|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zvezda poletja - 73.dan - B
10.5.2007 13:08:33   
cincin
Pozdravljene!
Jaz med tednom ko sem v službi jem dopoldan sadje, kosila pravega ni ampak če sem lačna jem na OH dan kakšne krekerje, na Š dan npr. riževe kruhke (znani stiropor 2 do 3 kose), na B dan največkrat jogurt ali kaj podobnega na sadni dan pa oreščke ali pa kar sadje. Potem ko pridem domov, npr. ob petih pa je kosilo ampak to je zadnja hrana, nič večerje kasneje samo še kakšno sadje ali pa solata. Ne gre drugače, večinoma pa sem na sadju do takrat ko pridem domov.

Danes pa:
Z: banana
M: jabka
K: solata + najbrž kar ribe iz konzerve (ne bo časa kuhat)
V: solata

Pa lep danuser posted image

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Zvezda poletja - 73.dan - B
10.5.2007 13:19:30   
sisi80
Jaz sem danes zajtrkovala dve jabolki, za kosilo sem jedla "ajmohc", saj veste, kokošja obara, za večerjo pa si bom privoščila ocvrt bezeg. Saj ne vem, če lahko, ampak sem si rekla: jajca so B, mleko je B, moka je sicer OH, ampak če je drugače dovoljen kruh, bom torej jedla to. Ga imam fuuuuulll rada, vsako leto ga jem, dokler ga ne zmanjka v naravi.

Punce, jaz se danes stehtam in vam poročam jutri, se namreč že dolgo nisem in bom imela priložnost.

Pogum do konca in lep dan vam želim.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Zvezda poletja - 73.dan - B
10.5.2007 14:40:34   
ms15
Evo še mene, danes.
po dveh tednih pavze, končno - 1 kg, skupno - 10 kg. user posted image
Malce manj grehov in zgodnejše večerje. - upam, da bo šlo tako do konca!!!

me prav zanima ta ocvrt bezeg? Kaj je to tisto, ki sedaj cveti belo? Kako se pripravi???

Danes pa sadje, pečeno puranje meso + solata, večerja jogurt.

lp

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Zvezda poletja - 73.dan - B
11.5.2007 10:05:17   
sisi80
Jaz pripravim tako bezeg kot akacijo, kar verjetno misliš ti, ms 15. Pripravim maso z jajci, mlekom in moko (vem, da je OH, ampak saj kruh je tudi, pa ga lahko malo ješ) Pripravim kar gosto maso, potem pomočim bezeg ali akacijo noter (imam raje bezeg, ne sme še biti v cvetu, tik pred razcvetom je najboljši). Ocvrem na olju in to je to. -Fuuuul mi je dobro, pred dieto sem seveda posladkala in še kompot zraven jedla. NJAMI!

No, moj -kg so se ustavili. Vse skupaj torej še vedno - 12 kg. Sem torej zadovoljna.

Danes sem zajtrkovala jabolko, potem bom naredila zelenjavno rižoto, in za večerjo pojedla ostanke z ogromno solate (paradižnik, kumare, paprika)

Lep vikend vsem.

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Zvezda poletja - 73.dan - B
11.5.2007 13:07:54   
ms15
Sisi80, hvala bom poskusila.
Tudi jaz imam danes zelenjavno rižoto + velikooo solate.
Večerja isto, upam dabo šlo, ker sem po rižoti vedno lačna.
lep vikend.

