|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zasavčanke
14.3.2007 17:04:13   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Romana26: ne vemuser posted image , čisto mogoče, sicer pa ne vem kako izgledaš, tako da .... nisem pa hotla vseh žensk tam spraševatuser posted image  če so ta prave




poglej slike v mojem labumu......mogoče bova pa še porajtale, da smo sosede....user posted image user posted image user posted image

Elis@ tvoje malemu za prvo svečko vse naj naj naj.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Angi jaz znam priti ob ene 11-ih, ke je danes šla nečakinja v bolnico in jo bom šla zjutri obiskatuser posted image ....pol bom pa tam mimo priracala......user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Zasavčanke
14.3.2007 18:51:01   
maja979
elis@ vse naj na za prvo svečko, in pa ena user posted image  tudi zate

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Zasavčanke
14.3.2007 19:30:28   
mojca 32
evo tud jaz sem iz zasavja sem vas pozno opazlauser posted image sem vas pa user posted image user posted image user posted image user posted image tak da tu nekaj velja sem iz HRASTNIKA delam pa na dolu pri hrastniku ( no ja sedaj ne sem v bolniškiuser posted image user posted image user posted image ) sem namrečuser posted image tak da mi ni zlaufal  ah saj ni nč hudga mi kr paše ha  ha ha ha user posted image user posted image


(odgovor članu maja979)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Zasavčanke
14.3.2007 19:50:56   
F*S*M
midva bova tut prišla za ene pol ure, ker morem v svet knjige sploh nimam pojma zakaj hudiča sem se učlanla zdej me pa po telefonu morijo matr jim se jim sploh ne oglasim

no v lazarevcu pravte ok bomo pa parkiral pri občini če bo kej placa

mojca 32 pozdravljena mislim da vem kera si user posted image user posted image user posted image user posted image sem zdele rabla kr neki minut da sem skapirala se vidmo kej

čao


< Sporočilo je popravil lana -- 14.3.2007 19:52:36 >


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu mojca 32)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   [Brisano sporočilo]
14.3.2007 19:57:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Zasavčanke
14.3.2007 19:58:02   
lunca2
Zdravo ZASAVČANKE!
Tudi jaz sem vas šele danes našla, ve pa ste že tolk napisale. Hehe.
No jaz sem iz Hrastnika in sem noseča 26 tednov. Tako da bomo rodili junija. Vidim da vas je kar veliko iz Trbovelj, bolj malo pa nas je iz Hrastnika. Katere pa ste kaj iz Hrastnika, imena mislim če ni skrivnost.user posted image
Jaz sem Vesna.

Lep pozdrav


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Zasavčanke
14.3.2007 20:02:55   
F*S*M
auroraa zdele si pa čist v temo brcnla user posted image user posted image user posted image user posted image sej veš ko je bila cofek v operacijski na CR so naju na CTGju pozabili user posted image user posted image user posted image user posted image se spomniš, pa pol se vsake tolk cajta srečamo v mullerju

lunca2 veš če mi zdele narišeš nimam pojma katera si dej kako slikico v album da te vidimo user posted image user posted image

no zdej grem pa otroka v spanje dat

nočko


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   [Brisano sporočilo]
14.3.2007 20:04:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   [Brisano sporočilo]
14.3.2007 20:05:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Zasavčanke
14.3.2007 20:22:30   
Anonimen
Potem velja za jutri? Kdaj, ob pol desetih? Grem še mily ruknit, da se sem primaje. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Zasavčanke
14.3.2007 20:47:23   
F*S*M
hoti ob 10.30 ne 9.30 no rečmo ob 10 tak cajt pa že bova pršla do TRbuser posted image user posted image

auroraa ja cofek je tista zaradi katere sva ležali skor 1 uro pol pa še čakali ko nori user posted image user posted image user posted image to je dolžna še kako pijačo user posted image user posted image user posted image ja naslednjič pa se mormo res ruknt ko se vidimo sej se spomnim kako sta vidva s user posted image hodila po porodnem oddelku 19.5. pa te nisem upala motit ker sem bila jaz ko sem šla rodit tečna za **** user posted image user posted image user posted image

zdej grem pa res aja aja user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Zasavčanke
14.3.2007 20:59:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lana

hoti ob 10.30 ne 9.30 no rečmo ob 10 tak cajt pa že bova pršla do TRbuser posted image user posted image



Aja, ja, ja seveda. user posted image

(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 7:24:12   
mily
Čao punce. Evo sem zgodnja, ker mam še mal časa predno peljem Niko v vrtec.
A za Lazarovca ste se menle? Pa glih v času med malco? user posted image  Moj je reku če smo zmešane mal, ko je včeri viduuser posted image . V glavnem jst se še ne morem odločit če čem pridet. Se mi ne da it gor, pol pa do 12ih nazaj dol, ker morem v vrtec po tamalo. Hm...

