|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke
18.11.2007 23:32:10   
Ayo
Magi*, pesmice uspele!!! user posted image  Hvala se enkrat! user posted image

Jz sm se pokonc - moj gleda en film, pa ga cakam, da greva skupi. user posted image

Jah glede depilacije, jz sm na zalost bl med kosmatimi in si morm depilirat cele noge! user posted image user posted image  Tko da spodaj se nekako gre, zgoraj pa no way. Bikini je pa natural, itak ga ne vidim user posted image


(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4651
   RE: Decembrke
19.11.2007 0:11:41   
Magi*
jaz sem že nazaj iz pojstle. noge, spet te moje noge. in zdaj cepetam pred kompom. upam, da vsaj ve spite.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 4652
   RE: Decembrke
19.11.2007 4:36:13   
Magi*
no, ta noč pa ni bila glih moja :( no ja, eno urco vmes mi je pa le ratalo zadremat. vidim, da ostale pa spančkate.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4653
   RE: Decembrke
19.11.2007 6:19:47   
Mat3ja22
Raho - tudi jaz bi imela geslo, če bi blo možno. bi si pogledala slikce, ker je že ta, ki si jo dala za pokušino svetovna.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4654
   RE: Decembrke
19.11.2007 8:26:06   
pikica*
Dobro jutro!

Ta vikend ste se pa razpisale. Se vidi, da je vreme bolj kislouser posted image .

Najprej čestitke Ajtak!!! Ornk fanta je zrihtalauser posted image user posted image user posted image .

Jazn sem pa danes fino spala. Pa sem spet povoženauser posted image . Nimam pojma kje je fora. Očitno nisem navajena spat kot dojenčekuser posted image .

Drugače imam pa danes kontrolo. Me zanima, če je naš fantič še obrnjen z glavo navzdol. Imam kar malce slab občutek.

Drugače smo bili pa mi čez vikend pridni. V soboto sva najprej prebelila Zojino novo sobo, potem pa smo šibali na Dolenjsko. Zvečer sva šla na en koncert pihalnega orkestra (+Nuša Derenda in New Swing Quartet) in ej bilo res super. Sploh za mojega user posted image , ker je v tem orkestru še dobro leto nazaj tudi sam igral in je bil zdaj prvič na strani poslušalca. Ga je vmes kar malo stiskalo.
Včeraj zjutraj pa smo se zbudili v pravi zimski idili. Zoja je kar gledala in gledala in spraševala kaj je touser posted image . Popoldne nas je pa spet čakalo barvanje Zojine sobe. V soboto sva namreč vse skupaj prebelila, včeraj pa sva se lotila črt. Itak, da je bilo največ dela z lepljenjem trakov, ampak po moje bo supr izgledalo. Zenkrat sva narisala rdečo in oranžno črto, danes pa pridejo na vrsto še roza in rumena. Potem pa bomo počasi zaključili. Komaj že čakam, ker imamo zdaj čisti raztur v stanovanju. Upam, da ne dobimo kakšnih obiskov, ker bi nam pobegniliuser posted image .

Aja, Raho, ful lušna slikca.....vam kar zavidam, da se spravite takole slikatuser posted image . No, za geslo se pa tudi jaz priporočam.

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 4655
   RE: Decembrke
19.11.2007 8:53:15   
lana38
Jaz sem bila pa včeraj popoldan spet lenoba in se mi ni dalo iti na RR. Zdaj sem pa spet dolgo brala.

Raho, jaz bi tudi slikice, če se da.user posted image

Skaana, Blaž je prišel res moker do kože. Še iz spodnjega perila se je cedilo. Sem ga kar v kopalnico v kad poslala, da se je tam slačil. Drugače bi imela poplavo po tleh.user posted image . Snežki pa še danes niso suhi. Dobro, da ni snega na cesti in pločnikih. Se je fino spomnil, da se lahko spušča po zasneženem toboganu in rezultat teag je bila seveda mokra rit do kože.user posted image

Sem pa res vesela, da gledam to zimo skozi okno. Ven pa grem, ko meni odgovarja.user posted image  No, zdaj bi bila verjetno že na dopustu, če ne bi bila v bolniški.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4656
   RE: Decembrke
19.11.2007 9:20:57   
t*e*j*k*a
OLA!!
Raho prosim za geslo za slikceuser posted image user posted image user posted image

Glede britja, jaz si tud morm noge zdepilirat (kr z depilatorjem dvakrat potegnem pa je ), bikini predel si tud zaenkrat še obrijem, kr ne morm živet z dolgimi dlakami med nogamiuser posted image . Sem se ful navadla da je obrito in se morm vsaka dva do tri tedne obrit kr drgač se kr srbet začnejo te kocine tam doli. O tem kako pa se brijem pa  raje ne bi kr itak nč kaj ne vidim čez trebuh.