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Zvezda poletja - 74.dan - Š
11.5.2007 17:18:53   
cincin
Pozdravljene zvezdice.
Čestitke za izgubljene kg. No jaz sem pa ta teden čisto pozabila na tehtanje, sem ugotovila šele zdajle ko sem prebirala vaša sporočila. Ne vem teden je bil tako hitro okoli, da sploh ne sledim več. Grem kar zdajle na vago, potem pa nadaljujem.user posted image
Ah, isto kot prejšnji tedenuser posted image    
 
auroraa: cilj -10 kg (- 3.2 kg )
mojca75: -10 kg (-4 kg )
elenca: - 7 kg ( -2 kg )
teni*: -15 kg (- 6,1 kg )
simanej: - 15-20 kg ( - 4 kg )
tinkav: - 8 kg (-2,2 kg )
cincin: -10 kg (-4,5 kg )  user posted image
sergia: -15 kg (-7 kg )
tamči: - 18 kg ( - 12,5 kg )
tejči: - 8 kg (-4,5 kg )
bonika: - 10 kg (-3 kg)
bumerang: - 8 kg (- 3,5 kg )
ms15: -15kg (- 10 kg ) user posted image
matmaj: ? (-4 kg )
sisi80: ? (- 12 kg)  user posted image


(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Zvezda poletja - 74.dan - Š
12.5.2007 9:05:10   
sisi80
Moj najljubši dan. To že ptički čivkajo. Mi že kruli, pa kje je kosilo. Torej: kosilo bo sadna pica, večerja pa sigurno dve torti.

Jutri pa tako sadje.

Lep dan vsem.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Zvezda poletja - 74.dan - Š
12.5.2007 12:57:26   
ms15
Tako, za kosilo sem se že prenajedla
pašte z drobtincami, za večerjo pa seveda sladoled user posted image .
Bomo juri stvari pošlihtale s sadjem, če bo ratalo!!!! user posted image - saj veste ta nedeljska kosila.

lep sončen vikend vsem !!!!user posted image

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Zvezda poletja - 74.dan - Š
13.5.2007 18:40:07   
ms15
danes je blo sadje, pa malo dušene zelenjave za kosilo ter ogrooomno solate.
Grehec: malo sladoleda user posted image .

lp

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Zvezda poletja - 76.dan - B
14.5.2007 9:06:32   
sisi80
Danes imamo beljakovine. Za zajtrk sem pojedla dve jabolki. Za kosilo bom pojedla ogromno solate in pečeni hrenovki, pa seveda malo kruha zraven. Za večerjo si bom naredila bezeg.

Sicer pa smo zakorakale v poletje in prav dober občutek je, da se lahko vse lahkotneje oblečemo, kaj?

Lep in prijeten dan v senčki vam želim.

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Zvezda poletja - 76.dan - B
14.5.2007 13:46:09   
cincin
Lep pozdravček!
No eni smo pa spet v službi in bo kosilo bolj pozno meso + solata, do takrat pa sadje.
Sem kar vesela, da se spet javljate, ampak jaz nisem ravno najbolje s časom, v službi mam ful za delat, popoldan pa otroke vozim - treningi, itd., pa doma moram vse pošlihtat, ker v sredo odpotujem, pakirala bom pa itak zadnji trenutekuser posted image
lepo se imejteuser posted image

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Zvezda poletja - 77.dan - Š
15.5.2007 7:49:50   
sisi80
user posted image user posted image user posted image
Drage moje, jaz se poslavljam iz foruma. Jutri zaključim z dieto in hkrati odpotujem z mojima dečkoma (fant, sin) na krajši oddih na morje. Moj končni uspeh je torej - 13 kg.

Cincin, Tamči, MS 15, in ostale, hvala, ker ste  bodrile, poročale, ostajale skupaj, z grehi ali brez.

Danes jem krompir s korenčkom (pire) in solato, jutri seveda sladkarije, potem pa bom vztrajala pri zajtrku, jedla v zmernih količinah, večerje ne bo, ker je tudi pred dieto ni bilo. Redno se bom tehtala, kakor bo šlo gor, bom počila sadni dan.

