|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zvezda poletja - 25. dan - B
25.3.2007 23:38:07   
MatMaj
En lep pozdrav!

Vem, da se nisem nič oglasila, ampak res mi ni šlo. No zdaj pa sem tu in se javljam. Diete se kar držim. Sem pa že na 63,5 kg iz 66 kg padla, tako da mislim da bouser posted image . Kako pa kaj ve? Vidim, da ste tudi pridne.
No, grem spat, ker vstajam kar zgodaj..

tako da vam želim lahko nočuser posted image

_____________________________

Najin zakladek Patrick, rojen 16.01.2006
Zdaj pa je že mali šerif.

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
26.3.2007 7:02:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MatMaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Zvezda poletja - 26. dan - Š
26.3.2007 8:45:36   
Teni_
Jutro!

Jaz tudi ne ve kako bo, ko pride vodni dan. Probala bom, če pa ne bo šlo, bom pa tudi jaz kar sadnega. to, kot da bi ne vem kaj pojedla. Ampak vsekakor bom šla nad vodni dan z mislijo na vodo.

Danes bom jedla ričet. Se mi je že prav luštal.

Tako, zdaj grem pa spit kavico. No, če mi bo Teja dovolila. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Zvezda poletja - 26. dan - Š
26.3.2007 10:26:24   
cincin
Lep pozdrav!
Jaz pa sem kar zadovoljna, ker vodni dan pride ravno na četrtek, ker sem cel dan z doma, zjutraj služba, popoldan šola. Tako da bo veliko lažje zdržat, večji problem bi bil če bi bil vodni dan na vikend. Upam, da se bom tudi zvečer, ko pridem domov lahko vzdržala, ko  me bo lakota verjetno že pošteno grabila. user posted image
Danes pa:
Z: jabka
K: riževi kruhki
V: zelenjavna juha

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Zvezda poletja - 26. dan - Š
26.3.2007 14:46:16   
bumerang
Uh, a že 26. dan da je? Saj skoraj ne morem verjeti. Pa da je vodni v četrtek? Kako to že gre? Jutri OH, potem sadni in potem vodni?

Sicer pa sem danes na sadju, ker včeraj nisem "bila na ničemer", kar bi bilo podobno dieti.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Zvezda poletja - 26. dan - Š
26.3.2007 16:58:13   
bonika
joj mene je pa tud ful strah vodnega dne, pa še čez vikend sem malo grešila, tako da zdele šibam na hrib, pa upam da me nav burja odnesla, nej odnese sam špehec!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Zvezda poletja - 26. dan - Š
26.3.2007 17:15:29   
Sergia
Oj zvezdice!
Hmmmm vodni danuser posted image   Mene že sedaj skrbi. Komaj zdržim şadnega in sedaj pride po sadju še vodni dan. Dvomim da bo šlo. Punce kako bomo to izpeljale? Ima katera kakšen načrt?

(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   [Brisano sporočilo]
26.3.2007 20:09:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sergia)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Zvezda poletja - 26. dan - Š
26.3.2007 21:06:18   
sposa
zdravo punce..A LAHKO Z VAMI "kafetam"?

sem začela pred 14dnevi in sem zgubila že 3,5 kg.....zadnje dva dni ga nekaj serema(z čokolado) zato sem zdaj tu da mi pomagate....

moja začetna teža je bila 70 rada pa bi na 60 prišla....ha....jutri pa mam sadni dan in upam da nepojem opet kakšne nesnage.....se javim kaj..