Jaz sem zadnič verjetno pozabla povedat da se je naš user posted image obrnil na glavouser posted image user posted image user posted image user posted image , in zdej veselo stojo dela.

Midva sva včeraj tudi prerihtala najino sobo. Sva bla ful pridna.
Sva jo prebarvala. Pa sma kupla oranžno barvo in jo vlijeva not v Jupol, pa se nama jaz ful premal oranžno zdelo in pol moj pravi da mamo še rdečo barvo, no pol sva pa še pol rdeče not vlila tko da je zdej pršla oranžno roza soba. Sej ej ful vredi barva, ampak če bi blo oranžno bi blo itak lepše. Pa ni panike.
No pol sva pa še previjalno sestavila, tko dal lahk jaz začnem prat in not cotke zlagat. Ampak bom še počakala kaka dva tedna s tem. Se nikamor ne mudi.

Dans pa skor nč več snega ni ostalouser posted image , ponoč je blo zgleda pretoplo in je vse stopilo.

Uživajte čao

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4657
   RE: Decembrke
19.11.2007 9:34:13   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: t*e*j*k*a

Pa sma kupla oranžno barvo in jo vlijeva not v Jupol, pa se nama jaz ful premal oranžno zdelo in pol moj pravi da mamo še rdečo barvo, no pol sva pa še pol rdeče not vlila tko da je zdej pršla oranžno roza soba. Sej ej ful vredi barva, ampak če bi blo oranžno bi blo itak lepše. Pa ni panike.



No, zato pa jaz raje kupim že zmešano barvo in točno vem kakšna ven prideuser posted image .

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 4658
   RE: Decembrke
19.11.2007 10:11:44   
t*e*j*k*a
Hej hoj kje ste vse dans.
Vedno je isto takrat ko je meni dolgčas ni nobene nikjer, ko pa mene ni takrat pa akcija in naklofate po tri strani.

Sem šla mal k novembrkam pogledat in sem ugotovila da je naraščaj (sm bla enkrat z njo na kavici kr sva ful blizu doma) odpotovala ponoči v P. Je bla že par dni čez rok.
In zdej sem ful vesela in komi čakam da ženska komu sporoči če že cartajo al ne.

Veste da bi jaz tud svojga user posted image že kr mela. Ampak morm še ful časa počaakt da ne bo taka majhna pikica pokukala na svet.

Dejte no napište kaj da mi ne bo dolgčas!!! Al ste pa mogoče vse šle v Rimuser posted image ??

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4659
   RE: Decembrke
19.11.2007 10:13:26   
t*e*j*k*a
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: t*e*j*k*a

Pa sma kupla oranžno barvo in jo vlijeva not v Jupol, pa se nama jaz ful premal oranžno zdelo in pol moj pravi da mamo še rdečo barvo, no pol sva pa še pol rdeče not vlila tko da je zdej pršla oranžno roza soba. Sej ej ful vredi barva, ampak če bi blo oranžno bi blo itak lepše. Pa ni panike.





No, zato pa jaz raje kupim že zmešano barvo in točno vem kakšna ven prideuser posted image .


Ja pikica midva sva pa mal inprovizirala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bom poslikala da vidte kaka barva je pršla vn.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4660
   RE: Decembrke
19.11.2007 10:56:22   
DANVARI
IZVIRNO SPOROČILO: lorch

Raho z moim sva si ogledala slikice, pa sva bila oba navdušena. Sam sem se zaj... ker sem mu povedala kaj vse delaš  (štrikanje, služba, urejanje stanovanja...), zdaj pa mam hudiča, ker bi rajši mel tebe, pa hoče da se malo po tebi zgledujemuser posted image . Je rekel: "Si vidla kaj vse se da, če se hoče? Pa stakim trebuhom pa je tako pridna!"
No, zdaj pa mam. user posted image



jaz tud mojmu nič več ne povem odkar smo dobili kompletke od Raho user posted image user posted image user posted image Dobivam iste komentarje kot ti Lorch user posted image user posted image user posted image Rajsi mu omenjam kaj vas vse boli user posted image user posted image user posted image Se potem jaz kar dobro držim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 4661
   RE: Decembrke
19.11.2007 11:02:17   
Magi*
hoj punce!

