|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dieta zeleni slap
17.4.2007 10:58:11   
manny
evo, tudi moje tehtanje je za mano-včeraj po enem tednu in je -2 kg.

torej začela sem pri 69.5, trenutno pa 67.5....

sem ful vesela,mi niti ni težko, samo tiste sladke rdeče jagode me vabijooooooo

punce gremo dalje....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Dieta zeleni slap
17.4.2007 11:59:06   
tinca35
Pridne punceuser posted image . Jaz se bom tehtala v četrtek. Pridno pazim, da ne grešim. Vam bom v četrtek poročala stanje.
Čimanj pregreh.

(odgovor članu manny)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Dieta zeleni slap
18.4.2007 12:46:46   
sončnica24
Razmišljam da bi se vam pridružila, sem zelo mesojeda, res pa je da me malce moti da ni nič sadja, bom videla mogoče me pa premaga in se vam pridružim, vsaj ne bom več makovk rezala in še prstov svojih zravenuser posted image

Kako gre ostalim ste zadovoljne?

(odgovor članu tinca35)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Dieta zeleni slap
19.4.2007 17:32:14   
nincrli
Js se pridružim v nedeljo!!Sem se že hotela danes pa sem se spomnila, da praznujemouser posted image v soboto in bo torta...user posted image
Tako, da v nedeljo pa res... Se nobene druge diete ne morem držat, to pa vem, da se bom, vsaj dva tedna, da gre vsaj 5kg proč potem pa še pet! Itak je treba zdej ja!!Poletje bo kmalu tu!user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Dieta zeleni slap
20.4.2007 16:24:30   
manny
ojla punce......vam povem, da sem se čist privadila na ta režim prehranjevanja.....samo pazim, kaj v usta nesemuser posted image

se mi zdi, da k čez dan pijem limonado, da sploh nisem lačna....popijem pa več kave, zakaj žeuser posted image

kaj morem, če mi pa tko paše....
zato tiste, ki se odločate...... pogum....jaz bom imela ta režim do 27.4., ko odpotujem , verjetno se bom na potovanju maalce zredila.....zato k se zmerajuser posted image user posted image user posted image , pol pa nadaljujem, ko pridem nazajuser posted image

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Dieta zeleni slap
24.4.2007 10:17:36   
L & L
Kaj je zdej to a ste vse obupale al kaj?
No za mano je novo tehtanje in zopet je rezultat zadovoljiv, -2kg. Se pravi skupaj -5.
Kar vredu.
No jest se mislim držat tam do 28.5 in pol en teden premora, ko gremo na počitnice, pol pa jovo na novo.
Mi je ta dieta prau všeč, nisem lačna, ne slabotna, energije mam pa tut dost.
To je blo moje javljanje, oglasite se kaj.
Lp, in čim manj pregreh.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu manny)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Dieta zeleni slap
24.4.2007 10:57:52   
Julija08
Hojla,

jaz tudi razmišljam, da bi probala to dieto, vsaj da zgubim par kilc. Zanima pa me kaj jeste za zajtrk?

A lahko recimo zelenjavne ribice?

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Dieta zeleni slap
24.4.2007 14:37:32   
L & L
Lahko ješ zelenjavne ribice, poglej ene dve strani nazaj mislim da je napisano kaj lahko ješ in kaj ne.
Lp, in upam da se nam pridružiš


_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Dieta zeleni slap
25.4.2007 6:58:00   
sončnica24
Ma nič ne enkrat je potrebno začeti, jaz bom sedaj poskusila s to stvarjo, pa bomo vidli kako pa kaj, sicer grem v četrtek k mojemu pa ne vem kako bo kaj amapk bom poskušala čim manj prilog k mesu jest pa mi mogoče celo kaj uspe, drugače pa potem po 1. maju pa 100% se držim tega če bom v tem tednu vsaj 1kg zgubla, ker bi rada bila do poletja vsaj na tistih kg, ki sem jih imela pred 3 leti, bomo vidli mogoče mi uspe.

Pa upam da mi boste v kriznih trenutkih stale ob strani.

