|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: še ena - prevarana
4.4.2007 13:07:16   
Anonimen
Ob prebiranju različnih mnenje sem ugotovila, da želim deliti svoje mnenje, izkušnje z vami. Tudi meni se dogajajo ravno sedaj podobne neprijetnosti. S fantom imava 1 mesec starega dojenčka in sva si pred porodom uredila lep domek. A kaj mi to pomaga, ko pa sem ugotovila, da mi moj fant za hrbtom dela neprimerne stvari. Mogoče se vam bo stvar zdela čudna a kljub temu. Konec lanskega leta sem posumila, da me moj fant vara in ga zato pričela preverjati. Nimam v navadi igrati policista, a me je situacija pripeljala do te vloge. No na kar sem ugotovila, da se moj dragi dopisuje z različnimi ženskami. Postalo je sumljivo, saj je na dan znal poslati 10 in več sms-ov eni osebi. No žal je vedno zbrisal vse klice in smse. Na kar sem preverila njegove izpiske in sem ugotovila, da je 40% smsov in klicev poslvetil 3 sumljivim številkam. Poskušala sem dobiti odgovor ZAKAJ, a mi je rekel, da se brezveze obremenjujem in da so ti sms nepomembni, da ni druge ženske v njegovem življenju, da sva mu pomembna samo jaz in otrok. Pravi,d a me nikdar ni niti bi me prevaral ali prizadel.....
Priznati moram, da sem postala depresivna in to še danes čutim. Razmišljam kaj naresti, in ravno pri tej temi sem dobila nekaj odgovorov. Mislim, da je metafizična prevara veliko večja in krutejša kot fizična. Kakor koli, prevarana sem, ne glede na to, ali  je imel fizični stik s temi osebami  ali ne.

Razmišljam o odhodu, da ga zapustim, a sva ravno uredila kotiček ...Zamerim mu, ker je to počel, ko sem ga največ potrebovala, ko sem bila v visoki nosečnosti in ko sem se borila sama s sabo. On je španciral okrog in iskal vedno neke razloge za izmik. Danes trdi svoje, a mu ne verjemem. Pravtako sem ga včeraj dobila v laži. TUdi to me je zabolelo. Počutim se zapostavljeno in osamljeno.
Rada ga imam...še pred letom dni sem ga želela zapustiti zaradi moje navihanosti in ker ni bilo ljubezni, a se je s časom tudi ta razvila....

Verjamem, da bom rešila situacijo, ker sem optimist in vem česa sem vredna. No ja kakorkoli že, če oseba zgubi zaupanje, zgubi moč, v katero verjame, zato je nekoristno vztrajati.

....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: še ena - prevarana
4.4.2007 13:10:46   
Anonimen
Ob prebiranju različnih mnenje sem ugotovila, da želim deliti svoje mnenje, izkušnje z vami. Tudi meni se dogajajo ravno sedaj podobne neprijetnosti. S fantom imava 1 mesec starega dojenčka in sva si pred porodom uredila lep domek. A kaj mi to pomaga, ko pa sem ugotovila, da mi moj fant za hrbtom dela neprimerne stvari. Mogoče se vam bo stvar zdela čudna a kljub temu. Konec lanskega leta sem posumila, da me moj fant vara in ga zato pričela preverjati. Nimam v navadi igrati policista, a me je situacija pripeljala do te vloge. No na kar sem ugotovila, da se moj dragi dopisuje z različnimi ženskami. Postalo je sumljivo, saj je na dan znal poslati 10 in več sms-ov eni osebi. No žal je vedno zbrisal vse klice in smse. Na kar sem preverila njegove izpiske in sem ugotovila, da je 40% smsov in klicev poslvetil 3 sumljivim številkam. Poskušala sem dobiti odgovor ZAKAJ, a mi je rekel, da se brezveze obremenjujem in da so ti sms nepomembni, da ni druge ženske v njegovem življenju, da sva mu pomembna samo jaz in otrok. Pravi,d a me nikdar ni niti bi me prevaral ali prizadel.....
Priznati moram, da sem postala depresivna in to še danes čutim. Razmišljam kaj naresti, in ravno pri tej temi sem dobila nekaj odgovorov. Mislim, da je metafizična prevara veliko večja in krutejša kot fizična. Kakor koli, prevarana sem, ne glede na to, ali je imel fizični stik s temi osebami ali ne.

