|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zasavčanke
10.3.2007 21:04:13   
cofek
IZVIRNO SPOROČILO: hothien


Jaz sem danes od 10ih do 13ih skoz vozičkala gor pa dol po Trbovljah, z eno kolegico. A sem ktero srečala? user posted image


no, mene žal ne, ker sem bla skoz notri user posted image , pa tko lep dan je bil...si pa pridnauser posted image

mi gremo pa jutri na Kum user posted image - če boste kaj hodile tam gor - bom tista, ki bo mela malega user posted image  na hrbtu. Če bo tko užival, kot je zadnjič na Mrzlico, nas ne boste moge falit user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Zasavčanke
11.3.2007 8:49:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cofek

IZVIRNO SPOROČILO: hothien


Jaz sem danes od 10ih do 13ih skoz vozičkala gor pa dol po Trbovljah, z eno kolegico. A sem ktero srečala? user posted image


no, mene žal ne, ker sem bla skoz notri user posted image , pa tko lep dan je bil...si pa pridnauser posted image

mi gremo pa jutri na Kum user posted image - če boste kaj hodile tam gor - bom tista, ki bo mela malega user posted image  na hrbtu. Če bo tko užival, kot je zadnjič na Mrzlico, nas ne boste moge falit user posted image




Uf, vi ste šele pridni! Bravo! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu cofek)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Zasavčanke
11.3.2007 12:54:32   
F*S*M
Mi sedaj spimo, ko se naspimo pojemo malico in švignemo v Trbovlje to bo verjetno tam okol treh, tako da če se boste martinčkale v parku se srečamo, mi imamo moder terenc od vozička, je pa znamka Knorr pa sej nas ne bote mogle zgrešit,ker bo zraven moja sestrica ki je stara 7 in ni sekunde tiho user posted image user posted image user posted image user posted image

no se vidimo


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Zasavčanke
11.3.2007 18:53:04   
tati2
No mi smo bli v Trbovljah v parku tam okrog pol petih, sam je že ful vetr pihal, tko da smo šli kar hitro domov.

Cofek kako je blo na Kumu, zihr je vetr pihal, no mi smo bili malo nižje ne čisto na Kumu, ker tam stanujejo moji starši in smo vsak vikend gor, sicer na Kumu pa bol poredko.

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Zasavčanke
11.3.2007 21:39:49   
Miss Piggy
Kako kaj bejbe? Ste ze navozickale danes? user posted image

(odgovor članu tati2)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Zasavčanke
11.3.2007 21:48:16   
maja979
sem hotela mal vaše albume pogledat pa jih nektere nimate? dejte kakšno slikco v album dat da mal vidm kako zgledate če mogoče katero poznam.
pa pozdravček iz kočevjauser posted image

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Zasavčanke
11.3.2007 22:02:05   
F*S*M
no dans pridem v park in ni bilo nobene vozičkarce sej res da smo bili šele okol pol 5 do 5, sam kaj ko gremo gor mim rudarja pa sem srečala bivšo sodelavko z malim, ki je 5 dni mlajši od našega, pa pikico pa je treba čvekat ne, no pa drugič se bomo srečale

nič mejte se

nočko


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu maja979)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Zasavčanke
11.3.2007 22:26:25   
Polly
Čeer!
Jst sem tudi "zasavčanka", vsaj še en dan user posted image . Smo namreč v polni selitvi v laško občino - jutri bomo mogoče že spali v našem novem, krasnem domeku user posted image .
Časa nimam niti za user posted image . Bo pa kmalu boljše, zato se priporočam user posted image .


_____________________________

Kako je življenje lepo!

http://regi.si/srce/

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Zasavčanke
12.3.2007 14:55:35   
cofek
ste vse zunaj, a? res je lep danuser posted image

midva pa dopoldan nisva šla nič ven, ker ni hotel v vozička user posted image , tko da sva šla samo v trgovino, po kosilu pa še malo na teraso, da sva vsaj malo na sončku.


tati2 - res je pihalo, vendar pa ni bilo sile, ker je sonce že tolk toplo; v gostilni je pa itak brezveterje user posted image . Me pa zanima, ker si ravno domačinka - a je na Dobovcu kak bankomat? smo se na poti gor spomnili, da smo brez keša (vsi oboroženi s karticami) pa nismo vedeli oz. na prvi uč ni bilo nikjer opazit BA.

(odgovor članu Polly)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Zasavčanke
12.3.2007 17:26:56   
tati2
Ne Cofek na Dobovcu pa res ni nobenega avtomata.

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Zasavčanke
12.3.2007 17:31:57   
Bubamaraa
Sam punce res bi lahk dale kakšno sliko v albume, da vsaj vidsimo, če smo se slučajno kdaj srečali....user posted image

Drgač pa bil je lep sonečk, sam me ni bilo doma.....hvala bogu, da sem jutri frej in upam, da bo spet tako lepo vreme......


