|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
22.3.2007 8:36:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zvezda poletja
22.3.2007 8:59:46   
simanej
Lep pozdrav zvezdice, jaz sem danes tudi dobre volje, čeprav sem včeraj zbolela in obležala v postelji, je moja tehtnica pokazala 4 kg minusa, to je pa napredek. Vsem čestitke za izgubljene kilograme, nekatere malo več nekatere malo manj, vendar gremo uspešno k svojemu cilju naproti. Za danes pa nima pojma kaj bom jedla, bom vidla glede na počutje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zvezda poletja
22.3.2007 10:01:51   
cincin
Lep pozdrav!
Moja tehtnica kaže -3 kg, user posted image  
Prehranjevanje danes:
Z: hruška
M: jabka
K: riževi kruhki (stiropor user posted image ), ker ne grem nič domov
V: solata + še ne vem kaj
Lep dan vsem in user posted image  za minus kg.

(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
22.3.2007 10:34:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zvezda poletja - 22. dan - Š + dan D
22.3.2007 10:46:35   
bonika
hello!
danes sem malo boljše volje, tehtnica kaže zopet -1kg, se pravi skupno -2kg user posted image ,danes še ne vem kaj bom jedla za kosilo, verjetno kakšen krompir in solato, ga že dolgo nisem, ker vedno naredim zelenjavno rižoto.
na hrib te dni ne hodim, se topi sneg in se mi ne da drsat po blatu, sem pa predvčerajšnjim kidala sneg uro in pol, je bla kar uredu rekreacija.
čauči



(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zvezda poletja - 22. dan - Š + dan D
22.3.2007 12:48:00   
ELENCA
Hallo!

Evo še mene na hitrico, moja vaga je pokazala zjutraj -2 kguser posted image , ni šlo velik dol, a bo že počasi...bom mogla biti malo bolj pridna se mi zdi!

Za kosilo sem pojedla porcijo pomfrija pa solatko, za večerjo bomo pa še videli kaj bo dobrega.

No lepo se imejte in bodite pridne!

za vse zvezdiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
22.3.2007 14:18:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zvezda poletja
22.3.2007 19:00:29   
ms15
Ojla, prosim dodaj še mene:
cilj -15 kg, danes -2 kg. user posted image

Danes pa sem imela zelenjavno rižoto in tako veliko lakotol dan,...

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zvezda poletja
22.3.2007 21:58:08   
Sergia
Zdravo zvezdice!
Komaj sem se znala prijavit user posted image
Še jaz se pofočkam..... -2 kg. Vidim, da kar lepo napredujemo.  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
23.3.2007 7:22:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
23.3.2007 7:28:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zvezda poletja - 23. dan - OH
23.3.2007 8:40:13   
Teni_
Jutro!

Mene zaenkrat skušnjave ne dajejo, ko pa me bodo, pa bom še videla.

Jaz bom danes spet zelenjavno pizzo, ker imam Tejo doma (vodene koze), pa se mi ne da zraven nje ne vem kaj kuhat. Ona bo normalno pizzo, jaz pa zelenjavno. Zaenkrat še ne vem kaj bom zvečer, ker se mi nič ne lušta. Bom še videla.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zvezda poletja - 23. dan - OH
23.3.2007 18:23:04   
ms15
Pozdravljene,
jaz pa:
sadje
testenine-paradižnikova polivka
sadje
kremšnita

Glede skušnjav pa; včeraj sem imela hudo krizo in se se potolažla s piškotkom.
Najbolj pogrešam jogurte in ču je hudo, ga kdaj tudi pojem, čeprav ni pravi dan !!!
Bomo videli,... volja je še, uspeh se počasi pozna,.. le pogumno naprej.user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
24.3.2007 7:32:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ms15)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zvezda poletja - 24. dan - vitamini
24.3.2007 11:19:14   
cincin
Pozdravček!

Jaz bom pa danes
Z: kava
M: jabka
K: špinača, solata
M: jabka
V: melona

No zdaj pa letim kuhat. Sicer ne vem kako bo s špinačo malo smetane bo sigurno moralo biti noter. Špinača pa solata malo čudna kombinacija. Vse bolj premišljujem, da bi bilo bolje če bi kar eno zelenjavno juhico.user posted image Se bom še v času kuhanja odločila.
Pa lepo se imejte.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zvezda poletja - 24. dan - vitamini
24.3.2007 14:02:20   
Teni_
Pozdravljene.

Jaz sem do zdaj jedla banane in jagode, cez kakšno urico si pa grem skuhat zelenjavno juho, da pojem vsaj nekaj toplega. Sem se nekako sprijaznila s tem dnem in mi je ok. Saj jih bo se samo 16, če se ne motimuser posted image .