še sem tukaj. v enem kosu. sem bila malo depresivna zjutraj, ker celo noč nisem spala, zdaj pa sem OK - čeprav spala še kar nisem. sem imela n telefonov zjutraj za opravit.

ponoči sem si ogledala vse možne zimske kolekcije in ugotovila, da bi imela fuuullll stvari user posted image  ja, res pogrešam nakupovanje.

tejka, pikica: mi smo pa vse barve v stanovanju sami mešali, samo ne s tistimi dipiji. sem šla v mavrico in kupila osnovne barve in jih potem med sabo mešala + belo, da sem dobila želeni odtenek. sam jaz sem zelo haklih glede odtenkov in imam uč naštelan za tako drobne nianse, da je mož skoraj umrl zraven (njemu se je vse videlo enako) - on je moral namreč mešati po navodilih. user posted image  mi je pa lepše, če dodaš malo navadne bele, ker barve malo ublažiš - čeprav, če bi videli naše stanovanje, bi si mislili: kje za vraga pa so nežne barve? user posted image  jah, imamo zelo pisano pri nas.


nič, grem se zrihtat in potem napisat zadnjo službeno zadevo. v sredo se mi uradno začne porodniška (jaz pa še odločbe za bolniško nisem dobila user posted image )

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 4662
   RE: Decembrke
19.11.2007 11:03:18   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: DANVARI

Rajsi mu omenjam kaj vas vse boli user posted image user posted image user posted image Se potem jaz kar dobro držim user posted image user posted image user posted image


ojej user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 4663
   RE: Decembrke
19.11.2007 11:08:02   
hokejistka
Dobro jutro!

Raho sobica je fantastična.

Uh, britje,..... Noge si še kar uspem zdepilerat s strojčkom in to potem nekaj časa traja. Bikini predel je pa druga zgodba. Si pomagam z ogledalom. Traja pa ene pol ure, da vsaj približno zgleda.user posted image Mene tudi blazno moti, če nisem urejena.  Sem tri dni nazaj poskrbela zase, ker user posted image nikakor nima časa, za take stvari.je bil ravno hokej na sporedu. Se pa ne more upreti komentarju po tem, ko se jaz pol ure matram v kopalnici. Mi je zadnjič rekel: Samo tukaj se pa nisi dobro pobrila user posted image .

Moram vam priznat, da me kar malo jezi, ker ne vem, kaj se skriva v mojem bušiju. Sva že od začetka hotela zvedet, ali bo user posted image ali user posted image . Vsi, ampak VSI, me sprašujejo, a zdaj že veš, kaj bosta dobila. In sem sita odgovarjanja vsem po vrsti, da se pač NE VIDI. user posted image

A se vam tu dogaja, da ko vam trebuh otrdi, da imate občutek, da vam srce hitreje bije oz. da se vam je pritisk povečal. Meni se tako čudi naredi, samo ne znam dobro razložit.

Počasi odštevam dneve do konca, čeprav se mi močno zdi, da bo tole dete zamujalo. Sem pa bolj proti koncu, tako da vas bo večina itak že rodial pred mano.

Uživajte!



(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 4664
   RE: Decembrke
19.11.2007 11:09:32   
Raho
Ojla!


Po neprespani noči prespani dpopoldan. Vidim Magi*, da si ti imela enake težaveic: Samo jaz nisem imela SNN, ampak BRM (boli raztegovanje medeniceuser posted image ). Sicer ne vem, če lahko grem še kaj marazen tam spodaj, amapk očitno lahko. Čudežna so pota te naše anatomije.