čau


_____________________________

Noben človek ne more vedeti,
kaj je življenje, kaj je svet, kaj je karkoli,
dokler nima otroka, ki ga ljubi.
In tedaj se spremeni celo vesolje in nič
ni več tako, kakor je bilo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Zvezda poletja - 26. dan - Š
27.3.2007 6:58:33   
tinkav
dobro jutro zvezdice.najbrz me boste imela za trapasto ampak od kar je ta nova stran se nisem znala prijavit!!sele zdaj sem vpr.za pomoc in evo ti na nic lazjega.kako ste?jaz sem ga malo srala te dni in sem zaradi tega slabe voljeuser posted image user posted image .zdaj pa zares mislim nadaljevat!!komaj cakom da bo toplo da grem malo z kolesom.danes je ze 27 dan in lepo bi bilo ce bi imela do konc meseca 4 kg manj.ampak vagam se po vodnemu dnevu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   [Brisano sporočilo]
27.3.2007 7:21:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinkav)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Zvezda poletja - 27. dan - OH
27.3.2007 8:19:01   
Teni_
Jutro!

Jaz sadja skoraj ne jem, če ni sadni dan. Se po njem sploh ne počutim dobro in mi postane v trenutku slabo, zato pač ne jem do kosila nič (tudi drugače je vedno tako - že več let). Razen banane še prenesem na tešče.

Ne me vprašat, če bo danes spet pizza.user posted image  Se mi najbolj lušta od vsega, potem pa komaj čakam, da je sadni dan.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   [Brisano sporočilo]
27.3.2007 8:41:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Zvezda poletja - 27. dan - OH
27.3.2007 10:15:12   
mojca75
vstrajam, se javim ko dam malo spat


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Zvezda poletja - 27. dan - OH
27.3.2007 10:49:41   
tinkav
po sadju sem napeta tudi jaz!mislim da je treba jest isto sadje ne pa mesat ,mi pa to pocnemo zato je najbrz tako.hruske so obup in jabolka zame tudi

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Zvezda poletja - 27. dan - OH
27.3.2007 15:08:47   
mojca75
Vglavnem, sem še vedno z vami, jaz imam danes Š, in ker se mi je podru sistem zaradi mojevga vodnega dne, čakam do vašega da spet ujamemo ritem.
Vstrajam še še,... vaganje v četrtek,...

Sicer pa vse po starem user posted image

Aja, vodnji dan - punce nič bat, nalivat se in to je to, jaz sem zdržala, pa sem kuhala za mojadva ampak volja je bila močna! sE Da! BOLJ ko se zaposlite lažje je! jaz sem sicer pila tudi limonado, pa je šlo BP.
Držim vam pesti!!!!!!

aja mene tud mož ful spobuja - da on ne bi mel take volje, etc.... da sem faca, karakter,... ko voham njegove tooooople sendviče (po hišnem receptu) - izdam vam ga po končani dieti user posted image

< Sporočilo je popravil mojca75 -- 27.3.2007 15:11:57 >

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Zvezda poletja - 27. dan - OH
27.3.2007 15:45:27   
ms15
ojla, punce
včeraj pa sem ga jaz krepko user posted image  in sicer s čokolado. se kar nisem mogla potolažit.
No, pa sem lepo prespala in do sedaj sem prav pridna - danes pizza in za večerjo 2 palačinki.
Bom tudi jaz poskusila vodni/sadni dan, oz.se bom zgledovala po vas, ker sem 1 teden za vami.

Držte se!!!!

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Zvezda poletja - 27. dan - OH
27.3.2007 23:06:44   
Sergia
Jaz sem se danes najedla še za naslednja 2 dneva......Vsakič ko sem dala kaj v uste sem si rekla da bom tako ali tako dva dni brez prve hrane in da si lahko danes naredim malo več zaloge. Tako, da upam da mi bo uspelo. Držim pesti za vse nas.....Če bo imela katera krizo naj gre na forum da jo malo spodbudimo. OK?

Auroraa dober moto imaš..... Ne živim zato da jem, ampak jem zato da živim user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Zvezda poletja - 27. dan - OH
28.3.2007 7:27:56   
tinkav
dobro jutro punce.danes pa spet vitamincki.meni je reku moz da imam vecji trebuh kot on in da ce je to dieta da ti raste trebuh.sem pred menst.in raje bom vidla da bom pojedla manj sadja ker me sadje sam napihuje a mi verjamete?je pa prijazen vcasihuser posted image .kako ste mi vi?ma moramo vztrajat moramo!!!!!!!!poleti bo pa ponosen name!