Sicer pa včeraj smo govorile o skušnjavah in kako se jim upremo. Mene je prej zamikalo kosilo: sploh ni fajn, vsi so navalili na meso in krompir, jaz pa zraven z banano. Sem si pa rekla: Ne, Mojca, ne boš zavrgla toliko dni hujšanja zaradi enega greha (verjetno bi hitro pridobila kakšno dobro kilo), predolgo pot še imaš pred sabo. In je šlo. Ne, ne dam se.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Zvezda poletja - 24. dan - vitamini
24.3.2007 14:51:19   
ms15
Pozdravljene,.... sadje,solata,sadje,....
Jutri bo pa veliko bolje,...mmm se mi že sline cedijo.

Lep vikend!!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Zvezda poletja - 24. dan - vitamini
24.3.2007 17:38:15   
bumerang
Mene danes in včeraj malo zanaša. Včeraj je kar naenkrat umrla naša ljuba domača ljubljenka, kar iz danes na jutri je ni več tako da sem čisto v šoku.

Včeraj sem tako pojedla samo zjutraj dve pomaranči, vse ostale obroke sem spustila, ker smo jo ves popoldan vse do večera reševali.
Danes zjutraj sem pojedla banano, za kosilo pa ribo in zelenjavo. Za večerjo ne vem kaj bom, zagotovo nič po dietnem jedilniku. Verjetno kar proteinskega, da me bo gor držalo.
Na dieto se vrnem spet na ponedeljek.

Vidim, da sem v seznamu z vprašaji. Nekega končnega kg cilja nimam, želim si, da bi mi bila prav oz. malo ohlapna spomladanska garderoba, recimo - 8kg za statistiko. Sicer pa sem pred to tragedijo imela nekje med 3 in 4 kg minusa, odvisno od dneva tehtanja.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
24.3.2007 21:31:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Zvezda poletja - 24. dan - vitamini
25.3.2007 10:39:21   
Teni_
Jutro!

Auroraa, saj bo. Vsak ima svoje krize, samo v glavi si je treba razčistit. Brezveze se je it neke diete na silo, če ti ni. ČE te vleče vstran. Mene hvala bogu še ne, oz. sem si v glavi prečistila, ker kar je preveč, je pa preveč. Pa seveda tukaj ne govorimo o par kilah, ampak par 10. In je nuja, pa ne za druge, ampaka zato, da si jaz povrnem samozavest in se boljše počutim v svojem telesu. Sem pa se odločila, da bi rada s to dieto izgubila vsaj 15 kg, potem grem na eno hitro, da se prečistim, potem pa nazaj na to. No, vmes še grem na morje, kjer res nimam namena hujšat. Ampak jaz se moram diete zdaj držat vsaj dobre pol leta. Škodit mi ne more, ker ima veliko ljudi nasplošno tak način hranjenja. Seveda pa so tukaj še zdravstvene težave - sicer zaenkrat nimam večjih problemov, ampak vse se lahko zgodi. In vse to me prepriča, da vztrajam in ne grešim.

Madona sem se zdaj razpisala. Če se je to kateri dalo brat.....

No, včeraj je šlo super, danes pa že komaj čakam na meseka in paradižnikovo solato.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Zvezda poletja - 24. dan - vitamini
25.3.2007 11:29:33   
cincin
Hoj!
Tudi jaz sem se včeraj lepo vzdržala samo ob sadju in zelenjavi. Sem pa ugotovila, da ko nisem v službi doma premalo pijem, se sploh ne spomnim. No drugače pa hrano kar precej prilagajam za vso družino približno enako, le da imajo ostali še kakšen dodatek, ki ga jaz spustim.
Danes pa:
Z: kava
M: jabka
K: zrezek + zelenjava+solata
M: sadje , bom še videla kaj
V: če bo še kaj meska ostalo pol koščka + solata
Želim lepo nedeljo vsem, pa korajžno naprej.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
25.3.2007 21:01:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cincin)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
25.3.2007 21:05:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Zvezda poletja - 25. dan - B
25.3.2007 21:14:15   
Teni_
Super, ti se samo potoži, če bo kakšna kriza. Jaz ne grem nikamor. Meni sploh ni kriza na ostale dneve, edino pri sadnih se malo slabše počutim, ampak gre. Je pa bila najhujši 1. sadni dan, takrat sem se res obupno počutila, ampak sem nekako premagala. V glavnem: gremo naprej, novim zmagam naproti in za lepo postavco v kopalkah (ali vsaj boljšo kot sedaj).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Zvezda poletja - 25. dan - B
25.3.2007 22:02:25   
ms15
Pozdravljene,
tudi meni je prav dobro delo pisanje od teni -hvala lepa za vzpodbudo. Vsake tolko je potrebno slišati nekaj vzpodbudnih besed, da gremo lažje naprej.
Danes je blo o.k.,samo zjutraj je bil zraven jabolka jogurt, ki ga takooo pogrešam ostale dneve.
malce me je strah vodnega dne in razmišljam, da bi ga kar spustila. (tudi zato, ker imam še vedno jutranje in večerno dojenje mojega 1 letnega sončka)

Veste, pred začetkom te diete sem ločevala 1 mesec po obrokih in je tudi šlo dol, le bolj počasi gre. Če uspem priti do konca te diete, bom verjetno nadaljevala kar z ločevanjem po obrokih.

lep večer

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?