|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zvezda poletja - 57.dan - Vitamini + teh...
26.4.2007 8:43:59   
sisi80
Jaz imam danes OH. Zajtrk jabolka, kosilo pisane testenine z drobtinami in solata, večerja: sladkarije, kolikor bo šlo v trebuh, saj sem spet v deliriju.
Včeraj sem se tehtala: - 11,5 kg. Res sem zadovoljna.

Cincin, ne obupat, ker smo ene redkih, ki vztrajamo. Res pa je, da meni kile zelo dol bežijo, verjetno, ker sem jih imela res veliko preveč. Imela sem 80 kg in takrat sem rekla: gotovo. Zdaj pa torej skoraj 68. Nisem si mislila, da bom pod 70 šla. Sem res vesela. In bom vztrajala še potem 90 dni s sadjem za zajtrk, čeprav mi je to edina muka. Sadje mi paše, ampak ne za zajtrk. (ponavadi sem jedla čokolino, namaze, jajce ... to pa res pogrešam.) Ok. Lep dan in uživajte.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Zvezda poletja - 57.dan - Vitamini + teh...
26.4.2007 13:58:14   
cincin
Čestitke sisi80user posted image .
Je že res, da ko imaš več kg grejo na začetku lažje dol. To vem iz predlanskega leta, ko sem jih imela 86 in sem shujšala s to dieto 15 kg, pa sem veliko bolj grešila kot zdaj. Potem pa sem približno ostala na podobni hrani, in se zredila samo  2 kg. Za zajtrk (to je malica v službi) sem pa vedno še naprej jedla sadje, tako da se zdaj ko sem na dieti to ni nič spremenilo, le zaporedja dni se držim in  bolj strogo ločujem, zato je zdaj toliko težje, ampak sem vseeno jeznauser posted image , ker ne grejo kg dol. Zdaj jih imam 69 in bi se jih morala še nekaj znebit pa me včasih kar volja mineva ko ni uspeha, pa sem bolj pridna kot predlani.user posted image

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Zvezda poletja - 57.dan - Vitamini + teh...
27.4.2007 13:13:23   
sisi80
Joj, cincin, vsaka ti čast. Če si že toliko kil dala dol, si lahko pa res ponosna. Očitno imaš zdaj metabolizem urejen. Sem vesela, da se nisi potem več zredila. Jaz sem včeraj grešila, po večerji me je brat povabil na koncert Plestenjaka, potem pa sva zavila v McDonalds. Joj, kako je pasalo. Sploh ne vem, kdaj sem nazadnje bila tam.

Danes pa pridno vitamini.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Zvezda poletja - 60.dan - Š
29.4.2007 10:42:36   
cincin
Lep pozdrav!user posted image

Sisi80, ja šlo je predlani tolko dol, zdaj pa zelo malo.user posted image Metabolizem pa niti približno ni urejen, ker sem se tudi vmes morala kar dobro držati, če sem malo popustila pa jedla bolj mešano je šla takoj kila gor. Kot sem že napisala sem zadnji dve leti več ali manj vedno ločevala hrano in zato se nisem zredila. Tako da zdaj ni velike razlike v prehranjevanju. user posted image Bo najbrž treba kaj drugega pogruntat, ker bi se res rada znebila šlavfa na trebuhu in oblog na zgornjem delu stegen. Vendar to bom razmišljala ko bo konec te diete in bom videla kje sem s kilogrami.
Vodni dan mi tokrat ni tako uspel kot prvičuser posted image , je bilo malo sadja vmes.
Danes pa je škrobni dan. Kosilo se že kuha. Jaz bom jedla za kosilo dušeno zelje, krompir in solato, ostali pa še pečenkouser posted image .
Pa vsem zvezdicam želim lepo nedeljo in ostale praznike. Če bo kaj časa se pa še javim.user posted image

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Zvezda poletja - 60.dan - Š
29.4.2007 18:54:33   
sisi80
Ja, cincin, jaz sem mislila vsaka čast za vse izgubljene kile, ne glede na čas, ki je pretekel.
Moje kosilo danes: fižol, solata
Večerja: kokice

Bili smo tudi na izletu in kar veliko hodili.

