|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke
18.11.2007 20:03:32   
t*e*j*k*a

Punce ful hvala vsem za spodbudne besede. Itak da pomagajouser posted image user posted image !!
Sem pa ugotovila da je user posted image ko sem žalostna ful manj aktiven, tko kot da bi čutil. Ko sem pa vesela pa on tud kr razgrajauser posted image .

Raho madonca kako ti to rata!!! Kapo dol!!!

Bušije mate lepe vse po vrsti!!!
Tok ste napisale da sem komi prebrala, sm si mogla prov cajt vzetuser posted image .

Moje nove mere 34t2d +10kg 98cm

Pridem še jutri kaj napisa, zdej se mi ne da več.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: Decembrke
18.11.2007 20:34:30   
želva
Joj Skaana, zdej pa ne vem kaj misleš? A previjalno, al kaj? Mah ni se mi dal pisat, da je to posebej v kopalnici. Moj je naredi previjalno iz iverke in jo našraufal v ploščice nad bajno in to je to. Je pa ful praktično, ko maš zraven vodo, lahko kopaš, pa še v spalnici ti ne smrdi, ko se pokaka. Je pa vse tok praktično, ker pač user posted image  nima svoje sobice in je blo treba improvizirat.

joj, a za slikce se pa nobena ne bo javla?

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: Decembrke
18.11.2007 20:35:56   
Raho
Evo, za pokušinouser posted image . Ostalo z geslom na ZS.

user posted image

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: Decembrke
18.11.2007 20:37:06   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: želva

joj, a za slikce se pa nobena ne bo javla?


Kaj pa je treba narediti?

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: Decembrke
18.11.2007 20:44:35   
Magi*
Raho, prosim za geslo. sodeč po tejle pokušini morajo biti zelo lepe fotke.

ElaM, jaz sem imela tako lep buši, ko sem bila avgusta na morju user posted image  punce, jaz imam dosti vsega. meni se zdi, kot bi junior v zadnjih nekaj dneh zelo zrasel in prav zelo težko prenašam tale moj trebuh.

moje aktualne mere so 35 4/7  +15kg  115cm.  Zarjo sem rodila v 37 2/7 in je imel moj trebuh 120cm. zgleda, da grem po isti poti v Rim user posted image

danes smo uspešno odpraznovali mamin RD. torta je bila odlična. jaz sem bla v glavnem polleže na kavču, ker sedeti ne morem zaradi pritiskanja trebuha. zdaj bi bilo pa fino, da damo še moj RD skoz in grem rodit. vse, kar bo čez dopolnjen 38 teden, bo že preveč.

Zaki in ati se pa spet prerkata. sta pri pravljicah. danes je na vrsti Mala morska deklica.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Decembrke
18.11.2007 20:46:14   
želva
Raho, rabim nasvet kako direkt sem gor prpopam slike iz albuma. Ne znam

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Decembrke
18.11.2007 20:50:27   
loncica
Želva, odpri sliko v svojem albumu, daj copy in potem paste v sporočilo.

Lp

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: Decembrke
18.11.2007 20:53:45   
Raho
Odpreš album, na sliko klikneš najprej z levim gumbom na miški, da se slika poveča, nato z desnim gumbom na miški, odpre se ti stolpec z ukazi, klikneš kopiraj, greš nazaj na sporočilo, ki ga pišeš in spet klikneš z levim gumbom, da se ti odpre orodna vrstica ter potem prilepi.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: Decembrke
18.11.2007 20:59:28   
lorch
Kake lepe slikceuser posted image user posted image user posted image

Raho! Pošlji  zs, jaz bi si ogledala še ostalo, sem pa mojemu pokazala vaju s črtomirom, pa se strinja, da je fuuuul čedenuser posted image


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: Decembrke
18.11.2007 21:02:56   
Magi*
pogledala slikice! res so zelo lepe. se vama z g. Organom opravičujem, vendar vaju je sin popolnoma zasenčil. je tako zelo fotogeničen user posted image  zaradi velikosti trebuha pa, obljubim, ne bom več jamrala. tvoje je ... hm, kako naj se izrazim ... trebuh velikan user posted image  moj je kot bi mu bil mlajši bratec user posted image  oblika pa je podobna.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: Decembrke
18.11.2007 21:05:58   
Vrtnica79
Čer!

Najprej Raho, prosim geslouser posted image  že po tej sliki vidim da bi lahko šla še med manekenkeuser posted image user posted image user posted image !!!

Magi, hvala za pesmiceuser posted image user posted image !

Moje nove mere: 37 teden, 16kg, 107 cm- mah, vsak teden naberem eno kilco al kajuser posted image user posted image .

Vse ki ste dodale nove bušijeuser posted image  so prav simpatični. Želva, sem si tudi tvojega ogledala v albumu! Žal pa ne vem kak pripopaš direkt slikico goruser posted image

Moje počutje je danes fulllllllllll dobro, kot že dolgo ne! Mogoče pa res user posted image  pomagauser posted image user posted image user posted image . Pa imam toliko energije še zdaj zvečer da sem si celo naredila popolno depilacijouser posted image .