Uživajte.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Zvezda poletja - 77.dan - Š
15.5.2007 8:02:10   
cincin
Pozdravček!
Sisi80 sem vesela, da si bila z nami. Lepo se imej in se še vedno lahko kaj oglasiš, ko prideš z dopusta, čeprav si zaključila. Čestitam ti za izgubljene kg in ti želim uspešno vzdrževanje pridobljene postavce.
Tudi jaz se poslavljam za par dni, ker jutri odpotujem, se javim spet v ponedeljek.
Ostale pa kar vstrajno naprej, jaz se bom na potovanju poskušala držat, kolikor bom le lahko.
Lepo pozdravljene.

< Sporočilo je popravil cincin -- 15.5.2007 8:05:15 >

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Zvezda poletja - 77.dan - Š
15.5.2007 20:02:37   
ms15
Sisi80 čestitke za izgubljene kg in nasvidenje, oglasi se še kaj, Cincin lepo se imej na oddihu - Sisi80 ti tudi.

Jaz za sedaj še vztrajam in ostajam, danes riž  + zelenjava, jutri pizza in krofek.

lp

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Zvezda poletja - 77.dan - Š
18.5.2007 21:39:58   
ms15
Verjetno se bom pogovarjala bolj sama s sabo, a se moram vseeno pohvalit, da je šel še en kg dol; skupno 11 kg po 3MD, torej od začetka leta že 17 kg.user posted image  Sem zelo zadovoljna, ker sem imela občutek, da se vse nekak ustavlja,...
Vseeno bom zdržala do konca - ravno včeraj je bil 1 sadni dan, ko sem rees zdržala samo ob sadju (češnje); ponavadi je bila vedno dušena zelenjava,...

Lepo je, ko se vidi napredek in še posebej je lepo, ko te kdo pohvali, oz. ko ti reče, da super zgledaš user posted image  - in to kljub temu, da sem še daleč od tega, da bi si lahko rkla, da sem suha.

Konec meseca torej končam uspešno hujšanje, potem upam, da bom to težo "uspešno" vzdrževala kake pol leta, in če bom imela dovolj motivacije, pa še eno rundo!!!

lep vikend vsem user posted image

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Zvezda poletja - 83.dan - Vitamini
21.5.2007 13:30:25   
cincin
Pozdravljene zvezdice.
No pa sem preletela nazaj. ms15 čestitke za vse izgubljene kilogrameuser posted image user posted image user posted image . Vidim, da si v tem času ko me ni bilo ostala sama. No jaz se tehtala nisem, a imam kar dober občutek, da da je kakšen kg manj. Imela sem se super, res sem uživala. Zdaj pa spet veselo na delo in druge obveznostiuser posted image . Danes bom ves dan sadje, vmes mogoče kakšno solato.

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Zvezda poletja - 83.dan - Vitamini
21.5.2007 22:06:49   
ms15
Dobrodošla nazaj, cincin, lepo je slišat, da si se imela fajn.user posted image
Danes vitaminčki, jutri pa moj najljubši ,.. si bom kar potenstala zelje, pa kaj od mesa zraven.
cincin, kdaj končaš? Da ne ostanem sama, bom kar zaključila s tabo. Potem pa na vzdrževanje!!! Me je kar malce strah, da se zredim nazaj, bom morala kar pazit, ker preveč rada jem!!!

lp

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Zvezda poletja - 83.dan - Vitamini
22.5.2007 7:51:12   
sisi80
ms 15 še čestitke iz moje strani. Jaz sem nazaj z mini dopusta. Imeli smo all inc. , tako da je bilo vsega na pretek. Držala sem se zajtrka, drugače pa sem mešala. Sem imela slabo vest, ampak se nisem nič zredila.

Tako. Kot ste rekle, nazaj na vzdrževanje. Jaz sem skupno izgubila 13 kg. Super občutek, kot ste rekle, ko te pohvalijo, ko lahko kupiš cunjo v trgovini in lepo izgleda na tebi. Res se je splačalo zdržat, zdaj pa se splača obdržat, ne?