Jutri pa .... o komaj čakam.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Zvezda poletja - 60.dan - Š
29.4.2007 22:05:46   
ms15
Pozdravljene, čestitke vsem za izgubljene kg.
Jaz sem se tehtala danes, do sedaj je - 9 kg. Sem zadovoljna. je pa res, kot ste napisale, da tiste, ki jih imamo mnogo preveč, kg izgubljamo hitreje. In da omenim še, da sem prej jedla kot packauser posted image .
Tako, sem 1 teden za vami, moj vodni dan je v soboto. Upam, da bom v zadnjem mesecu izgubila še 6 kg, pa bo to velik uspeh!!!
Še vedno ne bom suha, a bo že to dovolj!!!
lp

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Zvezda poletja - 60.dan - Š
1.5.2007 9:09:32   
sisi80
ms 15, držim pesti za vodni dan in čestitke za izgubljene kile. No, jaz sem res zadovoljna s sabo, čeprav še vedno daleč od idealne kilaže. Sem že vesela, da lahko grem v normalne trgovine in normalne obleke kupim.

Jaz imam danes sadje, za kosilo pa bom imela super solato (paradižnik, kumare, paprika).

Uživajte.

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Zvezda poletja - 62.dan - Vitamini
1.5.2007 14:48:00   
cincin
Pozdravljene!
Danes pa sadje oz. zelenjava. Meni ni šlo ravno po načrtih je  za kosilo malo ribe vmes padlouser posted image Pa ne morem pomagat, sem kar nervozna - se učim nemščino ker mam v četrtek še zadnji izpit pa itak nimam pojma ampak malo  pa že moram predelat, da bom vsaj plonkat znalauser posted image user posted image user posted image .  Bo že boljšuser posted image .  Sem kar malo zamorila.
Ostalim želim pa lepe praznične dni še naprej.user posted image

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Zvezda poletja - 66.dan - Š + tehtanje
3.5.2007 7:43:12   
cincin
Dobro jutro zvezdice!user posted image
Danes pa tehtanjeuser posted image . Jaz sem zjutraj, ko je bilo treba spet tako zgodaj vstati pozabila, tako da se bom šele zvečer ko pridem domov.
Danes je škrobni dan, vendar bom jaz glede na to da sem cel dan od doma verjetno kar bolj na sadju, morda vmes malo oreščkov, ali pa riževe tablice (stiropor). user posted image
Zdaj pa delat!!!
Lep pozdravuser posted image

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Zvezda poletja - 66.dan - Š + tehtanje
3.5.2007 8:26:33   
sisi80
Dobro jutro tudi iz moje strani. Moj sine je danes naredil budnico že ob 6.00, tako da zdaj že drugič spi.
Moj Z: melona
K: pire, solata
V: fižol

Tehtala se bom verjetno šele jutri, ker doma nimam tehtnice. Sicer pa sem ga pri sadnem dnevu zalomila do konca. Ves dan pridna, brez problemov, zvečer pa sva šla z dragim na randi in lepo pojem vso večerjo: mešanica vsega, od predjedi do sladice. Je pasalo, imela sem pa tudi pošteno slabo vest.

Bomo videli. Sicer pa moja dieta traja samo še štirinajst dni. Jupi, potem pa bom na zajtrku vztrajala, ostalo pa mešala. Kakšne izkušnje imate, punce, mislite, da se je treba tudi naprej držat?

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Zvezda poletja - 66.dan - Š + tehtanje
3.5.2007 14:17:53   
TAMČI
Živjo!
En lep pozdravček vsem zvezdicam, ki še vztrajate user posted image user posted image .Pa sem po dolgem času spet tukaj!! Sem bila bolj na tesnem s časom, malo je pa kriva tudi moja slaba vest, ker ga lomim na polno . Saj v okviru se še držim diete, vmes pa malo sladkega in vsega kar ne paše zraven . Kilogramčki seveda niso hoteli stran user posted image , sem se pa tolažila s tem, da vsaj nisem pridobivala novih. No, zdaj pa že en teden,tudi ti počasi odhajajo (res da gre zdaj bolj počasi, pa je tudi to bolje kot nič) .
Sicer pa mi je danes tehtnica pokazala 12,5 kg manj user posted image kot na začetku. Je pa danes moj 72. dan, na jedilniku pa riž z zelenjavo.
Lep dan !!