Razmišljam o odhodu, da ga zapustim, a sva ravno uredila kotiček ...Zamerim mu, ker je to počel, ko sem ga največ potrebovala, ko sem bila v visoki nosečnosti in ko sem se borila sama s sabo. On je španciral okrog in iskal vedno neke razloge za izmik. Danes trdi svoje, a mu ne verjemem. Pravtako sem ga včeraj dobila v laži. TUdi to me je zabolelo. Počutim se zapostavljeno in osamljeno.
Rada ga imam...še pred letom dni sem ga želela zapustiti zaradi moje navihanosti in ker ni bilo ljubezni, a se je s časom tudi ta razvila....

Verjamem, da bom rešila situacijo, ker sem optimist in vem česa sem vredna. No ja kakorkoli že, če oseba zgubi zaupanje, zgubi moč, v katero verjame, zato je nekoristno vztrajati.


zadnja anonimna: koliko sta pa s fantom vidva skupaj, ali ima on kaj odtok od prej, da je tako?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: še ena - prevarana
4.4.2007 13:44:25   
Sweet
Letops bova 4 leta. Ne nima otrok od prej, je pa bil že poročen in se je ločil, ker ga je njegova žena srala okrog.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: še ena - prevarana
4.4.2007 13:46:23   
Anonimen
Letops bova 4 leta. Ne nima otrok od prej, je pa bil že poročen in se je ločil, ker ga je njegova žena srala okrog.


In kako boš šla ti skozi to, pri tako majhnem dojenčku, on pa takole. Resno me zanima, kaj "ženska" lahko naredi. Drugače pa žalostno in nezavidljvo. 

(odgovor članu Sweet)
  Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: še ena - prevarana
4.4.2007 16:09:51   
Sweet
Razmišljam, verjetno bom sedaj hladno nastopila v najinem odnosu. Res pa je, da mi otrok pomeni največ in zanj bi storila vse. Trenutno ne razmišljam o seb, temveč o otroku. Zaupanja žal nimam več, zato bom poskušala graditi na tem področju. V kolikor ostane plast nerazvita, bom zaključila in odšla. Seveda z otrokom. Pomembno je, da sem ugotovila kaj se dogaja, ostalo bomo že urejal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: še ena - prevarana
5.4.2007 12:29:12   
Anonimen
Sweet, lahko narediš dvoje - preverjaš in rineš do konca, dokler ti sam ne pove, kaj je imel s temi ženskami ali pa ne rineš in se obremenjuješ, kaj je bilo in kaj ne. Prva varianta je dobra, ker potem veš na čem si in se lahko odločiš ( to je najtežje) in ni dobra, ker je lažje po načelu : kar ne vem - ne boli. Sem v podobni situaciji in sem želela izvedeti vse ( in sem izvedela). Zdaj ne vem, če mi ne bi bilo lažje, če ne bi vedela...vprašanje pa, če ne bi on s tem nadaljeval še naprej, ker ga ne bi odkrili in bi bilo še huje na koncu. Ne vem, če sem kaj pomagala... Moje načelo je - če želiš s kom drugim, potem končaj zvezo, ki jo imaš sedaj. Če je bil tako odgovoren, da je zasnoval družino in jo kasneje zaradi lastnega dokazovanja in ega rušil, potem ...

(odgovor članu Sweet)
  Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: še ena - prevarana
5.4.2007 13:28:53   
Tanyka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Le čas bo prinesel in pokazal svoje. Težko boš šla čez to, ker vsakič, ko bo dobil sms od sedaj naprej, boš TI v dvomu in vsakič, ko bo on zamudil, boš spet TI v dvomu. Zaupanje se je zrušilo. Težka pot te čaka.

