|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 9:16:34   
F*S*M
biba12 jaz pa tebe še vedno neuser posted image user posted image user posted image se lahko kdaj zmenmo za kak kofe ko bomo v hr.

babe prihajava v svet knjige skočva pol pa v zg. trb

ok se vidmo v L


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 9:50:22   
Anonimen
o šele zdajle vidm d maš nov nick.. user posted image

(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 10:00:33   
pikicaa
Mene ne bo, ker moram doma počakat taščo, da prinese kosilo.Bom pa šla mimo in če boste še tam se vam pridružim.

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 10:38:03   
cofek
tole ste se pa expres zmenile - sem spet zamudila user posted image ...pa naslednji teden tud ne vem, če bom lahko, edin v ponedeljek, pa MOGOČE v četrtek...
no, upam da mi bo do konca porodniške enkrat le ratal prit na tole kavo user posted image ...sploh, ker vidim da 10 mesecev stare grehe pogrevate in moram res račune poplačat user posted image user posted image user posted image

drgač se bom pa potrudla in probala čez vikend kaj slikic pripopat - no, če bo slabo vreme, drugače bomo (spet) zunaj...

Uživajte!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 12:18:20   
ta.nja
Živjo!

No pa sem se še jaz oglasila, da nas bo še malo več, sem pa iz Trbovelj. Jaz sem tista, ki je prišla mal pogledat že proti koncu vašega kofetkanjauser posted image .

No sedaj pa moram iti skuhati kosilo, da ne bo možek lačen.

Lp Tanja

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 13:08:34   
alja01
Ojla, sm sam mal prebrala kaj kej dogaja, pa da se še mal javim. Če se ne morete v Trbovljah zmen za kofi pa pridte k nam v Hrastnik, se najde kak zanimiv kotiček k so že mizice zun in prav lepo sonček sije. user posted image Zdaj pa šibam, je zuni tko lepo vreme da bova z mojo pupo prav uživale.
lp 

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 13:22:27   
alja01

user posted image Juhu, znam.

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

(odgovor članu alja01)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 13:40:28   
mojca 32
HOJLA vidim da vas je kr neki iz hrastnika ampak jaz na žalost sam eno poznam iz tega foruma user posted image user posted image user posted image očitno bom mogla mal možgančke napet da ugotovim kdo so vse tle ha ha ha ha ( če mi bo poratal) no ja pa sej bom tud drugač preživela 

(odgovor članu alja01)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 14:59:54   
Bubamaraa
Vglavnem punce tko je zdej... Ko smo pokofetkale (jaz sem se pridružila bolj na koncu) smo se odločile, da bomo ta srečanja nekako imele v mislih vsak četrtek...... Lokacije dobivanja bodo sprotni dogovor, tko, da malo veste kako se odvijajo stvari...user posted image


Tanja glej, da si v četrtek rezerviraš čas.....user posted image ..zjutri prej skuhaj, da se ti ne bo tako mudilo kot danes....user posted image


Angi ne pozabi mi slike poslati, ki si jih danes tako pridno poslikala....user posted image


lp, Romana



kako je lep sonček............grem z Danajo zdele na Igrajmo se skupaj...upam, da bomo bili zunaj....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu mojca 32)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 16:35:29   
Miss Piggy
Men na zalost dons ni ratalo user posted image . Upam, da ste se lepo mele in se dobro nacvekale. Naslednjic upam, da mi uspe!!!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 17:13:10   
ta.nja
Oj,

Romana - bom cel teden kuhala, samo da pridem na kavico in na čvekanje user posted image .

Lp Tanja

Komaj čakam jutri spet sončekuser posted image , yes.



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 20:17:19   
maja979
user posted image user posted image punce dejte mal slikic v albume, da vidim če katero poznam....

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet

(odgovor članu ta.nja)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 21:16:53   
lunca2
Dober večer ZASAVKE!

Vidim da ste uredu. Jaz sem bila danes v Ljubljani sem imela pregled zaradi prej prebolele bolezni.
BIBA12 ti mene poznaš, katera pa si ti? A te tudi jaz poznam ?user posted image
Upam da ni zamere ker te tikam.


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Zasavčanke
15.3.2007 21:44:47   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: ta.nja

Oj,

Romana - bom cel teden kuhala, samo da pridem na kavico in na čvekanje user posted image .