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   [Brisano sporočilo]
28.3.2007 7:31:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sergia)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Zvezda poletja - 27. dan - OH
28.3.2007 9:54:55   
tinkav
proti tvoji volji ne upamo ampak mi je zelo zal zal zal!!!sama najbolj sebe poznas.mankala nam bos ker si bila vsako jutro prva z nami.zelim ti da bi ti uspelo,ne pozabi nam kaj pisat.tebi in tvoji puncki pa vse najlepse na tem svetu.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Zvezda poletja - 27. dan - OH
28.3.2007 9:55:57   
Teni_
Auroraa, če si se tako odločila, prav. Ti najbolj veš kaj je dobro zate in za tvoje telo. Še vedno se lahko oglašaš vsak dan. Saj ni pomwmbno na kak način hujšaš, še vedno lahko držimo skupaj in se vzpodbujamo.

Kdo pa bo sedaj vodil seznam, če tebe ne bo?user posted image

Meni gre zaenkrat super. Danes je sadni dan in jaz sem se ga začela vedno bolj veselit.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Zvezda poletja - 27. dan - OH
28.3.2007 13:09:20   
sisi80
Vidim, da so nekatere končale z dieto. Jaz pa sem se odločila, da se vam pridružim, pri čveku, če me sprejmete. Pridno vas berem, sicer pa sem dober teden pred vami. Za mano je že vodni dan, bila je kriza za crknit, ampak sem preživela. Danes imam OH, kuham kosilo: makaroni z drobtinami in solata, za večerjo pa že ves dan gledam čudovito čokoladno bombico. NJAM!!! Tehtnica pa je več kot vzpodbudna: -9 kg, sem mislila, da bo to moja končna. Torej imam ful volje še za naprej.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Zvezda poletja - 27. dan - OH
28.3.2007 15:45:25   
mojca75
sisi80 dobrodošla!
Auroraa - škoda da odhajaš, bravo za -kg, odločitev je seveda tvoja! Midve se bova itak še brali, kle te bom pa pogrešala user posted image !
No jaz pa jutri sadni dan - grem potem do "vitamička" beri našega sadje-zelenjavarja! Mi mu rečemo vitaminček,. ker vedno za nasvidenje reče "pa pridte še kej po vitamine"

Sicer pa bom jaz še vstrajala, se zlo dobr počutim, tud sadje me ne napihuje, le Š dan me, če jem fižol al pa koruzo!

Trebuh še kar vstraja, ampak po hlačah mam pa občutek da je šlo dol kak cm! Zato pa bo treba še mal trebušnjakov, vsak dan pravim "jutri pa res začnem"

No ja, tud jaz športam za 10 mesečnico, ko bo shodila, oz malo pred tem bomo pa še bolj športal...user posted image

se beremo zvezdice!

PS: ma res škoda aurora, napiši nam vseen še kaj spodbudnega

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Zvezda poletja - 27. dan - OH
28.3.2007 16:49:58   
TAMČI
Ojla zvezdice!
auroraa - škoda da boš odnehala, sicer pa sama veš kaj ti najbolj ustreza. Se pa le še kdaj oglasi s kakšno vzpodbudno. Drugače pa imam tudi jaz sadja že vrh glave, včasih se moram prav prisilit da ga zjutraj jem.

sisi80 - dobrodošla med nami! Imava isti dan - OH, tudi jaz sem že preživela vodni dan - komaj. Sem pa prav tako kot ti v tem času izgubila 9 kg.

Drugače pa tudi jaz odlašam s trebušnjaki in telovadbo, saj moji čebelici vedno poskrbita da mi ni dolgčas, trebuh pa tudi noče kar tako stran, tako da bo res zadnji čas za akcijo .

Kot sem že omenila imam danes OH dan : zajtrk - sadje, kosilo - koruzni žganci in kisla repa, večerja - saher tortica (res je bla dobra)

Lep preostanek dneva vsem skupaj, jutri pa se spet beremo (in tehtamo).čao


(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?