Aja - rešena je uganka bolečega zobauser posted image . Če vam napišem, da se mi je zgodilo, tako ali tako ne boste verjele. Torej, jedla sem lešnike (nekaj dni nazaj) in ker imam zob odprt, se je stvar zakompliciralauser posted image  - delček lešnika mi je zdrsnil v kanal, ki ga imam odprtega in mi zaprl prehod, tako, da se mi je spodaj pod tem koščkom lešnika začel takoj nabirati gnoj. In zato, ker gnoj ni mogel prosto po Jurčiču teči ven, me je začel boleti zobuser posted image . Mislim JUHUHU. Včeraj zvečer pa je bilo že nevzdržno, zato sem si šla nekaj šturat po zobu in našla krivca za te bolečineuser posted image .
Tako, da sem sedaj odrešena.

Grem sedaj malo peglat. Čeprav mislim, da bom morala kupiti še eno omaro za v Živino sobouser posted image  No comment. Vam moram poslikati, kaj se je nabralo. Včerj mi je še od E. žena (imajo 2 deklici) prinesla dve največji Ikeini škatli cunj (od 56 do 68)user posted image . Saj več ne vem, kam naj s temi cunjami. Ne upam pa nikocmur reči, da naj mi več nič ne da, da ne bo užaljen (ja, pri Prekmurcih je to druga slaba zadeva - če nekaj ne vzameš, so potem vsi užaljeni)user posted image .


Tejka, ne se sekirat zardi barve - če ti jaz napišem, da sem delala poleti rdečo in dobila magnoliouser posted image . Sedaj pa ima Črto v poletni rezidenci pač rumeno, modro in magnolia sobouser posted image  in ne rumeno, modro in rdečouser posted image .


Skaana - Živa je v II. glavični vstavi - direkt pripravljena na porod. Pa že prejšnjič je G. rekla, da je že fajn stisnjena. Pa mora biti, ker njeni gibi več sploh niso tako intenzivni, ampak umirjeni in zelo okorni. Včasih sploh ne čutim, da se premika, ampak samo vidim po trebuhu, kako potuje kakšna okončnina. Sem pa danes, ko sem se  zbudila ugotovila, da ubožica spi tako kot jaz - prav v trebuhu zavzame položaj, ki ji najbolj odgovarja, tako da tudi ona že dobesedno leži na postelji. Enako je Črto delal ene 2-3 tedne pred porodom.user posted image

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 4665
   RE: Decembrke
19.11.2007 11:20:31   
Raho
Ah, še o britjuuser posted image  in depilaciji na splošno.

Noge kar prepustim svoji kozmetičarki. Malo višje pa imam tako goščavo, da to ni za povedati. Sem mojemu rekla: A mi pomagaš (ene 4 tedne nazaj)? Pa je rekel: Ja, seveda... Do danes je še vedno enako. Edino včeraj skomentira: Ti veš, kakšna si tam spodaj?

Pa sem mu rekla: Jav, vem, čeprav ne vidim. Dlakem imam daljše in imam jih več kot jih imaš ti na glaviuser posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4666
   RE: Decembrke
19.11.2007 11:24:42   
klarisima
Čao punce, se oglašam še ena decembrka.
Danes sem imela pregled pri G in user posted image še se kar ni obrnila user posted image
Malo se sekiram, ker si res želim roditi normalno ne pa kak CR.
Saj je tako, da ima še čas a ne?
Sem pa danes 37.ted. in 2/7, G pa me je naročil čez 2 tednauser posted image
In nisem imela CTG-ja user posted image Je samo pri nas v KP tako?
Ker kolikor vas berem hodite ve že vsak teden na preglede in CTG-je imaste...

Lahko malo pomagate z izkušnjami?