čaooooo

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tati2)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Zasavčanke
12.3.2007 20:15:05   
F*S*M
čer

romana po vaših slikah sodeč, si mi ti čisto neznana tvojga sem pa menda že nekje vidla a slučajno brca mali nogomet v zagorski ligi? kr če sem ga vidla sem ga tam vidla user posted image user posted image user posted image

drgač pa nič novega

mejte se čao


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Zasavčanke
12.3.2007 20:18:34   
Bubamaraa
Lana zdej si pa tuk v temo brcnila, da nisi mogla bolj....user posted image user posted image user posted image

rada bi videla mojga mali nogomet brcat...to bi bila smešnica....user posted image user posted image user posted image

drgač je pa moj iz Trbovelj...jaz sem pa Zagorjanka...user posted image


drgač pa punce jaz semčedalje bolj odvisna od Prison Breake....user posted image ...gledam že 2. sezono.....a se s katero isto dogaja???user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Zasavčanke
12.3.2007 21:05:35   
Miss Piggy
IZVIRNO SPOROČILO: Romana26


drgač pa punce jaz semčedalje bolj odvisna od Prison Breake....user posted image ...gledam že 2. sezono.....a se s katero isto dogaja???user posted image



Mene Prison Breake se caka user posted image , trenutno sem pri Lost in Greys Anatomy... Pa drgac? Mi smo sli dons mal na soncka, sam sem se neki komi vleklauser posted image . Zgleda da me ze ornk spomladanska utrujenost daje user posted image . user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   [Brisano sporočilo]
12.3.2007 21:33:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Zasavčanke
12.3.2007 21:35:56   
Rosada
A šta to znači Prison Break?Znam da je break pavza na engleskom a što znači prison ne znam.Sem pa ja tudi iz Zasavja tako da pašem tuki.Zanima me kako se otvori nova tema.Ker neki hoču da pitam pa ne vem kako odprem pitanje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Zasavčanke
12.3.2007 21:57:14   
F*S*M
Rosada kje iz Zasavja pa si?

Drgač pa je to serija Beg iz Zapora, ki je vsako soboto na POP-u

nočko


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Rosada)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Zasavčanke
12.3.2007 23:06:35   
Miss Piggy
IZVIRNO SPOROČILO: Rosada

A šta to znači Prison Break?Znam da je break pavza na engleskom a što znači prison ne znam.Sem pa ja tudi iz Zasavja tako da pašem tuki.Zanima me kako se otvori nova tema.Ker neki hoču da pitam pa ne vem kako odprem pitanje.


Ti si mi faca. Zezas ane?user posted image Drgac pa na forumu, na katerega pac pase tvoje vprasanje cisto na vrhu kliknes gumb nova tema, napises naslov teme in ekola ze lahko pises. Evo, sem ti odgovorila, ceprav se mi zdi da nas mal hecas.
Kje iz zasavja pa si? Da se dobimo na eno tursko kavouser posted image .

(odgovor članu Rosada)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Zasavčanke
13.3.2007 6:51:44   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: Rosada

A šta to znači Prison Break?Znam da je break pavza na engleskom a što znači prison ne znam.Sem pa ja tudi iz Zasavja tako da pašem tuki.Zanima me kako se otvori nova tema.Ker neki hoču da pitam pa ne vem kako odprem pitanje.


Rosadaaaaaaaaaaa pa kaj je to zdaj...ti tudi iz Zasavja? Tuki neki zdej ne klapa men...sej se spomniš najinih začetnih dvogovorov? Pol tist le ni bilo naključje? Pa itak se boš zdej naredila nevedno, da bom spet jaz ispadla marsovec. Pa tvoja kolegica, pri kateri si na internetu, tudi obiskuje ringarajo? Seveda jo, prepričana sem, da jo. No ne bom o tem tuki, bomo preko zs.

Drgač pa dobrodošla, bom vesela če se končno vsedeve  za mizo in počvekave.
Kako kaj Šubeir, Akif in Zuliada?  So zdravi? Zdej vas več k mesec ni blo v Sloveniji ne? No fajn se mej, pa javi se.


(odgovor članu Rosada)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Zasavčanke
13.3.2007 7:54:06   
Rosada
Angelina ja ne znam šta ti je.Naravno da sam iz Zasavja!Nikad nisam rekla da nisam.I zašto se ja tebi stalno moram nešto opravdati?
Ja se ne bih oglasila na toj temi ali mislila sam ove su djevojke iz Zasavja i možem se uklučiti da ih pitam i kako otvoriti temu.I zašto bi se to zezala?Ma imam ja smisla za humor ali nisam ja sama neka zezancija.Ajme majku mila zašto mi toga treba?Hvala vam Lana i Elisa za odgovor!
Angelina tebi sam rekla na zs šta sam ti imala za reči.Nije mi potrebno tebi polagati račune za ništa.A nisam ti ništa ni napravila zato ne znam zašto me stalno nešto gnjaviš.To ti zaista nije trebalo.