Če še nimata otrok je toliko lažje iti narazen ali pa ostati skupaj.


ANONIMNA 1:
 
Se strinjam s tem postom

< Sporočilo je popravil Tanyka -- 5.4.2007 13:30:58 >


_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: še ena - prevarana
5.4.2007 18:03:31   
Sweet
ANONIMNA: Ja to je najtežje. Zdaj niti ne vem kam naj rinem in kako daleč naj rinem. Moj cilj je bil njemu dokazati, da sem prevarana, če ne fizično sem 100% metafizično. Kaj dejansko je imel s temi dekleti danes ni pomembno, pomembno je to, da bi ON od danes naprej moral skrbeti za družino in paziti, da ne naredi iste, podobne, nemumne napake. Sem toliko močna, da grem in ga zapustim, a dokler ne dobim še določenih odgovorov bom ostala tu kjer se nahajam trenutno. Verjemi, ni mi lahko, še posebi ker poznam eno od teh deklet in niti približno ni v mojem rangu. ANonimna, verjemi vem koliko tehtam in koliko sem vredna, zato me toliko več boli. Niti približno se mi ne sanja, kako lahko s tako dekle kontaktira. ON očitno lahko:). Ah bo bolše, še posebi ker je nastopila pomlad in je to moj mesec.:))))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: še ena - prevarana
5.4.2007 21:56:08   
Sita
Zeloooo redki moški so po naravi monogamni. Eni varajo zato, ker doma ne dobijo dovolj oziroma niso srečni (takšnih je manj), eni pa preprosto zato, ker se jim je ponudila priložnost (takšnih je več). To je treba razumet. Moški in ženske smo drugačni. Torej kaj predlagam? Vprašaj ga, zakaj je to storil. A ne očitajoče, ampak s pripravljenostjo razumeti. Seveda je vse skupaj boleče, ker je naš najdražji zlorabil naše zaupanje in prizadel naš ego. Ja, čas celi rane. Vendar pa nas lahko takšna bolečina tudi utrdi, iz nje se lahko ogromno naučimo in je to lahko tudi začetek čudovite zveze naprej z naišm dragim na mnogo višjem nivoju. Odvisno, kaj hočemo. Lahko pa smo preprosto besni, ga zapustimo in ostanemo ranjeni. Odločitev je naša.   

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Sweet)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: še ena - prevarana
6.4.2007 7:50:37   
Mina1
To je treba razumet. Moški in ženske smo drugačni


Verjamem, da smo si različni, pa jaz še vedni ne razumem in ne razume tiste, ki pravijo, da je treba to razumeti. Zame nesprejemljivo.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: še ena - prevarana
6.4.2007 18:49:21   
žirafica
IZVIRNO SPOROČILO: Sita
Zeloooo redki moški so po naravi monogamni. Eni varajo zato, ker doma ne dobijo dovolj oziroma niso srečni (takšnih je manj), eni pa preprosto zato, ker se jim je ponudila priložnost (takšnih je več). To je treba razumet.  


user posted image user posted image user posted image  To je pa kar nekaj.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: še ena - prevarana
7.4.2007 23:06:00   
Anonimen
Pozdravljeni!