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Dieta zeleni slap
5.5.2007 16:26:01   
Anonimen
veste kaj punce, pa tole ni nič, pa kje ste vseeeeee?'?user posted image

(odgovor članu sončnica24)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Dieta zeleni slap
7.5.2007 9:56:44   
sončnica24
Jaz sem tukaj, bi naj danes začela, samo kaj ste res vse obupale? Ali še katera vstraja, pa kako ji gre?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Dieta zeleni slap
7.5.2007 12:10:04   
L & L
Jaz vstrajam, shujšala sem 6 kg, jutri bo 1 mesec, in še mislim nadeljevat, samo mislim da bom skinila tut kavo z mlekom, ker po moje če je ne bi pila bi še več shujšala, no pa saj je tudi 6 kg kar vredu, bom pa vidla če je šla še kaka kilca dol, in to jutri ko imama tehtanje.
Bom poročala.
LP in ne obupajte.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Dieta zeleni slap
7.5.2007 14:24:52   
Anonimen
Jaz grem z vami ponovno JUTRI od začetka. Grozna sem, saj vem, a med prazniki se mi ni dalo gledati kaj jem...in..pa saj veste, valjda da nisem shujšala nič, še kaka kilca je šla gor. user posted image  Torej, gremo naprej.

L*L - saj 6 kg je super, pomoje bi bilo več kar preveč za telo. A ti boš kar mleko črtala, a ti bo uspelo? Jaz tudi pijem kavo z mlekom in to še ful mleka si dam, kot bela kava, to ni v redu a?

(odgovor članu L & L)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Dieta zeleni slap
7.5.2007 20:37:26   
tanikaa
Punce toliko za vzpodbudo. Jaz sem bila na tej dieti pred ene dvema letoma. Verjetno bo že tri. In deluje. Izgbila sem 17 kg. user posted image V kolikem času, se točno ne spomnim. Se mi pa zdi, da nekje v treh mesecih. In če potem sproti paziš, pa se ne prenažiraš ampak normalno ješ, ne dobiš nazaj kil. No, jaz sem se prenažirala pa pridobila 5 kg. user posted image  Ma se ne sekiram, ker mi veliko ljudi pravi, da sem bila takrat presuha.

Toliko vam v vzpodbudo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Dieta zeleni slap
8.5.2007 7:45:49   
L & L
Lep pozdravček.
Joj hvala za nov zagon, vauuuuuu 17 kil to je supr, jest bi tut, a si se strogo držala, joj jest si ne predstavljam kave brez mleka, blek.
Ja DIANA jest tut belo kavo pijem ker drugač mi kava ne gre dol, jah bom poskusla pa kakšen čajček popit, joj tega se pa res ne veselim.
No evo za mano je tehtanje in kot sem predvidevala je bilo res iz 86 sem šla na 80 user posted image user posted image user posted image user posted image , in sedaj me čaka vsaj še 20kg za dol datuser posted image , sej bo če mi je takrat uspel mi bo zdej tut, se bom potrudla.
Se pravi pred 5 leti sem prišla iz 86 na 56 user posted image user posted image user posted image , to je blo super, sam da je biu umes 2x Herbalajf, bom tokrat poskusla brez njega, bom mal prišparala, sem gorenka ni kaj.
Dosti bo nalaganja.
Punce držite se, jest vem da se bom, pa čim manj pregreh, pa dejte se mal večkrat oglasituser posted image .
Lp in uživajte v hujšanjuuser posted image .

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Dieta zeleni slap
8.5.2007 8:51:16   
tanikaa
Ja, strogo sem se držala diete.user posted image  Jedla sem izključno beljakovine. Torej samo in edino zeleno zelenjavo, meso, tudi hrenovke, sir, jajca in ribe.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Dieta zeleni slap
8.5.2007 8:55:54   
Anonimen
Torej samo in edino zeleno zelenjavo, meso, tudi hrenovke, sir, jajca in ribe.