Sem še nekaj mislila napisat, pa me mala kličeuser posted image . Bom še ju3 kaj več povedala ko pridem od G! Če sploh pridem nazaj domovuser posted image , da ne bo kakih popadkov zaznala...........

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: Decembrke
18.11.2007 21:14:59   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

pogledala slikice! res so zelo lepe. se vama z g. Organom opravičujem, vendar vaju je sin popolnoma zasenčil. je tako zelo fotogeničen user posted image  zaradi velikosti trebuha pa, obljubim, ne bom več jamrala. tvoje je ... hm, kako naj se izrazim ... trebuh velikan user posted image  moj je kot bi mu bil mlajši bratec user posted image  oblika pa je podobna.


Jah, vem da naju tamali totalno zasenči.

Vse, ki si boste ogledale slikice pa lepo prosim, da več ne jamrate glede velikosti trebuha. Z mojim je težko že živeti. Ja, res je trebuh VELIKAN.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: Decembrke
18.11.2007 21:19:39   
želva
NO, pa še moj, če bo ratal
user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: Decembrke
18.11.2007 21:22:48   
želva
Kva znam!user posted image  Sam mal velika je!No, to pa še ne zam.
zdej bojo pa sam še moje slike tuki goruser posted image .

Pa ena čudna: Moj dec me dons vpraša: A si ga ti kej sanjala?user posted image
Jaz: Koga?
On: Ja dojenčka, kakš je? user posted image

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: Decembrke
18.11.2007 21:24:13   
Vrtnica79
Uauuuuuuu Raho, to pa so fotkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, buši pa je po moje rekorden. Pa saj še malo pa ga ne bo več!

Želva, pa ti je le uspelouser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: Decembrke
18.11.2007 21:25:41   
ElaM
Raho, res dobre fotke.user posted image  Črto je pa res tak cukr, da Tinkara resno računa nanj.user posted image  Ja, lepi ste. Tvoj buši je pa res BUŠI. Obljubim, da ne bom več jamrala, kako mi je težko s to žogico okrog hodit.user posted image
Želva tudi tvoj buši je res lep. Je pa res zanimivo, tako ko gledam slike, kako so različnih oblik. Moj je bil prvič veliko bolj raztegnjen, zdaj je pa bolj špičast.user posted image
Magi, pesmice so super, sem jih potegnila dol in nekaj smo jih že poslušali, za pokušino.
Punce, lepo se imejte, čimbolj mirno noč.

_____________________________

:)

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: Decembrke
18.11.2007 21:48:16   
Raho
Moj je sedaj v drugo tudi bolj špičast. Pa danes mi je prijateljica rekla, da je njen v drugo tudi bil bolj špičast... Očitno ga v drugo bolj na špic potegneuser posted image .

Hvala za pohvale za fotke.

Želva, luštkan buši.user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: Decembrke
18.11.2007 21:51:46   
Skaana
user posted image

Raho, prečudovito user posted image . Tale vaš prijatelj pa res obvlada. No, če ne bi bil Črto tolk fotogeničen, bi bilo malce slabše, pa vendarle... Mi je pa svetovna tista, kjer ti Črto kao podpira bušija user posted image . Je Atena komentirala, lej ko ji je hotel dat lupčka user posted image . Ne vem kaj si je predstavljala. Ja, itak da je morala videt, kaj delam. Zdaj pa po Grdem račku še ne more zaspat. Jutri pa uvajanje v vrtcu...user posted image

Trebuh je pa res... Hm, ogromen. Sem gruntala, kako Živa leži notri user posted image . Ker moj je tak, da mi je vse jasno - zdle mi ravno orje v medenici, joooooojjjj, boli. Sam revež res nima več prostora, tako da mu res ne zamerim, če bo hotel prej ven user posted image .

Prav luštna družinica ste user posted image . Moj se niti pod razno ne bi hotu tak slikat user posted image .

Vsem decembrkam pa želim takšno noč:
user posted image


_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: Decembrke
18.11.2007 22:04:00   
lorch
Raho z moim sva si ogledala slikice, pa sva bila oba navdušena. Sam sem se zaj... ker sem mu povedala kaj vse delaš  (štrikanje, služba, urejanje stanovanja...), zdaj pa mam hudiča, ker bi rajši mel tebe, pa hoče da se malo po tebi zgledujemuser posted image . Je rekel: "Si vidla kaj vse se da, če se hoče? Pa stakim trebuhom pa je tako pridna!"
No, zdaj pa mam. user posted image


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: Decembrke
18.11.2007 22:06:46   
Magi*
Skaana, srečno na uvajanju jutri user posted image

jaz tudi čutim, kot da mi orje po medenici. pri Zaki sploh ni bilo tako intenzivno.user posted image