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 7:28:42   
maya2
Romana26: sem končno uspela album pogledatuser posted image  mislim da se ne poznamouser posted image

srečanje: jaz danes ne morem sta se tašča in tast najavila, tako da ... kdaj drugič. fajn čvekajte, pa pazite da nam dežja ne prikličeteuser posted image

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 7:39:47   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: mily

Čao punce. Evo sem zgodnja, ker mam še mal časa predno peljem Niko v vrtec.
A za Lazarovca ste se menle? Pa glih v času med malco? user posted image  Moj je reku če smo zmešane mal, ko je včeri viduuser posted image . V glavnem jst se še ne morem odločit če čem pridet. Se mi ne da it gor, pol pa do 12ih nazaj dol, ker morem v vrtec po tamalo. Hm...


Čas je prilagojen tebi in Elisi, ki morate po otroka v vrtec. Zaradi mene se lahko dobimo tut ob 12-tih.
Sploh kadarkoli, meni ni važno.
Smo se pa pred zimo vedno punce tam dobivale v tem času, pa ni bilo panike.
Men se zdi plac kul, ker smo lahko zunaj, če ima katera pa kak drug predlog, pa brž na plan z njim user posted image .

Aja točno, ti Nike nimaš v Pikapolonci. Štekam ja, je kr za laufat gor pa dol user posted image . No potuhtite mal, kje bi se lahk dobile, da bi bilo ustrezneje.

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 7:41:26   
Angellina
A je katera opazila, da bi bile že postavljene mize v Šparu na terasi?

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 8:00:55   
F*S*M
oj dejte zdej resno jaz mam namen pridit v Trbovlje, da vas pa bom 2 ure čakala mi pa tut ni no tako da rečmo pa tako dobimo se pred L ob 10.15 pol pa se bomo zmenle kam naprej.

Mily če ti je prov te lahko tut zapeljem dol do onga vrtca pri zelenih blokih nimam pojma kako se mu reče čeprov je naša mala dol hodilauser posted image user posted image user posted image

no hitro se javite midva greva mal čez 9 od doma


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 8:10:58   
Anonimen
Velja, mily bompa že jst ven zbezala. user posted image
Okrog 10ih torej, minuto gor ali dol.

(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 8:15:18   
mily
No OK se pofočkam, kar bo pa bo user posted image  Upam da me ne bo nobena pojedlauser posted image

F*S*M* hvala za ponudbo, mogoče te pa še tes izkoristim user posted image

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 8:31:59   
Angellina
No tko milly user posted image . bdw jst te bom pojedla user posted image , ker sem lačnaaaaaaaa!

Se vidimo!

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 8:36:35   
Bubamaraa
Punce jaz ne vem če pridem....Ker kakor sem že rekla, da grem k nečakinji v bolnico na obisk....Pa je pol odvisno koliko časa bom pri njej....Bom pa potem sigurno peš mimo prišla...Sam bom mela  s sabo še prikolico na dveh nogah... Tko, da pomoje med babjimi čvekami ne bo hotu biti, ker se zaveda da niti do besede ne bo prišel.... Bomo pa šli direkt pol v vaš park....

Pa kje ste zdej sploh zmenjene??????

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 8:48:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Romana26

Pa kje ste zdej sploh zmenjene??????


Ko boš fertik, me poklič.

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 8:59:59   
Miss Piggy
Uh, kaj sem zamudila. Mi mamo pa ob pol 12 zobozdravnika. Pa nekak na pol sem s svakinjo za vozickanje zmenjena prej.... ce ji ne rata pridit, se vam pridruzim - no, vsaj potrudla se bom.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 9:01:04   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Romana26

Pa kje ste zdej sploh zmenjene??????


Ko boš fertik, me poklič.


bi rada mela privat zmenk z mano, a???? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 9:02:47   
Anonimen
js sm iz hrastnika in poznam tri od tukaj.. LUNCO2, LANO IN POLY.

za ostale pa nimam pojma..user posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?