Tehtala se bom vsak teden, če bom videla, da gre gor, naredim sadni dan. Držala se bom zajtrkov, potem pa jedla mešano, s tem da ne preveč. Tudi jaz rada jem.

Se še kaj morda slišimo.

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Zvezda poletja - 84.dan - B
22.5.2007 8:59:49   
cincin
Pozdravček!
ms 15 meni se 90 dni izteče 28.5., samo to je OH dan, ne vem  ampak mislim da bi se moralo zaključiti z vodnim dnem, tako da bom jaz imela v torek še sadni dan, v sredo vodni in zaključim. Potem pa na vzdrževanje.
sisi80 tebi pa priporočam, da poskušaš čimbolj ločevati hrano, ker če boš začela jesti po starem se bo kakšna kilca hitro vrnila. Saj ne da bi se zdaj morala držati natančno ampak vseeno poskusi jesti beljakovine z zelenjavo in OH z zelenjavo, čimbolj pa se izogibaj mešanja beljakovin in OH med seboj. Pa saj bo šlo, si se verjetno že zdaj tako navadila, vsaj pri meni je bilo tako, da sem kar avtomatsko jedla ločeno.
Pa lep dan še naprej!user posted image

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Zvezda poletja - 84.dan - B
22.5.2007 21:34:13   
ms15
Živijo,

sisi80,lepo da si se oglasila ter da kilce stojijo - le tako naprej.
cincin - torej končava 30.5., potem pa na vzdrževanje.
Sama bom še naprej ločevala, kolkor se bo dalo. Zajtrki pa bodo "normalni", ne več sadni. Sem si spet malo prebirala knjigo o kombiniranju hrane (s katero sem tudi začela hujšat) in mislim, da bo šlo. Seveda pa se ne bom odrekla priložnostnim pojedinam !!! Bo pač potem sledil sadni dan user posted image .

Si ta teden še kaj pišemo, potem pa se mogoče občasno kje pofočkamo, da vidimo, kako nam gre na vzdrževanju.

lp

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   [Brisano sporočilo]
23.5.2007 10:40:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ms15)
  Neposredna povezava do sporočila: 221
   [Brisano sporočilo]
23.5.2007 10:42:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Zvezda poletja - 84.dan - B
23.5.2007 15:06:05   
cincin
O auroraa pozdravljena. Lepo da si se spet malo oglasila.
ms15, ja ločevanje je potrebno tudi naprejuser posted image , ker vem iz prejšnje runde. Dokler sem vsaj približno ločevala so kg stali, potem pa ne vem kaj me je prijelo sem začela jesti bolj mešano, pa kruh s pašteto (pa ne preveč velikih količin) in je šlo takoj 2 kg gor, potem pa sem spet začela ločevat seveda z manjšimi prekrški pa so kg do tokratne diete stali. Tokrat pa sem res bolj malo shujšala. Bom pa morda še čez čas šla eno rundo skoziuser posted image . Pravijo počasi se daleč prideuser posted image

Pa lep pozdrav!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Zvezda poletja - 84.dan - B
23.5.2007 21:36:03   
ms15
Danes sem imela dan z enimi velikimi prekrški user posted image . Če bom ostala na končni teži - 11 kg, bom zadovoljna, a se bo treba potem kar prijet v roke !!!user posted image
Auroraa, hvala za čestitke, vekijo uspeha tudi tebi.
Cincin, verjetno nisem pozorno prebrala vseh postov. To je zate 2. krog. kako uspešen je bil prvi ? Koliko si grešila?
Jaz sem sigurna, da bi brez grehov bil končni rezultat veliko boljši.
Ma je že prav tako.
Konec leta pa še eno rundo - mogoče se bomo ponovno spodbujale user posted image .
Danes je bil torej kaos, jutri pa pizza.

lp

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Zvezda poletja - 84.dan - B
24.5.2007 11:28:17   
ms15
Danes pizza, večerja pa košček (ali dva) čokoladne potice.
lp

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?