želva, ti imaš tudi lepega bušija. tako lepo, nič potrgano kožo. me, ki nas je že v prvo natrgalo, lahko o takem trebuhu samo še sanjamo.

ko smo že pri sanjah, upam, da bom takole drnjohala kot tale smrčač na sliki user posted image


punce, jaz spet razmišljam o frizerju. glede na to, da me bo v petek vaginalno pregledal in se odločil ali me pošlje direkt v P...sem gruntala, da mu najbrž takrat ne morem rečt: "gospod doktor, a se lahko za jutri zmenmo, ker bi pa jaz še do frizerja skočila?" po mojem je vseeno bolje, da grem v četrtek, a? pa kar bo, pa bo. ma sem res grozna sama sebi. zdaj bi mi kdo celo verjel kolko križov nosim, tok sem siva user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: Decembrke
18.11.2007 22:31:49   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Skaana

user posted image  

Moj se niti pod razno ne bi hotu tak slikat user posted image . 



Moj se mora. Pod raznouser posted image . V prepričevanju sem izjemno dobra. user posted image

Magi*, ti veš, zakaj se je Črto rodil 1.1.? Ker sem jaz 31. 12. morala še k frizerju, da me je postrigel. Brez zezanja. Reče meni G.: Dobro, pridi jutri zjutraj ob šestih not. Jaz njej: Zakaj? Ona: Da ti sprožimo porod. Jaz: Lahko pojutršnjem. Jutri bi se šla še postričuser posted image

Prejšnjič mi reče: Pa če se nameravaš še frizirat, pojdi sedaj.

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: Decembrke
18.11.2007 22:34:04   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: lorch

Raho z moim sva si ogledala slikice, pa sva bila oba navdušena. Sam sem se zaj... ker sem mu povedala kaj vse delaš  (štrikanje, služba, urejanje stanovanja...), zdaj pa mam hudiča, ker bi rajši mel tebe, pa hoče da se malo po tebi zgledujemuser posted image . Je rekel: "Si vidla kaj vse se da, če se hoče? Pa stakim trebuhom pa je tako pridna!"
No, zdaj pa mam. user posted image



Povej mu, naj se vsak dan 2x zahvali Bogu, da te ima. Moj pravi: Tko te ne pozna, skupo bi te platio (saj veš, kako gre naprej: ali bi te s kamatima vratio).

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: Decembrke
18.11.2007 22:57:16   
Magi*
Raho, za polulat, nooo user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: Decembrke
18.11.2007 23:05:04   
Ayo
Dober vecer!

Raho, hvala za slikce, res so precudovite, ti in Crto in tvoj moz...in...no, o trebuhu ne smemo user posted image  user posted image

Magi*, sedaj ravno vlecem dol pesmice! user posted image

Vrtnica79, a res ti je uspela depilacija??  Jaz sem mojga cel vikend priganjala, da mi jo naredi (ker sama ne morem), pa mu/nama ni uspelo! user posted image user posted image  Sem ze tako grozna, da se ne morem vec gledat! user posted image user posted image

No, sva pa danes se namontirala zadnje stvari v sobici, mislila sem tudi da bom ze pripravila torbo za p in za user posted image , pa se mi kar ni dalo. Jutri dobim se eno posiljko oblekic od user posted image  sestre, tako da bom imela spet malo dela s pranjem in likanjem, no in mislim da do naslednjega vikenda bo pa res vse ready-steady. user posted image

Sem se pa danes tudi tako za kosilo kot za vecerjo tolk najedla, da sem mislila da me bo kar razneslo, uf!! user posted image
Pa user posted image  je tudi pridno telovadil, sem se malo potolazila, ker je bil zadnje 2,3 dni kar prevec miren. Sicer pa v torek stopamo v 37t!!! user posted image  user posted image

Prov babnice, zelim vam lepo noc, upam da nas bo cim manj nocnih ptic! v glavnem jz pridem na RR, ce ne bo slo! user posted image  
pa-pa

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: Decembrke
18.11.2007 23:23:20   
Magi*
Ayo, če ne bo šlo v pojstli, se dobimo na RRju user posted image

kakšno depilacijo pa imate v mislih? a noge al tudi bikini predel? ja si tačke še kar sama pobrijem. ne vprašite kako to zgleda, pa itak ne vidim dol tako, da ne vem kolk je natančno, sam mi rata. no, bikini je pa zaraščen. žal, tam doli pa manj kot vidim, boljš je user posted image

pa lahko noč.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Priprave na novega člana
teba

Kdaj ste začele s pranjem in likanjem za malčka?

2 meseca pred porodom (39%)

1 mesec pred porodom (35%)

3 tedne pred porodom (9%)

2 tedna pred porodom (6%)

teden pred porodom (5%)

To so zame opravili drugi (5%)


Število vseh glasov: 384

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!