Tudi sama imam problem zaupanja. Mi je moj lagal čisto na začetku veze...pa sem potem nekako pozabila, zdaj zadnje čase pa se mi vse vrača. Mogoče je krivo to da ga po cele dneve ni. Imava 10mesecev staro punčko, ki mi pomeni čisto vse in bi za njo naredila vse. Njemu je pa malo mar za njo in ne naredi čisto nič za njo...še na sprehod se mu ne da z nama. Zadnje čase sumim da ima drugo...nevem kako naj se prepičam, kako naj ga dobim na laži?
Kot sem že povedala je zlo malo doma, skoz ma neke sestanke (jih je imel že prej tudi - sam si je vedno najdel čas še za mene, ko še ni bilo tamale), telefon vlači vsepovsod...na wc, ko se tušira ga da v žep od hlač, hlače pa obesi v kopalnico...ma skoz ga ima pri sebi. Zdaj sem opazila da ko dobi sms sploh ne zapiska...dobiva ogromno klicev in sms-ov (je veliko službenih - tudi že prej). Ko ga kličem se mi javi kot da sem mu kolega, včasih se mi sploh ne javi in me pokliče čez nekaj časa,.........
Nevem kaj naj si še mislim in kako naj ga dobim????Mene pa to zelo ubija...skoz ko gre mislim in vidim da gre k drugi...mogoče sem bolana in rabim pomoč in če sem jo bom tudi poiskala, a prej se moram prepričati da je to vse le v moji glavi.
Njegovo obnašanje doma (ko je doma) je dokaj normalno...čeprav nič kaj pretirano ljubeče. Čisto sem že obupana, nimam se komu izpovedat, strah me je pred neznanim in ubija me že misel na to da me vara. Pogovori ne zaležejo ker mi vztrajno trdi da nima druge in da ma povhen ku..c mojega nezaupanja in obsojanja.

Kako odkriti prekrito?????

(odgovor članu žirafica)
  Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: še ena - prevarana
10.4.2007 12:04:54   
Sweet
Hm, to je pa kar podobna situacija moji. Moj predlog je, da ga poskušaš še vedno nadzirati in 1x pred njim mu reci, če lahko pregledaš telefon, ker sumiš, da te vara. Če se bo izmikal debati in te bo spraševal kaj ti bo telefon in zakaj mu ne zaupaš in...bodi močna ter vztrajaj pri tem. Če ti gsm-a ne bo dal, verjemi nekaj ima za bregom.

Moj predlog je, da tudi ti razmišljaš o "zmenkih". Dogovori se s prijateljem,da greš na kavo, sprehod, whatever, sam da ga pustiš s svojo hčero samega. Povej mu, da mora on čuvat otroka in ti moraš nujno na srečanje. Predhodno ga seveda vprašaj kdaj lahko on popazi na otroka, ker bi se ti srečala s prijateljem. Naj bo oseba, s katero se ne srečaš pogosto. Verjemi, to ga bo spravilo malo ob živce. Aja ne pozabi se zrihtat, kot bi šla na neko zabavo. Verjemi, stvar funkcionira.

Če želiš preveriti gsm, to naredi ko bo spal. Ponoči vstani, vzemi njegov gsm in ga preglej.. Mislim, da je boljše, če ga kar direkt vprašaš, če lahko pred njim pregledaš.

Kolikokrat se sprašujem, v kaj se vse ženske moramo spuščat. Nažalost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: še ena - prevarana
10.4.2007 15:47:01   
Anonimen
berem teh nekaj postov in razmišljam kaj vse smo pripravljene narediti, da ohranimo ali razdremo skupnost, ki jo ustvarimo z namenom najvišjih želj biti srečni. Sploh ni vse tako enostavno, ga pustiš - ga ne pustiš. Jaz sem še zmeraj tako razočarana, da puščoba v meni razjeda samozavest in vsa hrepenenja po varnem pristanu, ki sem jih iskala v njem. Tudi jaz se vidim kot nič več - njegovo vse. Očitno je potreboval še kaj več, kljub temu, da je imel vse. Torej, drage moje - ne glede na to kaj in koliko ste, moškim to očitno ni pomembno in ni dovolj. Neka moja znanka je rekla - moški se v mentalnem razvoju ustavi na stopnji 19 let. Opravičujem se močnejšemu spolu za to klasifikacijo, pa vendar...če vrednote zamenjaš za dokazovanje svoje moškosti drugje...nisi zrel. Dajmo ženske vase pogledat in koliko smo vredne.  

(odgovor članu Sweet)
  Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: še ena - prevarana
10.4.2007 15:48:25   
Anonimen
pa vendar...če vrednote zamenjaš za dokazovanje svoje moškosti drugje...nisi zrel. Dajmo ženske vase pogledat in koliko smo vredne.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 490
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?