še nisem bila potem pri svoji ginekologinji, da bi mi to vpisala v materinsko. Predpostavljam, da ti je to vpisovala tvoja osebna ginek.

Vidim pa, da so na listu, ki sem ga dobila na pregledu zapisani organi-vendar le nekateri. Tisti list, ki ga ona isprinta iz programa, ko računa tveganje glede tvojo starost. Poglej tam.
Pod rubriko fetal anatomy (skull, brain, spine, abdomen, stomach, bladder, hands, feet). jaz mam samo to.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: prvi meseci
11.11.2009 10:43:31   
divans1
Ja, tud jst mam isto na tem listu sprintano in vsi ti organi se vidijo. Mi je pa to delala moja ginekologinja in mi je potem še vse to vpisala v materinsko, pa čist nikjer ne morem najdet tega podatka, sam tko me zanima informativno veš

(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: prvi meseci
11.11.2009 11:02:05   
divans1
Ej pa na tem listu sprintanem s programa, katero tveganje se gleda? Ali se gleda adjusted risk, trisomy 21 ali katero drugo???

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: prvi meseci
11.11.2009 11:19:29   
divans1
Uh, kuk vprašanj mam jst danes. Ozzy, kuk ti piše pa utrip srčka, fetal heart rate?

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: prvi meseci
12.11.2009 9:30:00   
ozzy
divans1 gleda se adjusted risk trisomny 21. To je izračunan rizik glede na materino starost. pri moji starosti je to 1:2650. Glede na to, da si ti mlajša imaš verjetno še boljši rezultat.
Srček pa je 162, kar je rekla, da je idealno. Ne sme biti pod 14o in nad 180.

Lp

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: prvi meseci
12.11.2009 10:51:12   
divans1
Ooooo super ozzy. Jst mam pa 1:5627, utrip je bil pa 169. Super!!!! Pa tudi za ledvici sem končno izvedela. Pri teh tednih se ledvici še ne gleda, ampak se pogleda samo, če je viden mehur. Matr, bom doktorirala s tega, hahahah...

(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: prvi meseci
12.11.2009 11:24:55   
ozzy
user posted image user posted image user posted image Divans1. Ja za mehur se pa spomnem, da ga je videla in nam ga kazala. A tebe kaj "špika" dol? mene je včeraj skoraj cel dan. Pa vzamem magnezij šumečo tableto pa je bolje. Verjetno se zdaj to vse dol razteza al kaj. Zjutraj pa mi je še občasno slabo, predvidevam da od elevit tablet. Zdaj jih vzamem preden grem spat. Drugače pa je vse ok. Pa tebi?

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: prvi meseci
12.11.2009 11:43:29   
divans1
Ja mene tud vsak dan špika, sam ni tako hudo, da bi kej vzela, včeri zvečer me je kr fjst... Drugače pa ta teden jemljem dvakrat dabroston, drug teden enkrat na dan, potem pa z njim zaključim, elevit pa že skoz jemljem. Glede slabosti pa tako: vedno morm pazit, da kej pojem, ker če sm lačna, čutim slabost, če se pa malo preveč najem, me pa vse tišči dol... Nikol ni prov, ampak dokler je tako, JE SUPER, NE???user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: prvi meseci
12.11.2009 18:56:50   
ozzy
Da da tudi pri meni je s hrano tako. Saj bolje da nam je slabouser posted image .

lepo počivaj!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: prvi meseci
17.11.2009 12:13:11   
divans1
Bok punce!!! Kako ste kaj? Jst sm dobro, sam mal mi je smotano, ko mam naslednji pregled šele 9.12, pa ne bom tak dolgooo nč bebe videla....

(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: prvi meseci
17.11.2009 13:37:52   
ozzy
Živijo punce me je že skrbelo, ker se nič ne oglašate kaj se dogaja.
Tudi jaz sem dobro. Imam pregled zdaj v četrtek tako, da me ž malo živčki tresejo. takrat bom videla kako in kaj ali grem v službo al bom še doma. Vam se že kaj pozna trebušček? meni že kar. Je pa res, da nisem prej imela nič trebuha tako da mi je to zdajuser posted image .

Lp

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: prvi meseci
17.11.2009 16:29:53   
ZoyaEva

Hej. Jaz sem zadnje cajte bolj mal za kompom. Sem vmes staknala vnetje mehurja. Nič fajnega ... Drgač sem dobla pa rezultate DHT in so še boljši od NS.  Ozzy ti si jih dobla ?


Sem vidla Divans, da si se pridružila Majčicam. Se bom v kratkem tudi jaz ....

Lepo se imejta in čuvajta bebice!