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 4667
   RE: Decembrke
19.11.2007 11:26:34   
ElaM
Živjo,
da se malo javim. Sem ravno malo dala spat in imam 5 min časa. Danes se je zbudila že pred sedmo in me že v postelji vso poslinila.user posted image  Se potuhnem in čakam kaj bo naredila in mi ponuja čaj, lubčka, včasih mojo glavo uporabi za blazino in njeno glavo nasloni na mojo. Res je moja lubica, vendar samo če atija ni v bližini. Potem je druga pesem.user posted image user posted image
Magi* in kakšne barve so kaj v modi to zimo? Sem za leseno žlico in nimam pojma, sem ravno včerej mojemu rekla, da letos pa grem na razprodaje, pa naj stane kar hoče.
Raho, a veš, da sem včerej nate mislila, kako si lahko s takim trebuhom belila stene???? Res kapo dol.
Mojemu tudi nikoli nič ne govorim, kaj ti vse delaš, ker potem bi moje jamranje postalo neresno.user posted image  In se raje držim tega, da ne ve kako ste druge in ima verjetno predstavo, da sem najbolj boga.user posted image
Danvari, si ti zdaj ok?
Lončica, kje se skrivaš? Upam, da si ok in, da še nisi šla proti Lj?
Tejka, pri nas so tudi pisane stene, smo pa kupovali že namešane barve v Bauhausu, mislim, da so dulux, ali nekaj podobnega, samo v kuhinji za pod steklo sva sama mešala in je moral moj tudi non stop nekaj popravljati.user posted image  Je pa kar pisano stanovanje, predvsem v kopalnici sva si dala duška.
Želva, a tebi ni predlagala zunanjega obrata? Glede ctg-ja, jaz sem ga prvič imela šele na dan roka. Imajo G različno prakso kar se tega tiče. Moja vedno vpraša kako se mali giblje in, če je dejaven, potem ni ctg-ja. Pa z Uz, zdaj na koncu preveri stanje plodovnice.

Mene pa prav psihira tale zunanji obrat?? Kaj, če mi sproži popadke in že v ponedeljek rodim???? Joj, sem grozna.

Šibam zdaj prat, sem mislila, da imam že vse pripravljeno za njuborna, pa sem se spomnila, da moram oprat še zaščito za posteljico, pa kovtrček. No, dela ne zmanjka.

< Sporočilo je popravil ElaM -- 19.11.2007 11:28:06 >


_____________________________

:)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4668
   RE: Decembrke
19.11.2007 11:29:18   
t*e*j*k*a
Raho ful dobre slikce!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Me veseli da si našla lešnik ki je zaprl kanaluser posted image !! Pa bodi vesela da ti folk tok cotk nanosi!! Sicer jih mam jaz verjetno za 1/4 tvojih pa se mi vseeno zdi da jih mam dostuser posted image user posted image .
Magi* sej bo pa jutri ponoč boljše spanje!!! Jaz sem pa dans ful spala!!! Dvakrat sem šla na WC in to je blo tudi to. Ko se zbudim in morm it lulat me že tko tišči da komi pridem do WCja.

Čao

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4669
   RE: Decembrke
19.11.2007 11:31:05   
Kim80
Lp!

Vidim, da se pogovarjate o depilaciji in britju. Jaz si noge depiliram in mi pol stvar kar dolgo drži. Si pa depiliram samo spodnji del nog.
Bikini predel pa sem si zadnjič obrila na slepo na nulo, ker kaj estetskega si itak nisem sposobna več ustvarit. user posted image  Moj user posted image  pa tudi ni preveč za take akcije.

Skaana, slikic od "baby showerja" še nimam, jih pa dobim in potem bom poskusila kakšno prilepit sem gor.
Hokejistka, tudi meni se včasih zgodi, da ko mi otrdi trebuh, mi začne hitro biti srce. Verjetno je to nekaj normalnega. Ne vem.
Sem pa tudi jaz opazila, da se je moja user posted image  v trebuhu malo umirila. Premike čutim, vendar ne več tako intenzivnih. Glede na to, da imam do PDP-ja manj kot 14 dni, ji zdaj že verjetno res zmanjkuje prostora.  

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4670
   RE: Decembrke
19.11.2007 11:40:24   
loncica
Čav punce!

Raho, jaz bi tud geslo. Sem ti včeraj pozabila napisat. Blagor tebi, ko imaš tolk cunjic. Jaz jih bom mela verjetno premalo, bo treba še dokupit. Je tašča nekaj obljubljala rabljene cunjce, pa zdaj ni ne duha ne sluha od njihuser posted image .

ElaM, še sem v enem kosu. Jutri imam pregled, upam, da me ne bo poslala direkt v Puser posted image .

Glede depilacije, men se kar ne da. Imam noge kot srnicauser posted image .

ElaM, kako da si se odločila za zunanji obrat?