kaj, sadja pa ne? In zeleno zelenjavo pomeni samo tisto, ki je zelene barve? Nič paradajza, čebule, česna, korenja? Kaj pa pivo user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Dieta zeleni slap
8.5.2007 9:56:02   
tinca35
Pozdravljene punce,
Nisem še obupala. Sem pa morala prekinit za tri tedne. Kljub prekinitvi sem shujšala  1,5 kg. Vsega skupaj sem shujšala 5kg. Včeraj sem ponovno začela.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Dieta zeleni slap
8.5.2007 10:19:44   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Torej samo in edino zeleno zelenjavo, meso, tudi hrenovke, sir, jajca in ribe.


kaj, sadja pa ne? In zeleno zelenjavo pomeni samo tisto, ki je zelene barve? Nič paradajza, čebule, česna, korenja? Kaj pa pivo user posted image


Sadja ne user posted image . Ja, samo zelene barve.user posted image  Nič paradajza, čebule, česna, korenja. PIVO PA ITAK DA LAHKO. user posted image  Seveda ne. user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Dieta zeleni slap
8.5.2007 17:25:49   
Anonimen
ooo Tanika, zdaj si mi pa dala voljo...to pa res. A zato imaš tako suho ritko na slikici, če je to tvoja...je super. 17 kg, vidiš to bi jaz potrebovala.

Ampak kako ti je ratalo 3 mesece, da si zdržala, brez da bi kak košček čokolade pojedla? Se pravi da si jedla vitamine, kajne. No pa hrenovke se mi zdi da so prepovedane, a ti si jih vseeno jedla?Kaj pa mleko, si ga pila s kavo?

Sem ti zatežila, kajne ampak tehle 17 kg se pa res dobro sliši...No bravo, da ti je uspelo user posted image . Čestitam, ker vem kako je težko.Vsaj meni user posted image , ker sem bolj švoh volje kar se tiče hujšanja user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Dieta zeleni slap
8.5.2007 17:58:16   
tanikaa
Dam ti jaz suho ritko. user posted image  In na zs, sem ti vse odgovorila. Če pa te še kaj zanima, pa piši.

Moj jedilnik danes:

Z: 2 paradižnika (čeprav sta rdečauser posted image )
K: 10 dag kuhane šunke, 1 paradižnik
V: 2 trdo kuhni jajčki, naribano zelje z limono

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Dieta zeleni slap
8.5.2007 18:00:43   
tanikaa
Pri dieti, ki sem jo jaz držala je ful dobro to, da ne čutiš tiste volčje lakote. Prva dva, tri dni je malo težko, potem pa lakota izgine. Včasih sem morala prav paziti, da nisem spustila obroka. Ker anoreksije pa nočem. user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Dieta zeleni slap
8.5.2007 18:31:38   
Anonimen
1.Tanika, ritka je suha kot muha user posted image  pa pika. Če je le tvoja, je treba preveriti,   da nisi kako filmsko zvezdo gor napopala, se nič ne vidi kdo je na sliki.

2.Zdaj si me pa zmedla ker pri slapu pa piše čebula, česen itd se lahko je...to je bilo meni fino, ker sem si kar jajček s čebulo naredila.

3. Ni čudno da si suha če ješ tako malo kot si napisala. Čudno je da jaz nimam 100 kg ker jem 100x več od tega. Joj zdaj se moram pa res zamisliti nad količino mojih obrokov, ker tole je pa res za suhico muhico, aha, od tu taka suha rita user posted image , zdaj mi je pa vse jasnouser posted image

4. Skratka punce, če je pa Tanika shujšala bomo pa tudi me, tako da kar veselo na dietouser posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Dieta zeleni slap
8.5.2007 18:45:59   
tanikaa
Diana, saj ni mus, da se točno držiš moje diete. Meni še danes ne gre v galvo, kak mi je ratalo pri tako skromnem izboru. user posted image  Jaz si zdaj tudi privoščim več, kot sem si takrat. In bo tudi šlo dol. Jedilnik pa je tak skromen glih zaradi tega, kar sem napisala. Volčja lakota enostavno izgine. Bomo vidle, kaj bodo prinesli naslednji dnevi. No, upam, da bodo kaj ODNESLI. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Dieta zeleni slap
8.5.2007 20:03:11   
Anonimen
ok, ti verjamem na besedo (da bomo tudi me shujšale). Glede na sličico, ti kar moram.user posted image No pa začnimo..

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?