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Zasavčanke
13.3.2007 8:52:58   
Bubamaraa
morningggg.....

kuk je lep sonček.....pa še frej sem dons....user posted image user posted image user posted image

ja včeri zvečer sem spet gledala PB, da se mi je že rolal zvečer...tolk je dober, da ne morem nehat gledat..... evo za nas odvisneže od PB......user posted image

http://www.prisonbreaksite.net/news.php


drgač pa Rosada lahk malo z lepšim tonom tle gor govoriš....Ker te je Angi lepo vprašala ti si jo pa kr napadla....sej si faca pa vse, sam mislim, da si malo narobe razumela od nje vprašanje....ker tvoj odgovor mi pa sliči na napadanje...user posted image ...aja pa še to: dobrodošla med Zasavkami....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Rosada)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Zasavčanke
13.3.2007 9:05:41   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: Rosada

Angelina ja ne znam šta ti je.Naravno da sam iz Zasavja!Nikad nisam rekla da nisam.I zašto se ja tebi stalno moram nešto opravdati?
Ja se ne bih oglasila na toj temi ali mislila sam ove su djevojke iz Zasavja i možem se uklučiti da ih pitam i kako otvoriti temu.I zašto bi se to zezala?Ma imam ja smisla za humor ali nisam ja sama neka zezancija.Ajme majku mila zašto mi toga treba?Hvala vam Lana i Elisa za odgovor!
Angelina tebi sam rekla na zs šta sam ti imala za reči.Nije mi potrebno tebi polagati račune za ništa.A nisam ti ništa ni napravila zato ne znam zašto me stalno nešto gnjaviš.To ti zaista nije trebalo.


Če se boš tokle jezila boš gube dobila. In pol boš vsa gubasta. Sploh gor po čelu. In kaj boš pol?
Raje se tkole nasmej user posted image , ker pol nategneš vse obrazne mišice, kar je v bistvu še odlična vaja. Pa še svet takoj lepši zgleda, pa ti lepše zgledaš, pa vsi ostali te lepo gledajo, ma ni da ni, ti rečem.
Če pa se na glas smejiš, ti pa še trebušne mišice delajo in spet je tu ena vaja, ki jo opraviš ne da bi se dobro zavedal. Luštno res.

No prpopej mi zdej še ti enga smajlija, saj sem ti napisala kako ga dej. Upam, da me no bo preveč gdo gledal, da ne bom počla od smeha. user posted image

(odgovor članu Rosada)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Zasavčanke
13.3.2007 9:14:14   
Miss Piggy
IZVIRNO SPOROČILO: Romana26

drgač pa Rosada lahk malo z lepšim tonom tle gor govoriš....



To pa res ja! Da se ne bojo druge punce ustrasle, pa ne bojo vec hotle sem. Drgac pa Rosada, dej kaksno slikco v album  prpopi, mogoce pa se poznamo, pa tega ne vemo user posted image .
A si Trboveljcanka?

Angie, zadnjic sem na eni temi zasledila, da se neki s photoshopom poigravas. Jaz sem ga vceri dol potegnila, pol sem pa hotla mal poskust kako slikco obdelat....cista temauser posted image
Kje naj dobim navodila za uporabo?????user posted image


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Zasavčanke
13.3.2007 10:26:04   
Angellina
Ne bit hude na Rosado, smo se že pomenle. Jst ji skoz po glavi skačem ona pa nima pojma zakaj. user posted image


Rosadaaaaaaaaaaaa user posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Zasavčanke
13.3.2007 10:30:09   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: Elis@

Angie, zadnjic sem na eni temi zasledila, da se neki s photoshopom poigravas. Jaz sem ga vceri dol potegnila, pol sem pa hotla mal poskust kako slikco obdelat....cista temauser posted image
Kje naj dobim navodila za uporabo?????user posted image




Jst sem kar samouk. Tok časa sem se matrala, da sem ga osvojila. Ti ob priliki pokažem, tkole ti ne morm nč pomagat, ne bi nikamor pršle.

Jaz brez photoshopa zdej ne morem živet user posted image . Ga mam že kr neki časa, pa se še kr nisem naveličala. Joooj sej žez 3 dni mi poteče, pa ga bom mogla spet dol vlečt. 

heeeeh, grem pucat naprej user posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?