Lp Tanja

Komaj čakam jutri spet sončekuser posted image , yes.





le glej, da kuhaš cel teden.....da ne bo kakšnega izgovora.....user posted image

tanja a je tvoj user posted image  zamenjaj službo??? ker se mi zdi, da dela zraven naše hiše.... v U****???? mislim, da sem ga vidla zadnjič..(ko sem nesla smeti....user posted image user posted image user posted image )

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu ta.nja)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Zasavčanke
16.3.2007 7:39:32   
ta.nja
O, bom bom kuhala na veliko user posted image . Ja user posted image   je zamenjal službo, zdaj je tvoj sosed hočeš ali nočeš user posted image .

No, danes greva z user posted image  v Zagorje k staršem se mal crkljat, toooooooo.


Lp Tanja

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Zasavčanke
16.3.2007 7:42:11   
mojca 32
MAJA979 tebe tud poznam ha ha ha ha še eno več tle no sta že dve ki vaju poznam 

(odgovor članu ta.nja)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Zasavčanke
16.3.2007 9:25:52   
Angellina
OOOOooooooooo Tanja, to si ti! Pozdravljena. Se spomnim tvojega kužolinota, sem vaju večkrat videla na sprehodu. Pa tvojega bušija se tudi spomnim user posted image . No upam, da si naslednjič res vzameš čas, zgledaš, taka fejst punca, ki bi jo blo fajn spoznat user posted image .

Jooooj kaj sem jaz dons zmatrana! Bom kr omedlela. Včer sem šla zvečer še z psom na sprehod in bolj ko sem se trudila, da me ne bi vlekel za sabo, slabše je blo.
Dan je sicer lep, sam vprašanje je kako bom jaz zakorakala vanj. Čepajoče se...kot Notherdamski zvonar. Nobl user posted image

(odgovor članu ta.nja)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Zasavčanke
16.3.2007 9:51:55   
pikicaa
Romana26 sem malo gledala v tvoj album in me zanima, če imaš sestro iz Trbovelj. Če je doma v zgornjih Trbovljih in ji je ime N. te poznam.

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Zasavčanke
16.3.2007 10:02:30   
Anonimen
lunca2: tud ti mene poznaš.. bolj kot si misliš..user posted image user posted image

(odgovor članu pikicaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Zasavčanke
16.3.2007 15:06:06   
F*S*M
ojla,

kako no včeraj sva bila v Trb smo se videle z hotiko, pa angelino, in mily midva sva šla ob 11 domov ker je bil vidno zaspan in je zaspal v trenutku v avtu nisva pršla niti do terezije ko je že vleku dreto.

Drgač pa mi je zanimiv mene te hrastničanke poznajo jaz pa razen ene nimam pojma kdo ste, dejte kako sliko prlimat al pa me ko bomo v hrastniku me pocukite za rokav ok da vas spoznam v živo ne pa da mimo mene hodite ok

no mejte se zdele Filip spi pol pa gremo na mlinše gre ati brcat kao user posted image user posted image user posted image

maya2 a gre vaš tut drgač pa lahko ve kisučanke se mal zapelete gor na svež domači zrak na mlinše user posted image user posted image mi bomo ob 17 uri na ighrišču

no mejte se čao


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   [Brisano sporočilo]
16.3.2007 15:13:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Zasavčanke
16.3.2007 15:16:32   
F*S*M
ja danes
ob 17 deci igrajo midva pa greva zraven da bomo mal uzuni a pridete?



_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Zasavčanke
16.3.2007 15:19:28   
maya2
F*S*M: ja imajo danes 2 tekmi, samo meni se zdi da ob 17:30 v Zagorjuuser posted image  pa nisem čist ziheruser posted image  ne vem še če bom šla, odvisno od Karin, itak bomo mogle it s svojim avtom, ker bojo fantje po tekmi morali spet 'analizirati' igrouser posted image user posted image , Karin gre pa ob 19. spat. Nič ne obljubljam, če pridem te poiščem, drugače pa naslednjičuser posted image  v naslednjih mesecih bo še veliiiiko tekmuser posted image

LP

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Zasavčanke
16.3.2007 15:20:13   
maya2
Auroraa: user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   [Brisano sporočilo]
16.3.2007 15:20:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maya2)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?