Lp


(odgovor članu Kim80)
Neposredna povezava do sporočila: 4671
   RE: Decembrke
19.11.2007 11:41:47   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

Raho, a veš, da sem včerej nate mislila, kako si lahko s takim trebuhom belila stene????


Saj sem napisala, da sem trebuh vlačila po tleh (dobesedno).

V ponedeljek, da bi šla rodit? To je 26? Ma potem še počakaj tistih 5 dniuser posted image .

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4672
   RE: Decembrke
19.11.2007 11:48:49   
loncica
Hokejistka, meni tudi občasno ko mi trbuh otrdi srce začne hitreje bit.Sem povedala G, pa je rekla, da to ni nič narobe.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4673
   RE: Decembrke
19.11.2007 11:58:30   
lorch
Dober dan !
Jaz sem pa danes svetovno fajn spala za spremembo. Sam zaspat je blo pa težko. Ko je enkrat uspelo zaspat, pa sem spala do šestih , ko je šel moj na šiht in takrat sem seveda morala lulat. pol je pol ure trajalo da sem nazaj zaspala in sem spala do devetihuser posted image . Ker se mi pa ni lublo iz postelje, sem še več kot eno uro poležavala in sanjarila kako bo fajn ko bomo meli dojenčkauser posted image . Sem pravi lenuh.
Raho tudi če bi mojemu povedala kaj si rekla nebi zaleglo, ker je on tak deloholik in je prepričan da je vse samo v glavi, da se je treba prepričat, pol pa zmoreš vse. pa sej zdaj se je že  navadil, da jaz pač nisem tako zagnana za delo kot je onuser posted image . Sploh bi pa pač rekel da je tvoj policaj in ne ve kaj ima. Naj si mene pelje za en teden domov, pa bo začel tebe cenituser posted image .
Ampak, da ne bo katera mislila, da me ima moj grdo, moram povedat da je tak človek, ki se kar naprej nekaj heca, pa me včasih s svojim stilom humorja že kar malo v zadrego spraviuser posted image user posted image . Midva se npr, ne kličeva po imenu, ampak sva kar Bajsi in Bajsika. Je pa trenutno prešaltal na boljši izraz: debela!user posted image   Pa ne mislit, da me moti, ker me ne . se zavedam da ni mišljeno grdo,ampak ljubkovalno. Enkrat sva bla v trgovini, pa ko sva si ogledaovla stvari sva se vmes poklicala: Bajsi prid to pogledat! je pa trgovc mislil, da sem njemu rekla da je debeluser posted image . Moj se je smejal, jaz pa sploh nisem registrirala kaj se dogaja.user posted image user posted image user posted image
Pa včasih mi tudi pove, da me nobeden več ni hotel, on me je pa komaj dobil.user posted image
Zdaj vam je pa jasno kakega deda mam. a nisem boga?user posted image user posted image user posted image
Kar se barv tiče, imava midva vse stene bele, razen ene stene v kopalnici. Tam sva na eno steno dala pralno oranžno barvo, da malo poživi prostor in pride svetovno. Sem kar malo ponosna da sva se tako strinjala kaj bi imela.

Aja! Naj vam povem kaj si je zdaj ta moj dragi namislil! Otroka bo naučil, da me bo klical mama bajsikauser posted image . Se mu to zlo fajn zdi. Pravi trotl je ni kaj!user posted image
Zdaj grem pa spet v trgovino, ker mi je vsega zmnjkalo, pa čeprav hodim kar naprej v šoping. Sploh ne vem več kaj je z mano, da vedno pol stvari pozabimuser posted image


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu Kim80)
Neposredna povezava do sporočila: 4674
   RE: Decembrke
19.11.2007 11:58:49   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: loncica


ElaM, kako da si se odločila za zunanji obrat?





Šla bom v Lj, delal ga mi bo dr. Kavšek, njemu zaupam, ker je baje res dober G, kljub temu da je še mlad.
V lj, je postopek drugačen, kot v Kr, v lj probajo enkrat in, če gre, gre, drugače ne. Pa za otroka ni nič škodljivo, lahko pa sproži popadke, zato delajo v porodni sobi. Me že stiska, ko pomislim, da bom danes teden v porodni.user posted image
Ja, Raho, jaz bi tudi raje decembra rodila, no glavno, da so takrat že strelci.user posted image  Se opravičujem vsem škorpijonom.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?