(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: prvi meseci
17.11.2009 17:18:59   
divans1
Ja tudi meni se že pozna trebušček, pa čeprav sem v nedeljo dopolnila komaj 3 mesece. Jst bi kr na tem forumu ostala, forum "majčice" se mi pa nč kej ne dopade oz majo punce tam take debate o vozičkih pa ne vem kaj vse, pa večinoma majo že otroke, nekak se ne morem vklopit. Tuki mi je bolj fajn, ker smo čist začetnice!!!!user posted image

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: prvi meseci
18.11.2009 11:01:35   
ozzy
ZoyaEva nisem še dobila rezultatov-jih nestrpno čakam vsak dan. V četrtek bo 14 dni-takrat so rekli, da pridejo. Upam, da bodo moje številke tudi ok.
Jutri pa mam pregled pri svoji gineko tak da bom vidla kako in kaj.

Divans1 se strinjam, da ostanemo na tem forumu. Mi gredo prav na živce njihove debate o vozičkih in opremi-tako zgodaj. user posted image

lp

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: prvi meseci
18.11.2009 11:48:21   
divans1
Ozzy, držim pesti zate, da bo jutri vse v redu. Pa jst vem, da bo!!!!!user posted image

(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: prvi meseci
18.11.2009 12:32:01   
ozzy
Hvala ti sporočim!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: prvi meseci
18.11.2009 13:40:52   
ZoyaEva
Ja, jaz sem tudi bila pripravljena, da bom dlje čakala.  Sem bila kar presenečena , da so tako hitro prišli rezultati. Sicer je pa ona rekla, da je full odvisn.  Po moje čakajo, da se jih nekaj nabere in skupaj pošljejo.

Ozzy velik sreče jutri.

Potlej pa ostajamo tukaj.  Mogoče odpremo novo temo ?

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: prvi meseci
18.11.2009 13:57:09   
divans1
Zoyaeva, js se strinjam!!!!

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: prvi meseci
18.11.2009 14:27:52   
ZoyaEva
Maš kako idejo za naslov teme ?  Dala bi jo pod temo V pričakovanju. Men pade na misel : Po ss spet srečke nosečke :) . Ne vem nimam pojma :).  Mogoče še Ozzy kakšno pripomne... 

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: prvi meseci
18.11.2009 14:45:18   
divans1
Ja, to se mi zdi čist v redu naslov... Pa da pol debatiramo kva se nam kej dogaja, k je vse za nas na novo, ne? Js še zdj ne razmišljam o vozičku in ne vem kaj še vse, tako kot majčice....

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: prvi meseci
18.11.2009 16:14:15   
ZoyaEva
Evo,  naslov je  po SS spet v veselem pričakovanju  :
http://www.ringaraja.net/forum/Po_SS_spet_v_veselem_pri%C4%8Dakovanju/m_4676778/tm.htm

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: prvi meseci
20.6.2010 11:24:15   
Anonimen
Potdravčej še iz moje strani. Pred parimi dnevi sem končno po letu in pol dočakala user posted image user posted image

Sem v 6 tednu in imam bolečine v trebuhu, kot da bo vsak čas prišla user posted image , boleče prsi, slabost, ki na momemnte ne vem bom tekla v stranišče ali ne, bolečine v križu :( in slabosti. Se mi pa zelo vrti, tako, da je kar projekt se dvigniti iz postelje.

Dekleta, nekaj me zanima, a vse to mine, ker sem slišala, da se zelo rado zgodi, da se slabost in bruhanja pojavlajo tudi po treh mesecih?

Drugače sem pa vesela user posted image , upam, da bo z mojo pikico vse ok.

user posted image pa čim manj težavic ;)

(odgovor članu minka28)
  Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: prvi meseci
23.7.2010 10:56:16   
Nataliya
Hey user posted image

PilotGirl7.. sama sem noseča 16.tednov pa me še vedno daje slabost... So govorili da ponavadi prej mine ampak jaz še kar bruham.. Sicer samo zjutraj ko vstanem pa še to sedaj ne vsak dan.. Sem pa tudi po tem ugotovila da sem noseča...

Ostalih težav zaenkrat nimam, upam pa da tebi slabost mine..


user posted image  pa uživajte in čim manj problemov user posted image

_____________________________

Nik 25.12.2010
8.1.2013

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: prvi meseci
9.9.2010 10:06:12   
ana_ana
lep pozdrav!
sicer je ta tema obiskana meseca julija ampak vseeno bom vprasala.sicer sem prebrala ves pogovor med zoyaeva,davis1 in ozyy.sem namrec v isti situaciji kot one,odmrtje ploda v 6t.sedaj sem ponovno noseca 5t3d,na zacetku je bila prisotna rahla slabost in pa boleca prsa obcutljive bradavicke ampak vse to v zmernih kolicinah ne pretirano.sedaj se mi pa zdi da je tega v zeloooo majhni kolicini se bojim se da ti znaki ne izginjajo in da se bo moja zgodba ponovila user posted image
sicer se v redu pocutim,rjavega izcedka ali krvi ni,razen obilnega belega toka.
drug teden v pet imam prvi pregled da vidimo ce srcek bije ampak me je tako strahuser posted image user posted image
punce ali so tudi vam ti znaki tako varirali enkrat ful potem pa nic itd....?

(odgovor članu Nataliya)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?