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Zvezda poletja - 67.dan - OH
4.5.2007 7:44:27   
cincin
Pozdravljene zvezdice!
Tamči čestitke za vse izgubljene kg, kar tako naprej user posted image user posted image user posted image .
Šele danes najnovejša lestvica. Meni je šlo ta teden samo pol kg doluser posted image , tako da -4,5 kg vse skupaj, glede na to da smo že 67 dni na dieti se mi zdi zelo zelo malouser posted image .

auroraa: cilj -10 kg (- 3.2 kg )
mojca75: -10 kg (-4 kg )
elenca: - 7 kg ( -2 kg )
teni*: -15 kg (- 6,1 kg )
simanej: - 15-20 kg ( - 4 kg )
tinkav: - 8 kg (-2,2 kg )
cincin: -10 kg (-4,5 kg ) 
sergia: -15 kg (-7 kg )
tamči: - 18 kg ( - 12,5 kg )
tejči: - 8 kg (-4,5 kg )
bonika: - 10 kg (-3 kg)
bumerang: - 8 kg (- 3,5 kg )
ms15: -15kg (-9 kg )
matmaj: ? (-4 kg )
sisi80: ? (- 11,5 kg) 

Danes pa OH dan, dopoldan sadje, potem pa bom še razmislila, še nimam idejeuser posted image .

< Sporočilo je popravil cincin -- 4.5.2007 7:46:09 >

(odgovor članu TAMČI)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Zvezda poletja - 67.dan - OH
4.5.2007 11:39:49   
ms15
pozdravljene zvezdice,..

ta teden nisem bila pridna, rezultat pa,...enako kot prejšnji teden. Ta teden ni šlo nič dol!!!user posted image
No, danes sadni dan, jutri voda,..pa bomo videli.user posted image
Cincin ne obupaj, saj bo šlo.
Sisi80 - iskrene čestitke, tudi jaz zbiram ideje, kako potem,.. verjetno bom ločevala po obrokih, kot sem začela januarja po knjigi Zdravo komb. hrane - ne strogo, kot bo šlo pač!!
Tudi to, da ne ješ po 17.00 uri mi je fajn - sm brala eno temo spodaj, zelo rada pa bi se znebila sadnega zajtrka in ga nadomestila s "ta pravim".
kaj pa ve??

lep dan - na žalost deževen...

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Zvezda poletja - 67.dan - OH
4.5.2007 13:29:33   
sisi80
Ja, ms15, mene zajtrki najbolj mučijo. Sicer pa se bom danes tehtala in vam jutri poročam. Cincin, tebe pa čisto razumem, 4 kg in še nekaj res ni veliko za tako dolg čas, ampak tebi ni treba toliko izgubiti kot meni, tako da sva čisto na istem.
Moj Z: banana
K: pisani makaroni z drobtinami in solata, potem pa še tortauser posted image , če pa je tako dobro
V: verjetno spet kaj sladkega, no sigurno.

Jutri torej poročam kg. Vsem ostalim lep dan in čestitke za voljo.

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Zvezda poletja - 67.dan - OH
5.5.2007 7:51:33   
sisi80
Tako jaz sem se stehtala. 12 kg je šlo dol. Danes pa sadje, sadje in za kosilo solata.

Lep vikend.

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Zvezda poletja - 70.dan - Š
7.5.2007 7:53:09   
cincin
Dobro jutro zvezdice!
No čez vikend se nisem nič oglasila. V soboto smo imeli z otroki športni dan - tekmo in potem piknikuser posted image , tako da sadni dan ni bil ravno najbolj uspešen, ker na pikniku pa že "moraš" kakšen mes pojesti zraven pa sem zelenjavo, včeraj pa itak ni bilo časa za računalnik. No danes pa normalno pa planu škrobni dan, še ne vem kaj bo mož skuhal, jaz si bom na hitro kakšen riž pripravila ko pridem iz službe, ker on bo sigurno kuhal kaj od mesa. Dopoldan sadje, glede na to da bo bolj pozno kosilo pa tudi za večerjo sadje.
Pa lep dan vsem!

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Zvezda poletja - 70.dan - Š
7.5.2007 12:53:44   
sisi80
Cincin, ostali sva sami. Očitno, mogoče pa naju ostale samo še berejo. Jaz sem zajtrkovala jabolko, za kosilo pa sem jedla kuhane murke in solato s fižolom.
Zvečer si bom naredila kokice.

Sicer pa odštevam dneve, moja dieta se zaključi če 9 dni.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Zvezda poletja - 71.dan - OH
8.5.2007 9:47:41   
cincin
Ja sisi80 zgleda da res. No čez 9 dni bom pa res čisto samauser posted image , dobro da ni več daleč do konca, no občasno se še katera javi. Pri meni tako in tako ni bilo velikega učinkauser posted image . Ampak trmasta pa sem in bom šla do konca, potem pa bom ločevala hrano tako da ne bom mešala npr. OH in B skupaj, itd. Na sadju zjutraj bom pa ostala, ker sem tako že dve leti navajena, tako da s tem nimam problemov. Ja pa malo več bo treba telovadit, v to se moram še navadit, da bom telovadila avtomatsko vsak dan. user posted image
Sem brala da si jedla murke, pa ne vem kaj to sploh je -  a je kaj dobrega?
Jaz bom pa danes:
Z: banana
M: jabka
K: bolj pozno najbrž kakšne testenine + solata
V: solata

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Zvezda poletja - 71.dan - OH
8.5.2007 11:04:41   
TAMČI
Živjo!
En lep pozdravček vsem!
Še sem tukaj in za enkrat še vztrajam, malo po svoje user posted image ampak gre oz. stoji user posted image - kilogrami namreč. Pa bo že. Glede na to kaj vse pojem, še dobro da je tako. Tudi meni že nekaj časa ne diši več sadje za zajtrk , zato ga ponavadi kar preskočim.
Se pa danes še nisem odločila kaj bom jedlauser posted image . No, za večerjo pa bo sigurno kaj sladkegauser posted image user posted image user posted image

To bo to. Danes je ful lep dan - čimbolj ga izkoristite!! Lp!

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Zvezda poletja - 71.dan - OH
8.5.2007 13:36:30   
sisi80
Cincin, malce po domače sem se izrazila. Mi rečemo kuhane murke s krompirjem. So pa to kumarice s krompirjem po kmečko. Moj sin jih rad je, pa sem jih toliko več naredila.

Danes pa sem za kosilo jedla sadno pico, po vrhu pa veliko milke z lešniki.

Zvečer spet nekaj sladkega, da mi bo slabo, jutri pa spet v sadni dan.

Tamči, me veseli, da se tu in tam oglasiš, saj sva, kot vidiš, s Cincin čisto sami.

lep dan

(odgovor članu TAMČI)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Zvezda poletja - 71.dan - OH
8.5.2007 21:53:34   
ms15
Pozdravljeni, nista ostali sami, samo pri tako lepih dnevih (in dolgih) prav zmanjka časa za računalnik,..
Tako, večerje sem si prestavila na 17.00, danes so bili štruklji za kosilo, ob 17.00 pa 2 kepici sladoleda.
Jutri imam sadje, za kosilo pa dušeno zelenjavo.

Mislim, da bom na koncu ostala sama, ker sem začela zadnja (9.6.).
Kdaj končate ve??

Lep pozdravček

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Zvezda poletja - 72.dan - Vitamini
9.5.2007 11:34:48   
cincin
O pozdravljene vse ki se še javljate. Če sem prav štela bomo zaključile 27.5., tiste, ki smo začele skupaj. ms15 če se boš ti še po tem datumu javljala  te bomo spodbujale do konca, in poročale, kako se obnese prehranjevanje po končani dieti.
Danes pa so na vrsti vitaminčki, tako da sadje in kakšna solatka.

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Zvezda poletja - 72.dan - Vitamini
9.5.2007 12:16:23   
ms15
a, saj verjetno končam kake 2 dni prej, če je 90 dni, začela sem 9.3. matematika, pa takauser posted image .
Danes sadje, za kosilo skleda solate + dušena zelenjava, pop.breskov kompot.

lp

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Zvezda poletja - 72.dan - Vitamini
9.5.2007 13:55:34   
Anonimen
mene pa zanima, kaj jeste tiste, ki ste v službi do poznih ur?? Npr, jaz pridem iz službe šele ob 17.00.. In itak do takrat ne morem bit samo na sadju..user posted image V službi pa nimamo menze, še mikrovalovne ne, da bi si kaj pogrela...user posted image user posted image Tko da sem včeraj jedla mrzlo rižoto (brez mesa) in solato..user posted image

Prosim za ideje.. rada bi izgubila od 5-10 kg.. in nočem obupat zarad tega ker hodim v službo..user posted image Aja pa še to: a ve vse večerjate?? Ker men dejansko ne paše.. jem ob 13.00 "kosilo" in potem zaključim..

(odgovor članu ms15)
  Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Zvezda poletja - 72.dan - Vitamini
9.5.2007 14:50:06   
sisi80
Jaz sem danes jedla grozdje, pa indijske oreščke, lubenico, banano. Zvečer bom pa eno jabolko.

Biba, nekaj idej:
B dan: pašteta, ribje konzerve, klobase, jogurt, skuta, mleko 
Š dan: fižol, kokice
OH: krekerji, sladkarije, slano pecivo.
Res je veliko bolje, če lahko normalno kuhaš in veliko več kombinacij lahko ustvariš.
Jaz imam kosilo okoli enih in večerjo okoli šestih.
Ko ne bom več na dieti, bom zaključila s kosilom okoli 16.00, saj takrat pridem iz službe, do takrat pa bom jedla večinoma sadje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?